Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56201) Jovanny2 válasza #20844032 (#56196) üzenetére


Jovanny2
őstag

Igen, erre gondoltam fordító alatt, ráadásul sanszos, hogy a TB épp CTIA-t használ, pedig az OMTP az elterjedtebb (valószínűleg épp ezért).

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#56202) #20844032 válasza Jovanny2 (#56201) üzenetére


#20844032
törölt tag

Hogy mi az elterjedtebb azt én nemtudom, ez főleg mobile-related kérdés. A nokiák pl. OMTP-t használtak, az iphoneok CTIA-t használnak. Hogy most a gyártott headsetek, vagy kábelek épp kinek szeretnének kedvezni azt én nemtudom :)

(#56203) SütiGTi


SütiGTi
senior tag

Tegnap este játszottam, a COD festésű joyommal amit tavaly novemberben vettem, és idén egyszer már cseréltek mert valami eltört benne játék közben, és most megint ugyanott eltört. (volt már olyan joyom is ami játék közben azért tört el mert megérdemelte, de ez most tényleg magától :-) )

Felhívtam a microsoft-ot, hogy ez és ez van, és hogy már egyszer volt ugyanilyen gondom, de sajna lejárt 5 napja a garanciám.
Annyira rendesek és kedvesek voltak, hogy valahogy mégiscsak belefértem az 1 évbe és már el is vitte a futár :)

(#56204) Jovanny2 válasza #20844032 (#56202) üzenetére


Jovanny2
őstag

Csak azért gondolom azt elterjedtebbnek, mert általában az volt a szokás, hogy a test/föld a külső szál, az pedig a legbelső gyűrű. De amióta egyik telefongyártó ezt, a másik amazt használja, tényleg nem lehet eldönteni. Igazán szabványosíthatták volna ezt is, mint az USB lábkiosztást... :U

@SütiGTI: Akkor kérj helyette Halo festésűt, hátha annak erősebb az a pontja. :DDD

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#56205) #20844032 válasza Jovanny2 (#56204) üzenetére


#20844032
törölt tag

Most látom, hogy az xbox honlap magyarul is részletesen ír a problémáról.

(#56206) gianni85 válasza #20844032 (#56205) üzenetére


gianni85
veterán

legalább ez is megerősített abban, hogy az adapterrel működni fog a headsetem :)

(#56207) zsolti72837


zsolti72837
őstag

Valaki játszik innen az NBA2K16-tal?

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#56208) Nordorn


Nordorn
tag

(#56209) hackeeeee válasza Nordorn (#56208) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ez érdekes.. Egy funkcióval kevesebb a kinect tulajoknak.. Érdekes.

Mondjuk az korrekt, hogy a lehetőség megvan, vagyis visszarakható.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#56211) töky76


töky76
tag

Holnap jön a win 10-es update?

(#56212) bulikavagyok válasza töky76 (#56211) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Igen! :))

(#56213) oriic válasza töky76 (#56211) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen, és kötelező lesz mindenkinek a frissítés.

Live-Die-Respawn

(#56214) Def26 válasza Nordorn (#56208) üzenetére


Def26
félisten

Már megjelenéskor hangoztattuk, hogy ez a kinect halott.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#56215) bulikavagyok válasza Def26 (#56214) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nem halott az, csak nagyon elhanyagolja a MS! :D Nekem is a fiókban pihent fél évig, de most elővettem, és elég sokat használom az Xbox Fitness-hez például. Én kíváncsi vagyok a Cortana-s fícsörökre is, amik a Win10-el jönnek...

[ Szerkesztve ]

(#56216) EmThor válasza töky76 (#56211) üzenetére


EmThor
addikt

Igen es ma a majornelson blogon megírják h kb mikor.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#56217) ImpersonatoR válasza bulikavagyok (#56210) üzenetére

Marha jól néz ki.

(#56218) Hunt3r22 válasza EmThor (#56216) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Magyarul a live összeomlik. ;]

Xr

(#56219) bulikavagyok válasza ImpersonatoR (#56217) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Pedig ez egy agyontömörített YT videó.. Szerintem ez az eddigi legszebb játék One-ra. Tegnap megnéztem a múltkor emlegetett Ryse: Son of Rome-ot, de nyomába sem ér ennek..:)

(#56220) SaJtQaC


SaJtQaC
csendes tag

Tudom nem sok esély van rá, de ha esetleg valakinek van már mondjuk 1 éves goldja, és kapott 2-3 naposat, és megdobna vele nagyon megköszönném mert jelenleg kb ennyi időm van játszani, és nem szeretnék 1 hónaposat venni :)

(#56221) gabesz839


gabesz839
senior tag

Üdvözlet. Valaki megmondaná hogy ha veszek egy jack dugós controllert akkor azon hogyan tudom a hangerőt változtatni. Köszi

Egy dolog biztos, mégpedig az, hogy semmi sem biztos. Vagyis nem biztos, hogy semmi se biztos.

(#56222) appleGjuice


appleGjuice
tag

(#56223) zkas90 válasza gabesz839 (#56221) üzenetére


zkas90
senior tag

A játék beállításaiban találsz rá lehetőséget a hangok erejének változtatására.

(#56224) Mukih


Mukih
tag

Hali!

Meg akarom rendelni az SW Battlefrontot (szingapúr), meg is vettem a feltöltőkártyákat, de amikor rányomok a Pre-order gombra és nyitódna egy kis ablak, akkor csak tölt és nem történik semmi.

A chrome nem szereti az MS oldalát és töltsek le egy másik böngészőt vagy az MS oldal szar most?

Xbox One Gamertag: Daltos96 , PSN: Daltos_96, Battletag: Daltos#2323

(#56225) gabesz839 válasza zkas90 (#56223) üzenetére


gabesz839
senior tag

Értem köszi

Egy dolog biztos, mégpedig az, hogy semmi sem biztos. Vagyis nem biztos, hogy semmi se biztos.

(#56227) ITjunior válasza oriic (#56213) üzenetére


ITjunior
tag

és nem lesz többet FPS drop egyik játékban sem ;]

XBOX ONE 1TB ELADÓ ÚJSZERŰ ÁLLAPOTBAN

(#56228) Def26 válasza ITjunior (#56227) üzenetére


Def26
félisten

Én megelégednék azzal, ha a dashboard nem droppolna. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#56229) zkas90 válasza bulikavagyok (#56219) üzenetére


zkas90
senior tag

Utálatos személy vagy. Már másodszor vásárolok meg miattad játékot (Halo 5 után) :(. Most éppen a RotTR-t. Meghozod az embernek a kedvét hozzájuk.

(#56230) toza válasza töky76 (#56211) üzenetére


toza
senior tag

a 10/3 mas update mi volt!? sokaknak error kodon ragad a gep.. mikrosoftal cseten at mondtak h tisztaban vannak problemaval.igyekeznek orvosolni.hogyan !?.miez!?

szegyen a futas,de faraszto...

(#56231) bulikavagyok válasza zkas90 (#56229) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

És megbántad bármelyiket is? :) Költői kérdés! ;]
A TR-t még meg is értem valamennyire, de a Halo-hoz miért én?

[ Szerkesztve ]

(#56232) zkas90 válasza bulikavagyok (#56231) üzenetére


zkas90
senior tag

Linkelgetted itt a jó kis teszteket :( :D pont olyanokat amik meghozták a kedvemet. Magamtól pedig nem olvastam volna el őket.
Egyébként természetesen mindkét játék megérte minden centjét. Viszont most elhatároztam, hogy márciusig (division ha jól emlékszem, utána meg quantum break áprilisban) nem veszek 1 játékot se. Már így is 100 órányi játékkal el vagyok maradva csak singleplayer terén. Le kell állni. :D
Emellé jönnek a gwg játékok is...ejj ez a fránya szabadidő hiány..

(#56233) Mukih válasza Mukih (#56224) üzenetére


Mukih
tag

Már megoldódott a hiba :D

Xbox One Gamertag: Daltos96 , PSN: Daltos_96, Battletag: Daltos#2323

(#56234) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#56235) Dinasti


Dinasti
senior tag

Bocsi az ismételt kérdésért de nem találtam választ rá kb mekkora lesz a holnap érkező update? Köszi előre is.

(#56236) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Csak keményen!

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#56237) Hunt3r22 válasza oriic (#56234) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Kaptok 14 nap liveot. ;]

Xr

(#56238) godzsy2


godzsy2
senior tag

Kontroller javítás miatt én is beszéltem az ügyfélszolgálattal, tényleg rendesek voltak, Angliából hívtak vissza és persze magyarul. Ha már beszéltem velük gondoltam rákérdezek pár dologra, ami engem érdekelt.

Én úgy emlékszem régebben az volt a szokás, hogy javítás után újraindult a garancia időtartama, de ez azóta megváltozhatott, mert hiába javítják, a garancia akkor fog lejárni amikor, nem indul újra az egy év a javítás keltezésétől.

Nekem februárban fog lejárni a konzol garanciája és érdeklődtem a javítási költségek iránt, hogy kb. mennyi lehet mondjuk egy bluray olvasó cseréje. Szerintem a One-nak ez a gyenge pontja. Azt javasolták, hogy garanciavesztés után egy helyi konzolszervizben érdemes javításra küldeni a gépet, ugyanis garanciavesztés után az MS futárköltség 80euró. Mondjuk én hülyeségnek tartottam, de ezek szerint nem is az, még megválni a géptől időben, egy kis bukóval, és újat venni.

(#56239) Mankó


Mankó
veterán

Akik preview tagok, azoknál hogy fog működni a kötelező dashboard update? Vagy már nekünk a sok kis update-tel már fel is került a végleges?
Érdemes még bent maradni egyáltalán ebben a preview progiban a végleges verzió kiadása után?

(#56240) gduck válasza Mankó (#56239) üzenetére


gduck
addikt

Lehet hogy ez a "végleges" de simán kaphatunk holnap egy újabb buildot. Főleg mert lefogadom lesz jó pár update még a hónapban :D

Attól függ most miért vagy benne. Ha szeretsz tesztelgetni és nem zavarnak az esetleges hibák, akkor igen. Ha csak korábban szerettél volna hozzájutni az új felülethez vagy az x360 kompatibilitáshoz, akkor NEM!

[ Szerkesztve ]

(#56241) appleGjuice


appleGjuice
tag

(#56242) Steven


Steven
addikt

Gears of war ultimate edition dobozos verizót veszem meg ... akkor is meg kapom a 4 részt mellé? vagy csak akkor ha live on veszem meg?

köszi a választ

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#56243) appleGjuice


appleGjuice
tag

Illetve most így feltűnt. Eddig is volt ilyen opció a system settingsben?

[ Szerkesztve ]

(#56244) Lefty válasza appleGjuice (#56241) üzenetére


Lefty
addikt

Kíváncsian várom már :)

(#56245) pzstm válasza appleGjuice (#56241) üzenetére


pzstm
titán

álmos vagyok :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#56246) joocek válasza appleGjuice (#56243) üzenetére


joocek
aktív tag

igen ott volt!

XBOX Live Gamertag: joocekszbatta

(#56247) GhettoChild válasza dunc (#56226) üzenetére


GhettoChild
tag

Hi !
Akkor neked működik minden ezzel a mikrofonos fülessel ?
Mert nekem van egy beats solo2 mikrofonos fülesem és csak a játék hangját hallom, mikrofon egyáltalán nem funkcionál.
Vagy hogy kénen neki normálisan működnie ?

(#56248) bulikavagyok válasza zkas90 (#56232) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nem muszáj ám mindet megnézni! :D

Elvileg mi is leálltunk a vásárlással, de lehet, h még becsúszik a SW idén.. :B Ma érkezik a trial, ha bejön, sanszos, h azt még megvesszük. Illetve a Dying Light-ra fáj még a fogam, jó lenne egy 60-70%-os akció rá Black Friday-kor.. ;]

A GWG játékokról jut eszembe! Ma megkapjuk végre a Dirt 3-at is! :C

[ Szerkesztve ]

(#56249) zkas90


zkas90
senior tag

Első gondolatom amit megosztok veletek a TRről, hogy istennek lenne mit eltanulnia a női fenék megformálásáról.

Másodikként, hogy egy-két apróságot(pl a hó ahogy a lábunkkal ösvényt vágunk bele) nem nézve gyönyörű a játék. Főleg amikor új területre érünk és váááá.

A történet az előző részben szerintem jobbra sikeredett az elején, de hátha lesz javulás. Valahogy még nem húzott magába. Mondjuk az előző résznél pedig pont a vége nem tetszett nekem (amikor már túlságosan sok volt a misztikum). Ott legalább teljesen jól volt felvezetve az, hogy miért vagyunk egyedül. Itt ez kicsit furcsa, de oké legyen. Lara kisasszonynak elnézem hogy nem kell neki segítség.

Egyébkent eddig ugyanazt nyújtja a RotTR, mint a TR: DE. Tehát élvezni fogom minden percét. :)

[ Szerkesztve ]

(#56250) aya válasza zkas90 (#56249) üzenetére


aya
addikt

Elég jókat hallok a játékról, a végén még megveszem :DDD

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.