Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56501) Casoli


Casoli
őstag

Azt meg tudja valaki nekem mondani, hogyan tudom webről megnézni milyen játékokat vettem one-ra? Van egy Max letöltőkódom, de hibaüzenettel megáll a kód beírása után. Gyanítom, hogy már egyszer megvettem, ezért van hibaüzenet. One-om most sajnos nincsen :DDD

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#56502) zsolesz010 válasza Gregszton (#56500) üzenetére


zsolesz010
senior tag

Nem rég írt ilyet itt valaki. Nem nézték Energy-saving felhasználó szemmel az ötletet. :DDD

Más. Azt hittem, csak kezdeti dolog, de a bal oldalról beúszó menü több, bekapcsolva töltött óra és restart után is akad. Eleve kicsit késve reagál az analóg kar kicsapása után, de utána beúszik kb. a háromnegyed része, ott megakad, majd bejön teljesen. Nem vészes, csak feltűnő, amikor az ember pl. party és üzenetek miatt sűrűn nyitogatja.
A Home képernyő lefelé görgetését sikerült kiakasztanom új rendszer első restartja előtt. Halo 5 menüből ugráltam ki Home képernyőre, amíg nem sikerült játékot összehozni. Nézelődés közben mentem volna le a legalsó sorba, de megállt a görgetés, sem analóggal, sem d-paddal nem tudtam elmozdulni az utolsó előtti sorról. Akkor szóltak partyból, hogy a triggerekkel tudok közvetlenül ugrani előre/leghátra, ami után megint semmi baja nem volt.

(#56501) Casoli A listát ugyan nem tudom, de nézd meg, hogy itt meg tudnád-e venni

[ Szerkesztve ]

- - - - - - - - - So, wake up, Mr. Freeman. Wake up and smell the ashes. - - - - - - - Eladó ezmegaz -> https://goo.gl/YLYYAv - "Veszi a rák újonnan, hardverapróról van. :)" by lezso6 Ennyi :)

(#56503) Gregszton válasza zsolesz010 (#56502) üzenetére


Gregszton
tag

Értem, köszönöm a választ aztán reméljük egy updateben javítják majd. :)

(#56504) Studiossrác


Studiossrác
aktív tag

Az új kezelőfelületen a ready to install alól hogyan tudok törölni játékokat?

(#56505) zsolesz010 válasza Studiossrác (#56504) üzenetére


zsolesz010
senior tag

Kerestem én is, de eltűnt a Hide opció. Partyban más is nézte, ő sem találta.

(#56506) Studiossrác - Ha jól sejtem, nálad is visszakerültek az ezer éves demók :(

[ Szerkesztve ]

- - - - - - - - - So, wake up, Mr. Freeman. Wake up and smell the ashes. - - - - - - - Eladó ezmegaz -> https://goo.gl/YLYYAv - "Veszi a rák újonnan, hardverapróról van. :)" by lezso6 Ennyi :)

(#56506) Studiossrác válasza zsolesz010 (#56505) üzenetére


Studiossrác
aktív tag

Köszi. Reméljük majd egy frissítéssel javítják.

(#56507) zkas90 válasza zkas90 (#56249) üzenetére


zkas90
senior tag

A történetbeli misztikum túl sok megint nekem, de a többi része jó. Értem Lara motivációját. Az az érzés nincs meg sajnos, hogy mindenáron segíteni akarok neki ebben, de örömmel kísérem végig az utazáson. Gondolom érzitek a különbséget (a witcherben tényleg én akartam megtalálni Cirit Gerald testében) .

A játék maga viszont abszolút beszippantott. Kettő sírkamrát csináltam eddig meg. Bemelegítésnek jók voltak. Nem nagyon kellett megdolgoztatni az agyamat, hogy miként is kellene elérni a végső pontot.
Eddig egyedül az előző TR volt arra képes nálam, hogy gyűjtögessem a dolgokat. Úgy menjek a pályán, hogy minden szirszart összeszedjek (erre a witcher sem tudott rávenni). Most is sikerült ezt elérniük. Örömmel kutatom a doksikat és az ereklyéket. Bevallom a doksikatnem olvasom végig, mert az nem érdekel, de össze akarom őket gyűjteni. :D

A játékmenet tényleg ugyanaz, mint korábban. A craftolás és skillek kiosztása is megmaradt. Ez viszont nem baj. Ami jól működött azt meg lehet tartani, sőt.
Az ellenfeleket ismét megölhetjük egyesével csendben, de rambo módszerrel is működik a dolog.
Továbbra is csodaszép és látványos.

Egyedül azt sajnálom, hogy csak 10-12 órát olvastam végigjátszási időnek. Most tartok háromnál, de remélem kihúzom a gyűjtögetéssel 15-18ig.

Lara feneke vizes ruhában valami csoda.

(#56508) zsolti72837 válasza hackeeeee (#56484) üzenetére


zsolti72837
őstag

A játék invite megy nálam szerencsére.

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#56509) ssgt1981


ssgt1981
senior tag

Az xbox rewards-hoz milyen régióra kell állítani a boxot?

(#56510) sch_a


sch_a
addikt

Nem tudom egyébként... Komoly ettől a dash update-től kellene lemennem hídba? :DDD Még egy fokkal átláthatatlanabb lett, mint volt. Ez a kis gyorsulás jól jött, de még mindig ott tartok, hogy ha a notim reagálna ilyen sebességgel, már kidobtam volna az ablakon. Tényleg ezért szopatta mindenki agyon magát a béta dashekkel?

(#56511) hackeeeee válasza pzstm (#56494) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nálam rendben volt. Bár, a box bállítása open-t ír, a BO3 pedig moderate-et..

Azért volt gáz, mert az elmúlt napokban, hetekben szinte minden nap tudtunk játszani, problémamentesen, és semmi más nem változott, csak a dashboard. 4-ünk közül 1 preview tag, Nála is volt anomália. Akkor is mindegy volt, ki kezdeményei a partit, és most is. Akkor is mindig működött (egyszer volt olyan lagos a Halo 5, hogy élvezhetetlen volt, de akkor is fél-1 óra útán helyre állt), de most sehogy, 4-en egyszerűen nem tudtunk játszani, sőt még beszélgetni sem.

Ha jól sejtem a NAT beállítások nem változnak meg régióváltáskor.. Mert, átraktuk a régiót usára, utána már megérkeztek legalább az értesítések, vagyis a játék invite-ok, de játszani még ekkor sem tudtunk rendesen.

Ez után, miután visszaraktuk a régiót magyarra, utána tudtunk játszani bő 1 órát, 3-an, mert a 4. illető feladta, érthető okokból.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#56512) cekkk válasza cekkk (#56434) üzenetére


cekkk
veterán

Erre valaki? :R

(#56513) Dinasti


Dinasti
senior tag

A frissités miatt ujra kell állitani a home dolgot? Az ismerősöm tőlem használja a live ot meg az ea access-t de tegnap nem tudta kipróbálni az sw battlefrontot.

(#56514) sch_a válasza Dinasti (#56513) üzenetére


sch_a
addikt

Szerintem a 10 órát egy előfizetéssel egyszer/egy accounttal tudod csak aktiválni. Tehát ha te már elindítottad, akkor a home társad nem fogja tudni.

(#56515) Dinasti válasza sch_a (#56514) üzenetére


Dinasti
senior tag

Én még nem jutottam el odáig😕 Ma fogom frissiteni a gépet meg letölteni az sw t.

(#56516) hackeeeee válasza cekkk (#56512) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Elvileg nem.

Véleményem szubjektív...

(#56517) L_YKing válasza sch_a (#56514) üzenetére


L_YKing
addikt

Szerintem ez igy hulyeseg.
A home tarsanak is 10 oraja meg nekem is 10 oram van. Nem hinnem, hogy itt is osztodik es 5-5 orat kapnank. Majd ma kideritem. :)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#56518) sch_a válasza L_YKing (#56517) üzenetére


sch_a
addikt

5-5 órát biztos nem. :DDD Nem erre gondoltam. De akkor ezekszerint ha nem home-olsz és letolod a 10 órát, majd létrehozol egy másik profilt a gépeden, akkor azzal is letolhatod megint a 10 órát.

(#56519) Gtaati


Gtaati
őstag

Helló!

Tegnap én is frissítettem, első benyomásra úgy tűnik, hogy lassult a rendszer, a boot idő is hosszabbnak tűnik, a menüben a váltás is lassabbnak érződik, más is tapasztalt ilyet vagy nálam van gond? Cash-t is elméletileg ürítettem ..., kinézet és az elrendezés meg szerintem csak megszokás kérdése.

[ Szerkesztve ]

(#56520) aya


aya
addikt

Egész gyors lett az új menü, az assassin creed 2 megjelent a listámban. :)

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#56521) spae


spae
aktív tag

Hello!

Megtaláltam 2 db 360-as játékot, de nem tudom megvenni, mert azt írja bundle only?!
agy nem jó helyen nézem? Hol tudom letölteni a one-on?

(#56522) L_YKing válasza sch_a (#56518) üzenetére


L_YKing
addikt

Ezt nem tudom. :DDD
De az szep lenne ha en lejatszom a 10 orat hometarsam meg csak les, hogy mi a helyzet.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#56523) appleGjuice


appleGjuice
tag

Level 4 egy Open World játéknál?!?!?! :D Bocsi csak kiszúrta a szemem. :D

[ Szerkesztve ]

(#56524) kovsol válasza appleGjuice (#56523) üzenetére


kovsol
titán

Nem lehet, hogy a karakter szintje az?

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#56525) appleGjuice válasza kovsol (#56524) üzenetére


appleGjuice
tag

Arra mondjuk nem gondoltam. :B

(#56526) Hunt3r22


Hunt3r22
őstag

Dirt 3-t hol kell "megvenni", hogy One-ra le tudjam tölteni? :U

Xr

(#56527) SütiGTi válasza Hunt3r22 (#56526) üzenetére


SütiGTi
senior tag

xbox.com-on :) [link]

(#56528) appleGjuice válasza Hunt3r22 (#56526) üzenetére


appleGjuice
tag

innen

Megelőztek

[ Szerkesztve ]

(#56529) bulikavagyok válasza L_YKing (#56517) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nekem van EA Access előfizetésem, és eddig minden tartalmat le tudott tölteni a home partnerem is, de tegnap a trial-t nem! Előfizetett ő is egy hónapra.. Úgy tűnik, h ilyen esetben nem működik a megosztás.

[ Szerkesztve ]

(#56530) L_YKing válasza bulikavagyok (#56529) üzenetére


L_YKing
addikt

Az szep.. Akkor ugy tunik varhatunk hometarssal meg egy ideig.. :U

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#56531) Hunt3r22 válasza SütiGTi (#56527) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Home társ elindította a Dirt 3-t, de viszont az én gépemen nem jelenik meg.

:F

Xr

(#56532) bulikavagyok válasza L_YKing (#56530) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Most jutott eszembe, h legutóbb az NFS trial-t sem tudta letölteni..:)

(#56533) Baltazár123 válasza SütiGTi (#56527) üzenetére


Baltazár123
senior tag

Nekem a walking dead feljön ingyenesen, de a dirt3 esetében bevisz a normál boltba, ahol meg $29, 4990Ft-ot ír, illetve írja sárgával, hogy ingyenes, de ha bemegyek akkor meg azt mondja, hogy nincs érvényes fizetési mód. Ma reggel regisztráltam egy web-mastercardot, le is szedett 1 dolcsit róla gondolom tesztelés miatt, szóval annak mennie kéne.

A fene érti ezt.

Az XO-n meg nekem is bundle only-t ír ki, nem lehet ott sem beszerezni.

[ Szerkesztve ]

(#56534) Baltazár123 válasza Baltazár123 (#56533) üzenetére


Baltazár123
senior tag

Lejárt a szerk idő, szóval a hitelkártyát végül társítottam. Ugye a géphez kapott kódok szintén nem működnek csak usa régióban (rivals meg a zoo), azt beállítottam a kód aktiváláshoz és most vissza kellett állítanom magyarországra.

Mondjuk ezt nagy baromságnak tartom, azért erre odafigyelhetnének, nem egy rakéta tudomány, hogy ha már itt is árulják, akkor lehessen már a kódot aktiválni innen is. Media markt-ban vettem, nem hiszem, hogy szürke import lett volna, sőt biztosan nem az.

Amcsi régióra meg nem akarok hitelkártyát megadni, mert ki kéne választani egy ottani államot.

A dirt3 egyszerűen nem akar ingyenes lejönni, valami el van itt kef.lve keményen. Nincs is 5e Ft-om rajta, úgyhogy megpróbáltam, de nem tudta leszedni a pénzt, szóval semmiképpen nem ingyenes, akkor sem ha végig tolom.

A walking dead esetében felajánlja az ingyenes letöltést.

A rohadt életbe, hogy nem tudnak egy ilyen egyszerű dolgot leprogramozni.

(#56535) sting2


sting2
addikt

Micsoda felfordulás van a Dirt 3 miatt.

Hol van?", nem jön?", mi lesz?", te meg kaptad?", melyik joystickal kell letölteni?"....

Ennyire bejött mindenkinek az érdemleges fizikát csak hírből ismerő "Max. 20 éveseknek trágyahalmaz"?...
Ráadásul, egy előző generációs cím!!!!
:Y

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#56536) Baltazár123 válasza sting2 (#56535) üzenetére


Baltazár123
senior tag

Nem erről van szó. Megvettem a gépet, most jól jönne egy autós játék a gyereknek. A microsoft ingyen ígéri, miközben nem lehet letölteni.

Ennyi. Ígérnek valamit, aztán a programozás közben elkefélték és nem lehet hozzájutni. Ráadásul pár nap és lejár a hozzáférés. Neked miért probléma egyébként, ha valaki szeretne hozzájutni ahhoz, ami jár neki?

(#56537) Hunt3r22 válasza sting2 (#56535) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Engedd meg mindenkinek, hogy eldöntse mivel akar majd játszani. :B Ha jár a gold mellé, miért ne tölteném le?

Xr

(#56538) ferensz válasza Baltazár123 (#56534) üzenetére


ferensz
senior tag

1. A semmiképp nem ingyenesről annyit, hogy én teljesen ingyen behúztam a VIP Passal együtt, szóval valótlant állítasz.

2. A Walking Dead és a Dirt 3 teljesen más tészta, az egyik One storeban van a másik pedig 360 storeban, a két store működése pedig eltér.

3. Szoftverfejlesztő vagy és ismered behatóan a rendszerüket, hogy mi merre hogyan működik, hogy szerinted ez egy ilyen "egyszerűen leprogramozható" dolog?

Szerk.: A lejár a hozzáférés alatt a játék elérhetőségére gondolsz, vagy a goldra? Ha esetleg 14 napos goldod van azzal tudtommal nem lehet letölteni az ingyenes játékokat.

[ Szerkesztve ]

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#56539) Hunt3r22


Hunt3r22
őstag

30 perc elteltével miután a home gépen elindítottam a Dirt 3-t nálam is megjelent. Érdekes.. :F

Ja és a 14 napos gold az trial, azzal nem lehet játékokat leszedni, minimum 1 hónapos kell. :K

Xr

(#56540) Gtaati


Gtaati
őstag

Nekem is lejött a Dirt 3 VIp-el együtt és működik is és semmibe nem került.

(#56541) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

..még mindig nem értem, h miért kaptam meg ingyen a Fallout 3-at?! :F Mindenki megkapta?

(#56542) ferensz válasza bulikavagyok (#56541) üzenetére


ferensz
senior tag

Fallout 4 mellé jár, ha azt megvettétek, akkor azért.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#56543) bulikavagyok válasza ferensz (#56542) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nem vettem (vettük) meg.. :(

[ Szerkesztve ]

(#56544) godzsy2 válasza Baltazár123 (#56536) üzenetére


godzsy2
senior tag

"szeretne hozzájutni ahhoz, ami jár neki"

Ez jó vicc. :D Hogy egyesek milyen követelődzők.

(#56545) Baltazár123 válasza Hunt3r22 (#56539) üzenetére


Baltazár123
senior tag

A walking dead meg a pneuma lejön ingyenesen a 14 napossal. Hmm. Lehet, persze, hogy kell 1 havi, de erre semmi nem utal.

(#56546) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Úgy tűnik a Halo 5 "kicsit" megdobta a gépeladásokat is.. Nem is rossz eredmény egy bukott játéktól! ;]

[ Szerkesztve ]

(#56547) Alexios


Alexios
veterán

Battlefront szerintem baromi jó lett, nekem nagyon bejön az egész hangulata, a zenék, a pályák, stb, szerintem egyáltalán nem érződik egy battlefield skinnek.
A játék szerintem gyönyörű, illetve elég változatos tud a tatooine után jég barlangokban lenni, majd az endoron, stb. Játékmódból is elég sok van, engem hosszú időre le fog kötni :D
Illetve a split-screen nekem külön öröm, ha már halo-ban nincs benne

[ Szerkesztve ]

(#56548) Kecuhun


Kecuhun
senior tag

Dashboard frissitése óta nem "ugranak" fel az acsik. Más nem tapasztalt ilyet? :F

(#56549) Sidorovich


Sidorovich
senior tag

Nos a DiRT 3-al nekem is voltak gondjaim, ma a Microsoft ügyfélszolgálat segítségével sikerült megoldani.

Tegnap, mikor az xbox.com-on bejelentkeztem és a DiRT 3-at kikerestem, írta, hogy 4990 Ft lenne de ingyenes a Gold miatt. Rányomtam, hogy a letöltés Xbox 360 konzolra, majd a megjelenő popupban ez fogadott:

Az ügyfélszolgálat a következő oldalra navigált: login.live.com Itt bejelentkeztem, majd a Fizetés és Számlázás/Számlázási információk menüpontban, a legördülő menüben van a lényeg. Ott nálam két opció van, egy HU és egy US. Az US-nél nem voltak kitöltve az adatok, és valamiért Xbox 360 áruház az amerikait akarja betölteni, ezt a csávó se teljesen értette, hogy miért. No mindegy, a képen levő popubban rányomtam, hogy Change Payment Options, megadtam egy Amerikai államot és irányítószámot, magyar utcát stb., utána a magyar bankkártyám adatait, és működik. Viszont figyelmeztettek, hogy az Xbox 360-nál még voltak régiókorlátok, erről tud valaki valamit?

(#56550) Zjunior


Zjunior
veterán

Sw Bf-be mi ez a kek power up ilyen kor alaku hiaba nyomom lb+rb nem csinal semmit?:/

Work Hard ™- Play Hard ™!!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.