Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51551) Rage47 válasza oriic (#51539) üzenetére


Rage47
veterán

sajna nem volt meg idom vegigtolni a sztorit így nem olyan jo a multi
de amúgy is szarok lesznek a szerverek

(#51552) Def26 válasza zzola (#51508) üzenetére


Def26
félisten

Mindkettőt leszedtem. :D jött is üzenet az egyiktől.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#51553) zzola válasza Def26 (#51552) üzenetére


zzola
félisten

:C

(#51554) Lefty válasza zzola (#51496) üzenetére


Lefty
addikt

ezt hogy lehet konkretan osszehozni? gondolom irasban chaten, nem?

(#51555) bulikavagyok válasza RichieTri (#51547) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nem, azért álltam meg, h meglegyen videón..:D

MajaG: Benézek este! Egyébként online voltam egész nap, pedig dolgozhattam is volna.. :B

(#51556) Tesztelo.hu válasza sting2 (#51515) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Ez nem egészen így van.
Olyan, mintha azt mondanád, hogy egy 2000 kbites MPEG2 videó szebb, mint egy mondjuk egy 1700 kbites MPEG-4, holott az utóbbi jó kódolóval sokkal szebb lehet, mert fejlettebb kódolás, azaz kevesebb biten több részletet tud tárolni. Nem csak a sávszélesség a lényeg, rengeteg múlik a kódoláson.
Az MP3-Flac példa is teljesen sántít. Az MP3 egy veszteséges tömörítés, az emberi fül hallásgörbéjén alapul (elhagyja azokat a hangokat, melyeket elvileg nem hallunk), a Flac nem hagy el semmit, veszteségmentes tömörítés, olyan, mint a fájloknál a zip vagy a rar. A flac kibontásakor az eredeti digitális állományt, hangot, zenét kapjuk vissza, MP3-nál azonban nem. (A képeknél a JPG-PNG egy ilyen példa.)
A DTS és DD is veszteséges tömörítés. Az előbbinek valóban magasabb a bitrátája, de sokan vitatják, hogy ettől még jobban szólna.

(#51557) zzola válasza Lefty (#51554) üzenetére


zzola
félisten

Igen, pm-ben kozoltem a taggal jokivansagaimat. De egy bullshit az egesz, hol van itt a szolasszabadsag? Nem latszik a szovegkornyezet.,,,

(#51558) Mankó


Mankó
veterán

Visszatértem a csoportba egy Fifa 16 Bundle kiadással. Szerencsére már az új jack-es joyokkal érkezett.

(#51559) ssgt1981


ssgt1981
senior tag

A Home szolgáltatással kapcsolatban lenne egy kérdésem. Ha a külföldön élő testvéremmel kölcsönösen letöltjük a profiljainkat egymás gépére és mindkét gépet home-ra állítjuk akkor gond nélkül tudjuk használni egymás tartalmat, illetve elég egyszer megvenni egy játékot és gond nélkül tudunk egymással játszani?

(#51560) MunezXBK válasza ssgt1981 (#51559) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

:K

(#51561) gianni85 válasza ssgt1981 (#51559) üzenetére


gianni85
veterán

Ha a gond nélkülbe belefér, hogy a home miatt a játék tulajdonosa csak xbox live-ra bejelentkezve tudja használni a játékot akkor igen.

más...

NFS beta... most próbáltam másodszor elindítani, megint nem elérhetőek az EA szerverei. Hát kapjátok be EA... uninstall

[ Szerkesztve ]

(#51562) Dinasti


Dinasti
senior tag

Hétvégén végigjátszottam a Tomb Raidert. Nem gondoltam volna hogy idén lesz olyan játék ami első napos vétel lesz nálam,de az uj része biztos helyet nyert a vinyómon:)

(#51563) oriic válasza gianni85 (#51561) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Vége a bétának.

Live-Die-Respawn

(#51564) Lefty válasza zzola (#51557) üzenetére


Lefty
addikt

hat a jo oreg BF4 ezt hozza ki az emberbol :)

(#51565) tunkiih válasza gianni85 (#51561) üzenetére


tunkiih
őstag

Tudtommal reggel óta vége a Betanak.. :DDD :DDD

Én lényegében gond nélkül áttudtam vinni az első nap voltak szerver problémáim időnként. Szinte az összes autoba bele tudtam kostolni ami érdekelt a betaba, még idén beszerzem, látom itt megoszlóak a vélemények a játékról eléggé, hát kinek mi. Sosem gondoltam volna hogy 1 arcade autos játék megfog még valaha, hosszu évek óta, de ez most átjött és a Horizon 2 mellett megvan a helye, mert totál más minden téren. :) Remélem leszünk 1 páran azért innen, legalább egy Crew-re való adag.. :DD

[ Szerkesztve ]

(#51566) gianni85 válasza tunkiih (#51565) üzenetére


gianni85
veterán

szombaton próbáltam, akkor se ment. Azt hittem még a mai nap végig megy. Na mind1, ugyse vettem volna meg, majd kipróbálom fél év múlva accessben

[ Szerkesztve ]

(#51567) Def26 válasza Dinasti (#51562) üzenetére


Def26
félisten

Én is így voltam vele de aztán belegondoltam, hogy 2-3 hónap után mennyit esik az ára. Szerintem ne rendeld elő, várj vele egy kicsit. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#51568) tunkiih válasza gianni85 (#51566) üzenetére


tunkiih
őstag

:D Készpénznek veszi mindenki hogy bekerül minden rá pár honapra, kiváncsi leszek hogy a Star Wars Battlefront sorsa mi lesz, na meg ennek.. természetesen benne van hogy bekerül.. csak akkor már tényleg nem fog senki tőlük játékot venni. :D (Eszembe jutott hogy 1 kollega régebben azt irta, hogy ő már decemberbe MAX küldi accesben a Battlefrontot.. :DDD )

(#51569) orichalcos: énis intéztem volna 1 honapra, de így hogy mindkét érdekelt játékból megtudom nézni a betat, el leszek acces nélkül, szeptemberbe lejárt az éves, ninc is rá szükség egyenlőre. :D

[ Szerkesztve ]

(#51569) oriic válasza gianni85 (#51566) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

most nincs Accessed? Én azon agyalok, hogy 900 ft-ért intézek egy hónapot, ott megnézem hogy mit tud a végleges kiadás. Annyit nekem megér. Megvenni úgysem tudom, ez a hónap anyagi csőd.

Live-Die-Respawn

(#51570) gduck válasza oriic (#51531) üzenetére


gduck
addikt

Negatív. Nem tudom mi alapján szórják... pzstm egyértelmű, szerintem Te is :) Addig is teszteljétek ;)

(#51571) Bogyi007 válasza FOXhun (#51543) üzenetére


Bogyi007
veterán

Elég lesz Szegedre menni (vagy más Metro Áruházba)

De van itt X360 is olcsón

és Ps3 SuperSlim is...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#51572) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Uborkasoft valamit be fog jelenteni.

De hogy mit és mikor azt nem tudni. :D

Live-Die-Respawn

(#51573) zsolti72837 válasza oriic (#51572) üzenetére


zsolti72837
őstag

Még semmi. :D

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#51574) cyberkind válasza oriic (#51572) üzenetére


cyberkind
félisten

Far Cry 5 - Sigma? :D

Paranormal Cocktivity

(#51575) oriic válasza cyberkind (#51574) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tippre az igen. :D Legalábbis NeoGAF-en épp találgatjuk mi lehet, és sokan FC-re gyanakodnak. :D

Live-Die-Respawn

(#51576) gduck válasza oriic (#51575) üzenetére


gduck
addikt

Pedig egyszerű! Az ősembereket felfalta a kardfogú tigris, aki most éppen jót durmol. Közben persze a szellemek társalognak :DDD Ez akár egy diliházas játék is lehet :))

[ Szerkesztve ]

(#51577) Bogyi007 válasza bulikavagyok (#51545) üzenetére


Bogyi007
veterán

Forza 4 is tudott már szépet mutatni ilyen téren. (Saját esetek)

A pattogó Ördög...

A Svájci Alpokban....

Ez több kameraállásban is megvan...

Második:

Harmadik:

Negyedik:

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#51578) ssgt1981


ssgt1981
senior tag

Assassin's Creed Black Flag letöltő kódot cserélnék, ráfizetés is szóba jöhet, az ajánlatokat pm-ben várom.

(#51579) Dinasti válasza Def26 (#51567) üzenetére


Dinasti
senior tag

Szingapur,felezve,akciósan vásárolt feltöltővel... Szerintem 1 év mulva se lenne olcsóbb. Annyit meg nem várok:)

(#51580) oriic válasza oriic (#51575) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lassan távolodik a kamera a képtől. Így sose érünk el a tényleges bejelentésig. :DDD

Live-Die-Respawn

(#51581) zsolti72837 válasza oriic (#51580) üzenetére


zsolti72837
őstag

:DDD

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#51582) SütiGTi válasza oriic (#51580) üzenetére


SütiGTi
senior tag

Probalok ket ujjal zoomolni a kepernyon hatha elobb meglesz de nem segit :-(

(#51583) oriic válasza oriic (#51580) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Főleg ha köcsögök és nem is ma lesz a bejelentés. :D vagy leáll a stream, vagy kiderül hogy egy Prehistoric III jön majd mobilokra. :DDD

Live-Die-Respawn

(#51584) bulikavagyok válasza tunkiih (#51568) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Van olyan EA játék ami több mint 8 hónapja jelent meg, és még nem került be a Vault-ba? Most néztem az EA honlapját, de nem nagyon láttam ilyet.. A Hardline is most lesz 7 hónapos (17-én), és pár héten belül (vagy az sem kizárt, h pár napon belül) már lehet is ingyen nyomni.. Ha ezt nézzük, akkor minden valószínűség szerint erre a sorsra jut az NFS, és a SW is.

Bogyi007: Az is szép! :C

[ Szerkesztve ]

(#51585) Mankó


Mankó
veterán

2 hetes live kód:

9GC9B-MWH26-JBQJ7-GPBXH-7DGHP

(#51586) sting2 válasza Tesztelo.hu (#51556) üzenetére


sting2
addikt

Köszönöm a kiigazítást.
Szerinted hogy szól jobban nagy általánosságban az XO, DD 5.1 vagy DTS Bitstream beállítással?

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#51587) oriic válasza Mankó (#51585) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Köszönjük a felajánlást, akárki is viszi! :)

Más:

Star Wars: Battlefront - Luke killstreak
Tény, nem vagyok fan, de ez akkor sem tetszik. Azok a mozgások...

Live-Die-Respawn

(#51588) tunkiih válasza bulikavagyok (#51584) üzenetére


tunkiih
őstag

Persze, látom én a papirformát, de ezeket a játékokat meg is értem. :D Az idő eldönti, simán benne van mint mondtam hogy bekerül az SW is így pl az tény... . :)

[ Szerkesztve ]

(#51589) Bogyi007 válasza Mankó (#51585) üzenetére


Bogyi007
veterán

FELTÖLTŐKÓD HASZNÁLATA
Siker!
Tulajdonosa lett ennek: LIVE_14-Day_Trial_CDON_Retail_Sweden_Promo_Program.

Köszönöm! :R :R

(#51584) bulikavagyok: A piros Mitsubishi volt az én verdám - cimbivel anno azon vitáztunk hog ki volt a hibás. :DDD

Szerintem ő mert rám húzott és nem hagyott helyet. :C

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#51590) zkas90 válasza oriic (#51587) üzenetére


zkas90
senior tag

:(
Megint mintha bézbózütővel harcolna és nem fénykarddal.
Force Unleashedben is undormánynak tartottam azt, hogy belevágtam valakibe és arrébb lökődött. Itt nem ez van, de ahogy suhint a karddal...áh

Sebaj, amúgy sem az erő művelőivel kell játszani ezt a játékot.

(#51591) Gebriel


Gebriel
veterán

Hol tudom kikapcsolni azt, hogy bekapcsolaskor ne írja ki, hogy csatlakoztassa a set-box-ot? :R

(#51592) bulikavagyok válasza tunkiih (#51588) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Persze bármi lehet. De ettől függetlenül, ha a béta jól sikerül, a SW első napos vétel lesz.. Bár az NFS-el is így voltam még egy hete. :D

(#51593) FOXhun válasza Bogyi007 (#51571) üzenetére


FOXhun
tag

Ezek se rossz árak :) A svájci MM árak engem megleptek, ezért tettem ki. Lehet, hogy ez csak nekem volt újdonság, de 86.000 Ft-ért egy 500-as alapgép boltból...

(#51594) vg válasza oriic (#51587) üzenetére


vg
addikt

Nem értem miért nem lehetett a fogni a BF4-et és kicserélni benne a skin-eket, azt jól van. Egyszerűen brutálisan szarnak tűnik ez a Battlefront. Mindig reménykedek, hogy jó lesz, de napról napra szarabbnak tűnik.

(#51595) oriic válasza vg (#51594) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

DICE direkt mondta hogy ez nem lesz egy átskinezett Battlefield. Mindegy, vérfan haverjaim anyáznak engem hogy ez jó lesz igenis, és én vagyok a helikópáter. :)

Live-Die-Respawn

(#51596) cyberkind válasza oriic (#51595) üzenetére


cyberkind
félisten

Pedig ez egy SW BF lesz és semmi extra, persze így is lesz bevételük bőven.

Paranormal Cocktivity

(#51597) Lefty válasza vg (#51594) üzenetére


Lefty
addikt

en tegnap mar elovetelen gondolkodtam pedig... de meg fogom varni a megjelenest, teszteket.

(#51598) oriic válasza Lefty (#51597) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Bétát azért próbáld ki. :D

Live-Die-Respawn

(#51599) zzola válasza oriic (#51587) üzenetére


zzola
félisten

Uh, most már 2x is meg kell gondolni az előrendelést, ez nagyon gááááááááááááz...

(#51600) gianni85 válasza oriic (#51569) üzenetére


gianni85
veterán

de van, tényleg.
ezt az early access-t mindig elfelejtem

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.