Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52151) bLaCkDoGoNe válasza Vasy09 (#52145) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Az első részben soha nem volt horde mód, itt sincs. (Sajnos, mert nekem is az a kedvencem.)

(#52149) adrian94: A sztori teljesen ugyanaz, mint korábban, ill. az Act 5 elején van 5 chapter, ami csak a PC-s verzióban volt eddig benne, így ez azoknak újdonság, akik X360-on játszottak vele. (Egyébként bitang frusztráló [legalábbis Insane-en], és nekem valahogy nem illeszkedik az eredeti történetvonalba.)
7k-ra azt mondanám, hogy lemezesen, használtan annyit már megér, kipörgetés után még tovább is tudod adni majd.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#52152) sch_a válasza zzola (#52150) üzenetére


sch_a
addikt

Délután még érdemes odamenni, vagy elfogynak a jó cuccok? Egy kontrollerre beneveznék...

(#52153) zzola válasza sch_a (#52152) üzenetére


zzola
félisten

Hogy elfogynak-e, azt nem tudom. De a rendezvényen rengeteg pisis meg óvodás volt, nem is értem...
Amúgy egy vicc az egész, többet álltunk sorba, mint amennyit bent voltunk...

(#52154) adrian94 válasza bLaCkDoGoNe (#52151) üzenetére


adrian94
őstag

Engem a Multiplayer jobban érdekelne mint a Story (főleg, hogy nagy részben ugyan az mint az 1. rész).. :) A Horda jó lett volna pedig.. azt én is szerettem :)

Azért köszi a válaszokat :R

[ Szerkesztve ]

(#52155) zsolti72837 válasza zzola (#52150) üzenetére


zsolti72837
őstag

:C

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#52156) appleGjuice


appleGjuice
tag

Elég off, de hátha van itt pár destiny-s. Az új raidben miért nem kapok soha semmi itemet? :D Már annyira idegesítő, kb a legutóbbi 6-7-8 boss konkrétan semmit nem bodott (még moldering shardot sem). Meg ha raid közben bárhol kinyitok bármilyen cherstet, azok is mindig üresek. Bármi ötlet? Off vége.

(#52157) tunkiih válasza appleGjuice (#52156) üzenetére


tunkiih
őstag

Van külön Destiny topic, 1 próbát megér.. :)

Más: Igazábol nekem átjön az SW: Battlefront is, de 1 biztos: A Walker Assault játékmód számomra nem a kedvenc.. :D A Drop Zone-t csipázom, de valószinűleg a teljesben is ezeket a kisebb pályás-kevesebb playeres játékmodokat fogom előnybe rakni. A légicsatákkal még elvagyok benne, de egyébként fekszek-kelek az egész játékmód számomra, nem jön át..

[ Szerkesztve ]

(#52158) plejik


plejik
addikt

Hat én nem tudok a SW battlefrontba játszani, nem csatlakozik az EA szerverhez...

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#52159) gduck válasza gulb (#52140) üzenetére


gduck
addikt

+1

(#52160) gabesz839


gabesz839
senior tag

A battlefront teljes verziójában a Walker Assault más pályán is játszható lesz? Remélem nem csak ezen az egyen. A többi móddal is így lesz remélem.

[ Szerkesztve ]

Egy dolog biztos, mégpedig az, hogy semmi sem biztos. Vagyis nem biztos, hogy semmi se biztos.

(#52161) appleGjuice válasza tunkiih (#52157) üzenetére


appleGjuice
tag

Pesze, oda írtam először, csak elég inaktív a topic. :)
gabesz839: Trailerben Endoron is volt

(#52162) pCarsHungary válasza bulikavagyok (#52147) üzenetére


pCarsHungary
csendes tag

Egy másik csapattársunk rendelése úton van. December környékén érkezik egy újabb leírás egy másik személytől...ha valaki komolyan gondolja a szimulátorozást, annak érdemes elgondolkozni ilyen volumenű felszereléseken!

Project Cars Racing Hungary - Online versenyek szervezése Xbox-on - www.projectcarsracing.hu

(#52163) Vasy09 válasza bLaCkDoGoNe (#52151) üzenetére


Vasy09
őstag

Akkor ezért nem találtam! :W Pedig nekem az volt az igazi kedvencem! :DD Esetleg ha többeknek is megvan és van kedve, nyomhatnánk egyet közösen is!? Ha gondoljátok, vegyetek fel, szívesen csatlakozom is valakihez! :R

Helyileg Pécsen hol van a Play It? Csak mert délután megyek le, és lehet megnézném, ha még lesz! :)

[ Szerkesztve ]

Gamertag: Vasy09

(#52164) bisza


bisza
tag

Sziasztok.
Egy hónapja boldog tulajdonosa vagyok egy one-nak. Ez azt is jelenti, hogy nem vagyok még nagyon hozzáértő.
Segítségeteket szeretném kérni. Megvettem a sniper elit 3 ultimate edition-t, gold tagsággal 5990ft-ért. Letöltöttem, aztán feltelepült, viszont nem indul el. Mindig az azonosítás kell neki, hogy én vagyok-e. Rákattintok, hogy igen, és nem történik semmi. Most letöröltem a játékot, hogy feltelepítem újra, erre nem azt Írja ki, hogy már megvan, hanem megint a fizetés oldalra dob, hogy újra fizessem ki. A visszaigazoló email mejött a Microsoft-tól, hogy kifizettem. Ilyenkor mit tudok tenni? Ráadásul, mindig be kell jelentkeznem külön, hogy a játék ára ne 12000ft legyen, hanem 5990. Tudtok segíteni nekem abban, hogy mit csináljak?
A válaszokat előre is köszönöm.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=bisza

(#52165) bulikavagyok válasza pCarsHungary (#52162) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Hja, Zsozsa is berendelte.. :) Az a baj, h én csak félig gondolom komolyan. Idén tavasszal-nyáron jó ha 5 órát ment a kormányom.. Most viszont a Project CARS ,illetve az ősz miatt megint beindultam. De ha vennék egy ilyen szettet 600-ért, akkor már jöhetne egy gamer VGA is az asztali gépembe, illetve egy komolyabb cockpit is, amivel együtt már közel 1 millió lenne a számla vége. Kicsit soknak találom az én szintemen.. :B
Viszont nem kellett ma elutaznom, így holnap jövök hozzátok versenyezni! :P

bisza: Passz, ilyen problémával még nem találkoztam. Ügyfélszolgálatot javaslom, hacsak itt nem lesz vkinek vmi más ötlete.. Boxon vetted meg, vagy a weben?

[ Szerkesztve ]

(#52166) Def26


Def26
félisten

Akinek új dash van és jelkóddal lép be kipróbálni mi van akkor ha elüti a jelkódot? Nekem teljesen széthullik a rendszer, csak újraindítás hozza rendbe.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#52167) bisza válasza bulikavagyok (#52165) üzenetére


bisza
tag

Szia!
Boxon mentem rá a játékra, onnan a fizetésre, majd letöltés.
Az ügyfélszolgálat tud magyarúl? Mert angolból nem vagyok valami perfekt. :B
Köszi a választ!

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=bisza

(#52168) bulikavagyok válasza bisza (#52167) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Akkor ez így még kevésbé érthető számomra.. Persze, van magyar ügyfélszolgálat, bár abban nem vagyok biztos, h hétvégén is, vagy csak hétköznapokon. Tel.: +36 80 01 85 90 Próbáld meg felhívni őket! :)

[ Szerkesztve ]

(#52169) bisza válasza bulikavagyok (#52168) üzenetére


bisza
tag

Köszönöm!
Akkor próbálom is hívni őket.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=bisza

(#52170) plejik


plejik
addikt

A battlefrontnál be kell jelentkezni valahova? Mert nem tudok semmit csinálni, egyszerűen nem csatlakozik..

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#52171) zzola válasza plejik (#52170) üzenetére


zzola
félisten

Nem kell..

(#52172) a.sebi válasza Gsx-rr (#52132) üzenetére


a.sebi
őstag

Nem... korlátan számban himeolhatsz ! Magyarországon én megvettem és az összes forum tag az én home társam és így 12 fillérért forzázunk ! Az elején nem kértem érte pénzt ! Mert az az egy évben megjelenő játékokat kifizettem , hogy jó fej legyek ! Ha beakarsz szállni csak jelentkezz privátban ! Örülnénk mert akkor 11,8 fillérre jönne ki mindenkinek egy játék , és mivel mindenki ugy is 12 fillért utalna nekem igy keresnék 10000 x 0,2fillért !
Vérunk szeretettel , és persze a barátaidat is !

(#52173) ssgt1981


ssgt1981
senior tag

Home-al kapcsolatban lenne egy kérdésem. Testvéremmel letöltöttük egymás profiljait a gépekre. A kérdésm az lenne, hogy melyik profilt kell home-ra állítani?

(#52174) L_YKing válasza ssgt1981 (#52173) üzenetére


L_YKing
addikt

Tesodet mivel alapbol a tied a home. :)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#52176) ssgt1981 válasza L_YKing (#52174) üzenetére


ssgt1981
senior tag

Köszi a választ

(#52177) plejik válasza zzola (#52171) üzenetére


plejik
addikt

Ok, de akkor , hogy a manóba indítsam el a gamet?

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#52178) zsolti72837


zsolti72837
őstag

Ma járt le a 14 napos Gold-om.

Nagyon szépen köszönöm hackeeeee emberkének. :R

[ Szerkesztve ]

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#52179) pCarsHungary válasza bulikavagyok (#52165) üzenetére


pCarsHungary
csendes tag

Helyes! Végre megtalálod a helyed az autós játékok között! :D

Nevezni ne felejts el!

Project Cars Racing Hungary - Online versenyek szervezése Xbox-on - www.projectcarsracing.hu

(#52180) zsolti72837 válasza pCarsHungary (#52179) üzenetére


zsolti72837
őstag

Forza. :K

[ Szerkesztve ]

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#52181) bulikavagyok válasza pCarsHungary (#52179) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

A Forzát sem fogom teljesen elhanyagolni, csak várok vmi olyan sorozatra, ami jobban fekszik nekem. Illetve arra, h a T10 (vagy a MS) megoldja végre a lobbin belüli kommunikációt! Jó társaság az FRH is, szeretek velük versenyezni... :B

(#52182) 4m@15


4m@15
tag

A hétvégén beleugrottam a nagy bétázásba, a Need for Speed az bizony nagy csalódás számomra. Ez a csúnya homályosítás, plusz ez a folyamatos szerver dobálás lehangol. Nincs is kedvem vele játszani.

Viszont a Battlefront nagyszerű kis játék lesz, bár van baj a baalanszolással, bár lehet mindig rossz csapatban vagyok. Igaz kezsüel gémR vagyok, de van amikor ügyesek nyúlok a kontrollerhez :)

Az NFS nagyon lehangolt, pedig szerettem volna azt is megvenni a Battlefront és a Juszkó 3 mellett az év végére.

iMac 5K | PlayStation | Nintendo | Xbox | iPad | iPhone | Apple Watch

(#52183) tunkiih válasza 4m@15 (#52182) üzenetére


tunkiih
őstag

Mentségére legyen, hogy BETA. Én az NFS-t végig gyűrtem, csak az első orákban dobált le mikor kijött.

Nálam nagy a dilemma, hogy SW vagy CoD lesz első körben. :D NFS-t szerintem beujitom és jövőre jön a másik FPS is mellé.

[ Szerkesztve ]

(#52184) 4m@15 válasza tunkiih (#52183) üzenetére


4m@15
tag

Igen, még szerencse, hogy ez Béta, de mostanában ezek a béták hasonlítanak a retailekre...főleg a hibák. Remélem nem így lesz.

CoD, Az is lesz idén? Előző is kimaradt, pedig a kampányt végig tolnám :)

iMac 5K | PlayStation | Nintendo | Xbox | iPad | iPhone | Apple Watch

(#52185) tunkiih válasza 4m@15 (#52184) üzenetére


tunkiih
őstag

Az első normális nextgen cod jön, lényegében. (számomra :D )

(#52186) bulikavagyok válasza tunkiih (#52185) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ez mitől lesz "nextgenebb" mint a jelenlegi? Csak kíváncsiságból kérdem, én azt is nagyon szeretem.. :K

Egyébként király az új avatarod! :C Bár nem egy Wiz Khalifa! (és így első ránézésre nem is szív annyi zöldet..) ;]

Szerk: Kis érdekesség az új COD-al kapcsolatban: tegnap lejött nekem egy negyvenvalahány gigás update hozzá a gépemre.. :D Mondjuk a mérete így is maradt ugyanannyi..

[ Szerkesztve ]

(#52187) tunkiih válasza bulikavagyok (#52186) üzenetére


tunkiih
őstag

bocsi, még néha benyögöm ezt a szakkifejezést.. :DDD

hahaha :DDD , nem jelentkezett rá arcképgyáros, így a rejtőzködés mesterét választottam, gyerekkoromból.. :P köszi! ;)

[ Szerkesztve ]

(#52188) bulikavagyok válasza tunkiih (#52187) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Bocs,akkor én értettelek félre! :B Azt hittem, h új motorja lesz vagy ilyesmi.. Holott arról van szó, h ez az első ezen a generáción, ami Neked bejön.. OK! :R

Ki ez a tag egyébként, nekem nem rémlik...

[ Szerkesztve ]

(#52189) tunkiih válasza bulikavagyok (#52188) üzenetére


tunkiih
őstag

Volt régen a Vili Világa című gyereklap, havonta jött azthiszem.. mindig egy adott országot mutatott be, továbbá mindig megkellett őt keresni, egy emberekkel teli zsúfolt képen. :DDD [link]

[ Szerkesztve ]

(#52190) bulikavagyok válasza tunkiih (#52189) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Aha, így már értem! Én leginkább a tévés rajfilmhősökön nőttem fel, akkoriban a szüleim nem vettek nekem ilyen újságokat! :D ;]

[ Szerkesztve ]

(#52191) pCarsHungary válasza bulikavagyok (#52190) üzenetére


pCarsHungary
csendes tag

Ment a TV-ben is... Hol van Wally? címmel.

Where's Wally?

Project Cars Racing Hungary - Online versenyek szervezése Xbox-on - www.projectcarsracing.hu

(#52192) bulikavagyok válasza pCarsHungary (#52191) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Na jó, akkor most már tényleg nem értem, hogy hogy maradhatott ki nekem! :D Valahol meg kell keresnem az emlékeim között.. :D

(#52193) tunkiih válasza bulikavagyok (#52192) üzenetére


tunkiih
őstag

Hajrá!! :DDD Megnéztem, megvan mind az 52 rész hiánytalanul, a mappájában. :DDD Na majd holnap megkeresem őt megint... :C :C

(#52194) zsolti72837 válasza tunkiih (#52187) üzenetére


zsolti72837
őstag

Nagyon jó az avatárod. :K

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#52195) Lefty válasza tunkiih (#52185) üzenetére


Lefty
addikt

SW betaban hogy lehet lepegetovel menni vagy repulni? Nem tudok rajonni.

(#52196) tunkiih válasza Lefty (#52195) üzenetére


tunkiih
őstag

A repülőket, a mapon tudod felvenni, mint lehetőség, aki gyorsabb az viszi mikor kidobja a kék kört. Lépegetővel egyszer voltam eddig, de nem emlékszem, hogy sikerült (killstreak-felvehető random kék karika). Ha már itt tartunk, a repcsivel hogy lehet "kigáncsolni"? :D

"Sajnos" mivel állandoan a Drop Zone-t küldöm, nem ezt.. így nem tudok sok mindent. :D A teljesben is csak ünnepnapokon játszok majd az Assault Walker-ben, az fix. :D Szimpatikus még a külön légi csatás és a kisebb pályás, kevesebb fős kiélezett tdm játékmód is. A többi nem tudom milyen lehet a nevéből itélve.

(#52194) zsolti72837: Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#52197) SpeedHUNGARY


SpeedHUNGARY
aktív tag

Hát srácok én az NFS Rivalst ráhagytam. Hiába volt ingyen a Vaultból, nem jött át! Ezért elhatároztam magam és miután kipróbáltam a demóját, megvettem a Forza Motorsport 6 Standard Edition-t! Most szedi lefele... Várom már nagyon, mert a demó lenyűgözött! :))

[ Szerkesztve ]

"Aki hülye, haljon meg!" - De mi van, ha én még nem akarok? GamerTag: Seedcop

(#52198) Lefty válasza tunkiih (#52196) üzenetére


Lefty
addikt

Koszi szepen, ahogy megkerdeztem meg is talaltam amugy a modjat. Igy tobb ora tavlataban azt mondom nem rossz, de elso napos vetel nem lesz, kicsit olyan EA access szintu elvagyok kategoria, nekem a BF4 komolyabb ennel.

(#52199) spae válasza Rbert (#52129) üzenetére


spae
aktív tag

"kisebb a proci" ez hogy?

(#52200) zsolti72837 válasza SpeedHUNGARY (#52197) üzenetére


zsolti72837
őstag

Nagyon jó lesz hidd el. :K

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.