Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51401) Def26 válasza Lefty (#51398) üzenetére


Def26
félisten

Letöltötted a pályát? [link]

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#51402) szpajk


szpajk
tag

Sziasztok,
Segítségeteket kérném!
Xbox One vásárlás előtt állok. Ki is néztem egy használt, két hónapos, T-Home-tól vásárolt gépet.
Az eladó nem akarja ártküldeni a számla és a garancialevél másolatát, arra hivatkozva, hogy azokkal bejelenthetem a T-Home-nak és letilthatják. Ez valós indok, vagy csak kamuzik?
Mire kell figyelni használt gép vásárlásánál?
Válaszokat előre is köszönöm!

spike

(#51403) hackeeeee válasza bulikavagyok (#51394) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ilyet akartam venni, csak szállítással már Nekem nem nagyon érte volna meg. :) Így lett az energizer, és az el van rakva tartaléknak. :)

@oric: Nem vagyok írtó nagy Halo fan, de ahogy ezt tálalják.. :) Nagyon jó! Belekezdtem a 4.. részbe, eddig tetszett is. Lehet, csak azért be fogom majd húzni, hogy teljes legyen a szett. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#51404) hackeeeee válasza szpajk (#51402) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Garanciajegyet nem is adtak külön hozzá, Nekem legalábbis, csak a számlát. És, ugye nem is kell, mert be kell regisztrálni a gépet az MS-nél, és ott kell érvényesíteni a garanciát.

Hát, őszinte leszek, nem tudom.. A gond az, hogyha részeltre lett vásárolva, és nincs kifizetve, akkor bármi lehet.

Véleményem szubjektív...

(#51405) Lefty válasza Def26 (#51401) üzenetére


Lefty
addikt

Valószínű nem, köszi. Azt hittem a premium lehúz mindent, ami van hozzá automata.

(#51406) Grougon válasza bulikavagyok (#51394) üzenetére


Grougon
tag

vettem kíváncsiságból ikeaba kb 1500ft-ért 4 akksit, ugyan úgy bírja mint bármelyik drágább. Töltő meg volt itthon valami régi. Szerintem teljesen mindegy hogy 22 vagy 26 órát bír egy töltéssel :D

(#51407) Def26 válasza Grougon (#51406) üzenetére


Def26
félisten

Én is igy vagyok vele, de többnyire jönnek az enelop (vagy mi) dumával. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#51408) joocek válasza bulikavagyok (#51394) üzenetére


joocek
aktív tag

Le mértem !!!

A PC aku 0.3 A vesz fel.
Aku nélkül 0.07
Ceruza aku 0.07

Így szerintem nem tölti! Én amúgy nagyon meg vagyok vele elégedve. szerintem a 20-30 ora simán benne van. 360 ceruza aksit használtam. De az bosszantó és macerás volt. mindig a leg rosszabb időben merült le.

#51402
Amúgy meg ha az eladó nem akar semmilyen papírt le másolni vagy adni. Menny tovább van rengeteg gép eladó.

[ Szerkesztve ]

XBOX Live Gamertag: joocekszbatta

(#51409) bulikavagyok válasza Grougon (#51406) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Az Eneloop legnagyobb előnye, h bármeddig a fiókban lehet, nem merül szinte semmit. Egyébként meg maximum 2 ezerrel kerül többe (mi ez már manapság?), mint a legolcsóbb töltő/akku kombó. Szerintem megéri ezt venni.. :B
szpajk: Én lesz@rnám az ilyen eladót (és a hitelre vett, még ki nem fizetett boxokat is), keress másik gépet, van bőven az aprón..

[ Szerkesztve ]

(#51410) zzola válasza hackeeeee (#51404) üzenetére


zzola
félisten

Telekom nem hinném, hogy le tud tiltani egy konzolt....a mobil az más kérdés!

(#51411) bulikavagyok válasza zzola (#51410) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ki tudja? Szinte folyamatos internetkapcsolat kell a gépnek, így akár tiltható is lehet, és a extrém esetben még a garit is bukhatja (bár kicsi az esélye, h letiltsák).. Minek kockáztatni, amikor annyi eladó gép van?! :F
Plusz elég érdekes az eladó hozzáállása is.

[ Szerkesztve ]

(#51412) hackeeeee válasza zzola (#51410) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Valamit tuti tudnak vele csinálni, sn alapján, ha nem is Ők, akkor akár maga az MS.

Mivel lényegében Live nélkül szinte semmit nem lehet már csinálni a géppel. ha letiltják, hogy ne lehessen vele bejelentkezni, onnantól kb. semmit sem lehet vele csinálni, legalábbis szerintem.

Véleményem szubjektív...

(#51413) zzola válasza hackeeeee (#51412) üzenetére


zzola
félisten

Szerintem MS tudja csak tiltani.

(#51414) hackeeeee válasza zzola (#51413) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Sanszos, mivel a Telekom ugye csak értékesít ebben az esetben. Innentől, sorozatszám alapján meddig is tart ezt elintézni, ha esetlegesen nem fizetik a gépet?

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#51415) zzola válasza hackeeeee (#51414) üzenetére


zzola
félisten

Meddig? MS-nak mi köze van ahhoz, hogy egy szolgáltató és egy magánszemély között létrejött megállapodásnak mi a végkimenetele?

(#51416) bulikavagyok válasza zzola (#51413) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nyilván az MS tiltja, de ez csak részletkérdés. A Telekom kérheti a letiltást.. Bár még1szer leírom, ennek kicsi az esélye.
Szerk: Ez olyan mintha lopott lenne a gép. Ha például egy nagy áruházlánc lead az MS-nak egy listát az ellopott gépekről, szerintem azoknál a minimum a garancia megvonása..

[ Szerkesztve ]

(#51417) hackeeeee válasza zzola (#51415) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Alapból hivatalos magyarországi MS disztribúciótól veszi a konzolokat a Telekom, akik viszont kapcsolatban állnak a Microsoft-tal.

Akár, feléjük simán továbbítható, hogy milyen sorozatszámú gépeket nem fizetnek, és akár letiltható is lehet.

Véleményem szerint SN alapján tiltják live-ról ezeket a gépeket, amelyeket nem fizetnek. Az idő persze kérdéses, hogy ez mennyi idő.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#51418) oriic válasza bulikavagyok (#51416) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem nem kérheti, közük nincs hozzá. Csak MS tilthat, ilyen miatt nem fognak tiltani hogy nem fizeted a törlesztőt. Sajnos volt ismerős lány akinek a barátja első napon vett gépet Telekomban, azóta sem fizeti. :S És mai napig megvan állítólag a gép.

Live-Die-Respawn

(#51419) okibots válasza Mankó (#51384) üzenetére


okibots
aktív tag

Ha jól értelmezem akkor a "jack" szó miatt olyan kit kell neked amiben van kontroller is.
Ha nem akkor sorry, de itt egy [link]

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#51420) joocek válasza bulikavagyok (#51411) üzenetére


joocek
aktív tag

ÁÁÁ

Srácok! Az MS magasról le szXXX a szolgáltatót. közel nem ad el annyi gépet ,hogy meg egyezenek ilyenbe. sokkal többet érsz neki mint ügyfél. annál hogy ha az ő érdekeit nem sérted akkor le tiltson bármit...

XBOX Live Gamertag: joocekszbatta

(#51421) hackeeeee válasza oriic (#51418) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ez komoly? Az szép.. :(

TV-ről hallottam már, hogy nem fizette valaki, de ott odáig ment, hogy internet szolgáltatás is off, amíg nem fizette be a törlesztőt.

Mondjuk innentől vicces a téma, mert kábeles előfizu esetén már nem külön küldik a törlesztést, hanem egy összegben az internet előfizetéssel.. Vagyis, vagy mindent befizetsz, vagy semmit..

joocek: Ezért is mondtam, hogy nem a Telekom-->MS kapcsolat. Elvileg a HRP-től jön a Telekom-tól vásárolt gép, aki MS partner. Többet érsz mint ügyfél, akkor is ha nem fizetsz? Ahham.. Sajnos több ismerősöm is van, aki csak pár napot csúszott a szolgáltatás számlájának befizetésével, és fizethetett visszakapcsolási díjat. :(

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#51422) oriic válasza hackeeeee (#51421) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De olyanról is hallotta már, hogy korábban valaki Macbook-ot vett T-nél, és nem fizette. Kilőtték a netszolgáltatását is, de őt nem érdekelte, áttért DIGI-re... Vannak furcsa emberek. Én ha már egy hónapot elmaradok véletlenül, már minden bajom van, és parázok...

Live-Die-Respawn

(#51423) bulikavagyok válasza oriic (#51418) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ok, akkor ez esetben tárgytalan amit írtam. :B

(#51424) zzola válasza hackeeeee (#51417) üzenetére


zzola
félisten

Közben jött a megerősítő válasz Oritól. Csak azért dobtam fel a témát, mert én ugye pont egy ilyen gép tulajdonosa vagyok, az első gazdája részletre vette, de 10 naposan eladta...

(#51425) L_YKing


L_YKing
addikt

Valakinek meg van a State of decay?

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#51426) Gregszton


Gregszton
tag

Sziasztok!

Több mint 8 hónapja van Xbox One konzolom a kezdet nem volt zökkenő mentes (internet és egyéb beállítások, de megoldottam illetve Microsoftos infó vonalon keresztül a kollegák megoldották.) Így 8 hónap után is nagyon szeretem és élvezem minden pillanatátt akár egyedül akár haverokkal nagyon jó kis időtöltés amikor nincs más program. :)

(#51427) EmThor


EmThor
addikt

Ezek szerint senki se tv-zik boxon keresztül itthon.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#51428) Mankó válasza joocek (#51408) üzenetére


Mankó
veterán

Na és mennyi idő alatt töltődik fel a PC kit?
De végül is mindegy, mivel ezt nem kell legalább cserélgetni, mint a ceruza aksikat. Akárhogy is agyalok rajta, a PC kit fele húz a mérleg jobban. Mivel aksit és töltőt is vennem kellene újat, így könnyen lehet, hogy árban akár jobban is járok ha a PC kittet veszem, mint ha 4 izmosabb akksit és a hozzávaló márkás töltőt.

(#51409) bulikavagyok: Nekem inkább a 10 órás töltési idő nem tetszik ezeknél a ceruza akkuknál.

[ Szerkesztve ]

(#51429) oriic válasza EmThor (#51427) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerintem nem sokan. Nekem konkrétan van tv-m egy ezer éves CRT, de adást nem lehet fogni rajta, nincs is előfizetésem. :D

Live-Die-Respawn

(#51430) zzola válasza Mankó (#51428) üzenetére


zzola
félisten

Nem tudom, hogy hol laksz/élsz, de a közelgő PlayIT show-n (Pécs) le lesz árazva a gyári akku meg a headset is...

(#51431) tunkiih válasza Mankó (#51428) üzenetére


tunkiih
őstag

Nekem is PC kitem van, bár én felárba vettem itt Hardverapron. Imádom, tökéletes, csak ajánlani tudom. 360on is PC kitet használtam. Tölti usb-ről Energy Saving-ben is, kikapcsolt állapotban, hirtelen meg sem tudom mondani mennyit bír, de mindenképp korrekt értéket produkálhat, mert nem töltöm gyakran egyáltalán.. :D

[ Szerkesztve ]

(#51432) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na pár óra után kis vélemény az új rendszerről:

Két bugot találtam eddig, de amúgy nagyon király. A hátteret nem engedi hogy megváltoztassam egy acsi képére, valamint belassul ha magába a háttér menühöz lépek be. Edge-t nem próbáltam még, netezésre ott a noti a monitor mellet. Amúgy nagyon jó. Játékok is mennek rendesen, Minden király.

Live-Die-Respawn

(#51433) Def26 válasza EmThor (#51427) üzenetére


Def26
félisten

Nem igazán értem miért kéne a set top boxot xboxba dugni, amikor tökéletesen megy nélküle is. :D Szerintem ez eleve halott ötlet volt, mint a kinect is. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#51434) zzola válasza oriic (#51432) üzenetére


zzola
félisten

Csak hamarabb megkaptad, mint én... :)

(#51435) Mankó válasza okibots (#51419) üzenetére


Mankó
veterán

Tökéletes. :R

Azt nem tudja valaki, hogy az új bundle gépek milyen joyyal érkeznek, avagy csak az 1 Tb-s boxok kapnak új 3.5-es jack dugóval szerelt joyt? Konkrétan a Fifa 16 bundle gépekről van szó. Csak mert ha nem a jack-es verzió, akkor már rendelek is egy okibots által linkelt verziót magamnak, amivel meg jön az megy azonnal piacra.

(#51430) Zolar: Salgótarján sajnos nagyon messze esik Pécstől. :O Mikor lesz ez az ominózus esemény? Esetleg valami ismerősön vagy fórumtagon keresztül lehet megoldható lenne a vétel.

Tudni lehet, hogy mennyi lesz ezen az eseményen a kit ára?

[ Szerkesztve ]

(#51436) bulikavagyok válasza Mankó (#51428) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Árban nem jársz jobban. Most linkeltek Neked, ez postaköltséggel is kevesebből jön ki, mint egy Play and Charge Kit postaköltség nélkül. Illetve így 4 akkud lesz, nem kettő. De annyira minimális a különbség árban, és teljesítményben is, h azt vedd amelyik szimpatikusabb. Én a kényelem miatt vettem Eneloop akkukat, mert így soha nem kell kábelen lógva játszanom. :) A töltési idő tényleg sok, de mivel mindig van két tartalék akku a fiókomban teljesen feltöltve, és nem tudom annyi idő alatt azokat lemeríteni, mint ahogy a másik kettő feltöltődik, így ez teljesen lényegtelen.

[ Szerkesztve ]

(#51437) Gregszton válasza Mankó (#51428) üzenetére


Gregszton
tag

Az Xbox One Play and Charge Kit segítségével akár négy óra alatt teljesen feltöltheted a kontrollert!

Nekem is van és nagyon jó sokáig bírja az én használatom mellett, havonta egyszer szoktam tölteni a kontrollert. :)

(#51438) fenoman7 válasza Mankó (#51435) üzenetére


fenoman7
csendes tag

Az én konzolvilágról rendelt 2joyos gépem (fifa bundle) nem az új jackes controllerrel jött.

XO GT: Fenoman0611

(#51439) Mankó válasza bulikavagyok (#51436) üzenetére


Mankó
veterán

Igen én is hasonlók miatt dilemmázok, már csak azt kellene tudni, hogy mennyit idő alatt merülnek le?

(#51440) frenx


frenx
újonc

Sziasztok nekem olyan problémám van hogy E 201 hiba kódot kaptam majd ujra telepítettem (X box one) pendriveröl újra inditottam a rendszer vissza jött de azota kikapcsol magátol a konzolom használhatatlan ez mitöl van? Amugy most küldöm vissza Miknek remélem ki cserélik mert 3 hónapos a gépem.Csak érdekelne mi lehet a probléma volt valakinek már hasonló esete x box onnal?

(#51441) maroskah válasza Mankó (#51435) üzenetére


maroskah
aktív tag

Én épp a múlt héten vettem 500GB-s FIFA 16 bundleben a gépemet és 3,5-es Jack dugós kontroller volt hozzá. :)

(#51442) tunkiih válasza Mankó (#51439) üzenetére


tunkiih
őstag

Kicsit tuldilemmázod szerintem. Van több alternativa, te döntésed. A PC kit is sokáig birja, ha pedig nem akarsz kábelen játszani, akkor feldobod 3 naponta (nemtudom mennyit játszol csak saccoltam én joval ritkábban töltöm főleg mostanába..) kikapcsolt állapotba a gépre kötve és feltölti pár ora alatt..

Amelyik neked szimpatikus azt válaszd, mindkettő jó.

[ Szerkesztve ]

(#51443) bulikavagyok válasza Mankó (#51439) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Erre már válaszoltam korábban! :N

[ Szerkesztve ]

(#51444) sting2


sting2
addikt

A beregisztrált bankkártyát is érdemes lemondani/törölni, ha igen hol tehetem meg?

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#51445) frenx


frenx
újonc

Volt valakinek cserélve gariba x box one?

(#51446) zzola válasza sting2 (#51444) üzenetére


zzola
félisten

Szerintem érdemes törölni! Konzolon is lehetséges....payment & billing menüben.

[ Szerkesztve ]

(#51447) sting2 válasza zzola (#51446) üzenetére


sting2
addikt

Ok, de hol?

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#51448) zzola válasza sting2 (#51447) üzenetére


zzola
félisten

Settings/payment & billing. Jelszó kell hozzá és a menün belül lehet törölni a bankkártyát.

(#51449) Krisz0630 válasza frenx (#51445) üzenetére


Krisz0630
senior tag

Nekem volt.

PS5- PSN ID: Krisz0630 + iPhone 12 Pro Max + Macbook Air 2020

(#51450) frenx válasza Krisz0630 (#51449) üzenetére


frenx
újonc

Szia! kicserélték frankon vagy csak meg javítoták? Mert most küldöm én is vissza

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.