Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52201) zsolti72837


zsolti72837
őstag

Sziasztok!

2 napos Goldal lehet multizni?

Válaszokat előre is köszönöm.

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#52202) SpeedHUNGARY válasza zsolti72837 (#52200) üzenetére


SpeedHUNGARY
aktív tag

Elhiszem! :) A demó meggyőzött!

"Aki hülye, haljon meg!" - De mi van, ha én még nem akarok? GamerTag: Seedcop

(#52203) Def26 válasza zsolti72837 (#52201) üzenetére


Def26
félisten

Igen.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#52204) zsolti72837 válasza Def26 (#52203) üzenetére


zsolti72837
őstag

De nekem Fifa 16-on nem engedi. Mi lehet a baj?

(#52202) SpeedHUNGARY: Én már kb. 7 órát játszottam velle szuper játék. :) ;) :K

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#52205) tunkiih válasza SpeedHUNGARY (#52197) üzenetére


tunkiih
őstag

Teljesen más kategória a kettő, de a Forza 6 patent játék, nem kérdés. :D Késöbb beszerzem énis, lecserélve az ötöt, de a Horizon széria jobban leköt, na.. (meg az uj arcade U2 Remake NFS is :P ) :)

[ Szerkesztve ]

(#52206) gduck válasza Lefty (#52195) üzenetére


gduck
addikt

A mapon keressed a kék köröket! Ha ábra van benne, akkor egyértelmű mit kapsz (lépegető, repcsi, stb.) Ezeknek a helye állandó, ha sokat játszol fejből tudni fogod. Ha meg csillag szerű valami akkor fegyverek vagy hős (Vader/Luke). A lépegetőbe kb 1 percig lehetsz benne és csak lövöldözni tudsz. A "csirke" jobb, mert azt iránytani is lehet és addig vagy benne, amíg szét nem lőnek. A repcsi is jó, főleg amikor körbetekered a lépegető lábát és az eldől :D

Szerintem 100% StarWars élmény ;)

[ Szerkesztve ]

(#52207) dunc


dunc
nagyúr

Hi nálatok is fagyogat a star wars béta?

(#52208) Rbert válasza spae (#52199) üzenetére


Rbert
aktív tag

A 'cash' aszem az kisebb mint egy gyári 250GB-osban.

(#52209) gduck válasza dunc (#52207) üzenetére


gduck
addikt

Nem!

(#52210) dunc válasza gduck (#52209) üzenetére


dunc
nagyúr

Nálam igen a survivor modnál hang beakadt, ép a party t baszkuráltam. A box nem fagyott csak a game!
:))

[ Szerkesztve ]

(#52211) joocek


joocek
aktív tag

Hát ez siralom SW...

Bocs ha valakinek a lelkébe mászok!

XBOX Live Gamertag: joocekszbatta

(#52212) Lefty válasza dunc (#52207) üzenetére


Lefty
addikt

Nekem egyszer fagyott a lobbyban.

(#52213) L_YKing


L_YKing
addikt

Preview tag vagyok es amikor valaki bejelentkezik folyton feldobja. Ezt hogy lehet offolni? :)

Nekem meg mindig nem jott meg a win10 dash valamit kene csinalnom, hogy megerkezzen? :F

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#52214) Gtaati


Gtaati
őstag

Helló!

Érdeklődni szeretnék, hogy véleményetek szerint ár-érték arányban tartósabb jó minőségű kormányt milyet ajánlanátok one-hoz? Forza, F1, Project Cars amihez szeretném használni.

Köszönöm! :R

(#52215) SütiGTi


SütiGTi
senior tag

Preview win 10es-eknel a youtube hogy szuperal? Nalam allandoan kidobal es hibauzenetek jonnek :(

(#52216) Madoc válasza L_YKing (#52213) üzenetére


Madoc
veterán

Örülni hogy nem jött meg mert igencsak alpha állapotú. És érdekes hogy sokaknak hibás másoknak meg nem, ugyanazzal a verzioval.Oric a multhéten irt vagy 3frissítésről, ahhoz képest már 4napja fent van de még semmi változás. Játszani lehet vele a többi meg akad-röcög,kínai.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#52217) oriic válasza Madoc (#52216) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezt mondom én is. Két-három bugot látok csak napi használat mellett, de minden más megy. Van akinél YT bugos, van akinél nincs friend lista, úgy néz ki vannak egyedi gondok. De ezért preview, ilyenek lehetnek benne.

Live-Die-Respawn

(#52218) gulb válasza joocek (#52211) üzenetére


gulb
senior tag

Nahhh!!! Nok nem kovezhetnek!;) mi nem jott be?? Nagyon szep es meg elvezetes is szerintem..

(#52219) joocek válasza gulb (#52218) üzenetére


joocek
aktív tag

Szép is jó a hang is. A játék ötlet is navyon nó....
De az ,hogy ha kezdö ként lépsz be 20 halal 1 ölés. Lóvöm az ellent de nem döglik. De en mint a göthös ló. Esek kelek. Aminteg fogok egy komolyabb fegyvert rögtön simán le szednek. A jármüvek irányitása sem az igazi.

De lehet az a baj nekem a cod az etelon.

De mondom senkit nem akarok megbántani.

XBOX Live Gamertag: joocekszbatta

(#52220) gianni85 válasza Gtaati (#52214) üzenetére


gianni85
veterán

Logi G920

(#52221) hackeeeee válasza zsolti72837 (#52178) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Igazán nincs mit. :) :R

Véleményem szubjektív...

(#52222) Gtaati válasza gianni85 (#52220) üzenetére


Gtaati
őstag

Helló, az egyik kiszemelt a G920 :) ezen kívül a Mad Catz-et nézegettem még. :R

(#52223) HagaNRG


HagaNRG
őstag

Sziasztok!

Tudna valaki segíteni abban, hogy Batman 3 Beyond gotham-ban hogy tudok állást menteni?
Azt hittem, automata, de minden indításkor újra kezdi az elejétől a játékot.

Köszi!

(#52224) a.sebi válasza joocek (#52219) üzenetére


a.sebi
őstag

Ez user error ! Én sem akarlak megbántani , de béna vagy !
Gyakorolh hamar belejösz , én is coddal toltam , és nehéz volt bf re átálni , de egyszercsak megtörik a jég és ugy jo lesz !

(#52225) pCarsHungary válasza Gtaati (#52214) üzenetére


pCarsHungary
csendes tag

Szia!

A weboldalunkon a "Leírások, ismertetők" menüpont alatt találsz több leírást is a TX kormányról.

Project Cars Racing Hungary

Project Cars Racing Hungary - Online versenyek szervezése Xbox-on - www.projectcarsracing.hu

(#52226) zkas90 válasza pCarsHungary (#52225) üzenetére


zkas90
senior tag

Írtál már ide kommentet az off topic gomb nélkül? :D :D

(#52227) Gtaati válasza pCarsHungary (#52225) üzenetére


Gtaati
őstag

Köszönöm, megnézem:) :R

(#52228) oriic válasza pCarsHungary (#52225) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez mehet simán on-ba, áttettem.

Live-Die-Respawn

(#52229) pCarsHungary válasza zkas90 (#52226) üzenetére


pCarsHungary
csendes tag

Mivel még konkrétan nem szóltunk hozzá semilyen aktuális témához és nem szeretnénk az oldalunk esetleges reklámjaival "teleszemetelni" a fórumotokat, így még nem. :)

Orichalcos: Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Project Cars Racing Hungary - Online versenyek szervezése Xbox-on - www.projectcarsracing.hu

(#52230) bulikavagyok válasza Gtaati (#52214) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Én most akartam lecserélni a korosodó TX-emet egy G920-ra. Nagyon meglepődtem, mert mindenki próbált lebeszélni róla. És utánaolvasva, most már tudom, h tényleg visszalépés lenne, így egyelőre marad..:) Az egyik szíjas, a másik fogaskerekes -nem kicsi a különbség-, ráadásul a TX-ben kefe nélküli motor van. A G920 egy tízéves technológia már.
Összefoglalva: halkabb, erősebb, modernebb, és sokkal masszívabb a TX wheelbase! És most már meglehet vásárolni külön is, tehát olyan kormányt teszel rá, és olyan pedált raksz alá amilyet akarsz. (az eredetileg megjelent Ferrari 458 kormánykerék, és a pedál kicsit olcsó hatású volt).
Egyébként kérdezz rá itt. De ha nincs kedved, elég ha rákeresel a TX-re, illetve a g920-ra..:)

(#52231) L_YKing válasza Madoc (#52216) üzenetére


L_YKing
addikt

Akkor meg varok vele. :)

A masikra tud valaki valamit?

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#52232) redXIII


redXIII
senior tag

Az új dash és barátlistás hiba. Nekem a gép konnektoros ethernet adpterrel van most összekötve, de be van állitva a wifi is. Ha kábelen csatlakozik a routerre van barátlista ha wifin akkor nincs. Ha valaki akinek eddig nem volt barátlistája és meg tudja oldani hogy vezetékesen csatlakozik a routerhez az kipróbálhatná, kiváncsi vagyok az eredményre.

Elszámoltam a végtelenig. Kétszer.

(#52233) joocek válasza a.sebi (#52224) üzenetére


joocek
aktív tag

Ezt nem is vitatom..

De ha en bena vagyok akkor sokan masok is. Szerintem az dög unalom mikor 2 ora jatek utan sem tudom egy csepet sem élvezni...

Viszont az teny hogy nagyon szép jok a hangok. Lehet adok neki esélyt még. De ez azén vélemenyem. Az meg szerintem nem az en benaságom. 5 talalat utan sem döl az ellenfél de én meg 3 kapok azt jotcakát. De a CODban is utáltam a sima core-t.

[ Szerkesztve ]

XBOX Live Gamertag: joocekszbatta

(#52234) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#52235) Sicilian


Sicilian
addikt

Érdekes felfedezést tettem a mai nap ! :))

Lemerültek az Energizer 2000mAh aksijaim a joy-ba.
Mondom magamba most már kipróbálok valamit, amit régóta akartam !
A telefonom töltőjének csatlakozása megegyezik a joy-éval, egyértelmű mi jön most, rádugtam a laptopra
és tessék-lássék csodát tölti szépen az Energizer aksikat, ahogy kell.
Nem play&charge kitt !! :DDD

A teljesen lemerült aksikat kb. 4 órán keresztül töltötte.
Megnéztem mit tud, elkezdtem Forzázni. Ment minden szépen, 10 perc után jelezte, hogy kicsi a töltöttség, elvette a rezgést, de utána még 30 percet tudtam nyomni.
Utána teljesen lemerült, mondom megnézek még valamit, mert verseny közben voltam és nem volt több feltöltött aksim.
Rádugtam a laptop HDMI-re és vezetékről azonnal tudtam játszani a rezgést is azonnal visszaadta és befejeztem az adott versenyt !

Szerintem kijelenthetjük, hogy nem csak a play&charge kitt aksit lehet játék közben tölteni és használni.. :N :DDD

Ami fontos, hogy a telefonom töltőjének a kábelét használtam és a laptop azon HDMI csatlakozóját, ami kikapcsolt állapotban is tud telefont és power bankokat tölteni.

Még ki kéne próbálni, hogy a ONE HDMI-je engedi-e tölteni, de ahhoz most nincs kedvem, nekem egyszerűbb a laptopról

nothing is true everything is permitted..

(#52236) Sicilian


Sicilian
addikt

Persze nem HDMI, hanem USB csatlakozó, már késő van.. :D

nothing is true everything is permitted..

(#52237) Rage47 válasza oriic (#52234) üzenetére


Rage47
veterán

nagyon várom :) jobbnak tűnnek a zenék, mint a 4-ben. hallgattak a fanokra

az uj Dashboard amúgy gyorsabb es jobban fut a laptopra streamelés is

(#52238) zzola válasza Sicilian (#52235) üzenetére


zzola
félisten

Kitt az a Knight Rider-ben volt, nem? :))

(#52239) zsolesz010 válasza Sicilian (#52235) üzenetére


zsolesz010
senior tag

Töltésvezérlőt honnan szültél?

- - - - - - - - - So, wake up, Mr. Freeman. Wake up and smell the ashes. - - - - - - - Eladó ezmegaz -> https://goo.gl/YLYYAv - "Veszi a rák újonnan, hardverapróról van. :)" by lezso6 Ennyi :)

(#52240) gianni85 válasza bulikavagyok (#52230) üzenetére


gianni85
veterán

végre megjött a Thrustamster esze. A ferrari-s kormánykerék és pedál botrányos egy logi 920 ellen. Mondjuk a base + jó pedál és kormánykerék meg jóval drágább lesz a g920-nál.

(#52241) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#52242) sch_a válasza Sicilian (#52235) üzenetére


sch_a
addikt

4 óra töltés után nem 10 percet kellett volna, hogy bírjon. Valószínűleg elsőre nem merült le teljesen... Nem tud ez tölteni.

(#52243) zsolti72837 válasza hackeeeee (#52221) üzenetére


zsolti72837
őstag

:) :R

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#52244) JenciHUN


JenciHUN
aktív tag

Sziasztok!

Valaki vásárolt már közületek a CorvinKonzol-ban? Mennyire megbízható? :)

(#52246) tunkiih válasza dunc (#52210) üzenetére


tunkiih
őstag

Nálam nem fagyott le 1x sem még. :D Most nyomtam le a survivalt először énis. Nem rossz elsőre egy 7:08 :DDD

(#52247) Rage47 válasza Lefty (#52245) üzenetére


Rage47
veterán

:DD

(#52248) Sicilian válasza zsolesz010 (#52239) üzenetére


Sicilian
addikt

Sehonnan, leírtam mit csináltam és így működött !

sch_a: Az a része nekem is gyanús volt, hogy kevés, még próbálgatni kell a dolgot.
Egyébként közel 40-45 percet nyomtam utána vele nem 10 percet.
Biztos van valami okossága az MS-nek, nem véletlenül mondják, hogy csak a play&charge-ot lehet tölteni, így az akuk nem kapnak szerintem elég tápot az USB-ről.

Viszont a telefon töltőjének vezetékét használva, gond nélkül ment a játék. Fullra kikapcsolt az irányító a kezembe és ugye rezgés se volt. Amint rádugtam megjött a rezgés és végignyomtam versenyt.

Nekem ez arra elég, ha nincs feltöltött aksim, most már legalább tudom, hogy így betudok fejezni egy adott részt, nem kell pótaksikat, vagy elemet túrnom..

nothing is true everything is permitted..

(#52249) tunkiih válasza JenciHUN (#52244) üzenetére


tunkiih
őstag

Teljesen korrektek, vásároltam már onnan.

(#52250) SpeedHUNGARY


SpeedHUNGARY
aktív tag

Sziasztok!

Forza 6-ban split screen futamot csak kettőnk közt (head to head) lehet játszani? Vagy esetleg versenyezhetünk mások ellen is, több résztvevős futamon is?

[ Szerkesztve ]

"Aki hülye, haljon meg!" - De mi van, ha én még nem akarok? GamerTag: Seedcop

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.