Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52551) bulikavagyok válasza gianni85 (#52548) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

TB, és teljesen nyugodt vagyok..(kopp-kopp) :D Egyedül a beépített akku miatt aggódom egy kicsit. Remélem azért húzza még vagy két-három évig..

[ Szerkesztve ]

(#52552) gianni85 válasza bulikavagyok (#52551) üzenetére


gianni85
veterán

500X? Szerintem az lesz nálam a nyertes.

(#52553) bulikavagyok válasza gianni85 (#52552) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Igen az. De hétvégén partiba voltam vkivel akinek 800X-e van. Ez az új csúcsmodell, és "csak" 50 euróval drágább! Magyarországon persze az 500X-hez hasonlóan ez sem kapható..:(

[ Szerkesztve ]

(#52554) hackeeeee válasza Mankó (#52532) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Megvolt mivel az audio adapter használatához eleve update-elni kell, de ugyan úgy hibás maradt.

Amit vettem, update nélkül is tökéletesen működött.

Véleményem szubjektív...

(#52555) hackeeeee válasza bulikavagyok (#52534) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Amúgy, egy érdekesség..

Volt szó korábban arról, hogy a boltban vett controllert a boltba kell vissza vinni (ha jól emlékszem).

Ma ahogy beszéltem az ügyfélszolgálattal, azt mondta a srác, hogy a nyugta ellenében, azok ügyintézését is vállalják, csak telefonon kell lejelenteni.

Ha ez nem a controllert érintette, hanem a többi kiegészítőt, akkor nem szóltam. :)

Véleményem szubjektív...

(#52556) lmno válasza zzola (#52550) üzenetére


lmno
őstag

De nyilván FHD-ban menne a 60fps, nem is 4K-ban, azt lehet tényleg nem bírná :) Mondjuk tv-m nincs hozzá, szal az nem is izgatna.

(#52557) bulikavagyok válasza hackeeeee (#52555) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Sajnos nem jól emlékszel.. :N

Itt tetted fel a kérdést, és ez volt rá a válasz!

(#52558) gianni85 válasza bulikavagyok (#52553) üzenetére


gianni85
veterán

Úgy vettem észre, hogy a $ és € árak nem is mérvadóak annyira itthon. Valamit olcsóbban beszerezni, valami meg aránytalanul drágább. 800X már overkill. 500X-et berendeltem konzolokszervizénél (50e az nincs 200$ se), remélem be tudják szerezni. A szövet párna úgyis jobb hosszú gaming session-öknél. Új astro A40-et nézegettem még, de azt itthon esélytelen. Willhaben-en árul valaki egyet 140€-ért, de elég lutri, meg ezért nem megyek Bécsbe :(

(#52559) hackeeeee válasza bulikavagyok (#52557) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Okaj, akkor my bad, sorry! :) :R

Véleményem szubjektív...

(#52560) bLaCkDoGoNe válasza zzola (#52550) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#52561) bulikavagyok válasza gianni85 (#52558) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nem nagyon akarlak elkeseríteni, de én másfél hónapot vártam rá a Konzokszervizénél, és az még tavaly decemberben volt! Akkor azt mondták, h már csak januárban kapnak, de azóta sem volt náluk. Én is szívesebben megvettem volna magyar garival 50-ért 75 helyett, de meguntam a várakozást. Nem tudom most mi a helyzet náluk...

hackeeeee: :R

[ Szerkesztve ]

(#52562) zkas90 válasza adrian94 (#52536) üzenetére


zkas90
senior tag

Hát de ha 3-4 hónapos, akkor még van rá 7-6 hónap garancia 😃

[ Szerkesztve ]

(#52563) bulikavagyok válasza zkas90 (#52562) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

De neki (és nekem is) a cseredarab 3-4 hónapos, és mivel az eredeti már több mint egy éves lenne, így már nincs rá garancia..

(#52564) zkas90 válasza bulikavagyok (#52563) üzenetére


zkas90
senior tag

Igaz, bocsánat, figyelmetlen voltam. Akkor pedig fuckthesystem.

(#52565) bulikavagyok válasza zkas90 (#52564) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Inkább fuckthecontroller.. ;]

(#52566) gianni85 válasza bulikavagyok (#52561) üzenetére


gianni85
veterán

majd jelzem a fejleményeket. az se baj ha nem lesz, most úgyis elszaladt a ló alattam :)
Lehet a konzol eladást és elite bundle berendelést is benéztem... be van rendelve 576-ban a BO3, törzsvásárlóin rajta az ára, és lehet, hogy addig meg se jelenik az elite gép :( grrr nem tudom mi legyen... first world problems :D:D

(#52567) bulikavagyok válasza gianni85 (#52566) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Érdekes módon mindenhonnan lekerült az októberi megjelenési dátum, és átvette a helyét a 2015 Q4.. Bár az 576-nál még mindig október 30-at írnak. Lehet reménykedni..:)

(#52568) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Megjött az új dashboard legújabb frissítése. Kicsit sötétebb lett a háttér, viszont immáron már működik az egyedi háttérkép választás is nálam. Eddig más bugot nem fedeztem fel.

Live-Die-Respawn

(#52569) Madoc válasza oriic (#52568) üzenetére


Madoc
veterán

Nekem is felment és rosszabb mint volt. :W Még több menüpontban és kikapcsoláskor is kínai karakterek. :F Megjelentek teljesen üres csempék a community menüben. A barátlista teljesen üres még mindig,party-t sem lehet csinálni. Amugy teljesen jó. ;]

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#52570) zkas90 válasza Madoc (#52569) üzenetére


zkas90
senior tag

Így akkor már értem miért tolták el decemberre a megjelenését :D
Nem is baj. Teszteljék és javítsák ki teljesen. Ráérnek kiadni belőle a tökéletes verziót.

(#52571) gianni85 válasza bulikavagyok (#52567) üzenetére


gianni85
veterán

Jah, én hülye tutinak vettem az 576 okt.20-i megjelenést, de utánajárva nov 3-at írtak US megjelenésre, szóval itthon esélytelen nov 6 BO3 megjelenésre. Asszem veszek egy FIFA16 bundle-t, már 115-ért kapni. A matt fekete gép úgyis jobban tetszik, és a Fifára ven egy vevőm 15ért :) Végül is így 5ezer forint ráfizetéssel veszek új gépet a reégi egy éves fehér helyett :C

(#52572) B3ny00


B3ny00
aktív tag

Vki megmondhatna nekem hogy így most szingapuri storeba mennyi a Gta :), köszi

Xbox One GamerTag : Gyurisub | Subaru Impreza Gc8 | Htc One | Htc One X+

(#52573) Madoc válasza B3ny00 (#52572) üzenetére


Madoc
veterán

Ha van goldod akkor 10491ft
15651 ha nincs goldod.

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#52574) gianni85


gianni85
veterán

Bulika, ez lehet neked is meghozzá már tényleg a kedved :D
Xbox Elite Controller App Customization

(#52575) hackeeeee válasza gianni85 (#52571) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Pont ezt beszéltük leendő home társsal, hogy elvileg november elején jön a BO3, és, hát kellene..

Na de, ha csúszik, akkor meddig csúszik, mert ugye jön a Halo 5 és a TR is.. :D

Ez a controller...:D Ezért nem akartam bundle contollert venni, mert már akkor megtoldva inkább elite..

Kíváncsi vagyok, mennyire ültetik ezt a customize cuccot át a standard controller-ekre.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#52576) gianni85 válasza hackeeeee (#52575) üzenetére


gianni85
veterán

nem a BO3 csúszik, hanem az elite bundle amin a BO3-at akartam tolni :)

(#52577) hackeeeee válasza gianni85 (#52576) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jahogy jah, hopp.. Áh, koránvanmég. :)

Véleményem szubjektív...

(#52578) Bogyi007 válasza Madoc (#52569) üzenetére


Bogyi007
veterán

Biztató....

Nekem elsőre lett ilyen múlt héten s azóta nem jött semmi update, csak azt tart vissza a totális gyalulásos kilépéstől hogy akkor a "kőkemény" 8 megás netem-el újra kellene szedni a vinyóm teljes tartalmát ami 99.5%-ban tele van, ráadásul a két AC rész úgy van a gépen hogy a korábbi tulaj azt megvette de a jelszavát nem tudom - ergo nem tudnám leszedni...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#52579) porkesz


porkesz
csendes tag

Sziasztok!
Kezdő vok ONE témában!!
Van most egy új joyom hozzá, és az istennek se jövök rá hogy párosítsam??
köszi a választ elöre is!

Apple iMac 27" Retina 5K Display Intel Core i5-4690 3,5 GHz.24Gb RAM--iPhone X_64GB-Apple--Watch Series _5--Ipad Pro 11 hüvelykes grey 64_GB wi-fi only--Apple TV 4k 64_GB

(#52580) bulikavagyok válasza porkesz (#52579) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Google "xbox one kontroller párosítás" első találat.

gianni85: Kedvem eddig is volt! :D Egyébként nagyon bejövős, csak ugye a gari...

[ Szerkesztve ]

(#52581) smaul válasza porkesz (#52579) üzenetére


smaul
csendes tag

Szia!

lassú voltam :)

[ Szerkesztve ]

(#52582) porkesz válasza bulikavagyok (#52580) üzenetére


porkesz
csendes tag

hali!
Bocs a lustaságom miatt:)

Apple iMac 27" Retina 5K Display Intel Core i5-4690 3,5 GHz.24Gb RAM--iPhone X_64GB-Apple--Watch Series _5--Ipad Pro 11 hüvelykes grey 64_GB wi-fi only--Apple TV 4k 64_GB

(#52583) bulikavagyok válasza porkesz (#52582) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Semmi gond, szívesen segítek! :K Csak ide jóval több karaktert gépeltél, mint amennyit oda kellett volna..:D

[ Szerkesztve ]

(#52584) Crazyman33 válasza dunc (#52538) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Sajnos sok év óta ilyen a multi.
Felejtsd el a VérPistiket és gyere a szervezett versenyeinkre.

Bárki csatlakozhat!
Ráadásul jövő héten lesz a szülinapi csapattalálkozó. Élőben is versenyzünk egy jót a SilverKart gokartpályán.
Minden csapattagot szeretettel várunk!

[ Szerkesztve ]

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#52585) joocek válasza gianni85 (#52574) üzenetére


joocek
aktív tag

Szerintem senkinek nem a kedve hianyzik :DD Nekem pl a szine nem tetszik. Ferarit is csak azert nem veszek. Nincs olyan szep trabant kékbe.... :DD :C

XBOX Live Gamertag: joocekszbatta

(#52586) bulikavagyok válasza gianni85 (#52574) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Most jutott eszembe, h ha eltolják decemberre az új dashboard premierjét, akkor hiába vennék új elite kontrollert november elején, nem tudnám használni, mert Win10 kell hozzá. Pedig olvasva a hozzászólásokat az új rendszerről, ez kicsit sem elképzelhetetlen..

Crazyman33: Az FRH-s versenyek tényleg nagyon korrektek, és nem mellesleg nagyon jó a társaság is, csak ajánlani tudom mindenkinek! :R

joocek: Ha megfizeted, legyártják Neked abban a színben is! ;] Erről jut eszembe! Kedvenc Porsche színem! :B

[ Szerkesztve ]

(#52587) gianni85 válasza bulikavagyok (#52586) üzenetére


gianni85
veterán

lehet az sshd-hez is kell a win10 dashboard :(

(#52588) sting2 válasza gianni85 (#52558) üzenetére


sting2
addikt

Úgy elmondanám mennyivel komolyabban szólt egy ATH AD500X + SMSL Dac/Amp az Astro A40-nél...

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#52589) pzstm válasza bulikavagyok (#52586) üzenetére


pzstm
titán

ki mondta hogy eltolják? :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#52590) bulikavagyok válasza gianni85 (#52587) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Sanszos, h az a gép is használhatatlan lenne decemberig, ha eltolják a dashboard premiert. A hozzá adott kontroller legalábbis mindenképp. Anélkül meg, hogy játszol? :D Így szerintem , ha késik a Win10, akkor el lesz tolva a gép premierje is!

pzstm: Ide linkelt vki egy pletykát erről. Ami látva, h milyen döcögősen halad a fejlesztés nem is elképzelhetetlen számomra. De nagyon örülnék neki, ha tartanák az eredeti menetrendet! :K

[ Szerkesztve ]

(#52591) gianni85 válasza sting2 (#52588) üzenetére


gianni85
veterán

Nekem nem kell mondanod, volt sok audiofil fejesem (audio technica pont nem) és dac/amp hozzá. :) Jelenleg nekem csak a kényelem (wireless) és a surround (online fps miatt) számít. Nyilván túlárazottak ezek a gaming headsetek, de ez van. :(

(#52592) pomorski válasza H4rt1g4n (#52009) üzenetére


pomorski
őstag

Játékokhoz tényleg elég ennyi sebesség, viszont a letöltésekhez nem, úgyhogy szerintem is lenne a csomagodat upgradelni.

(#52593) tunkiih válasza bulikavagyok (#52590) üzenetére


tunkiih
őstag

Örülnék énis, ha maradna minden a terv szerint, de ha a preview-ből ugy itélik meg hogy még nincs kész, erőszakból ne dobják piacra. :D

[ Szerkesztve ]

(#52594) zzola válasza porkesz (#52579) üzenetére


zzola
félisten

Vok az dupla W-vel van, nem (wok)?

(#52595) sting2 válasza gianni85 (#52591) üzenetére


sting2
addikt

Akkor meg nem értem.
Ebből adódóan és a sok "csalódás" miatt, vettem egy Denon 3805 AV-t potom pénzért és mindent ebbe vezettem optikaival.
Jelenleg is három különböző hifi fejessel múlatom az időt.
Nincs hiányérzetem.
Az biztos ha ma kezdeném akkor csak is DTS dekóderes fejest vennék és zsinórost.
A zsinór nélküliek mind száraz hangúak.
Mondjuk egy 800 Elite nekem is elindította a vezérhangyát... ;]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#52596) kaposznyak


kaposznyak
aktív tag

Noob kérdés, de a 3,5mm-es jack-el ellátott kontrolleren ugye nem jön át a játék-hang? Csak headset-et lehet rádugni?

(#52597) hackeeeee válasza sting2 (#52595) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

A Skullcandy Plyr-t több helyen dícsérek, hogy wless-hez képest szépen szól. Persze ez szubjektív.

Véleményem szubjektív...

(#52598) gianni85 válasza sting2 (#52595) üzenetére


gianni85
veterán

Játékhoz nincs nagy igényem, halljam a hangokat a térben. Zenét nem fogok vele hallgatni, és 360as időben is jó volt már a DTS-es TurtleBeach DX11, csak időközben a kényelem is fontos lett, és vezeték nélküli kellene. Sajnos nincs nagy választási lehetőségem (full wireless surround X1 headset talán csak az Astro A50, és a TB 500/800X). 500X szintén DTS dekóderes.

(#52599) Donibrasco
US nov 3, de kb minden magyar bolt tologatja már egy ideje és össze-vissza írják. Az se feltétlen biztos, hogy nov. 6-án jut ide is Mo-ba

[ Szerkesztve ]

(#52599) Donibrasco válasza sting2 (#52595) üzenetére


Donibrasco
tag

Most akkor mi csúszik? Az Elite gép megjelenése? Mert az novemeber 6.még mindig!

(#52600) bulikavagyok válasza Donibrasco (#52599) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Elvileg nem csúszik semmi! Az egész spekuláció azon a pletykán alapult, miszerint lehet, h eltolják az új dashboard megjelenését decemberre. Ugyanis, ha nincs mindenki által elérhető Win 10 One-ra, akkor valószínűleg nem lesz Elite gép premier sem..

kaposznyak: Nem csak a chat hangja, hanem a játéké és átjön. Más különben nem tudnád használni a gyári stereo headsetet sem. De javítsatok ki, ha tévedek!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.