Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51351) oriic válasza hackeeeee (#51350) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nincs róla infó egyelőre, de nem valószínű.

Live-Die-Respawn

(#51352) Jovanny2 válasza Gebriel (#51342) üzenetére


Jovanny2
őstag

De csalás, úgy hívják boostolás. A 360-as reportoknál volt neki külön pont.

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#51353) Def26 válasza Jovanny2 (#51352) üzenetére


Def26
félisten

boostolás mióta csalás? :D Aki boostol az hülye, rá kell hagyni. Engem nem zavart az sem amikor egymást élesztgették/lelőtték a medicek bf3 -ban. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#51354) oriic válasza Def26 (#51353) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az mekkora lol volt már anno. :D Emlékszem én is rá még PC-ről. :DDD

Live-Die-Respawn

(#51355) hackeeeee válasza oriic (#51351) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nos, akkor viszont... Mivel pn199 kolléga még nem jelentkezett, és, hogy esetlegesen még hasznos is legyen, mive ugye hétfőig él a béta, és l Én elhasználni nem tudom, mivel nincs még controller-em. Hátha valakinek hasznos lesz. :)

Need for speed beta access: GKF63-96K9R-VQQ77-R3WPV-VM9DZ

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#51356) zkas90 válasza Def26 (#51353) üzenetére


zkas90
senior tag

Én titanfallból emlékszem PC-n amikor 50 katapultálót kellett megölni még az elején (később vitték le 5-re). Egy csomó ember csak ezt csinálta. Megdumálták hogy 1x ő katapultál 1x a másik. Ott ment el a kedvem a ranglépéstől...főleg miután levitték 5-re. Én hiába csináltam meg normálisan az 50-et.

(#51357) adrian94 válasza hackeeeee (#51355) üzenetére


adrian94
őstag

Vittem.. :) Köszi ! :R

(#51358) hackeeeee válasza adrian94 (#51357) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nincs mit, jó szórakozást hozzá! :)

Véleményem szubjektív...

(#51359) L_YKing


L_YKing
addikt

Sziasztok!!

Dead Rising 3 multi coop jo? Nyomta mar valaki? Vannak kuldetesek vagy csak eszeveszett gyilkolaszas?

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#51360) EmThor


EmThor
addikt

Egyszer rakotottem a upc hd set top boxot a one-ra de a oneguide nem mukodott, ugyanugy kellett a stb iranyitojaval kapcsolgatni, mondom nem vagyok előrébb.

Azota tortent vmi változás? Elegedjek meg ennyivel? Illetve mo.-i szolgáltatók közül támogat vmit a box vagy vastagon ki vagyunk maradva?

Köszi

Amugy utobbi idoben a learazasokkor megvettem par játékot:

DmC - anno a dmc4 nagy szerelem volt (ahogy a 3 is); a hangulat es a lazaság adja nagyon, hogy toljam tovabb, a Combichrist zúzós zenéi meg még ráraknak egy lapáttal.Magat a harcrendszert szerintem jol átvette a Ninja Theory, de ezt ugy mondom h nincs dmc oltár itthon meg sss runok.

Alien - hangulatos ez is csak másképpen, jol adja a 79-es Ridley Scott féle vhs/mágnesszalag feelinget. Egyelore kicsit steril bár még csak az elején vagyok.

Witcher - 11 valamennyiert volt gondoltam beleugrok; nem tudom miert fúj allandoan a szél... Speedtree rendszer ilyen alapból? Sebaj egyebkent szép.s jó, kicsit tulbonyolitott az alkimias resz es a betűméret még mindig kicsi, de a karakterek egyediek viszont nekem tul kelet-európai. Jobban érzem magam kötődni az Inquisition világához talan mert az a tolkieni alapokon megvetett klasszikus fantasy-hez kozelebb áll de minden esetre ugyanez a witcher egy d&d vagy tronok harca környezetben sokkal nagyobbat utne. Apropo az Xbox360-as Tronok Harrca játékot remelem ismeritek, imádtam! (grafika es harcrendszer közepes de hangulatos volt).

Shadow of Mordor goty - a terület koparsaga ellenére grafikailag nagyon szepen megalkotott program. Az egygombos harcrendszer még hagyján de az ujratermelodo ellenfelek azt az érzetet keltik hogy nincs progresszio, nem haladok. Es nem a nemesis miatt van ez mikor egy megölt vezér helyét betölti a másik, hanem ha egy területen megölöm az orkokat akkor egy idő utan ujra megjelennek. Oke meg lehet magyarázni de kicsit illúzió romboló. Gyűrűk Ura fanként a War in the North nagyon tetszett, meg is vettem azt is akcióban de itt kevesebb a lore, es ami nagyobb gond h nem egyértelmű melyik küldetés követi a másikat. Ha tul nehezet valasztok jon 50 uruk hai es seggbe raknak. Egyebkent meg ha eltalalod melyik jon akkor jol haladsz tovabb. Szal felemás... Sajnalom h a Snowblind Studio-t feloszlatták de remelem ha lesz folytatas a megmaradt tagokra jobban hallgatnak a Monolith-nal es változatosabbak lesznek a helyszínek.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#51361) joocek válasza oriic (#51338) üzenetére


joocek
aktív tag

Igen nem csalás hanem "boost" ha jól írom! És az az igazi gusztustalanság!!! A másik játékát teszi vele tönkre! ezért bosszantó! :W :W :W

A 360 on lehetett jelezni!

[ Szerkesztve ]

XBOX Live Gamertag: joocekszbatta

(#51362) Tejföl


Tejföl
tag

Ezen a csomagon jót nevettem mikor láttam, hogy bele van írva a "Fallout 3 digital download now playable on xbox one" szöveg :D Fallout4

Micsoda akció!

[ Szerkesztve ]

(#51363) zkas90


zkas90
senior tag

Valiant Hearts: The great war végigjátszva.
Megérte azt a 6 órát az életemből. Csak ajánlani tudom mindenkinek. Nem volt unalmas játék egy kicsit sem, a vége pedig kifejezetten tökéletes. :R a fejlesztők előtt

(#51364) RichieTri válasza Def26 (#51353) üzenetére


RichieTri
senior tag

najó, persze engem sem zavart :)
viszont ha épp megszakadsz egy győzelemért és azt látod 3-4 majom egymást lövi egy sarkon...na AZ már idegesítő :W

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#51365) Jovanny2 válasza zkas90 (#51363) üzenetére


Jovanny2
őstag

Hát én még nem tudtam magam rászánni. De lehet, hogy teszek majd egy próbát.

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#51366) a.sebi válasza L_YKing (#51359) üzenetére


a.sebi
őstag

Vannak küldetések... nyomom veled szivesen ....

(#51367) L_YKing


L_YKing
addikt

State of decayt lehet online coopba jatszani?

a.sebi: meg nincsmeg csak tervben van.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#51368) pzstm


pzstm
titán

3,4GB-os Update érkezett Win10-es verzióhoz az éjjel, snap is átkerült jobb oldalra (rengetegen kérték, hogy ha eddig jobb oldalt volt ezután is ott legyen) állítólag, mindjárt meglessük

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#51369) lacuska74 válasza zkas90 (#51363) üzenetére


lacuska74
tag

Igazad van, ez a Valiant Hearts: The great war nagyszerű játék!
Először nem is akartam nekiállni, később pedig nem tudtam abbahagyni :)
Remélem lesz majd még valami hasonló stílusú játék a későbbiekben.

(#51370) pzstm válasza pzstm (#51368) üzenetére


pzstm
titán

snappelt appok csak, hogy egészen pontos legyek :)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#51371) gduck válasza hackeeeee (#51355) üzenetére


gduck
addikt

Amikor ránézek a fórumra, akkor már régen késő :D

(#51372) Gtaati


Gtaati
őstag

Hello!

Valakinek van esetleg felesleges Nfs beta kodja? Ha igen azt megkoszonnem! :R

(#51373) sch_a


sch_a
addikt

Nem lehet valahogy a játékokat, DLC-ket ár szerint rendezni? Store-ban nem találtam ilyen lehetőséget, DGP-n meg elvileg lehetne, de gyakorlatilag nem tudom a szingapúri sztór árai alapján rendezni.

Maradt ~8 szingapúri $-om a gift cardokból, hacsak nem találok vmi DLC-t, játékot ennyiért, amit érdemes megvenni, akkor elköltöm FIFA pontokra. :DDD

(#51374) hackeeeee válasza gduck (#51371) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Bocsi. :)

Gondoltam várok még vele, meg arra is gondoltam, hogy Glass-on keresztüli irányítással kipróbálom, de.. de.. :D Inkább gondoltam odaadom valakinek, aki ki tudja próbálni. :)

Véleményem szubjektív...

(#51375) gduck válasza hackeeeee (#51374) üzenetére


gduck
addikt

NP, szupi hogy vannak ilyen felajánlások, nagy köszönet érte ;)

(#51376) Mankó


Mankó
veterán

Szemezgetek a play and charge kittel, viszont külföldi fórumok más megoldást is találtak.
Azt írják, hogy sima ceruza aksit is tudnak tölteni mikro usb-n keresztül,annyi hátránnyal, hogy a kábel nem mutatja a feltöltés végét. Ez esetleg ellenőrizhető a boxon valahogy, mint 360-on? Ezt a tölthetőséget, megtudja valaki erősíteni?

[ Szerkesztve ]

(#51377) hackeeeee válasza pzstm (#51368) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Az szép... Ahhoz képest, hogy maga az alap rendszer upgrade a képed alapján valami 1,5 GB körül volt.

@Mankó: Én 7k-ért vettem az 1400-as PC kitet, nagyjából 20-30 óra játékot bír. Tudom, két akku olcsóbb.

1 módon tudod esetleg kipróbálni, kell egy usb-s mérő eszköz, bele a box usb portjába, és megnézni, hogy kikapcsolt állapotban mi a helyzet.. ha 5V megy ki belőle, x mA társaságában, akkor valszeg tölt. Pl. ilyesmit, mert ez kényelmesen elférhet.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#51378) sch_a válasza Mankó (#51376) üzenetére


sch_a
addikt

Nem tölti a sima akksikat.

(#51379) Def26 válasza pzstm (#51368) üzenetére


Def26
félisten

forza 6 -ot nézted? Írtak valami grafikai hibát, gondolom ezt már javították. :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#51380) Mankó válasza sch_a (#51378) üzenetére


Mankó
veterán

Biztos? Több helyen is olvastam már pedig.

hackeeeee: ez az 1400-as pc kit, amiről írsz, ez különbözik valamiben a gyári play and charge kittől, vagy ugyanaz csak a kábellel egyből pc-re is köthető?

[ Szerkesztve ]

(#51381) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

MEGJÖTT AZ UPDATE! HELL YEAH!:D Na nincs caps-lock. Szóval megjött nekem is.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#51382) hackeeeee válasza sch_a (#51378) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Itt annyi a kérdés, hogy melyik részen megy a töltés a controller-ben.. A kis részen, ami pluszban van az akkun, vagy a "normál" + - részen.

@oric: Nah, have fun. :)

@Mankó: Ez gyári kit, MediaMarkt-ban vettem playit-en. Vagyis, gyári akku, + saját xbox logós kábel, zöld doboz. Ha félreérthető volt akkor sorry, pc=playandcharge, csak rövidítettem. :B :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#51383) zzola válasza Mankó (#51376) üzenetére


zzola
félisten

"a kábel nem mutatja feltöltés végét"
Ezen jót nevettem....

(#51384) Mankó


Mankó
veterán

2-3 nap múlva itt a box és nagyon gondolkozok ezen a play and charge kitten. Valahol lehetett kapni olyan dobozolt verziót, amely helyből a jackes verzió és ilyen töltő kittel volt egybe csomagolva. Valaki tud ilyet esetleg linkelni?

Zolar: pedig így van. :)

hackeeeee: ok, én értettem kicsit félre.

[ Szerkesztve ]

(#51385) hackeeeee válasza Mankó (#51384) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Amúgy, szerintem felesleges ezzel próbálkozni.. Ha nem akarsz playandcharge kitet venni, akkor veszel normális akkut, töltővel.. Pl. energizer, vagy eneloop. 4 db akku + töltő. Feltöltve tartod mindet, ha 2 lemerül, csere, megy tovább, a lemerült kettőt pedig töltőre teszed. :)

De, ha nagyon kíváncsi vagy erre, szerezz be egy ilyen usb-s mérőt, és ki fog derülni elég gyorsan, hogy tölti-e, vagy sem.

Véleményem szubjektív...

(#51386) sch_a válasza Mankó (#51380) üzenetére


sch_a
addikt

Igen, biztos. Itt olvastam erről régebben is, és bár eléggé hitetlenkedtem magamban, de kipróbáltam. Nem tölti. 1900-as eneloop akksikat használok (egyébként szerintem ide tök felesleges kontrollerbe az eneloop, de ez más téma), ha lemerül, USB-vel rákötöm vagy magára az boxra, vagy a notebookra és úgy használom. Egyszer kíváncsíságból benne hagytam az akksikat, de semmi.

(#51387) ferensz válasza sch_a (#51386) üzenetére


ferensz
senior tag

Valoban felesleges, en tescos akkukat hasznalok, 2000 forint volt negy darab, van egy rakat belole, mindig van feltoltve.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#51388) a.sebi válasza oriic (#51381) üzenetére


a.sebi
őstag

Basszus nagyon várom , de nekem semmi ! Majd mesélj rola !

(#51389) gduck válasza oriic (#51381) üzenetére


gduck
addikt

Itt még mindig semmi... Várjuk a tapasztalatokat ;)

(#51390) pzstm válasza Def26 (#51379) üzenetére


pzstm
titán

legelső buildben volt csak baja, ezt már javították akkor, mikor még csak alig volt benn néhány ember ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#51391) Mankó válasza hackeeeee (#51385) üzenetére


Mankó
veterán

4 db normális akku + 1 értelmes töltő is 7 ezer és fölötte árba kerül.
Mennyi töltési ciklust birnak a jobb ceruza aksik?
Tudtok ajánlott töltőt, akku-t és boltot ajánlani, ahol tűrhető áron is kapni?

(#51393) hackeeeee válasza Mankó (#51391) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

A gyári kit elvileg 2000 töltést bír, nagyjából.. Gyakorlatilag nem tudom. Ha so fullon lemeríted, vagyis beletolsz 20-30 óra játékot (kb. ennyit bír), akkor elég sokáig elég. Én mostanában headset adapterrel+headset-tel használtam, este 2-3 óra játékkal, de így is belement úgy 15-20 óra simán.

Eneloop.

Én ismerőséktől hoztam egy Energizer accu recharge maxi (asszem 2400mAh) kit-et. Az 5500-6000 Ft körül volt helyben. De azóta lett playandcharge kit.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#51394) bulikavagyok válasza Mankó (#51391) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Pontosan nem tudom megmondani mennyit bír, csak a fejhallgatómhoz tudom viszonyítani ami kb 12 órát megy egy töltéssel, ez meg minimum kétszer annyit. Szerintem nem kizárt a 30 óra sem!

hackeeeee: Ez nagyon jó ár! Én 7000 alatt nem nagyon találtam.. :B

[ Szerkesztve ]

(#51395) sting2


sting2
addikt

"Jobb későn mint soha "

EA Acces - 1 hónap -. Titanfal letölt.
Automatikus hosszabbítás lemondva.

A beregisztrált bankkártyát is érdemes lemondani/törölni, ha igen hol tehetem meg?

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#51397) gduck válasza bulikavagyok (#51394) üzenetére


gduck
addikt

Viszont az edigitalnál nincs postaköltség...

(#51398) Lefty


Lefty
addikt

BF4-ben van ez a Zavod: graveyard shift map, nem enged be rá multiban, bedobja, hogy vegyem meg a premiumot, ha rámegyek meg kiírja, hogy már megvan a premium, ez így most mi?

(#51399) bulikavagyok válasza gduck (#51397) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Igen, a végeredmény nagyjából ugyanaz... :K

(#51400) fenoman7 válasza SpeedHUNGARY (#51328) üzenetére


fenoman7
csendes tag

Webshop szerint itt még van 2 controlleres Fifa16 bundle
https://www.konzolvilag.hu/xboxone/xbox-one-500-gb-fifa-16-1-honap-ea-access

XO GT: Fenoman0611

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.