Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4951) Def26 válasza boost (#4950) üzenetére


Def26
félisten

Nem érted a lényeget, nem is akarom elmagyarázni. :N

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4952) Gebriel válasza boost (#4950) üzenetére


Gebriel
veterán

Hol játszol te, hogy neked 4m kábelre lenne szükséged? :U ;]

(#4953) bognar110 válasza Buster17 (#4944) üzenetére


bognar110
őstag

Úgy ám :DD

(#4954) jalicsbal


jalicsbal
tag

én sem akarnék otthon 3 méteres kábelt.
Amúgy nem kell úgy tenni mintha nem tudnátok, hogy ennek a megoldása 3 pöccintés a Sonynak.
Egyik frissítéssel le fog csúszni ez is.

[ Szerkesztve ]

(#4955) Madwe válasza jalicsbal (#4954) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ha safe modeban támogatja, akkor valóban kb 2 sor átírásával meg lehet oldani a dolgot, bár az a hatalmas input lag mely esetben lenne? ha egyszerre 4 kontroller kommunikál vele bt-on? hát pont nem érdekel, mert az ritka eset, nomeg ha 4en játszunk nem fogjuk bekötni a kontrollert :) de persze lehet valakinek szempont, én még ds3nál se vettem észre input lag növkedést, amikor 4en játszottunk akkor se, nekem ez ilyen hűde pro vagyok és az a pár ms input lag növekedés visszavesz az überpor skillemből (NOT) tipusú bohóckodásnak tűnik, bár ha ennyire zavarja őket akkor gondolom crt-n játszanak h 0 legyen az ilag... ha jelentősebb az persze zavaró, de nekem nem tűnt fel, 30msig kb alig észrevehető btw...

(#4956) vg válasza boost (#4950) üzenetére


vg
addikt

Neked egyszerűen agyadra ment ez a troll dolog. Mindenkiben és mindenhol ezt látod. Én szeretnék vezetékes kontrollert.

(#4957) GRaul válasza pzstm (#4934) üzenetére


GRaul
őstag

Kérdés :)
Ha az uj xbox one kontrollert hozzakotom a pchez microusbn keresztul, lehetséges, h mukodne?

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#4958) Def26 válasza Madwe (#4955) üzenetére


Def26
félisten

Ez ligákban gáz, nem az otthon ülő mókusoknak. MLG -ban pl. eléggé szívás, mert így nem lehet ps4 -el kupákat rendezni.
Az, hogy Magyarországon fasorban sincsenek ilyen kupák nem a véletlen műve. Pont a hozzád hasonló vélemények azok amik tükrözik ezt az egészet. Azért, mert Te nem használod ki ezért leszarod és szerinted ez hülyeség is. Ez is egy vélemény, de azért lehetne benned annyi tisztelet és kultúra, hogy nem sértegeted a másikat azért, mert mondjuk figyelemmel követi a kupa sorozatokat. :)

Még egyszer mondom ez a feature nem az otthon ülő munkából hazaeső büdös lábú egyszeri játékosnak fontos. :)

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4959) pzstm válasza Def26 (#4958) üzenetére


pzstm
titán

kikérem magamnak, hogy büdös lábú lennék ;] :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4960) pzstm válasza GRaul (#4957) üzenetére


pzstm
titán

én megpróbáltam egy 5 éves laptopnál, Win 8.1-el de sajnos unknown controllert kaptam egyelőre...kiemelem EGYELŐRE ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4961) Madwe válasza Def26 (#4958) üzenetére


Madwe
nagyúr

Hát a lábam az büdös néha hosszú melók után, az biztos :) De azt hiszem a kommentemből az lejöhetett volna, h attól még h én nem értem miért kell, elhiszem h valakinek fontos. És igen, félreértettem, természetesen elhiszem h ha tucatszámra vannak konzolok egymás mellett akkor a bt szétakad mert túlterhelt a sávja... s oda kell a vezetékes, no de akkor ezt majd vagy orvosolja a sony, nem hiszem h nehéz, vagy marad a pc s x1 a tournamentekre: D

Elöbb utóbb tuti menni fog winnel, sőt gondolom vezeték nélkül is meg tudják majd oldani ha akarják, kérdés mikor... BTW az furcsa lenne ha x1 még nem tudná mert ds4 már támogatja a win alapú használatot, pedig az nem az ms gyermeke, ellenben a winnel... :Y

[ Szerkesztve ]

(#4962) GRaul válasza pzstm (#4960) üzenetére


GRaul
őstag

igen igen. gondolom csak egy driver kell majd hozzá. bár ugye az xboxone is "windows" alapu reszben.
Remélem hamar megoldjak, mert szeretnem kiprobálni/megvenni az uj xbox kontrollert :R

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#4963) boost válasza Gebriel (#4952) üzenetére


boost
addikt

Nappaliban, kb 3 méterre van a TV, plusz kell legalább egy, másfél méter kábel, hogy ne a levegőbe lógjon, és még azt is én tartsam játék közben. De nekem nem kell, mert én nem vagyok akkora (ide mindenki, aki vezetékes kontrollert akar, helyettesítse be azt, amit elképzel magáról), hogy így játsszak. A többit nem kommentálom, csak magukat minősítik. :DD

(#4964) Def26


Def26
félisten

Xbox one -on nem megy a live és a marketplace. Valami frissítés lehet. [link]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4965) oriic válasza Def26 (#4939) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja menne, de törölték a profilomat. :( Valakinek nincs egy felesleges nem ingyenes mail címe?

Live-Die-Respawn

(#4966) pzstm válasza Def26 (#4964) üzenetére


pzstm
titán

Mar csak social nem ok;)

If you’re having some issues joining the “Squad Assault” game mode or viewing the leaderboards for Call of Duty: Ghosts, we’ve got your back. We’re hard at work with our partner on getting you back into the game as quickly as possible. Thanks for your patience while we work! We’ll update you on our progress as soon as we can.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4967) Def26 válasza pzstm (#4966) üzenetére


Def26
félisten

Vettél már valamit xbox one -ra US xbox live -on? Azért kérdezem, mert vennék live feltöltő kódot, de csak akkor, ha tuti le tudom vásárolni játékokra.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4968) pzstm válasza Def26 (#4967) üzenetére


pzstm
titán

hát bankkártyás fizetéssel vettem meg a Ryse játékot ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4969) Mister_X válasza oriic (#4965) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Felhívod a T-t és két perc alatt csinálnak emailcímet.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#4970) Def26 válasza pzstm (#4968) üzenetére


Def26
félisten

Na.
Következő van. ha belépek a billing.microsoft.com oldalon akkor jelez nekem egy 1068Ft -os egyenleget. Ha viszont belépek az xbox.com -on és próbálok vásárolni valami akkor nem látja ezt az egyenleget, csak egy bankkártyát. Kérdezem én, ha feltöltöm az egyenlegem mondjuk 60$ -al akkor mi van ha ezt az összeget sem látja vásárlásnál?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4971) pzstm válasza Def26 (#4970) üzenetére


pzstm
titán

neved alatt van egy legörgethető menü...lehet az még a magyarnál maradt ott...UK personal accountot választottad? (azt hiszem Te UK vagy)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4972) BomiBoogie válasza pzstm (#4971) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Szervusz, épp téged kereslek, Def26 kolléga adta meg az elérhetőséged, és örülnék, ha lenne 10 perced meghallgatni egy fantasztikus üzleti lehetőséget... :DDD

Kérdéseim:
- XBox Gold előfizetéssel mi az, amihez nem férek hozzá, mert Magyarországon vagyok? Gondolok itt olyanra, hogy Netflix videók, stb.
- egy vezetékes XBox360 kontrollert tudok-e majd egy One-hoz csatlakoztatni

Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#4973) pzstm válasza BomiBoogie (#4972) üzenetére


pzstm
titán

épp másik topikban is válaszoltam Neked :DDD
[link]

Kontrollerből a régi nem megfelelő, csak az új :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4974) BomiBoogie válasza pzstm (#4973) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Értem, köszönöm, akkor ott is elolvasom. :D

Viszont ahhoz, hogy két kontrollert tudjak használni a One-hoz, kell még valami dokkoló is, vagy egyszerűen csak vennem kell még egy eszközt?

(#4975) pzstm válasza BomiBoogie (#4974) üzenetére


pzstm
titán

semmi dokkoló...veszel még egy eszközt és azt is csatlakoztatod. Simaliba ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4976) BomiBoogie válasza pzstm (#4975) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Köszönöm. Gondolom, arra is van esély, hogy az árak (pl. játékárak) idővel mérséklődnek, mert azért 18 ezer forintért darabja elég húzós.

(#4977) gianni85


gianni85
veterán

valaki találkozott már mért értékkel, hogy mennyire hangos a ONE? Minden más szubjektív :) Nekem pl a Slim 360 elég hangos vot és érdekelne, hogy mennyit javult a helyzet.

(#4978) Madwe válasza BomiBoogie (#4976) üzenetére


Madwe
nagyúr

Konzolok megjelenésénél előző gen is itt indított, de majd mérséklődni fog 13-15 körülre, reméljük minél elöbb... Amúgy ha nem ódzkodsz tőle, akkor lehet pl usa accal digitálisan venni a játékokat, akkor már most is 60 usd kb 13-14 huf egy játék, vagy külföldről rendelni dobozosat, az is 15 alatt kijön...

#4980) BomiBoogie Nem sajnos nem kompatibilis visszafele, habár ms mondta h eljátszik a gondolattal h ők is kiépítenek egy streamelős szolgáltatást mint a sonynak a gaikai amivel megoldják a visszafele kompatibilitást, de miután az is kérdéses h egyáltalán 2014ben lesz e itthon, ezért ms megoldására annyira nem várnék :)

[ Szerkesztve ]

(#4979) Def26 válasza gianni85 (#4977) üzenetére


Def26
félisten

Hát ha ez mond valamit akkor a slim -hez képest halkabb.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4980) BomiBoogie válasza Madwe (#4978) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Értem és köszönöm. Ennyire nem akarok garasoskodni, csak érdeklődtem. :K

Egyébként a régi játékok nem lesznek kompatibilisek One-ra, ugye? Tehát, ha pl. a családtag kérdezi, hogy "és ezen meg a jópofa LEGO Batman?", akkor azt kell mondanom, hogy sajnos az már nincs meg erre, max. a Marvel Super Heroes.

(#4981) Mister_X
Akkor addig azt inkább nem is mutatom meg neki addig. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4981) Mister_X válasza BomiBoogie (#4980) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Azt kell sajnos, plusz mondani hogy azért a MSH sokkal jobb :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#4982) gianni85 válasza Def26 (#4979) üzenetére


gianni85
veterán

Sokat sajnos nem. A slim zavaró volt alacsony hangerőn 2,5-3 méterről is. Most azon filózok, hogy a ONE-t el bírnám-e viselni az íróasztalomon a PC mellett. (monitorral, úgy mint nálad) A PC baromi halk, és hozzászoktam a jóhoz

(#4983) Def26
Na az már valami, PC-n is a HDD a leghangosabb, csak ugye ott nagyon ritkán pörög fel (ha éppen megy le-fel töltés stb)

[ Szerkesztve ]

(#4983) Def26 válasza gianni85 (#4982) üzenetére


Def26
félisten

Ha az még mond valamit, hallani ahogy olvas a hdd -ről.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4984) pzstm válasza BomiBoogie (#4976) üzenetére


pzstm
titán

ha nem akarod eladni akkor 13230Ft-ot vont le a kártyámról, ami már simán kellemesebb (vagy 13130-t, ugyanis 59,99USD-ért vettem a játékot;))

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4985) BomiBoogie válasza pzstm (#4984) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Mármint mit nem akarok eladni? A játékot vagy a gépet?

(#4986) pzstm válasza Def26 (#4983) üzenetére


pzstm
titán

nah azt én már kanapén ülve nem hallom :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4987) pzstm válasza BomiBoogie (#4985) üzenetére


pzstm
titán

a játékot, jelenleg ugyanis sjanos még nincs second-hand market.

Ha digitálisan letöltött játékok kereskedelmét is megoldják, akkor én onnantól leszokok a lemezekről;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4988) BomiBoogie válasza pzstm (#4987) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ömm...és akkor te most ezt hogyan is vetted ennyiért? Digitális változatban?
Egyébként nem szoktam játékokat eladogatni, úgyhogy nekem az is tökéletesen megfelelő lenne.

További kérdéseim: :D
- milyen csatlakozók vannak ezen? Egy régebbi tévéhez is hozzá lehet kötni, gondolom, nem kell ahhoz most rögtön egy 150k-s, 100 centis csodamasina.
- neked hogyhogy már van, meg lehet rendelni az USA-ból?

[ Szerkesztve ]

(#4989) Madwe válasza pzstm (#4984) üzenetére


Madwe
nagyúr

Na de az usa store, azt modnta annyira nem érdekli :) Bár szerintem megéri oda regelni ha nem akarja eladni az ember... BTW magyar storeban milyen árakra lehet számítani? tudom még megjelenés sincs hivatalosan, de x360nál milyen árakon mozognak? mert sonyéknál bizony 20-21 ezer a magyar storeban ami kb pofátlanság nem csodálkoznék ha 0 db eladott játékok lenne ittho digitálisan... és akkor arról még nem is beszéltem h a kinti 50-75%os akciók itthon psnen egyszer se voltak, sebaj, eléldegélek én alaszkában, szerencsére mi adózni se adózunk :D

(#4987) pzstm ha maradt volna az alap felállás ami volt x1nél bejelentéskor ( s nem erőltették volna ezt a médiaizét... bár lehet akkor is) akkor én bizony lehet x1el tolnám már... így viszont maradtam a psnél... No majd ha lehet mégiscsak digitet árulni, tuti beszerzek egyet... nem is értem miért nem lehet, nem feltétlen kell megoldják a pénzügyi részét, elég nekem a gift is, leseftelem okosba az anyagiakat :))

(#4990) Def26 Akkor az is ugyanolyan megfizethetetlen baromság, de legalább magyar storeban akcióznak, az is valami - bár külföldön még mindig olcsóbb, s gyanítom ott store esetében is több az akció :)

(#4988) BomiBoogie csak hdmi kimenet van rajta, régebbi tv kérdéses h tudja e, azért 6-7 éves tvken azért már van ilyen bemenet...
Magyarországra még bejelentve sincs a konzol, jövő szeptemberét pletykálják, de lehet eus országokban kapni, pl ausztria, s a gariztatása sem olyan vészes!

[ Szerkesztve ]

(#4990) Def26 válasza Madwe (#4989) üzenetére


Def26
félisten

Pár címnél volt hasonlóan elszállva mint a sony, de akciókban jóval jobbak voltak.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4991) pzstm válasza BomiBoogie (#4988) üzenetére


pzstm
titán

egész egyszerűen a One már lekakilja MS acc régióját, s amit első beállításnál megadsz neki régiót annak az appjait és Store-ját fogja használni, Kinect pedig azt a hangvezérlést amit nyelvet beállítasz. Első bekapcsnál kell ezt megadni

Ebben a hozzászólásban vannka képek az OOBE setupról (minőségért elnézést)

digitális játék eladásánál nekem az is tökéletes lenne, ha X idő után lesarcolnák az eredeti ár Y százalékát és a következő vásárlásnál használhatnám az összeget. Totálisan elégedett lennék, s hozhatják vissza tőlem máris a DRM-et :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4992) BomiBoogie válasza pzstm (#4991) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Értelek. :K

Egyébként most pendítettem az asszonynak - aki egyébként ellenzi a PC-m eladását, mondván, hogy látja, tényleg szeretem, hobbi, valamennyire értek hozzá -, hogy szeretnék valami olyan kütyüt helyette, amit közösen is tudnánk használni és én is könnyebben hozzáférek, máris jön a "de édes vagy" szöveg.

Szóval jó lesz ez a ONE. :DDD

(#4993) pzstm válasza BomiBoogie (#4988) üzenetére


pzstm
titán

HDMI van rajta, de HDMI-SCART átalakítót is láttam már azt hiszem....(az én masinám 3 és fél éves kb. és csak 82cm-es, ráadásul sony mégis teljesen okés :D)

Bécsből érkezett a masina amúgyy ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4994) Madwe válasza pzstm (#4991) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ez a digitális eladási ötleted nem is rossz, ráadásul a gyártó kiadó is örülne, hiszen ők vennék vissza bizonyos összegért, így nem egy másik potenciális vevőnek adnád el ugyanazt nyomott áron, ráadásul azt a pénzt tuti h megint náluk fogod elkölteni :D Ha én lennék az ms feje már meg is vettem volna az ötleted :D

(#4995) BomiBoogie válasza pzstm (#4993) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Akkor ezek szerint Magyarországra hivatalosan még nem lehet rendelni?

az én masinám 3 és fél éves kb. és csak 82cm-es, ráadásul sony mégis teljesen okés

Igen, ilyesmire gondoltam én is.

[ Szerkesztve ]

(#4996) Mister_X válasza BomiBoogie (#4992) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Xbox mellett szól: ingyenes Xbox Fitness (és biztos lesz YourShape is majd), ingyenes Kinect Sports Rivals - ha az asszonyka meg gémerebb beállítottságú, akkor püfölhetitek egymást a szintén ingyenes Killer Instictben :DDD Dance Central lesz, Just Dance már van. És elvileg jönnek majd a komolyabb Kinectes címek.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#4997) Madwe válasza BomiBoogie (#4995) üzenetére


Madwe
nagyúr

Hivatalosan nem, de pl az 576 boltban nemsokára árulni fogják ha minden igaz, uh még utazni/utaztatni sem kell, s az 576 azért van akkora hálózat h a gariztatás miatt sem aggódnék... Azért a kisebb boltoknál a félhivatalos termékrendelésekkel én vigyáznék...

(#4998) pzstm válasza Madwe (#4994) üzenetére


pzstm
titán

már jeleztem nekik...ha ilyen központosított second-hand market lenne, mondjuk nem feltétlen a kiadóhoz, mert én beadom EA játékomat és Microsoft Studiosat veszek meg....

De arról a helyről mások meg esetleg vásárolhatnának akár...(időarányosan is csökkenhetne új játék ára akár)

Lemez tuti nem lenne karcos mondjuk...az ilyen hibalehetőség 100%-osan kizárható lenne. S utána ha beadtad közösbe újra nem tudnád ingyen letölteni már ;)

hamarosan itthon is kapható lesz konzolboltokban ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4999) sittes79


sittes79
addikt

" xbox, turn on ps4" ;]

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.