Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4051) Madwe válasza Def26 (#4050) üzenetére


Madwe
nagyúr

Előrendelési adatok kicsit mást mutatnak:) Kiváncsi leszek év végére hogy áll majd a helyzet... No meg a mi kis szavazásunkra is!

(#4052) pzstm válasza Madwe (#4051) üzenetére


pzstm
titán

hol/mikor láttál utoljára előrendelési adatokat? :B (komolyan kérdem, mert elég érdekes infókat hallottam mostanában innen-onnan...más kérdés, hogy ez kb. szánalmas szerintem :D)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4053) Def26 válasza pzstm (#4052) üzenetére


Def26
félisten

Mi a szánalmas? :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4054) pzstm válasza Def26 (#4053) üzenetére


pzstm
titán

hogy nem tudnak eleget gyártani :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4055) pzstm


pzstm
titán

Nah végre kiirhatom:)
news: Access to free games each month is coming for Xbox Live Gold members on #XboxOne – Details coming later in 201

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4056) Def26 válasza pzstm (#4055) üzenetére


Def26
félisten

A végéről lemaradt egy szám. :) Éreztem én, hogy összekapják magukat. Kíváncsi vagyok rá. :)

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4057) boost válasza Def26 (#4056) üzenetére


boost
addikt

az a szám a 9-es. :D

na de viccet félretéeve remélem változtatnak a szokásukon, hogy a Good Old Games-ről szedik az ingyen címeket. :C

(#4058) Mister_X válasza pzstm (#4055) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Folytatódik a Games with Gold? Hm... nekiállnak portolni 360-ról One-ra is?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#4059) rocket


rocket
nagyúr

Lego Marvel Super Heroes delayed on Xbox One

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#4060) pzstm válasza Def26 (#4056) üzenetére


pzstm
titán

elrontotam telefonról, természetesen 2014 :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4061) rocket válasza pzstm (#4055) üzenetére


rocket
nagyúr

Lesz hova fejlodni, jelenlegi generacioban (meg a PS3 X360 tekintendo annak :) ) PSN+-hoz kepest az Xbox Live Gold ingyen jatek kinalata vicc.
Sajnos az eleg valoszinu, hogy PSN+ is visszafog fejlodni, es atfognak terni az ingyenes jatekoknal az Indie cimekre, es nem lesznek mar olyan nagy nevu jatekok ingyenesen elerhetok (vagy joval kesobb mint jelen generacional) minden honapban mint PS3-on voltak eddig.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#4062) Madwe válasza rocket (#4061) üzenetére


Madwe
nagyúr

Inkább úgy mondanám, hogy a launch utáni azon időszakban, amíg nincs nagy vásárlóbázis és játékkínálat, ezért kb mindenki ráveti magát a stílusának megfelelő aaa címre, addig indie illetve kifejezetten ebbe a dealbe szánt játékokat adnak, mind ps+nál, mind xnél gondolom... Miután lesz egy nagyobb library. azután már elkezdik csurgatni a nagyobb neveket is, akár a frissebbeket is mint ps3 esetén a ps+, addigra eleve nagyobb lesz a vásárlóbázis valamint megoszlik a költekezésük, elején kb egységesen veszik ugyanazokat a címeket. Legalábbis én ezt gondolom, lehet ők nem :D

BTW psnél a resogun pl elég kedves kezdésnek, psnes címek közül az pörgött volna amúgy is imho, legmagasabb pontszámot elért játék eddig :)

[ Szerkesztve ]

(#4063) rocket válasza Madwe (#4062) üzenetére


rocket
nagyúr

Eredetileg Drive Club "csonkitott" verzioja lett volna az ingyenes jatek, csak a megjelenest elhalasztottak.
A Sony nem jofejsegbol adott ingyen jatekokat PS3 melle a PSN+-al, hanem igy tudtak osztonozni az embereket megvegyek az elofizetest, hogy digitalis tartalmakon kivul beveteluk legyen a PSN-bol. (ugye az online jatek ingyenes PS3-nal)
Mig a masik oldalon a M$ megjelenes ota szedte a penzt, dollar 100milliokat beseperve, ingyen jatek nelkul. (nehany honapja jottek az elso, amik tobb eves cimek voltak)
Plusz a Sony-nak a lemaradasa miatt fut-fat kellett igernie, amivel meggyozte az embereket, hogy PS3-at vegyenek.

PS4 eseteben mar mas lesz a helyzet, most a M$-nak kell majd fut-fat igernie (foleg olyat amit a Sony nem), hogy meggyoze az embereket vegyek meg az X1-et.
A gond az, hogy az ingyen jatek temaban mar most lemaradasban van a M$, mert PS4-hez megjeleneskor van 2 ingyen letoltheto Indie jatek PSN+-hoz es havonta jonnek majd, mig X1 Gold-hoz nem lesz, csak majd valamikor 2014-ben.

Azert illene a Indie jatekokat 5-10x kevesebb tartalommal, sok esetben elozo generacios grafikaval kulon kezelni a valodi konzol jatekoktol, vicc amikor megjelenesi listakon fel se tuntetik az Indie jatekokat, hanem egybe vannak a God of War, meg Halo kaliberu jatekok kozott.

Kizartnak tartom olyan jatek dompinget fogunk latni ingyen jatekokban, mint a PS3 es PSN+ eseteben.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#4064) Madwe válasza rocket (#4063) üzenetére


Madwe
nagyúr

Lehet mondasz valamit, de én maradok a reményteljesebb véleménynél :) Amúgy sok olyan indie cím van, ami hosszabb ideig lekőt és jobban szórakoztat mind egy egy aaa cím, ár ide vagy oda... A grafikája nyilván rosszabb, de vannak tartalmas minőségi példák jószerivel!

[ Szerkesztve ]

(#4066) rocket válasza Def26 (#4050) üzenetére


rocket
nagyúr

Kezdo oldalon a lenyeg :)

Kivancsi leszek az elso elromlo X1 ami publikus lesz mekkora lavinat indit majd el.
Biztosra veszem, hogy tul lesz porogve a tema, RROD szelleme belengi a teret sok embernel, masok meg szimplan csak szeretnek lufit fujni :)

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#4067) Def26 válasza rocket (#4066) üzenetére


Def26
félisten

Tudom láttam, talán Brazília húzza le ennyire?. Én inkább az EU országokra voltam kíváncsi és ott összességében 50-50% körül vannak ami számomra elég nagy meglepetés. Egyébként ha megnézed a heti és napi adatokat akkor elég komolyan megnőtt az xbox one.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4068) pzstm válasza rocket (#4066) üzenetére


pzstm
titán

PS4-bol mar van elromlott darab, mintha épp tulmelegedes miatt lett volna.

amugy tuti mind a ket konzolbol lesz olyan amit gariztatni kell. Semmi meglepő;)

aki amúgy bármelyik konzol eseteben az első elromlo példány alapjan von le bármilyen következtetést, az meg is érdemli;)

amugy ma reggel kaptam mailben:

Use the code below to unlock the 2011 McLaren Forza Motorsport 12C with special livery and tuning package. Your code can be redeemed any time beginning November 22.**

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4069) Def26 válasza pzstm (#4068) üzenetére


Def26
félisten

Már ne haragudjá' már de Te mire fel kapsz ilyen kódokat. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4070) Mister_X válasza Def26 (#4069) üzenetére


Mister_X
nagyúr

MS alkalmazott :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#4071) krx21 válasza pzstm (#4068) üzenetére


krx21
nagyúr

Elromlott??? Csak túlmelegedett, mert egy kis plexi dobozba volt bezárva...
Na, pont az ilyen felnagyításokról beszélt az előző kolléga! :K

(#4072) Def26 válasza krx21 (#4071) üzenetére


Def26
félisten

Voltak amik bedöglöttek, csíkozott a kép, gpu túlmelegedés stb. Nem poénkodott. Még sony nagyfőnök is írt twitter ez ügyben. :) De ezek mindkét gépnél meglesznek, egy új termék bevezetésénél ez igy szokott lenni.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4073) krx21 válasza Def26 (#4072) üzenetére


krx21
nagyúr

Tesztkészülékek, vagy késznek minősített darabokról beszelünk?
Kérdés a vásárolható példányok milyenek lesznek, mert persze csak az számít, ugye...

[ Szerkesztve ]

(#4074) Def26 válasza krx21 (#4073) üzenetére


Def26
félisten

Szerintem fel lehet ezt fogni reálisan is. Nem muszáj foggal körömmel megmagyarázni sem a ps -t sem a xbox -ot. Nyugodt lehetsz, hogy mindkettőnél lesznek rossz darabok.
Mivel a ps4 jelent meg először, ezért erről jött előbb infó.
Azt azért tudni lehetett, hogy az a picsányi ventilátor nem tud sok levegőt szállítani és a munkáját a vékony kis ház sem segíti. :)

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4075) Madwe válasza Def26 (#4074) üzenetére


Madwe
nagyúr

A hűtéssel semmi gondja nem volt senkinél, egyedül a 24/7 menő bezárt dobozban volt egy kis gondja, de ott is kinyitották és pikk pakk lehült normálisra... mellesleg elvileg az hoax volt... amúgy ps4 benne rejlő apuja alig fogyaszt, nem kell annak ennél több hűtés... X azért olyan batár nagy mert több rendszert is belezsúfoltak, 3 os fut egyszerre, ezért annak nagyobb a hőtermelése gondolom, meg eleve fizikailag is több benne a hw... PSnél hűtés probléma nem is volt a most kiadottaknál, az egyiknél a hdmi kimenet volt szar a psen, a másiknál meg vagy az, vagy a vga... De több ezer pst küldtek szét, és csak 2-3nál volt probléma, azok is mind nyeremény psek voltak :D Persze ha az ember pont kifog magának egy ilyet az szomorú, de erre van a gari, és igen, új termék indulásánál 5%os hibaarányt is meg tudja haladni az elején ...

(#4076) Madwe válasza Madwe (#4075) üzenetére


Madwe
nagyúr

Itt az óriás PS4 hiba megoldása, lol... Amerikaiak...

[ Szerkesztve ]

(#4077) Alexios válasza Madwe (#4075) üzenetére


Alexios
veterán

a 3 os-nek semmi köze a melegedéshez. meg milyen több hw van az xboxban? A ps-nél még a táp is a házban van.

(#4078) Madwe válasza Alexios (#4077) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ha jól tudom mind a 3 os kapott külön dedikált hwt, és a nagy újdonság az összeszinkronizálásuk aminek vmi marketing neve is van már természetesen de arra nem emlékszem... Szóval 3 os, 3 hw, 1 dobozban, ha jól tudom... PSben csak 1 van meg a powerbrick, de az el is fér így le is hül igy... Ha 1 hwn futna a 3 os egyszerre akkor igazad lenne, de akkor méggyengébb lenne az x1 hiszen a másik 2 os is zabálná az erőforrásait...

(#4079) pzstm válasza krx21 (#4071) üzenetére


pzstm
titán

pont azt írtam hogy ezekkel semmi baj, elnézést ha félreérthető voltam :B :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4080) pzstm válasza Def26 (#4069) üzenetére


pzstm
titán

biztos írtam nekik hogy szeretem a Forza-t ;] :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4081) bolha23 válasza pzstm (#4068) üzenetére


bolha23
aktív tag

Most nézem a postaládámat, hogy én is kaptam kódot.
Ha valakinek kell bonus car kód a Forza 5-höz, odaadom szívesen.

(#4082) Def26 válasza bolha23 (#4081) üzenetére


Def26
félisten

Hopp, akkor stipi stopi. :D Én lefogadnám.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4083) bolha23 válasza Def26 (#4082) üzenetére


bolha23
aktív tag

Küldöm priviben

(#4084) Def26 válasza bolha23 (#4083) üzenetére


Def26
félisten

:R

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4085) Def26


Def26
félisten

Phil Spencer gratulált twitteren a sony -nak. :)

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4086) Mister_X válasza Def26 (#4085) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Tisztes. Kíváncsi leszek, hogy Sonytóo valaki megteszi-e ugyan ezt. Talán "Awesome Shu", de ő sem biztos.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#4087) pzstm válasza Def26 (#4085) üzenetére


pzstm
titán

mintha majornelson is megtette volna :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4088) Def26 válasza pzstm (#4087) üzenetére


Def26
félisten

Az már nem hihető, mert lehet akár vállalati utasítás is. ;]

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4089) pzstm válasza Def26 (#4088) üzenetére


pzstm
titán

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4090) Def26 válasza pzstm (#4089) üzenetére


Def26
félisten

Ott is van a válasz. Hát lehet homár dolog, de szerintem szép gesztus, hogy a nagyok így összeköszönnek. :) Ez olyan mint amikor az F1 pilóták együtt buliznak verseny után. Igaz ott is van széthúzás, meg amikor Schumacher szét akarta verni Coulthard fejét, de ilyen ez a pop szakma. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4091) Def26


Def26
félisten

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4092) pzstm válasza Def26 (#4091) üzenetére


pzstm
titán

akárki akármit mond, szép gesztus, reméljük viszonzásra talál;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4093) Mister_X válasza Def26 (#4091) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Shu picit töri az angolt :D De azért szép lenne, ha ilyen haveri szinten vennék a rivalizálást.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#4094) Algotis válasza Def26 (#4091) üzenetére


Algotis
addikt

Hehe, bírnám ha majd a Sony is csinálna ilyet a Microsoftnak :D :C

Androidos Outlookból küldve

(#4095) Neoteric válasza Mister_X (#4093) üzenetére


Neoteric
addikt

Azt miből szűrted le h töri? :D

PSN: ne0teric_sAN

(#4096) Mister_X válasza Neoteric (#4095) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem sokat tanultam angolul, de a "your turn next week" picit sántít nekem. Persze, teljesen érthető, de nem hibátlan.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#4097) Neoteric válasza Mister_X (#4096) üzenetére


Neoteric
addikt

Hát nemtom, én se nagyon mondanám máshogy. Esetleg next week it's your turn.
Mindenesetre kíváncsi leszek a jövőheti Sony válaszra, már ha lesz. :))

PSN: ne0teric_sAN

(#4098) Def26 válasza Mister_X (#4096) üzenetére


Def26
félisten

Ez már kicsit mélyebb angol. Lényegében "jövő héten te jössz" -re esetleg "a Te köröd jövő héten lesz" -re lehetne fordítani szerintem. :)
(én sem tudtam amúgy, nekem is asszony súgott, Ő kint élt Ausztráliában :DDD )

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4099) doggy90 válasza Mister_X (#4096) üzenetére


doggy90
csendes tag

Semmi gond nincs vele, tökéletesen értelmes.

(#4100) Peat;) válasza Mister_X (#4096) üzenetére


Peat;)
veterán

Neves angol újságok cikkcímeiben ennél sokkal durvábbak vannak, ez a tömör fogalmazás, minél kevesebb helyet foglaljon, de teljesen hivatalos és szabályos. Aki nem használja sokat, csak tanulta a nyelvet annak tűnik fel hogy furcsa, engem is tanárom okított ki meg hozott újságokat. :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.