Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4551) pzstm


pzstm
titán

mint kiderült nevetséges darabszámok érkeztek launch dayre szomszédhoz Ausztriába...ha nem adtak el 800ezer darabot minimum USA-ban, akkor fizikailag képtelenség less elérni kb az 1 milliót.....

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4552) Buster17


Buster17
addikt

Mint valami maghasadás.


:DDD

[ Szerkesztve ]

(#4553) pzstm


pzstm
titán

A futár :D

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4554) Neoteric válasza pzstm (#4551) üzenetére


Neoteric
addikt

Azt nem lehet tudni h mennyi volt összesen az eladásra szánt példány?
Még ha nem is országonként, hanem úgy összesen.

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#4555) DonDennis válasza pzstm (#4553) üzenetére


DonDennis
senior tag

Na az nem gyenge :D :D , közúti ellenőrzést néztem volna ha kinyitják a csomagtartót: " Játszogatunk játszogatunk?" :D Mondjuk amikor mi toltunk PS3 NBA bajnokságot kihívták ránk rendőröket mert, hogy hangosak voltunk( mit csináljon az ember ha izgalmasak a meccsek) , de akkor is kontrollerrel a kezébe nyitott ajtót haverom, jard meg "ja játszotok? oké kicsit halkabban" :DD

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#4556) pzstm válasza Neoteric (#4554) üzenetére


pzstm
titán

egész Ausztria összesen 4000-t kb.....Németország mondjuk akkor 20.000-t...ilyen mennyiségekkel nem lehet Devices piaci részesedést csinálni :S

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4557) DonDennis válasza pzstm (#4556) üzenetére


DonDennis
senior tag

Na jó de ezt ti is írtátok, hogy EU-t beáldozták USA-nak, hogy ott ne legyen készlet hiány.

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#4558) Madwe válasza pzstm (#4556) üzenetére


Madwe
nagyúr

Hm mondjuk ha ez igaz lehet több értelme lett volna nekik is először 1-1 piacot nagyjából kielégíteni minthogy pár ezer darabbal kiszúrni 1-1 nemzet szemét, hát itt emberek fognak meghalni! :)) főleg ha rájönnek h már megint az a trükkös magyar jött azt elvitte az országban fellelhető 4000 darabból kb 1000et :D háború közeleg... bajba leszünk, mintezt az átgondolatlan ms stratégia s saját találékonyságunk miatt lol...

[ Szerkesztve ]

(#4559) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Arra majd kíváncsi leszek, hogy a karácsonyi készletek milyen gyorsan fogynak ki itt EU-ban...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#4560) DonDennis válasza Madwe (#4558) üzenetére


DonDennis
senior tag

Osztrákok se küldenek többet hókotrót

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#4561) Big Bopper


Big Bopper
tag

Brickbox One :C :DD

(#4562) Mister_X válasza pzstm (#4553) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Kívánom a legjobbakat :O :DDD Na, akkor vasárnap én is meglátom, hogy milyen.

Szerintetek Japánban hány Xbox One maradt a polcokon? :DDD A japánok nem ismerik a szarkazmust. Megfelelő hangsúllyal se ismerik fel. Hogy lehet így élni? :D

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#4563) oriic válasza pzstm (#4553) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na csak megjött. AZ előbb olvastam a rossz hsz-ed, megállt bennem az ütő. :DDD

(#4523) woodbear

[link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#4564) zzola válasza pzstm (#4553) üzenetére


zzola
félisten

Aztaqrva! :O

(#4565) woodbear


woodbear
addikt

Itt van még két magyar fuvaros :D
FRH Crazyman és társai :D

Itt pedig egy másik magyar vadász csapat.
[link]

Tényleg tippelni sem tudok mennyit hozhattak be kishazánkba :D ez 3db képen, 16db xbox :D :D szép.

Oldalam: www.swsfoto.de

(#4566) pzstm


pzstm
titán

Most összeraktam bekapcsolnám és meg se nyikkan... :(

hát nem elfelejtettem bedugni a tápot a konnektorba? :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4567) pelenka35 válasza pzstm (#4566) üzenetére


pelenka35
őstag

:R

Gamertag:Rob3rt75

(#4568) woodbear válasza pzstm (#4566) üzenetére


woodbear
addikt

Dászééép :D Idén korábban lett karácsony sokaknak :D

ekkora jószág de a táp még mindig nem fért bele :D

[ Szerkesztve ]

Oldalam: www.swsfoto.de

(#4569) Madwe válasza pzstm (#4566) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ha sztereotíp amerikai lennél már ment volna a video youtubera h mi ez a szar be se kapcsol! :D

(#4570) Zjunior válasza pzstm (#4566) üzenetére


Zjunior
veterán

Használd egészséggel!:) :R

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#4571) Mister_X válasza pzstm (#4566) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Csak Forza, minden más digitális lesz?

Pff, ha bele is gebedek, de szerzek ilyet magamnak! :C

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#4572) gyuribácsi88 válasza pzstm (#4566) üzenetére

Szuper :C

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#4573) woodbear válasza Mister_X (#4571) üzenetére


woodbear
addikt

Ahogy nézem a forza is digitális neki :) az egy letöltő kódos kártya... nem így néz ki a tok.

Oldalam: www.swsfoto.de

(#4574) Madwe válasza woodbear (#4573) üzenetére


Madwe
nagyúr

Hát én 500gbal félnék all digital menni, ha ilyen ütemben nőnek a játékméretek... a külső hdd ami majd támogatva lesz kérdés elég sebességet ad e a rendes működéshez, usb 3 sata 2 (vagy ebben 3 van?) ellenében elég vajh? Nomeg valaki megnézi majd h mennyi a valós használható tárhely az x1en az 500ból? PS4en kb 410GB mert van rajta alapból bár dolog, meg PS rendesen írja ki 1024es rendszerben, míg ugye az 500GBos HDD-k pedig 1000es rendszerben számolnak...

[ Szerkesztve ]

(#4575) woodbear válasza Madwe (#4574) üzenetére


woodbear
addikt

Hát ja, 40gigásak úgy nagyjából ezek a nextgen játékok...ami nem kevés.. ha még a rendszer is lefoglal néhány gigát, akkor 10 játéknál több nem kell, hogy a gépen legyen, ez pedig nagyon nem sok :(((

[ Szerkesztve ]

Oldalam: www.swsfoto.de

(#4576) pzstm


pzstm
titán

OOBE setup lépéseire ha kíváncsi valaki esetleg (Wifi network kicsit béénán van megoldva, meg kell adnod SSID-t meg titkosítás típusát, nem keres Wifi hálózatokra, de pöccre Connected lettem. 507MB-os Download meg tölt lefelé.

letöltős lesz a Forza is

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4577) gyuribácsi88 válasza woodbear (#4575) üzenetére

Felhő alapú a tárolás, nem értem mi a gond?

Aki ilyen gépet használ, gondolom nem 2 megás internete van.

Egyszerre 10 játék nem elég fent a gépen? Ha az egyiket megunod, vagy kell a hely egy másiknak akkor letörlöd a vinyóról, majd ha újra szeretnél vele játszani akkor letöltöd újra.

Én is most rakom újra a windowst, majd éjszakára meg elindítom a steam-et, meg az orogin-t, és reggelre letölti a cuccokat.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#4578) Mister_X válasza pzstm (#4576) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Najsz :)

Megnézem a mailfiókom, Eurogamer.de Weekly, minden az Xbox One-ról szól. Ryse 7/10, Killer Instict 7/10, CoD:Dogs 8/10, Forza 5 10/10. Többet még nem olvastam. Jól indul a szekér :C

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#4579) woodbear


woodbear
addikt

Eközben egy másik fórumon:
"Töltöm le a Killer Instinct-et is, ami letöltés közben kb 76%-nál már ready to start állapotba került, azaz letöltés közben is el lehet vele kezdeni játszani. A Ryse-zal meg egyből a lemez berakásakor, de közben automatikusan a HDD-re is installálja a háttérben."

ez azért elég jó dolog....

De állítólag se a kontroller akksi szintjét, se a HDD állapotát nem lehet megnézni. Majd a gép szól ha kevés a hely vagy ha merülsz... szar.
IGN szerint 391GB a szabad hely....kevés. :((

Mister_X: Én többet vártam a forzától tesztekben: [link]
Persze majd ha meg lesz, nagyon nem fog érdekelni hol mennyit kapott :D

[ Szerkesztve ]

Oldalam: www.swsfoto.de

(#4580) pzstm


pzstm
titán

bekakilok.

QR Code is van Forza-n, elkiáltottam magam, hogy Xbox Use a code, odaraktam és 1 másodpercen belül kiiírta mi is az :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4581) woodbear válasza pzstm (#4580) üzenetére


woodbear
addikt

Komolyan mondom, jobb most olvasni a fejleményeket, mint az E3-at nézni :D

én hülye meg most költöttem 300eurót autóhifire...több, mint egy fél xbox :DDD nembaj legalább élvezhetőbben szól most :)

Oldalam: www.swsfoto.de

(#4582) pzstm válasza woodbear (#4581) üzenetére


pzstm
titán

még nem tudom hogy kell kirakni Forza-t full screenre a letöltést és azt sem tudom, hol látom a letöltésem állapotát meg ilyesmik :D

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4583) woodbear válasza pzstm (#4582) üzenetére


woodbear
addikt

My games and apps menüben látod százalékban, meg a alul a csík is mutatja, hol tart.

Oldalam: www.swsfoto.de

(#4584) pzstm válasza woodbear (#4583) üzenetére


pzstm
titán

az okés...de fullscreenen nézném :D

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4585) pzstm válasza pzstm (#4584) üzenetére


pzstm
titán

Forza5-ből 11% töltődött le és sikított, hogy játszhatok vele :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4586) gduck válasza pzstm (#4585) üzenetére


gduck
addikt

Jó játékot :D (Gondolom az Autovista foglal sok helyet :) )

(#4587) Buster17 válasza pzstm (#4585) üzenetére


Buster17
addikt

Sikított. Besz@rok :DDD Gyorsan nyomj egy gyors értékelést róla.

(#4588) pzstm válasza gduck (#4586) üzenetére


pzstm
titán

most mutat az autókról valamit :D

erősen kell figyelni, hogy mikor film mikor ingame a videó :D

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4589) oriic válasza pzstm (#4588) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Te, ne csigázz. :DDD

Live-Die-Respawn

(#4590) Def26 válasza pzstm (#4588) üzenetére


Def26
félisten

Kíváncsi vagyok ezt hány "master race" éli át pc -n. :DDD Gratula hozzá. Állítólag 6gb a forza 5 patch. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4591) pzstm válasza oriic (#4589) üzenetére


pzstm
titán

Welcome to Forza5 achievement unlocked! :D

de xbox.com oldalon nem látom még....mi lehet a baj???:S

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4592) Buster17 válasza pzstm (#4591) üzenetére


Buster17
addikt

Idő mire szinkronizál

(#4593) pzstm


pzstm
titán

First Xbox One Achievement unlocked :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4594) Algotis válasza pzstm (#4593) üzenetére


Algotis
addikt

Nyaljál sót :((( :C :DDD

Androidos Outlookból küldve

(#4595) Zjunior válasza pzstm (#4593) üzenetére


Zjunior
veterán

Forzát regéld h milyen?:) :R

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#4596) pzstm válasza Zjunior (#4595) üzenetére


pzstm
titán

McLaren P1-el lehetett első kört menni, most Mazda RX8-at választottam! :)

Nekem nagyon szép a grafika, és az impulse trigger mint már korábban is mondtam totál dob az élményen :C

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4597) Buster17 válasza pzstm (#4596) üzenetére


Buster17
addikt

De tudlak most irigyelni :DDD

(#4598) zzola válasza Buster17 (#4597) üzenetére


zzola
félisten

Mintha 14 évesek beszélgetnének... :U
Majd lesz neked is, ne irigykedj... :))

(#4599) Def26 válasza zzola (#4598) üzenetére


Def26
félisten

Vazzeg, azért Te is belelnéd magad. :D Várhatna az asszony az ágyon. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4600) sittes79 válasza pzstm (#4593) üzenetére


sittes79
addikt

More info pls :Y :R :O :P

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.