Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4801) pzstm válasza Buster17 (#4800) üzenetére


pzstm
titán

kb. csak kitalált volt a személy neve, a Róma megmentése meg eléggé köztudott a játékban ;] :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4802) pzstm


pzstm
titán

Ryse: co-op execution

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4803) Mister_X válasza pzstm (#4802) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hüpp, mire nekem Xbox One-om lesz, tuti elnéptelenedik a multi :O

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#4804) pzstm válasza Mister_X (#4803) üzenetére


pzstm
titán

a fenéket :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4805) Mister_X válasza pzstm (#4804) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hát remélem is :) Tényleg, a régi Surface-eddel mi lett?

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#4806) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Teszt kész, én hulla vagyok, a több Zsocc-on múlik...

Live-Die-Respawn

(#4807) Madwe válasza pzstm (#4794) üzenetére


Madwe
nagyúr

Na, csak megy ez! :C

Ha besnappeled akkor a fókusz az átvált közbe a dvr-ra nem? szóval egy "Xbox Snap Game DVR end clip now switch" parancsal kb insta félreteszi s mehet is tovább a hentelés? (nyilván insta oly értelemben h fel kell fogja a kinekt meg lereagálja de az kb pikk pakk megvan gondolom?)

(#4808) Prof01 válasza oriic (#4806) üzenetére


Prof01
veterán

Köszönjük, kíváncsian várom már! :))

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#4809) pzstm válasza Mister_X (#4805) üzenetére


pzstm
titán

eladtam

Több ötperces nem lehet. Egy klip hossza maximum 5 perc lehet, s több kis klipből is egy klipet csinál merge esetében. :B

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4810) pzstm válasza Madwe (#4807) üzenetére


pzstm
titán

end clip now után ki kell választani snap esetében hogy mennyi időt tartson meg a felsoroltak közül.
Vagyis :
"Xbox Snap Game DVR....(erre már pause állapotba kerül a játék és a snap lesz az aktív. Majd 5 minutes vagy 3 minutes vagy ki mennyit akar, ott pörög a karika, majd kiírja, hogy clip recorded, s ha már úgyis recorded akkor majd a trim meg egyebek ráér, elég egy Xbox unsnap, s visszavált máris a game-re. Ez is teljesen okés szerintem ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4811) pzstm


pzstm
titán

tegnapi teszthez még egy kis plusz.

reggel fél tíztől este fl tizenkettőig kb nem volt a gép kikapcsolva és volt nyúzva rendesen. Hangja ugyanolyan néma maradt, melegedés mint szó pedig ismeretlen számára.

Kinect tip: akiknek nem megy a hangutasítás rendesen, vagy csak nagyon sokadjára, azok kalibrálják újra a Kinect voice részt, úgy hogy annyira vegyék fel a TV-n a hangot, hogy már-már zavaró legyen. (twitteren olvastam, kipróbáltam és lehet csak placebo, de a tegnapi turn off-os anomália teljesen eltűnt, elsőre beveeszi a Yes vagy No opciókat is a Turn off parancs után ;))

Egy próbát megér :)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4812) Def26 válasza pzstm (#4810) üzenetére


Def26
félisten

Na most értettem a meg a lényegét. tehát ha nem indítod e a felvételt akkor éred el az automatikusan rögzített előzményeket. :)

Kinect részt du. megnézem én is. Ha kell újra kalibrálom. Nekem is reggel óta ment, kicsit tesztelni is akartam, hogy előjön e valami baj de rendben ment minden. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4813) pzstm válasza Def26 (#4812) üzenetére


pzstm
titán

igen.

De ha játék közben a Kinect Record that parancsot kiadod, akkor az elmúlt 30 másodpercből csinál Neked egy klipet ;)

A nem indítod el a felvételt az Xbox Snap Game DVR parancsra vonatkozik. És egy másik plusz kis apróság: Xbox Switch helyett ha a kontrolleren duplán nyomod az xbox gombot, akkor szintén a két alkalmazás között tudsz váltani ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4814) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Xbox ONE teszt

Köszönöm psztm-nek hogy létrejöhetett.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#4815) pzstm válasza oriic (#4814) üzenetére


pzstm
titán

:C :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4816) Def26


Def26
félisten

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4817) pzstm válasza Def26 (#4816) üzenetére


pzstm
titán

ezt láttam majornelsonnál én is, elgondolkodtató, hogy menjen bele összefoglalóba :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4818) woodbear válasza pzstm (#4817) üzenetére


woodbear
addikt

Topik 1. hsz-be is mehetne nem?

Oldalam: www.swsfoto.de

(#4819) pzstm válasza woodbear (#4818) üzenetére


pzstm
titán

ahelyett most már nem az összefoglaló a divat? :S

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4820) vg válasza Def26 (#4816) üzenetére


vg
addikt

Ezeket a hangparancsokat kötelező használni, vagy mindegyik opció elérhető simán is?

(#4821) Def26 válasza vg (#4820) üzenetére


Def26
félisten

Mindenen nem mentem végig, de természetesen mind elérhető menüből is. Sokáig nem élne a kinectem, ha csak hangutasításokra tudnám előcsalni a dolgokat. :DDD

Te maradsz ps4? :)

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4822) zzola válasza oriic (#4814) üzenetére


zzola
félisten

Király a teszt, köszi srácok!

(#4823) vg válasza Def26 (#4821) üzenetére


vg
addikt

Jaja. Sok sok évig voltam xbox tulaj, most megadom a lehetőséget egy másik cégnek is. :U

(#4824) Def26 válasza vg (#4823) üzenetére


Def26
félisten

Sajnálom, mert Te legalább csapatjátékos voltál és nem vagy egy üvöltözős típus. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4825) pzstm válasza Def26 (#4824) üzenetére


pzstm
titán

Xbox mute parancs hasznos épp ezért;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4826) vg válasza Def26 (#4824) üzenetére


vg
addikt

Amikor nincs kivel játszani, akkor (ebből a videóból tanulva) ilyesmi képen szoktam magam szórakoztatni: [link]. :DDD Néha veszik a lapot és jól lehet hülyülni, néha meg gyorsan egyedül maradok. Próbáld ki te is egyszer. :DDD

(#4827) Mister_X válasza pzstm (#4825) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Húú, de díjaztam, mert már most csipogtak az ötvenakárhány szintea, pubertásban szenvedő, cérnahangú tizenpáréves vérpistikék, ha le lettek szedve.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#4828) Def26 válasza vg (#4826) üzenetére


Def26
félisten

De szerettem a Jet -et bf3 -ban. Bf4 -ben már jól elqrták ezt is. :(

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4829) Neoteric válasza vg (#4826) üzenetére


Neoteric
addikt

Ezen sírtam a röhögéstről akkor is, mikor először láttam. :D

PSN: ne0teric_sAN

(#4830) Gebriel válasza Def26 (#4828) üzenetére


Gebriel
veterán

Majd megszokod ezt is. ;)

(#4831) Def26 válasza Gebriel (#4830) üzenetére


Def26
félisten

Á, köze nincs a régihez. :(

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4832) Gebriel válasza Def26 (#4831) üzenetére


Gebriel
veterán

BF2 és BF3 helikopter vezetése is igen eltérő volt az elején furcsa volt aztán pár játék óra és fel sem tűnik. :)

(#4833) Def26


Def26
félisten

Nem tudjátok hol van készleten xbox one játék itthon?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4834) oriic válasza Def26 (#4816) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerkesztés alatt van az első hsz, csak a ONE tesztnél most kicsit elvették a kedvem a munkától. :( Megkaptam hogy MS bérenc meg fanboy vagyok, húzzam le magam a wc-n... SZánalom.

Live-Die-Respawn

(#4835) pzstm válasza Def26 (#4833) üzenetére


pzstm
titán

Konzolvilágban vannak EA címek, mint BF4. De hívd fel és elmondják ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4836) Def26 válasza oriic (#4834) üzenetére


Def26
félisten

Pff és akkor mi van? Én tudod miket kapok privibe? ;] :D

Mindig is így lesz ez a két tábor között, bele kell törődni. Tény és való, hogy most nagyobb a ps4 hype és erősebb is a gép. Mindenki megválaszthatja, hogy mire van szüksége.
A többség játszani akar sallangok nélkül, mások pedig szeretik az extrákat, nincs ezzel baj. :N

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4837) pzstm válasza Def26 (#4836) üzenetére


pzstm
titán

én játékban sem érzek hátrányt jelenleg :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4838) vg válasza oriic (#4834) üzenetére


vg
addikt

Nem kell foglalkozni vele, ne reagálj az ostoba kritikákra, csak a szakmaiakra. Tudom nehéz. :(

(#4839) Def26 válasza pzstm (#4837) üzenetére


Def26
félisten

Amikor meg halottam hogy surface -ed van, tudtam, hogy nem leszel egyszerű eset. ;]

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4840) boost


boost
addikt

Azért az elég nagy hátrány, hogy az utolsó egy percet tudod max feltölteni, ha nem tervezel előre, és nem a 15öt. Egy rendes bossfight gyakran több, mint 3-5 perc.

[ Szerkesztve ]

(#4841) oriic válasza boost (#4840) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha tudod hogy jön boss, leállítod játékot, és elindítod a felvételt. Ha több mint 5 percig tart legyőzni, akkor indítasz még egy 5 perces felvételt, aztán az Upload Studio-ban meg összefűzöd. De igazad van, jobb lenne ha mondjuk negyed órát venne fel a cucc.

Live-Die-Respawn

(#4842) Def26 válasza oriic (#4841) üzenetére


Def26
félisten

Ez szerintem csak egy patch kérdése. Simán tudnak rajta variálni a visszajelzések alapján. Engem pl. a barátok, party és ezek kezelése készít ki. Az, hogy bmeg belépsz egy party -ba majd party -n belül még egyszer be kell lépjél egy azon belüli party -ba az elég szar dolog.
Szerintem botrányos a barátok kezelése is, de ahogy olvasom ebben már van egy csoportosulás amiben sok ötletet vonultatnak fel az esetleges változtatás reményében.
Az is szar, hogy nem jelzi amikor egy barát online, vagy hogy valaki elkezd játszani azzal a játékkal amivel Te is.

Na mindegy kialakul ez, nagyon az elején vagyunk még. :R

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4843) Zjunior válasza boost (#4840) üzenetére


Zjunior
veterán

PS4 mennyit vesz fel? :F

Oric, elolvastam a tesztet, de nem győzött meg az Xbox One, pedig most az van, sose gondoltam PS-re,
de most az lesz! :U

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#4844) Madwe válasza boost (#4840) üzenetére


Madwe
nagyúr

Lehet utolsó 5 percet is felvenni, nemrég írta a megoldást :) Persze nem 15, de azért az 5 se rossz!

(#4842) Def26 már most is tudsz 5 percet visszafele felvenni!

(#4843) Zjunior 15 percet, visszafelé is...

[ Szerkesztve ]

(#4845) Orcsi


Orcsi
aktív tag

biztos láma kérdés és már biztos van is rá válasz a topicban de lusta vagyok és így persze nem sok jóra számíthatók, de hátha :B

Szóval XBOX One-nal le lehet játszani filmeket mint pl egy O!play-el ?! mert ha igen akkor egyből csere lesz a jelenlegi XBOX360+O!play kombóról ...

Üdv, és tényleg sorry ha már meg van válaszova valahol ... ( a tesztben mintha erről nem lett volna szó..)

Same shit, different day!

(#4846) tDr1v3r válasza Orcsi (#4845) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Nem... mármint BluRay-t meg avi-t és az MS saját formátumait vinni fogja, de .mkv-t nem.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#4847) Mister_X válasza tDr1v3r (#4846) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Pzstm emlékeim szerint azt mondta, hogy a megfelelő szoftverrel működik a ONE-on keresztüli DLNA-n az .mkv lejátszás.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#4848) Orcsi válasza Mister_X (#4847) üzenetére


Orcsi
aktív tag

Ez azt jelenti hogy telepíteni kell valamit az XBOX One-ra és Netgear ReadyNasról simán tudom lejátszani akár az mkv fájlokat is ?!

Érdekelne ez a dolog ... mert így akkor megszabadulnék a két külön doboztól ... mennyire jó lenne ha csak egy Erősítő egy XBOXOne lenne és akkor lecserélném a UPC dekódert is valami CF slotosra és akkor végre nem lenne ezer doboz ... mint ahogy sikeresen kiírtottam az összes távirányított egy Harmony One-nal :)

Same shit, different day!

(#4849) pzstm válasza Mister_X (#4847) üzenetére


pzstm
titán

Win 8.1-en elindítod az mkv filmet, charm bar devices, play, Xbox One...és tádám;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4850) Mister_X válasza Orcsi (#4848) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Pontosítok: Windows 8-ra kell a megfelelő program és utána meg lehet etetni az .mkv-kat box-szal :) Persze pzstm-é az utolsó szó.

Meg is jött, simán pofonegyszerű :R

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.