Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#184551) Dreimus válasza MasterMark (#184550) üzenetére


Dreimus
senior tag

Igen, amit, ha a cégek felé regisztrációnál megadott születési adatokkal nem tartanak be, akkor komoly bírságot kapnak. Tehát ez egy olyan ajánlás amit komolyan kell venni, nem véletlenül találták ki :) amúgy boltban is, főleg külföldön nem adják oda egy 14 évesnek a 18as karikával elátott játékokat, természetesen mint a dohány ez is megkerülhető :) de részemről itt vége a témának, mert az EULA ezt pontosan szabályozza.

(#184552) StLui válasza Dreimus (#184551) üzenetére


StLui
veterán

Szerintem ez meg olyan mint a mozi, oda is beviheted a gyereked a 18-as filmekre, eddig úgy tudtam itt is csak a szülői fióknak kell engedélyezni. (eddig még ilyet nem olvastam itt, hogy sehogy nem lehetett játszani egy korhatáros játékkal)

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#184553) melan válasza csabamigo (#184548) üzenetére


melan
senior tag

Az MS felületén engedélyeztem neki mindent elvileg, viszont a születési dátumot nem lehet átírni...

(#184554) memoril


memoril
aktív tag

Most szeretnék rendelni egy one s gépet a notebook.hu-tol és azt kérdezném hogy amit adnak hozzá live kodot az müködik rendesen mert valaki írta hogy a game pass kodja nem volt jó ami a dobozban volt !

(#184555) jannid válasza memoril (#184554) üzenetére


jannid
senior tag

Előre nem tudjuk mennyit állt, de nem kell aggódnod a Microsoft cseréli, ha esetleg lejártat kapsz. :)

(#184556) Yahhher válasza Timyyy (#184512) üzenetére


Yahhher
aktív tag

Szia.

JD 2017 :-)

Egyébként jópofa:
Beatsplosion
Fruit Ninja

Üdv B.

(#184557) gorje


gorje
senior tag

Sziasztok!
Digitalis jatek kulcsot le lehet valahogyan ellenorizni hogy "aktivalva" van e mar?

(#184558) jannid válasza gorje (#184557) üzenetére


jannid
senior tag

Beíród a beváltásnál akkor kiírja, hogy be van-e váltva. Utána meg visszalépsz, ha még nincs és nem akarod aktiválni.

[ Szerkesztve ]

(#184560) AMD Power


AMD Power
titán

Ez a GOW Tech Test "játek" mi a a GP-ben?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#184562) oriic válasza AMD Power (#184560) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Zart betaja a Gears 5-nek. 19-en indul, mar most toltheto. Elorendelok es GP tagok tesztelhetik.

Szerk: slowpoke.... :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#184563) Timyyy válasza fjudors (#184516) üzenetére


Timyyy
őstag

Köszi a tippeket, nézek róluk pár videót. :))

&

Yahhher neked is köszi :))

[ Szerkesztve ]

(#184564) Timyyy


Timyyy
őstag

Wifire csatlakozós probléma állt elő a OneS-en tegnap óta...
Egybeesik azzal, hogy kinect is tegnap óta van, és minden egyes box újraindítás után nem megy fel a wifire, másfél óra kínkeserves k**** anyázás után egyszercsak gondol egyet és lesz net...

Mi okozza ezt és hogy kerülhető el? Megint ezt játssza....

(#184565) memoril


memoril
aktív tag

Ha kóddal feltöltök egy gold előfizetést az hol tudom majd megnézni mikor jár le pontosan és meddig érvényes ?

(#184566) jannid válasza memoril (#184565) üzenetére


jannid
senior tag

(#184567) csabamigo válasza melan (#184553) üzenetére


csabamigo
aktív tag

Este megnézem a boxon, ott is van valami family menű amiben ott a gyerek és a hozzá kapcsolható beállítások én ott is kikapcsoltam mindent...
A EAs játékoknál viszont már trükközni kell....

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#184568) HunChris válasza Timyyy (#184564) üzenetére


HunChris
senior tag

Fix ipt állíts az xboxnak.

(#184569) Timyyy válasza HunChris (#184568) üzenetére


Timyyy
őstag

Nem tudom hogy kell.
És amúgy azt se értem, ha 6 hónapig jó valami, akkor másnapra miért nem. :((

(#184570) TheMiller válasza Timyyy (#184569) üzenetére


TheMiller
tag

nálam is előjött egy hasonló hiba (egyetlen változás 2 hétig lakásfelújítás miatt nem volt áram alatt a box), viszont nálam 5ghz-n, MAC cím kontrollal nem akart csatlakozni, anélkül meg egyből megy.. érdekes jelenség..

The World is Yours

(#184571) Timyyy


Timyyy
őstag

Már sehogy sem megy fel a wifire. Kinectet húzkodhatom ki-be, teljesen mindegy, kb 50x indítottam újra ezt a szart is meg a routert is, semmi változás, hard reset, stb... tök feleslegesen. Mondjuk baromira vicces, amikor van szabad 2 órám játszani, és a végére idegbeteg vagyok mert szétfossa magát az egész, és 1 percet nem játszottam.
Ha az utp kábelt keresztülhúzom a nappalin, ami roppant esztétikus lesz, akkor fel fog menni netre, vagy csak újabb pénzt dobok ki az ablakon?

(#184572) MasterMark válasza Timyyy (#184564) üzenetére


MasterMark
titán

Állíts a csatornán. Ha automatikusan van, akkor simán lehet, hogy a router átállt egy olyanra amit nem támogat a box, vagy valami zavarás van.

Switch Tax

(#184573) pzstm válasza oriic (#184562) üzenetére


pzstm
titán

simán webről nem tudom letölteni......

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#184574) oriic válasza pzstm (#184573) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Live-Die-Respawn

(#184575) parandroid válasza Timyyy (#184571) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Vagy kábel, vagy valami normális, drága router. De az is inkább kábellel. :U Magamnak mondok ugyan ellent, mert az ‘új’ lakásban egy éve lusta vagyok kihúzkodni a kábelezést... De legalább a routerem jó cucc.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#184576) icemad válasza Timyyy (#184571) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Kábel lesz a megoldás. Nálam is volt ilyen eset egyszer, utána húztam is a kábelt. Wifit csak telefonokhoz használunk, meg tévéhez. (mert a rühes Sony 10/100-as hálókártyát rak a tévébe. Nem tudom hol élnek...)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#184577) Siffredi


Siffredi
senior tag

Sziasztok!

Tudtok valamit a török store-ból való vásárlásról? Két napja próbálok vásárolni onnan, sehogy nem sikerül. Hárombetűssel sikerült feltölteni, de a vásárlás nem megy. Megint le van tiltva?
Amcsi store-ból ment minden simán...

(#184578) Hunt3r22 válasza Siffredi (#184577) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Usaból azért megy, mert nem kell oda a 3 betűs.

Xr

(#184579) icemad válasza Siffredi (#184577) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Első vásárlásnál 72 órát várni kell.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#184580) gorje válasza jannid (#184558) üzenetére


gorje
senior tag

köszi!

(#184581) Timyyy válasza icemad (#184576) üzenetére


Timyyy
őstag

:O :O :O
Vettem kábelt :(((
A routerem egyébként új és nem olcsó szar, a netem gigabites, és mindez nem elég a boxnak, szóval ocsmány kábel is kell, hát remek. :(( :(( :((

(#184582) MasterMark válasza Timyyy (#184581) üzenetére


MasterMark
titán

Hát a technika nem elég, beálíltani is tudni kéne.. Meg egy kis háttértudás sem árt, hogy mi hogy működik.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#184583) Timyyy válasza MasterMark (#184582) üzenetére


Timyyy
őstag

Be van állítva minden mert fél éve ugyanúgy működik, és ma reggelre meg azt gondolta, hogy tök vicces lenne, ha nem működne. Ennyi történt.

(#184584) MasterMark válasza Timyyy (#184583) üzenetére


MasterMark
titán

Leírtam, hogy ha automatikus beállításon van, simán lehet hogy ma átállt egy olyan csatornára ami nem jó. Ennyi.

Csakúgy egyszercsak magától nem romlik el a wifi az xboxban. :U

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#184585) Pew válasza memoril (#184554) üzenetére


Pew
tag

Szia!
Én múlt héten rendeltem tőlük, minden játék és előfizetés kód működött rendesen :)

(#184586) MasterMark válasza Timyyy (#184583) üzenetére


MasterMark
titán

Egyébként a Kinect-et fizikailag hova tetted?

Switch Tax

(#184587) eL Geri


eL Geri
őstag

Csak úgy a játék kedvéért van tippetek, hogy mikor kerül a Rage 2 a Game Pass-ba? :DD
Én simán el tudnék képzelni egy őszvégi dátumot. De jövő tavaszra szinte biztosra veszem (na jó, legkésőbb a jövőévi E3-on).

(#184588) Timyyy válasza MasterMark (#184586) üzenetére


Timyyy
őstag

TV tetejére.

(#184589) l.skywalker válasza eL Geri (#184587) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Előbb a Fallout 76

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#184590) Siffredi válasza icemad (#184579) üzenetére


Siffredi
senior tag

Köszi a választ, akkor várok.
Egyébként már többször vásároltam onnan, soha nem volt semmi gond.
Igaz, eddig soha nem kellett a hárombetűs sem.

[ Szerkesztve ]

(#184591) berek21


berek21
senior tag

Sziasztok. SOS kellene információ. A kisfiam elköltött a Fifa játékban kb 160 ezer forintot ma este. Tudom az én hibám, mert bent hagytam a kártya adatokat az accounton.
Tehát, fut coint vett, és szeretném stornózni a vásárlást. Mit tudok tenni?
Ha bármilyen topic szabályt sértenék azért elnézést kérek, de érthető okokból nem volt időm elolvasni.

LG Velvet eladó!

(#184592) icemad válasza berek21 (#184591) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Holnap hívd a supportot, megmondják mi a teendő. Szerintem addig ne is játszatok vele.

Tel.: +36 80 01 85 90

Vagy az angol chat, de azt nem tudom meddig dolgoznak ma.

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#184593) berek21 válasza icemad (#184592) üzenetére


berek21
senior tag

Köszi az infót. Lemezt kivettem, gépet kikapcsoltam, ahogy láttam hogy mi a helyzet.

LG Velvet eladó!

(#184594) cashback


cashback
őstag

Sziasztok.

Van arra valamilyen lehetőség, hogy a saját fiókomon történő vásárlásokkor kérjen valami plusz kódot (pl UPC film vásárláskor kér egy 4számjegyű pint-t)?
Szóval ne legyen "instantbuy". Néha a gyerkőc is játszogat a box-on és sikerült már bevásárolni 2-3gombnyomással egy-két cuccot. :)

Plusz acc, vendég acc és miegymással nem bonyolítanám az életemet.

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.

(#184595) icemad válasza berek21 (#184593) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Először is nyugodj meg. Utána érdemes valami kódot beállítani vásárláshoz.

(remélem a srácot nem cseszted le, mert nem ő volt a hibás. Üljetek le, és magyarázd el neki, hogy működnek ezek a dolgok. Engem is nyaggattak régebben a mobilos iap vásárlásokkal. Egyszer vettem nekik valamit, elmondtam, hogy ezzel nem mennek semmire, mert egy hét múlva megint elfognak akadni, és megint fizetni kell... Egy hét múlva már látták ők is, hogy értelmetlen pénzköltés, azóta nem is kérnek ilyesmit. Inkább kérnek valami jobb játékot boxra)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#184596) F_Peter válasza berek21 (#184593) üzenetére


F_Peter
őstag

A központi (chates) support szerintem non-stop, legalábbis én beszéltem velük már este 11-kor meg hajnali 1-kor is.

(#184597) berek21 válasza icemad (#184595) üzenetére


berek21
senior tag

Nincs ilyen gond hál isten. Most is együtt keressük a megoldást. Egyértelműen az én hibám.
A párom szerint, egyikünk sem behet semmit 1 évig. :)

LG Velvet eladó!

(#184598) AnonymusX válasza cashback (#184594) üzenetére


AnonymusX
senior tag

[link]

És berek21-nek is egyúttal.

[ Szerkesztve ]

(#184599) cashback válasza cashback (#184594) üzenetére


cashback
őstag

Stornó a kérdés megtaláltam. :B

https://support.xbox.com/hu-HU/my-account/security/passkey-purchases

AnonymusX - Köszönöm szépen. :R

[ Szerkesztve ]

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.

(#184600) parandroid válasza cashback (#184594) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Gyereknek saját account. Lehetőleg direkt gyerek-account. 3 perc beállítani, többet hozzá sem kell nyúlni 10+ évig, és semmi ilyesmi nem történhet, ráadásul a játékmentései is sajátok. Nálunk még némelyik barátnőnek is csináltunk accountot az xboxra, hogy ha átjönnek, vagy itt alszanak, és együtt boxoznának, akkor mindenkinek legyen saját. Legjobb káték boxon a saját avatar beállítása, órákat elvannak vele...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.