Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#185301) El Gringo válasza eM'82 (#185300) üzenetére


El Gringo
senior tag

ezt a felesbe megvesszük dolgokat k..-. gyorsan felejtsd el szerintem, semmi értelme. helyette alkalmazzátok az egy játékot én veszek (kizárólag saját accountra), egyet te elvet. ugyanaz, szakításkor meg nem lesz balhé miatta, hogy csak az egyiknél maradnak cuccok.
Főleg akkor lesz szopacs, ha az egyik a játékot veszi, a másik az előfizut, aztán ha egy hónap után tipli, akkor meg az egyik néz, mint a moziban

[ Szerkesztve ]

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#185302) eM'82 válasza El Gringo (#185301) üzenetére


eM'82
addikt

Mivel én már Home-oltam én nem tudok venni játékot, hogy megosszam a másikkal. A Fifa és a PES szezonális játék. Ha egy évig játszhatok velük, akkor nekem már megérte. Minden évben jön a kövi, az előző meg feledésbe merül. Szóval részemről pont nem lenne balhé, amiatt hogy nála maradnak a játékok. A Control persze más tészta.

Csak azért ötleteltem, hátha más is járt így. De lehet a végén ezt az évet "bukom", aztán váltok inkább Home-társat.

[ Szerkesztve ]

(#185303) pzstm válasza oriic (#185298) üzenetére


pzstm
titán

csak szerintem lett szebb mint amit E3-on mutattak verziót?

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#185304) oriic válasza pzstm (#185303) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jobban néz ki szerintem is. Nem sokkal, de kicsit szebb. :D

Live-Die-Respawn

(#185305) Wesder válasza oriic (#185298) üzenetére


Wesder
félisten

"ingyen" jò lesz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#185306) alien19


alien19
tag

Sziasztok! Egy olyan kérdésem lenne, hogy ha megveszem a witcher 2-t lemezesen úgy, hogy nincs benne magyar felirat, akkor one-on sem lesz benne a magyar? Gondolok itt arra, hogy a storebol szedi le a játékot, vagy a lemezről fogok játszani?
Köszönöm

Galaxy S22U/PS 3/PS4 Pro/PS5/XOneX/Nintendo Wii/NSW/LG UH6207/ PSN ID: gzsolti

(#185307) jenei1994


jenei1994
addikt

sziasztok!

Dashboard frissités végleges verzót mikkor kapjuk meg?

(#185308) Wesder válasza jenei1994 (#185307) üzenetére


Wesder
félisten

Oktòber-November környékén lehet rà szàmítani.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#185309) jenei1994 válasza Wesder (#185308) üzenetére


jenei1994
addikt

értem. köszi!

(#185310) S@c@


S@c@
őstag

X360 as gemeket nem tudom ott folytatni ahol abahagytam? Mindig betolti mindent elorol,semmit nem alitottam at.

(#185311) zzola


zzola
félisten

Mixeren nézem Ninja-t, hát micsoda hype van körülötte... :DDD

Meglepő?

[ Szerkesztve ]

(#185312) EmThor válasza S@c@ (#185310) üzenetére


EmThor
addikt

Hát kell hely ahová elmenti az állást, vagy adott gép merevlemezére vagy a felhőbe.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#185313) mcwolf79 válasza zzola (#185311) üzenetére


mcwolf79
veterán

Nekem is a gyerek nézte egy òrácskát. Hát, nem is nagyon láttunk mást, csak victory royal-t. Eléggé jól játszik a srác.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#185314) EmThor


EmThor
addikt

Evil within 2 sajnos nem indul továbbra se, csak ha a settings>network menüben offline-ba rakod a konzolt. Igen ám de az X-en akartam kipróbálni a játékot, ami nem a home konzol itthon, mert az egy első gen. X1 és az egy másik szobában van a gyerekeknek. Tehát át kellett rakni a 'home' státuszt az X-re amíg végig nem tolom a játékot. Mert csak a home konzolon lehet offline-ba játszani. Thx Bethesda...

[ Szerkesztve ]

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#185315) Def26 válasza zzola (#185311) üzenetére


Def26
félisten

mi a tököm ez a színes habos babos játék? :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#185316) oriic válasza Def26 (#185315) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Fortnite. Mi más. :D

Live-Die-Respawn

(#185317) zzola válasza Def26 (#185315) üzenetére


zzola
félisten

Fortnite? :DDD

(#185318) S@c@ válasza EmThor (#185312) üzenetére


S@c@
őstag

Sleep modbol gondiltam. H amikor bekapcsolom rogton folytassam a jatekot arra gondolok. One jatekoknal mukodott. Most gears of war 3nal nem :/

(#185319) Def26 válasza zzola (#185317) üzenetére


Def26
félisten

És ebben ilyen alsógatyákat lehet nyerni, vagy mi az oldalt? :D gondolom az most valami divatos játék, ha ez a koma akit megvett a ms ennyi néző előtt ezt tolja.

közben rákerestem. Hát, számomra elképzelhetetlen, hogy ilyen játéknak ekkora sikere legyen. :O Én nem is nagyon hallottam róla, hogy létezik. vagyis de, néha beleszaladtam egy egy termékbe amin ez a felirat van amikor a wish -ről rendelek ezt azt.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#185320) oriic válasza Def26 (#185319) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ejj, pedig 2017 óta a csapból is ez a játék folyik. :DDD

Live-Die-Respawn

(#185321) Wesder válasza oriic (#185320) üzenetére


Wesder
félisten

A legszebb, hogy csak úgy muszàjbòl raktàk bele a BR-t, és erre bejött...

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#185322) F_Peter válasza Def26 (#185319) üzenetére


F_Peter
őstag

Több a nézője mint az európai focinak. 🙂 És több is benne a pénz. 😀

(#185323) zzola válasza Def26 (#185319) üzenetére


zzola
félisten

SZerintem is gagyi, de látod, hogy mennyire megy... :DDD

(#185324) oriic válasza Wesder (#185321) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Miközben az alapjáték még mindig fizetős tudtommal. :DDD

Live-Die-Respawn

(#185325) Wesder válasza oriic (#185324) üzenetére


Wesder
félisten

Igen, lassan màr csak ingyenes lesz, mert volt egy olyan patch notes ahol írtàk hogy ingame fizetőeszköz login bonus csak azoknak lesz akik megvették a jàtékot. Szerintem év végén. Mondjuk nem nagy összeg mert àllandòan akciòzzàk. Igazi zombi tps shooter tower defense grindfest a jàték.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#185326) nincsnév007 válasza oriic (#185320) üzenetére


nincsnév007
őstag

durva, mert én is csak tavaly hallottam erről a játékről :DDD

(#185327) etejedu


etejedu
őstag

Fortinte. Ninja. E-sport! ...Beteg a világ! Dehát ha ebből van pénz?! A mai z generáció nézi y generáció "twichel"
x generáció pedig tolja bele a pénzt!

(#185328) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Live-Die-Respawn

(#185329) rdt89 válasza Def26 (#185319) üzenetére


rdt89
addikt

Nekem legalább ennyire volt ismerős a PUBG, nem rég tudtam meg, hogy az is egy játék akár csak ez. :DD :DD :DD

(#185330) icemad válasza oriic (#185324) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem az alapjáték sokkal jobban tetszik, mint a BR.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#185331) Def26 válasza oriic (#185328) üzenetére


Def26
félisten

kíváncsi leszek, hogy hozza e majd a várt eredményeket.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#185332) Maxxy10 válasza oriic (#185328) üzenetére


Maxxy10
addikt

Múltkor még ennek a felét írták... 50+ elképesztő szám...

(#185333) Def26 válasza Maxxy10 (#185332) üzenetére


Def26
félisten

az, én mondjuk egy fasza játékot szívesebben láttam volna belőle, vagy talán kettőt is. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#185334) ymester18


ymester18
csendes tag

Sziasztok!
Xbox onehoz milyen pasztát ajánlanátok? (MX-4-re gondoltam)
Folyamatosan kikapcsol , tápegység működik (másik géppel tesztelve)

Proci pasztázására gondoltam , és ehhez kellene segítség.

ymester18

(#185335) pzstm válasza Def26 (#185331) üzenetére


pzstm
titán

Halo Infinite marketinget nem nagyon kell már részletezni gondolom ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#185336) Wesder válasza pzstm (#185335) üzenetére


Wesder
félisten

Azért az úgy durva lenne ha ezzel adnàk el az Xbox Scarlet+Halo Infinite Bundle-t.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#185337) oriic válasza Wesder (#185336) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ő Halo streamerként kezdte a pályafutását, szóval ez kb 100%.

Live-Die-Respawn

(#185338) pzstm válasza Wesder (#185336) üzenetére


pzstm
titán

vissza akar térni a gyökerekhez, az pedig a Halo volt.

kb az lenne a durva ha Halo Infinite és jövő évi E3 meg egyéb eseményekre nem lenne a kötelező részvét/stream leszerződve :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#185339) F_Peter válasza Wesder (#185336) üzenetére


F_Peter
őstag

Erre nagyon jó esély van. És addig még másik nagy streamerre is.
Az Apex és a Fortnite sikerének is a kulcsa a streamerek voltak.

(#185340) Def26 válasza pzstm (#185335) üzenetére


Def26
félisten

a halot ismerem, az infinite -t nem. :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#185341) l.skywalker válasza F_Peter (#185339) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem mellesleg azt is hozzá kell tenni, hogy Ninja az EA-tól 1 milliót kapott azért, hogy egy napig egy napon belül pár óráig Apex-ezzen a Fortnite helyett.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#185342) Exian


Exian
őstag

Bocs, ha hülye kérdés lesz: SSD-re való cserét meg lehet csinálni simán klónozással? Az első konzolom az Xbox One X, de nagyon SSD-hez vagyok szokva már sok éve PC-s vonalon és picit bosszant a rendszer betöltés, meg a játékok betöltési ideje. PC-n rengeteget klónoztam már, akár Windows alatt a Macrium Reflect-tel, akár Linux alatt simán dd-vel. Megy ez ilyen módon az Xbox gyári HDD-jéről, vagy csak a leírásban említett módon? Bevallom, még nem néztem azt végig...

(#185343) icemad válasza l.skywalker (#185341) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Az oszt f@sz@ óradíj... :Y
Én meg szívok a számlákkal egyszerű villanyászként. Remélem valamelyik gyerekem tudja mi ez a streamelős dolog, és majd talicskázza haza a sok pénzt. :DDD

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#185344) Bird válasza Exian (#185342) üzenetére


Bird
addikt

Vegyel kulso ssdt, sokkal egyszerubb megoldas es nem bukod a garanciat sem! Kulso ssdvel is 20-50 sec toltesi idot lehet nyerni nagy altalanossagban.

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#185345) Exian válasza Bird (#185344) üzenetére


Exian
őstag

Az is jó ötlet. A már meglevő, telepített játékot át lehet könnyen rakni rá, vagy újra kell telepíteni? Illetve, gondolom a rendszert és annak töltési idejét ez nem befolyásolja, mondjuk nem is az a lassú. Bocs, PC-s vonalon szakmabeli vagyok (szakmámat tekintve szerelő), de a konzol világ szürke folt még nekem :)

(#185346) etejedu válasza icemad (#185343) üzenetére


etejedu
őstag

Kicsi ez az ország ahhoz! Keveseknek sikerül(t)! Lásd WeAreTheVR

(#185347) Bird válasza Exian (#185345) üzenetére


Bird
addikt

At lehet pakolni a jatekokat a dashboardbol sima liba. 😉 A kulso ssd nagyon jo megoldas kulonosen az S eseteben. Nem fogod megbanni. :)

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#185348) Wesder válasza etejedu (#185346) üzenetére


Wesder
félisten

Hollandia nem kicsi

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#185349) Exian válasza Bird (#185347) üzenetére


Exian
őstag

Ok köszi, van is felesleges SSD-m a fiókban, igaz csak 240-es, de mindössze 2db játék van egyelőre (azokkal el is leszünk még egy ideig...). Kipróbálom, ha elakadok, zaklathatlak? :)

(#185350) Wesder válasza pzstm (#185338) üzenetére


Wesder
félisten

Ezt tudom, hogy Halo-zot, csak nem hiszem el hogy Ninja+Halo Infinite akkora hívószò lesz majd hogy remek startot vesz a Scarlet. Persze jò lenne.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.