Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#184101) Ernesto78 válasza l.skywalker (#184100) üzenetére


Ernesto78
aktív tag

legutoljára május elején volt forza horizon 3 complete addon akció, azóta nem elérhető. Attól tartok ha most kihagyom a motorsport 6 complete addont akkor lehet ez sem lesz többé.

(#184102) eL Geri


eL Geri
őstag

Ugye azt jól sejtem, hogy a Gears 5-höz nem lesz magyar felírat? :O Kár érte!

(#184103) l.skywalker válasza Ernesto78 (#184101) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ezt nagyon nehéz megjósolni, főleg, hogy Motorsport 6 majd egy évvel korábban jött ki. Egy biztos, ha megveszed, akkor tuti meglesz neked.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#184104) r.levente75 válasza l.skywalker (#184103) üzenetére


r.levente75
addikt

Én a motorsport 5-öt vettem meg még régen elég jó áron, hogy majd jó lesz csapatni. Egyszer indítottam el összesen, pedig jó játék. Hasonló volt a sorsa a 4-nek is még 360-on, valszeg más részeket már nem fogok megvenni. :D

(#184105) l.skywalker válasza r.levente75 (#184104) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én még mindig a Forza Horizon 1-et nyúzom 360-on :DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#184106) r.levente75 válasza l.skywalker (#184105) üzenetére


r.levente75
addikt

Az az érdekes, hogy game pass-ban benne van a horizon 4, de se én se a fiam nem játszik vele, pedig a 3-ast kényszeredetten toltuk a küldikkel együtt. Lehet, hogy ott kiégtünk?

(#184107) l.skywalker válasza r.levente75 (#184106) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem tudtok vezetni, nyilvánvalóan ;]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#184108) oriic válasza eL Geri (#184102) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem lesz.

Live-Die-Respawn

(#184109) EmThor válasza l.skywalker (#184105) üzenetére


EmThor
addikt

Horizon 1-et tolom en is.

Viszont a 360-at próbálom kivezetni itthonról.

Ez alatt azt értem, hogy eddig az összes 360as játékom le volt töltve 360ra, de most már csak azokat hagytam rajta amik nem mennek a One-on, és próbálom sorba végig vinni azokat. A többit majd One-on.

Bár a 360 menürendszere még mindig gyors és zseniális, ez hiányzik az X1-ről.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#184110) Diokhan válasza F_Peter (#183882) üzenetére


Diokhan
addikt

Végig játszottuk, nagyon jó játék, csak ajánlani tudom mindenkinek!

Kerdesem pedig, hogy az EA Access listában miért vannak olyan játékok, amihez Game Pass kell? (Lehet, hogy én vagyok béna...)

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#184111) szupermacs


szupermacs
veterán

Madden 19 MS Store oldala bárkinek bejön böngészőn? Nem tudom megnézni az árát.

(#184112) Siffredi válasza l.skywalker (#184105) üzenetére


Siffredi
senior tag

Persze, mert csak 360-ad van jelenleg. ;]

(#184113) parandroid válasza l.skywalker (#184100) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

De, FH3-hoz van még minden. Külön kiegek, passok is, meg Complete Addons Collection is egyben az összes extrával. Le is árazzák időnként. FH1-2-höz viszont nincs már semmi, azt teljesen eltüntették.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#184114) petya2012 válasza szupermacs (#184111) üzenetére


petya2012
őstag

nálam ennyi

[ Szerkesztve ]

(#184115) szupermacs válasza petya2012 (#184114) üzenetére


szupermacs
veterán

Köszi! :R

(#184116) l.skywalker válasza parandroid (#184113) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

"A(z) Forza Horizon 3 Complete Add-Ons Collection jelenleg nem érhető el"

(#184112) Siffredi: egyrész azért, másrészt pedig azért mert akármennyi játékom van meg egy sorozatból, mindig kiadás szerint akarom őket végigjátszani. Ez már 1x bukott az Assassin's Creed-el, mert ott az első rész után jött az Origins és az Odyssey, de kitartok ettől függetlenül az elképzelésem mellett.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#184117) parandroid válasza l.skywalker (#184116) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Naja, nekem azt írja, hogy már megvettem. Pedig nem is ezt vettem, hanem még régebben a kiegeket külön, idén meg a vip-, és carpasst valamelyik akcióban. Bekaphatják ezeket a kivezetéseket. Horizon 1-hez is jó lenne a rally kieg, de azt sem lehet már beszerezni. :(

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#184118) l.skywalker válasza parandroid (#184117) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Akad még: Amazon.co.uk 13,49GBP - PayPal-al lehet fizetni

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#184119) EasyLife


EasyLife
aktív tag

Sziasztok!

Most kapta vissza keresztfiam a feltört xbox fiókját. él még az ultimate akció? Mert most 2019.10.05-ig van goldja. Vennék még neki akkor 1-2 évet és ultimatésíteném.

(#184120) l.skywalker válasza EasyLife (#184119) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen: [link]

Ha véletlen nem menne, akkor ezt vegyétek meg: [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#184121) Throme válasza l.skywalker (#184105) üzenetére


Throme
veterán

Nagyon szwrettem az fh1-et. Ott még látható volt, hogy a teljesített versenyben hanyadik lettem (kupák színe). A fh4 gyönyörű és nagy kedvenc, de ez kicsit zavar, hogy teljesítve van az adott verseny és ezzel el van intézve...

Mondjuk a forza sorozat az egyik ok, amiért váltottam x360-ról XO-ra....

[ Szerkesztve ]

(#184122) Ernesto78 válasza Throme (#184121) üzenetére


Ernesto78
aktív tag

Hát akkor mielőtt vége az akciónak behúzom a FM6 complete addon-t. Elfér, bár nem kalkuláltam be a kiadásokba. köszönöm

(#184123) Siffredi válasza l.skywalker (#184116) üzenetére


Siffredi
senior tag

Van egy olyan érzésem, hogy emiatt sok jó játékról fogsz lemaradni

Úgy fogsz járni, mint anno Fábriék: állandóan száraz kenyeret ettek, mert nem akarták kidobni. Pedig csak egyszer kellett volna... :)

(#184124) l.skywalker válasza Siffredi (#184123) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Na, na. Azért nem eszik olyan forrón a szárazkenyeret. Van másfél évem az új generációig, addig ki tudja mire jutok. De engem csak a multi tudott kiszakítani ebből az egészből, egyébként One-t sem vettem volna, ha a BF1-re nem izgulok rá :DDD

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#184125) EasyLife válasza l.skywalker (#184120) üzenetére


EasyLife
aktív tag

Sikerült! Gamme pass ultimate Lejár: 2022. 07. 08 :C

(#184126) Chaser válasza sugarforce (#184091) üzenetére


Chaser
titán

semmi személyeskedés nem volt
továbbra is, ha a jogszabályban az van h javítás, és visszakapom az enyémet javítva oké, v csere, és újat kapok, akkor is oké, ha a jogszabály azt mondja h esetlegesen lelakott refurb az új, akkor béfogom' a pofám:) és természetesen megírom homárra, mennyire szánalmas az ms ilyen jellegű hozzáállása - de még mindig remélem nem leharcoltat küldenek, bár bánom ,h nem vittem be a boltba, és nem vetettem fel jegyzőkönyvet az állapotáról, és nem ők gariztatták az ms-nél , kimeneteltől függetlenül, és kimeneteltől függetlenül, ilyen baki nem lesz többet -
és kézzede', ha leharcoltat küldenek kár ér, teszem azt az újszerű állapotút x pénzért tudom eladni, a leharcoltat meg x/2-ért, ha épp el akarom adni

l.skywalker
és meg lehet tudni mi tartozik on topikba itt? mert az elég sok mindenről kiderült már, h mi nem ( : - szerinted -
legjobb tudomásom szerint egy kontroller szerves része az xboxnak, ahogy a garanciája is, de javíts ki kérlek ha tévednék

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#184127) Diokhan válasza Diokhan (#184110) üzenetére


Diokhan
addikt

Kerdesem pedig, hogy az EA Access listában miért vannak olyan játékok, amihez Game Pass kell? ”play with access helyett azt írja, hogy “get game pass” (Lehet, hogy én vagyok béna...) erre esetleg tudja valaki a választ?

(#184128) wesder: Több van,
unravel első része, mirror’s edge első része, F1 2018 és még jópár másik. A vicces az, hogy EA access appon belül tudom telepíteni őket.

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#184128) Wesder válasza Diokhan (#184127) üzenetére


Wesder
félisten

Melyik jàték?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#184129) negyven2 válasza Diokhan (#184127) üzenetére


negyven2
veterán

Az tényleg érdekes, mert az F1 2018 az Codemasters játék és nincs benne az EA Access-ben.
Az Unreval pedig csak EA Accessben van benne, Game Pass-ban nincs.
Egyedül a Mass Effect első része van benne mindkettőben (ugyanis az első rész az még Microsoft Game Studios‬ kiadású játék volt, viszont a fejlesztő BioWare-t megvette anno az EA).
A Mass Effect-en kívül, viszont nincs másik EA játék a Game Pass-ban.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#184130) negyven2


negyven2
veterán

Microsoft’s prototype Xbox controllers for phones look ideal for xCloud


a szabadalom alapján készült nem hivatalos kép

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#184131) Siffredi válasza negyven2 (#184130) üzenetére


Siffredi
senior tag

Ezeket már lehetett látni korábban.

Bár csak itt lenne már, és használhatnánk...

(#184133) Diokhan válasza negyven2 (#184129) üzenetére


Diokhan
addikt

Na ezaz, én is ezt nem értem.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#184134) #30212352


#30212352
törölt tag

Üdv!

Fejhallgatót keresek és kérdésem az, hogy ilyennel Trust GXT 383 Dion] találkozott-e már valaki? Nézegettem még a Turtle Stealth 600-700 fejeseket is, de nemigen lehet kapni, illetve szemtelenül drágán adják, a ps modellhez képest. Kontiba dugós megoldás van, de annál jobb kellene.

(#184135) Hunt3r22 válasza l.skywalker (#184120) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Mindent olvasok itt már..

Ha veszek 1 év liveot + ult game pass-t aktiválom 13 hónapig lesz live + game pass?

Xr

(#184136) MunezXBK válasza Hunt3r22 (#184135) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Pontosan.

(#184137) DopeBob


DopeBob
addikt

Sziasztok,

bocsi ha nagyon off: találtam egész olcsón dobozos Forza7-et, xbox változat. Ha megveszem, PC-n lehet használni, vagy csak a digitálisat?

MZ/X

(#184138) oriic válasza DopeBob (#184137) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csak a digitalisat tudod pc-n elerni, a lemezeset nem.

Live-Die-Respawn

(#184139) DopeBob válasza oriic (#184138) üzenetére


DopeBob
addikt

Sejtettem, köszi szépen. Kormány sajnos csak PC-hez van, kontrollerrel nem akarok szenvedni vele :)

MZ/X

(#184140) Boonen007


Boonen007
őstag

Na megjött a One S-em! Van benne egy hónapos game pass, tehát tudok rajta most egy hónapig közel bármivel játszani ?

Ettől függetlenül live előfizetés kell a multis játékokhoz ugye?

[ Szerkesztve ]

(#184141) F_Peter válasza Boonen007 (#184140) üzenetére


F_Peter
őstag

Azokkal amik a GP-ben vannak igen.

(#184142) l.skywalker válasza Boonen007 (#184140) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ezeket a játékokat éred el GamePass-al: [link]

Xbox Live Goled pedig minden multiplayer játékhoz kell, azokhoz is amik a GamePass-ban vannak.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#184143) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Német Xbox buktatta le a FF7 Remake dátumát:

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#184144) szimszonos válasza Hunt3r22 (#184135) üzenetére


szimszonos
őstag

Ha szerencséd van lehet akár 14 hónap is.12+1 a gold aktiválásnál,és +1 hónap a game pass ultimate váltásnál.

(#184145) negyven2


negyven2
veterán

Nem fűznék hozzá túl nagy reményeket, a nem igaznál jól sikerült The Grand Tour játékuk után, de az érkező sorozat mellet az Amazon Game Studios egy Free to Play MMO-t is fejleszt, konzolokra és PC-re a Leyou közreműködésével (legismertebb játékuk a Digital Extremes által fejlesztett Warframe).

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#184146) negyven2 válasza negyven2 (#184145) üzenetére


negyven2
veterán

szerkesztés közben eltűnt a lényeg :D:D:D

Szóval az ...Amazonra érkező Lord of the Rings sorozat mellé érkezik egy LotR MMO is...

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#184147) Siffredi válasza l.skywalker (#184143) üzenetére


Siffredi
senior tag

Remélem lesz FF8 remake is...

(#184148) oriic válasza Siffredi (#184147) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Előbb még megjelenik a már bejelentett Remaster. :DDD

Live-Die-Respawn

(#184149) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Üdv. A Cupheadet hol tudom legolcsóbban megvenni? :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#184150) Wesder válasza Scholes9 (#184149) üzenetére


Wesder
félisten

CDKeys-en. 17.79€

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.