Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#184301) Beniii06 válasza jozefgucci1 (#184283) üzenetére


Beniii06
őstag

Azért az ilyen kijelentésekkel vigyáznék, én is így gondoltam mielőtt megvettem, aztán azóta is megvan és már 10+ játék is megvolt már(60-80-120+ órásak), pedig van "gamer pc" is. :DD Rájöttem a kettő jól megfér egymás mellett(blu-ray lejátszó és tv okosító egyben -YT,Spotify, DLNA stb. - média player), a konzol single playerhez, a másik kompetetívre, játékot pedig ott veszek, amelyikre olcsóbb(beleértve game passos "bérlés"), persze sokat segített eddig is a game pass, ezután hogy crossplatform játékok lesznek a passos játékok szépen lassan még jobb lesz, arról nem is beszélve, hogy a kontroller ide is és oda is jó.

A forza most is jól játszható pc-n(win 10 kell hozzá sajnos), az RDR2-re pedig egyre több utalás van, hogy oda is megjelenik szerintem fél éven belül, így a helyedben vennék game pass-t és elkezdeném az FH4-et(ha úgy döntesz megveszed a fullos kiadást, mások itt biztos megtudják mondani megéri-e, engem hidegen hagyott a dolog/tutorialig marad a gépen), ellenben az RDR2-t biztosan one S-en fogom befejezni, hiába fog megjelenni máshol is és egyébként is arrak törekedtem/törekszem, hogy egy játék, csak egy helyen legyen meg, eddig sikerült is megoldani. Ha nem sürgős és nem is jatszol túl sokat(napi <2 óra), akkor várnék a helyedben(FH4 sokak szerint 2-3 hónapot is eltart végigvinni kiegészítőkkel biztosan), de ha egy jó média playert is keresel(amikre fentebb leírtam), akkor ne habozz beszerezni egyet! :K

"Got any other secret weapons?"

(#184302) Micsurin válasza Beniii06 (#184301) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ezt az utalás hullámot játszottuk az egynél is, nem lesz ebből semmi... :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#184303) Wesder válasza Micsurin (#184302) üzenetére


Wesder
félisten

Kivàncsi leszek, hogy egy One X szinthez milyen PC kell majd ha lesz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#184304) Beniii06 válasza Micsurin (#184302) üzenetére


Beniii06
őstag

Lehet, igaz én sem bíztam a véletlenre és milyen jól tettem, már Chapter 2-ben megvolt az összes camp upgrade + a karakter megítélsése is erősen a sáv piros részébe tolódott. :DDD

(#184303) wesder

Natív 4K-ra érted? 2 db 2080TI SLI biztosan ;]
A viccet félretéve szerintem egy kb. 6-700$ keretből kihozható lenne a dolog(medium-high setting/4K), azonban az optimalizáció a fejlesztők részéről még mindig a konzolokat illeti meg, kivétel amikor a gpu gyártó külön profilokat készíttet egy-egy adott játékhoz, multi-gpu rendszereknél akár +80-90% fps-t jelenthet.

"Got any other secret weapons?"

(#184305) yanesz


yanesz
tag

Sziasztok,
Megvettem a pubg kiegészítőt,prémiumot a telefonos applikáción keresztül.
Nem látja a játék,hogy prémium lett.viszont ha ramegyek akkor azt írja ki,hogy megvettem...mit tudok ennek csinálni?

(#184306) Siffredi válasza yanesz (#184305) üzenetére


Siffredi
senior tag

Szia!

Ha a játékon belül, a "manage game" menüpont alatt fel vannak installálva a plusz tartalmak, akkor minden rendben.
Általában a standard verzióban megvett, és utána upgrade-elt játékok nevei nem változnak meg (természetesen a plusz dolgok telepítése után sem).

(#184308) Wesder válasza rdt89 (#184307) üzenetére


Wesder
félisten

Megvannak, vagy érdekteken.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#184309) F_Peter válasza yanesz (#184305) üzenetére


F_Peter
őstag

Indítsd újra a gépet és valszeg utána látni fogja. Többieknél ez volt a Pubg esetében.
Azt viszont tudod, hogy csak 23 nap van a seasonból?

(#184310) r.levente75 válasza Wesder (#184308) üzenetére


r.levente75
addikt

Másnak még lehet érdekes! :U

(#184311) Wesder válasza r.levente75 (#184310) üzenetére


Wesder
félisten

Magam nevében beszéltem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#184312) KoNZoLik@ válasza rdt89 (#184307) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Egész jó árak👍

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#184313) SidCorky


SidCorky
senior tag

Van olyan játék Game Passben vagy EA Accessben, ami magyar nyelvű, legalább a feliratok? Öcsémet néha jó lenne valamivel lekötni, ami nem Minecraft :D Trackmaniát próbálta, annyira nem az ő világa ez az autókázás, így a Forza nem játszik. Olyan kellene, amiben magyarul kiírja, hogy mit kell csinálni, melyik gombbal, stb, hogy ne kelljen minden egyes utasítást vagy párbeszédet lefordítani neki.

De ha tudtok olyan játékot, ami bár angol, de nem kell szöveget érteni hozzá, mert annyira egyszerű, az is jöhet. :R

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#184314) hódmaci


hódmaci
senior tag

Sziasztok!
Hogyan lehet egy játékot véglegesen letörölni?
Vagyis mentett állásokat, beállításokat stb
Mintha előtte nem is "létezett" volna

Hölgyeim! Azt tesszük a kirakatba ami eladó.:)

(#184315) r.levente75 válasza SidCorky (#184313) üzenetére


r.levente75
addikt

Rocket League

(#184316) Beniii06 válasza SidCorky (#184313) üzenetére


Beniii06
őstag

Nem tudom pontosan mikor csatlakoztál a One táborhoz, korábban volt goldos(games with gold) játék super bomberman R, igaz nem magyar, de kb. 3-4 gombot kell csak nyomni és szórakoztató is sokak szerint, ez a tippem. Ha később csatlakoztál és nincsen meg, akkor más tippem nincs, mert a játékok többsége(GP és Access tekintetében) One-on max angol/német feliratos, illetve korhatár besorolásban sem gyerekbarát tudtommal. Snake pass/Zoo Tycoon esetleg?
Biztosan lesz aki több infót tud adni ezzel kapcsolatban.

"Got any other secret weapons?"

(#184317) hubertus33


hubertus33
tag

Üdvözlet Urak!ű

Olyan kérdésem lenne hogy most kedvezményesen 300Ft-ért tudnék venni 1 hónap Xbox Game Pass Ultimate csomagot. Ha megevszem akkor elvesztem a jelenlegi 1 éves Live Gold csomagomat illetve a hónap végégig érvényes Game Pass szolgáltatásomat? Vagy hogy működik ez?

Előre is köszi a segítséget.

Xbox Series S, Redmi Note 13pro+

(#184318) Ádám16 válasza hubertus33 (#184317) üzenetére


Ádám16
addikt

Más kérdés:

Nekem nincs Goldom, viszont szeretnék. GP-m van év végéig. Ha most előfizetej Ultimatere, akkor kapok Goldot 300 Ft-ért év végéig?
Ahogy rákerestem, mindenki Goldot vett, és úgy váltott Ultimatere. Nekem így GP-szal megérős ez a dolog?

(#184319) akooos válasza hubertus33 (#184317) üzenetére


akooos
veterán

Nem veszted el, hanem a jelenlegihez hozzáadja a GPU-t. Ami ugyebár a gold és a game pass közösen.

Tegyük fel december 31-én jár le a goldod, így most kapsz hozzá +1 hónap goldot és 13 hónap game passt.

(#184318) Ádám16:

Igen, pontosan ahogy írod.

[ Szerkesztve ]

(#184320) hubertus33 válasza akooos (#184319) üzenetére


hubertus33
tag

Köszi közben sikerült: 2020.04.15 ig van Game Pass Ultimate-m juhéééé :D

Xbox Series S, Redmi Note 13pro+

(#184321) icemad válasza SidCorky (#184313) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nem írtad mennyi idős.
Fiatalabbaknak bármelyik Lego játék ajánlott, esetleg Overcooked, Plants vs Zombies (ez ea accesben van).
Accesből még a Star Wars Battlefront 2 is jó.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#184322) Ádám16 válasza akooos (#184319) üzenetére


Ádám16
addikt

Hát ez bekaka. Áldom az eget, hogy az MS felé vettem az irányt, eddig csak jót kaptam Xbox fronton tőlük Az elmült fél évben. :)

(#184323) Wesder válasza Ádám16 (#184322) üzenetére


Wesder
félisten

Hàt igen, aki lemarad mindig nyal, ami a játékosoknak jò.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#184324) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Nem keres valaki csapatot BF5 firestormra? 2 en vagyunk haverommal, de baszhatjuk mert csak 4 es csapat van, idegenekkel meg semmi esélyünk

Xbox One: bandymnc

(#184325) norti válasza Wesder (#184323) üzenetére


norti
addikt

Ööö, így kéne mintaszerűen működnie a marketingnek?

(#184326) SidCorky


SidCorky
senior tag

Ja az lemaradt, hogy 7 éves. :D A Snake Pass és a Zoo Tycoon jónak tűnik, teszünk egy próbát, köszi. :R

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#184327) Wesder válasza norti (#184325) üzenetére


Wesder
félisten

Ha az MS vezetne nem lenne 300ft-ért ingyen GP/Gold több évre.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#184328) pecsa1010


pecsa1010
csendes tag

Sziasztok,

Vettem egy török giftgardot és nem engedi felhasználni.
Az alkalmazásban átállítottam a régiót törökre mégsem sikerül.
Egyeszer már sikerült, most azt írja lépjek kapcsolatba a supporttal.

mi lehet a hiba?
letiltották ezt a lehetőséget?
Üdv:eke

(#184329) parandroid válasza SidCorky (#184326) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Minecraft, bármelyik lego játék. Nyelvi gátlásokat ne neveljétek bele, ami érdekli, azt vagy azonnal megtanulja első hallásra, vagy kikövetkezteti maga. Ne a te felnőtt fejeddel gondolkozz, őt nem zavarja annyira, hogy nem ért minden szót, a játékok nagy része ráadásul nekik teljesen intuitív...

Tudom, két gyerekem nőtt fel úgy, hogy játékokból/filmekből/youtuberól tanultak mindketten önállóan angolul, iskolában nem sok újat tudtak nekik már tanítani, tőlem sem igényeltek segítséget. Mindkettő folyékonyan használja mostanra a nyelvet írásban és szóban is.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#184330) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Xbox One X Metro Exodus fagyásra jól láttam a neten, hogy nincs megoldás még? Eddig 2x csinálta.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#184331) Barell


Barell
senior tag

Sziasztok, Fifa 19 EA Accessbe mikor kerülhet be? A 20 megjelenésénél?

(#184332) Throme válasza Barell (#184331) üzenetére


Throme
veterán

Kb igen. Az aktuális legfrissebbet nem engedik az access-be.

(#184333) Madoc


Madoc
veterán

[Breakpoint gameplay]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#184334) r.levente75


r.levente75
addikt

Ma egész jó kört futottam Rocketbe, megvan a gold raward. Akinek van kedve csapatni, várom!

(#184335) Boonen007


Boonen007
őstag

Egyébként a Diablo 3 mitől egy netes játék? Egy árva lélekkel nem találkoztam eddig, megvettem az eternal collectiont, még az életem se megy le.

(#184336) Micsurin válasza Boonen007 (#184335) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Greater Rift és társait nem fogod bírni egy szint után egyedül. :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#184337) i@lex válasza Scholes9 (#184330) üzenetére


i@lex
őstag

Próbáld meg a HDR-t kikapcsolni. Nekem az az elején megoldotta, aztán a chapter 3-ban már az sem segített.

Ritka nagy szégyen ez, szerencsére tudtam refundolni.

[ Szerkesztve ]

(#184338) parandroid válasza Boonen007 (#184335) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Tedd feljebb a nehézségi szintet. Az alap az kábé örökéletkód. :D

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#184339) szupermacs válasza Boonen007 (#184335) üzenetére


szupermacs
veterán

Quick Match-re menj rá. Nehezebb fokozaton minden + játékossal nehezedik a játék is.

Szerk.: 70 alatt nem nagyon találkozol játékosokkal.

Szerk. 2: Ha kell segítség, vegyél fel.

[ Szerkesztve ]

(#184340) Maxxy10 válasza Madoc (#184333) üzenetére


Maxxy10
addikt

Nem lesz day1 vétel de nem néz ki rosszul. Egy akciós külföldi utazást megér majd.

[ Szerkesztve ]

(#184341) SoldierL


SoldierL
senior tag

Sziasztok valaki játszik itt a GTA 5-el? Nektek nem szokott leesni az FPS ha a városban sok kocsi közt gyorsan mentek? 120hz-es Lg 4k-s tv-m van, a hdmi kábelem is 2-es high speed jó minőségű. Hdmi 1-esbe van dugva. 4k UHD/60HZ vagy 1080p/120HZ-re állítsam az xboxot?

(#184342) TaRka94 válasza SoldierL (#184341) üzenetére


TaRka94
senior tag

Akkor nálam is leesik az fps, meg mindenkinél.

(#184343) Dreimus válasza SoldierL (#184341) üzenetére


Dreimus
senior tag

A játék nem kapott one x patchet így ugyanugy fut mint one s-en. Meg a kiemenetet hiába állítod ha a játék nincs rá felkészítve, ez nem PC :) illetve a a tv-k FHD 120Hz-et csak PC-ről tudják force-olva mert korlátozzák a gyártók és amúgy is a legtöbb tv ami nem éri el a 400-500k értéket csak 100Hz-es kijelzővel rendelkezik, tehát nem érdemes felülni a marketingnek, ha tesztben sikerült kihozni az adott modellből mégis akkor az más :)

[ Szerkesztve ]

(#184344) Boonen007


Boonen007
őstag

Köszi az infokat, nehezebbre rakom!

(#184345) SoldierL válasza Dreimus (#184343) üzenetére


SoldierL
senior tag

Köszi a válaszotokat, megnyugodtam, hogy nem a tv-m gyenge vagy valami más. Remélem jön majd patch.

(#184346) memoril


memoril
aktív tag

Sziasztok ! Most készülök venni egy xbox one gépet és nem nagyon vagyok tisztában azzal ha megrendelem az game pass szolgáltatást akkor a live goldot nem kell ? Tartalmazza a live gold szolgáltatást illetve az ingyen játékok letöltését goldal ? Köszönöm a választ elöre is !

(#184347) Wesder válasza SoldierL (#184345) üzenetére


Wesder
félisten

Nem jön. Eddig nem kapott, ezutàn sem fog már.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#184348) akooos válasza memoril (#184346) üzenetére


akooos
veterán

A sima game pass nem tartalmazza. A game pass ultimate tartalmazza csak a goldot.

(#184349) memoril válasza akooos (#184348) üzenetére


memoril
aktív tag

A game pass ultimatet hol lehet megvenni egy évre , feltöltőkód formában és mennyibe kerül !

(#184350) parandroid válasza memoril (#184349) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Az attól függ, hogy van-e már game pass ultimate-ed, vagy még nincs. Ha még nincs, akkor simán veszel goldot bárhol, beaktiválod, majd váltasz ultimate-re 300 FT-ért, és 1:1-ben átváltja. Ha már váltottál ultimate-re, és azt szeretnéd hosszabbítani, az szívás, arra van egy táblázat, hogy ha veszel goldot/game passt, és feltöltöd, akkor milyen időtartamú game pass ultimate-re konvertálja át. Ez az utóbbi eset sokkal kevésbé éri meg, nyilván.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.