Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#183151) jeni válasza KoNZoLik@ (#183150) üzenetére


jeni
félisten

lehet valamilyen módon a Scorpió Edition-ra plusz (kiterjesztett) garit venni?

(#183152) parandroid válasza MunezXBK (#183138) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nyilván nem ‘elengedték’ az áfát, hanem adtak annyi kedvezményt, mintha nettó áron vennéd (ez majdnem 16% a teljes bruttó árból). Technicalities. Kár, hogy évente csak egyszer van ilyen akció, két garmin futóórát gyorsan vettem/rendeltem azért, más most nem kellett.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#183153) jannid válasza r.levente75 (#183147) üzenetére


jannid
senior tag

Nem voltam bent megnézni.

(#183154) KoNZoLik@ válasza jeni (#183151) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Így most már nem, csak amikor veszel újonnan valamit akkor!

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#183155) gduck válasza akooos (#183148) üzenetére


gduck
addikt

Én meg semmi pénzért el nem adnám :)

(#183156) #91166208


#91166208
törölt tag

Sziasztok. Lehet tudni, hogy esetleg lesz új Need for speed valamikor? A payback újra elkezdtem és nagyon jó lenne ha adnának ki valami újat.

(#183157) r.levente75 válasza jannid (#183153) üzenetére


r.levente75
addikt

Neten néztem meg most, nálunk 129.000.- az ára, különféle csomagokban. A 100k-tól azért el vannak maradva.

(#183159) akooos válasza gduck (#183155) üzenetére


akooos
veterán

Muszáj volt egy kis kényszerű pihenőt tartanom, nagyon belebuzultam a fifaba :DDD

Black fridaykor veszek másikat :))

(#183162) oriic válasza #91166208 (#183156) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Bár az EA Play-en nem volt ott az új rész, de az Electronic Arts jelezte, hogy kapunk idén ősszel új Need for Speed-et. Infók majd később várhatóak.

Live-Die-Respawn

(#183163) l.skywalker válasza oriic (#183162) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Hurrá. :O

Egyedül az menthetné meg nálam az egészet ha az original Hot Pursuit-et kiadnák Remasterelve :DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#183164) KoNZoLik@ válasza l.skywalker (#183163) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Vagy a Carbont...

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#183165) icemad válasza l.skywalker (#183163) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Vagy egy Underground-ot...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#183166) l.skywalker válasza icemad (#183165) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Oh az első részt kiadhatnák.

(#183164) Cloud Strife: A Carbon az már nekem bőven túl van az NFS értelmes részein. Need for Speed 3 Hot Pursuit volt amiről én beszéltem :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#183167) KoNZoLik@ válasza l.skywalker (#183166) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Értem, nekem meg a Carbon jött be a legjobban👍

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#183168) #91166208 válasza oriic (#183162) üzenetére


#91166208
törölt tag

Köszi az infót. Underground és a most wanted a legjobbak. Payback unalom uzonek tökéletes 😎 várjuk az újat. Sok sok reménnyel.

(#183169) mike1334


mike1334
veterán

Én az underground első részét vagy a porschés nfs-t szeretném remasteredben :D

Jáj...azt hittem az offtopik :P

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#183170) hodostamas


hodostamas
addikt

Akinek megvan a lego star wars tcs, megy? Akarunk most jatszani, aszondja tegyem be a lemezt vagy vegyem meg. Store azt irja product installed. Mar nem emlekszem hogy lett meg, talan free volt goldba valamikor?

(#183171) Crytek


Crytek
veterán

Fifa18

A képekből jól értelmezem ebben nincs benne a játék lemeze?

Next PC Upgrade: 2022

(#183172) jannid válasza Crytek (#183171) üzenetére


jannid
senior tag

Nincs lemez.

FIFA Fan Box includes collectible merchandise:

Collectable SteelBook® case – PlayStation 4/XBOX One size
Exclusive SteelBook® Table Stand, Football design
Magnetic Lenticular, 3D effect

(#183173) Micsurin válasza Crytek (#183171) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Neked buggol a profilod vagy mi? :F
Már múltkor is meglepődtem ezen.

Halál komoly kérdés és no offense! :R

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#183174) KoNZoLik@ válasza Micsurin (#183173) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Korlátozva van a hozzászólása, de aztán ezek szerint mégsem vagy nem tudom🤣

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#183175) tome0001


tome0001
senior tag

Sziasztok,
Uj vagyok az xbox világában, az alabbi rövid kérdésem lenne. Szeretném megvenni az F1 2019et a héten. Lemezen 18000 ft, az xbox storeban pedig 24000. A lemezes verzioval is mukodik a jatek a homeolt havernak, ha nálam van meg csak a lemez? Vagy kell az inditolemez a jatekhoz, ezaltal bukom a homeolas altali megosztast? Koszi elore is a választ.

(#183176) #53667584 válasza tome0001 (#183175) üzenetére


#53667584
törölt tag

Nem működik homeolva. Kell a lemez.

(#183177) Wesder válasza tome0001 (#183175) üzenetére


Wesder
félisten

Vegyétek felesben, akkor csak 12k fejenként. Lemezes jàtékot sajnos nem lehet home-olni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#183178) S@c@ válasza akooos (#183148) üzenetére


S@c@
őstag

A ps4 pro is szepen elkezdett lefele menni. Erezheto,h jonnek az uj konzolok pedig meg 1 ev.

(#183179) Micsurin válasza S@c@ (#183178) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Van az bő másfél is. :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#183180) KoNZoLik@ válasza S@c@ (#183178) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Azért az ennyire nem szembetűnő, még mindig 130-135000ft a bolti ára...

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#183181) mike1334 válasza S@c@ (#183178) üzenetére


mike1334
veterán

Nana..addig ne menjenek, amíg a slimet el nem adom..igazából már csak egy visszajelzésre várok, hogy beszámolnák-e és ha igen, akkor mennyiért :D
Két jó ajánlatom már van, de egy még nem írt vissza, és az érdekelne igazán. Apróra nem akarom felrakni a sok értetlen miatt, offtopikban meg nem lehet direktben hirdetni, pedig olyannak szívesebben adnám el, akit legalább a topikból ismerek..Na de nagyon off...:)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#183182) - = Zk = - válasza r.levente75 (#183157) üzenetére


- = Zk = -
félisten

október elején megyek haza 2,5 hétre. .tervezem, hoyg beújítok egy OneX-re... igaz még bőven garis a One S, de... ha már itt a 4K TV.... kiv vagyok, menynire szembetűnő a diffi a kettő között...
bagy használtan, vagy újonnan gondoltam... kiderül addig...

más.
játékaim 98%-a lemezes... használtan veszegettem őket ugye... max a kódos, papíros FH4 az ami... a többi second hand...
a kérdésem az volna, hogy lehetséges-e lemezek hiányában az accounthoz már (kemezről) hozzádott gémet leszedni digitálisan bármikor, bármilyen általam bejelentkezett xboxra, vagy ez csak a digitálisokra vonatkozik?!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#183183) icemad válasza - = Zk = - (#183182) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Csak a digitálisra. A lemezeshez kell a lemez.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#183184) #53667584 válasza - = Zk = - (#183182) üzenetére


#53667584
törölt tag

Ha lehetne lemezes játékot letölteni lemez nélkül akkor senki nem venne új játékokat.
Egyszer megveszi valaki, letölti, eladja a használt lemezt. Az új vevő megvenné ezt a használtat jobb áron mint az eredeti, letölti, eladná. Újra megvenné valaki a használtat, stb, stb. És így tovább, körbe-körbe. Ebből nem sok haszna lenne a játékfejlesztőknek.

(#183185) AMD Power válasza oriic (#183162) üzenetére


AMD Power
titán

Egy jo kis NFS szemely szerint en is nagyon orulnek. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#183186) persil válasza KoNZoLik@ (#183150) üzenetére


persil
nagyúr

Le sem irom, amit elkezdtem :U

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#183187) pelenka35


pelenka35
őstag

Sziasztok !

Diablo 2-ben ,hogy lehet megoldani ha ketten játszunk akkor a vendég(quest) játékosnak ne törlődjön a karaktere ?

köszi

Gamertag:Rob3rt75

(#183188) Ernesto78


Ernesto78
aktív tag

Újracsomagolt X itt vehető, ha valakit érdekel.

(#183189) AMD Power válasza Ernesto78 (#183188) üzenetére


AMD Power
titán

Ez ennyiért nem olyan nagy deal....

Garancia 12 hónap ?!

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#183190) hackeeeee válasza AMD Power (#183189) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

A boltok szinte mindenhol 1 évvel írják mindig, mindenhol..

Most, hogy van ez a gold/GP (ultimate) dolog. Le fog járni a goldom hamarosan, lehet, kellene majd venni.. Jobban megéri ultiamte-et venni, vagy, hogy mint van ez most?

Kicsit lemaradtam az utóbbi hetekben. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#183191) l.skywalker válasza hackeeeee (#183190) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Előbb vegyél egy éves Gold-ot utána pedig húzd be ezt a 300-as Ultimate-t: [link] a következő 11 napban.

A meglévő éves Gold-odat fogja nagyon jutányosan Ultimate-re konvertálni.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#183192) persil válasza AMD Power (#183189) üzenetére


persil
nagyúr

Leginkabb egyaltalan nem deal. Extreme digital-ban mar a jo eg tudja miota ennyibe kerul, a vadonatuj, bontatlan, jatekokkal egyutt.

Szoval ez aztan minden, csak nem jo ajanlat.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#183193) sanyi0627


sanyi0627
senior tag

Sziasztok
Azokhoz lenne kérdésem akik r6 siege-el játszanak.
One s jack dugós kontrollerrel ha valaki ingame infozik nem hallom csak néha de inkább csak a mikrofonjának az alapzaját. Van hogy maga a játéknak is meghülyül a hangja. 2 kontrollerel is ugyan az. Sima headsetekkel próbáltam.(xiaomi mi hibryd, kz ed9, akg)
Valaki esetleg tud megoldást?

Köszi
Üdv

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

(#183194) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Az új SW játékban [1:28]-nál miért van egy Paratrooper kezében electrostaff? :O Miért fekete a Paratrooper? Csak a 101-esek voltak talpig feketében a Paratrooper alakulatok közül, ellenben ott sárga mintázat volt.

Mákos tésztában a tyúk s*.r. :W

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#183195) zzola


zzola
félisten

Sziasztok!

Pécsi MM-ban nincsen 99k-s X.
Összesen 2 X van a polcon 124k-ért...

(#183196) r.levente75 válasza zzola (#183195) üzenetére


r.levente75
addikt

:R köszi az infót. Akkor még várunk.

(#183197) szimszonos válasza KoNZoLik@ (#183180) üzenetére


szimszonos
őstag

Nálunk már érezhetően olcsóbb lett.Az Euronicsban is ami drága boltnak mondható 124990ft FH4+FM7 játékokkal,de más boltokban sem drágább.

(#183198) l.skywalker válasza Micsurin (#183194) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ez nem paratrooper, hanem purge trooper. Direkt Vader szedte össze őket a klón háborúk és a 66-os parancs után, a tisztogatás idejére. Vader votl a fő vezetőjük, a közvetlen feletteseik pedig az Inquisitor-ok.

Képregényekben jelentek meg eddig:
Darth Vader: Dark Lord of the Sith 13: Burning Seas, Part I
Darth Vader: Dark Lord of the Sith 14: Burning Seas, Part II
Darth Vader: Dark Lord of the Sith 15: Burning Seas, Part III
Darth Vader: Dark Lord of the Sith 16: Burning Seas, Part IV
Darth Vader: Dark Lord of the Sith 17: Burning Seas, Part V

De nem értem nagyon, hogy kik a 101-esek? A 187-es klón légió volt direkt paratrooper egység, de ők sem fekete, hanem fehér alapn voltak sárgával díszitve:

Amúgy ne OFF-oljuk, itt van a vonatkozó topik [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#183199) Crytek válasza szimszonos (#183197) üzenetére


Crytek
veterán

Mindig is ennyi volt akciósan a One X nincs ebben semmi földöntúli (több mint fél éve is ennyit adtak már rá). Csak most egyre jobban tolják amíg lehet ,mert lassan meg fog torpanni az eladás mert jön majd az új konzol.

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#183200) hackeeeee válasza l.skywalker (#183191) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ó igen? Okéj. Bár pont a hónap végén ezt megugrani kicsit nehézkes, de meglátom mit tehetek, köszi a tippet! :)

Körbenézek gold ügyben.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.