Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#183551) icemad válasza daver88 (#183544) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Köszönöm. Szerintem beszerzem valamikor. Videók alapján nagyon jó hangulata lehet. Ha van benne néhány véresebb/durvább jelenet az nem zavar, hozzátartozik a korhoz. (biológiai fegyvereket használtak már 1000 évvel ezelőtt is) Szóval ez a játék is felkerült a listámra.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#183552) S@c@


S@c@
őstag

[link]

Errol velemeny kulso hazba? Vagy mas otlet?

(#183553) KardosAttila válasza KoNZoLik@ (#183547) üzenetére


KardosAttila
aktív tag

Én szabadnapon 3-4, hétköznap 1-1,5 órát szoktam játszani, de egyszerre 2 óra nekem pl már nagyon sok,ennél többet sose bírtam játszani, elfáradok tőle fejben, főleg ha valami multis shooterrel játszom.

(#183554) hhenry válasza TaRka94 (#183529) üzenetére


hhenry
őstag

én is így vagyok vele

(#183555) KoNZoLik@ válasza KardosAttila (#183553) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Igen ez az egészséges szint😁

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#183556) zbundy válasza Maxxy10 (#183521) üzenetére


zbundy
aktív tag

"Hatalmas respect", hogy valaki kijátszik havi két játékot? Van baj a fejben. Egyfelől ez nem valami sport teljesítmény, hanem leült a kanapéra és játszott. Másfelől nem is sok egyáltalán.
Egyébként szerencsére sok időm jut nekem is játékra. 24 órában dolgozok, aztán 2-3 (néha több) napig nem. Ha ilyenkor dolgozik az asszony, akkor mehet a játék 10-12 órát nálam is, bár ritkán szoktam ennyire belemerülni valamibe. Azért pihentetem 1-2 órát a játékot. És mellette még küzdősportra is eljárok. Munka közben pedig mehet a switch :P szóval igazából minden nap tudok játszani. De erre nekem soha senki ne mondja azt, hogy respect..

(#183557) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Tegnap toltuk haverommal a Sea Of Thievest, ő PC én Boxon a crossplay marha jó lett... :)

Ellenben a hang borzalmas volt, miután váltót 96000Hz 16Bitre utána jobb lett a mikrofon recsegés megszünt, ellenben nálam maradt egy statikus alapzaj, minnél hangosabb volt valami annál jelentősebb lett ez.

Hogy lehet megoldani? Miért jött elő? Mindkét kontroller csinálta, több fülhallgatóval.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#183558) KardosAttila válasza KardosAttila (#183498) üzenetére


KardosAttila
aktív tag

Na megvan a megoldás, windows 10 frissítés kell neki, lentebb írta a store, hogy követelmény a májusi windows 10 update, frissítés után már telepíthető, tehát nem az ms store szar, és nem a game pass bugos. Tudom hogy nem pc topic, de leírom hátha valaki belefut/futott ebbe.

(#183559) negyven2 válasza Micsurin (#183557) üzenetére


negyven2
veterán

Partiban voltatok (hangminőség miatt)?

Illetve a kontroller az USB-röl kapta a energiát (pontosabban össze volt kötve USB-vel az Xbox-al)?

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#183560) Micsurin válasza negyven2 (#183559) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nem, vezeték nélkül volt elemmel.
Igen partiban voltunk!

Szrk. : nem vagyok egy méterre a boxtól, semmi sincs ami takarna a kontroller és a box közt.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#183561) negyven2 válasza Micsurin (#183560) üzenetére


negyven2
veterán

Az érdekes. Általában az alapszak kábeles kapcsolatnál jelentkezik. Bár ki tudja. Nekem most olyan bug jött elő, hogy Assassin's Creed Odyssey-ben random kikapcsol a kontroller (mind a kettő), de csak Odyssey alatt, más játékkal ezt nem csinálja.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#183562) smokiii1 válasza KardosAttila (#183553) üzenetére


smokiii1
aktív tag

Régen én is igy voltam, de mostanában már inkább csak hétvégén játszom. Hétköznap is néha, de ez már elég ritka. Igy jön össze heti 5-8 óra, attól függ mennyi egyéb dolgom van.

(#183563) Maxxy10 válasza zbundy (#183556) üzenetére


Maxxy10
addikt

Még szerencse,hogy nem neked mondtam ;)

(#183564) zbundy válasza Maxxy10 (#183563) üzenetére


zbundy
aktív tag

Még szerencse, hogy ettől függetlenül is véleményezhetem 😀 de no offense 🙂

[ Szerkesztve ]

(#183565) Lehiñito válasza Micsurin (#183557) üzenetére


Lehiñito
senior tag

SOT játékban én is mindig tapasztalom a halk zúgást, de csak ha pc-s játékossal vagyok partiban.
Xboxosokkal partiban eddig nem tapasztaltam egyszer búgást, zúgást.

(#183566) $p@rr0w válasza zbundy (#183556) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Szóval neked az probléma ha ő mást elismer...?

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#183567) zbundy válasza $p@rr0w (#183566) üzenetére


zbundy
aktív tag

Nem baj ha nem érted

(#183568) Micsurin válasza Lehiñito (#183565) üzenetére


Micsurin
nagyúr

+figure85 köszi ezek szerint ez megszoksz vagy megszöksz! Sebaj, belefér nagyon jó a játék ketten. A kis Brigg nagyon adja. :D :C

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#183569) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok. Fiaim ma végigvitték a Lego Avengers játékot is. Az újabb Lego játékokból melyik jó még? A dc super villains-t megvettem nekik, de kb. 1 órát játszottak vele. Valamiért nem tetszik nekik. A hihetetlen család 2 vagy a Lego kaland 2 a jobb? A régebbiek közül megvan mind. Vagy van még olyan játék, ami ezekhez hasonló?
Beat em up játékot keresnék nekik, de csak a guardian heroest találtam.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#183570) zbundy válasza icemad (#183569) üzenetére


zbundy
aktív tag

Szerintem a legtöbb Lego játék ugyan olyan. Ez alól kivétel talán a lego worlds és az undercover. Szerintem a gyerek érdeklődési köre alapján döntsetek. Ha pl szereti a Harry Pottert, akkor valószínűleg tetszeni fog neki a lego harry potter. Szerintem.

Közben értelmeztem is amit írtál és látom a régiek már megvannak. Akkor igazából nem tudok segíteni. 😀

[ Szerkesztve ]

(#183571) Micsurin válasza icemad (#183569) üzenetére


Micsurin
nagyúr

X360-as Clone Wars is volt? Talán a legjobb Lego SW. :K

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#183572) icemad válasza Micsurin (#183571) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem az még nem. Mindjárt megnézem. Köszi.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#183573) Micsurin válasza icemad (#183572) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nem tudom a visszafelé kompatibilis listában ott van e. :N

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#183574) l.skywalker válasza Micsurin (#183571) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Itthon nem elérhető. Én us profilra megvettem

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#183575) icemad válasza Micsurin (#183573) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sajnos nem elérhető. Most keresek lemezes verziót. Az sem baj, ha 360-as, van itthon kettő. :)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#183576) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Dunakeszi megint összehozta... Áramszünetet mennyire szereti a box? :(((

Kicsit sem forró állapotában Sea Of T. alatt kapott egyet.

——————
Akkor a Clone Wars téma adott, szerintem az egyik legjobb SW lego játék.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#183577) Siffredi válasza icemad (#183569) üzenetére


Siffredi
senior tag

Nekem anno a LEGO Star Wars II: The Original Trilogy tetszett nagyon. Igaz, az 360-as verzió, nem tudom, hogy van-e one-os verziója, vagy esetleg bc-s-e (ejj, de szép szó lett... :) )

[ Szerkesztve ]

(#183578) AMD Power válasza KardosAttila (#183553) üzenetére


AMD Power
titán

Nálam max az 2-3 óra ami jól esik.... utána már nem tudok úgy figyelni stb. Max amitt egyben letoltam az kb 4 óra. De ahhoz olyan játék is kell...

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#183579) csuvicsuva válasza l.skywalker (#183574) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Tavaly szeptemberben volt GwG. :F

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#183580) l.skywalker válasza csuvicsuva (#183579) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Jaa, hogy jaaa! Hogy a LEGO - azt már nem ovlastam el :W

Szóval Micsurin a LEGO SW Clone Wars az elérhető One-on BC-s címként. [link]

Én erre gondoltam: Star Wars The Clone Wars: Republic Heroes

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#183581) #53667584


#53667584
törölt tag

Nem keresem vissza, de volt itt szó a napokban arról, hogy javult a letöltési sebesség. Nálam most épp 179Mbps-ot mutatott letöltés közben, ami azért lehet érdekes mert a szolgáltatói router egyik 100Mbps-os portjába van dugva az xbox, és 80Mbps-os VDSL előfizetésem van.

(#183582) NoOne1976 válasza #53667584 (#183581) üzenetére


NoOne1976
őstag

Látod, az MS még a neteden is gyorsított :DD

(#183583) szupermacs válasza icemad (#183569) üzenetére


szupermacs
veterán

Marvel Ultimate Alliance 1-2. Kicsit nagyobbaknak való a Lego után, de esetleg... Vagy Fable Heroes?

(#183584) F_Peter válasza #53667584 (#183581) üzenetére


F_Peter
őstag

100+80 és ott van, teljesen logikus. 😁

(#183585) RudY válasza Micsurin (#183576) üzenetére


RudY
addikt

Semmilyen HDD sem szereti a működés közbeni áramszünetet (jócskán szaporodik a bad sector), ha viszonylag gyakori, akkor jobban jársz egy szünetmentessel.

(#183586) Micsurin válasza RudY (#183585) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Rendeltem egyet! :R
Remélem eggyel még nem sikerült elindítani a lejtőn a vinyot. :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#183587) icemad válasza szupermacs (#183583) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Az ultimate alliance-t már végigjátszották. A Fable heroest nem ismerem. Megnézzük.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#183588) - = Zk = - válasza Micsurin (#183576) üzenetére


- = Zk = -
félisten

11+ évig laktam keszin, a Barátság úti lakótelepen, a 6. nyári áramszünet után még a Zanussi mélyládát is szünetmentesre kötöttem... :C :W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#183589) here


here
tag

Sziasztok. Vettem 2020 végéig goldot. Most ha ramegyek az ultimate-re akkor ott azt írja, hogy csak az első hónap 300ft a többi 4200. Hogy kell atvaltani ultimate-re akkor? Mármint olcsóbban?
Kösz a segítséget.

A google a barátom....az egyetlen....

(#183590) MunezXBK válasza here (#183589) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Így. +1 hónappal lesz tovább érvényes.

(#183591) l.skywalker válasza here (#183589) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Úgy, hogy ezt a 300 forintosat "megveszed"...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#183592) here válasza l.skywalker (#183591) üzenetére


here
tag

Ok. Meglett. Köszönöm mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

A google a barátom....az egyetlen....

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.