Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#106451) jeni válasza PodMAN (#106444) üzenetére


jeni
félisten

ott mennyi lesz?

(#106452) MunezXBK válasza l.skywalker (#106447) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Nem rossz, de csak akkor az igazi, ha sok szabadidőd van.

Spanokkal jó nyomni, de 2x nem érsz rá, amikor ők, szinteket lépnek és máris kuka az egész.

Anno ezért adtam el az első részét.

(#106453) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

NIncs kedve valakinek tesztelni, hogy mi az a max amit bír mkv lejátszásnál az Xbox? :)

Sample file-ok

Szerk:

MKV lejátszásához tudtok még APP-ot VLC-t túl XO-ra?

Live-Die-Respawn

(#106454) oriic válasza oriic (#106453) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A végletet lehet meg is találtam. :DDD

jellyfish-110-mbps-hd-hevc.mkv 110 Mbps 1920x1080 HEVC Main 5.1 High

Ezt még vajsimán, akadás nélkül lejátszotta VLC. Az utána lévő 120Mbit-es 4k anyagot már nem. :D

Köszönöm a részvételt. :D

Live-Die-Respawn

(#106455) Madoc válasza MunezXBK (#106452) üzenetére


Madoc
veterán

Na ezt igy jó tudni ,mert csábítanának de random vagyok jó pár napot délutános is egy hónapban. :(( Lemaradni hogyismondjam azt meg nagyon utálok..

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#106456) l.skywalker válasza MasterMark (#106450) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nabakker látod ezt sem tudtam. Akkor már más a Destiny fekvése...
Számoljuk csak meg a pízt :D

Overwatch és Lawbrakers akkor nem fekszik, szerintem nincs elég türelmem hozzá.

(#106452) MunezXBK: na akkor ez gond lehet, anno toltam WOW-ot, amíg solo-ban lehetett, de amikor már party vagy raid lett volna, sose volt jó. Ja de 1x igen, de kibaxtak mert felkeltettem párszáz sárkányt :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#106457) MunezXBK válasza l.skywalker (#106456) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Nem apróztad el. :DD

(#106458) l.skywalker válasza MunezXBK (#106457) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nincs elég kocka az ismerőseim között :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#106459) bajtokarpi


bajtokarpi
senior tag

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy a Forza Motorsport 6 Platinum Edition Bundle-t érdemes akkor is megvenni, ha nincs kormányom? Ez a pakk felcsigázott, de kontrollerrel játszanék.

Köszönöm

battletag: bossi#2666

(#106460) l.skywalker válasza bajtokarpi (#106459) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én is azzal tolom! Mmint kontrollerrel...

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#106461) bajtokarpi válasza l.skywalker (#106460) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Köszönöm a válaszodat!

battletag: bossi#2666

(#106462) Csapoati válasza bajtokarpi (#106459) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Egyértelműen igen, szerintem tökéletesen irányítható kontival is.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#106463) 42861 válasza bajtokarpi (#106459) üzenetére


42861
senior tag

A Forza játékok fejlesztésénél a kontroller a prio 1. A kormány csak úgy van, mint opció. :)

(#106464) Shamat


Shamat
aktív tag

14 napos Xbox Live Trial-al meg tudom venni a leárazott játékokat? Konkrétan ez a Forza 6 Platinum deal érdekelne. Csak mert az előbb próbáltam Halo 5 multizni, de azt írta, hogy nincs Gold előfizum.. A mostani GwG játékokat viszont simán engedte leszedni... :F

DEAD LIKE ME

(#106465) Csapoati válasza Shamat (#106464) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Rendkívül egyszerű: ha aktív ez a trialos goldod, nézd meg az árát az áruházban. De szinte tuti, hogy jó hozzá a goldod.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#106466) Shamat válasza Csapoati (#106465) üzenetére


Shamat
aktív tag

Köszi a gyors választ. :R Megnéztem és az engedményes 8200Ft-os árat mutatja, szóval remélem holnap nem ér meglepetés. :DDD

DEAD LIKE ME

(#106467) bajtokarpi válasza Shamat (#106464) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Szia!

Én most vettem meg a Forza Motorsport 6 Platinum Edition Bundle-t 14 napos triallal.

Más:
Rég óta szemezek vele, ez nagyon jó ár, nem tudtam kihagyni. Kíváncsi leszek rá, brutal tartalom van benne. Apropó mennyi tárhelyet foglal a Platinum Edition?

Csapoati, 42861 köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

battletag: bossi#2666

(#106468) Corpuscle válasza Shamat (#106466) üzenetére


Corpuscle
őstag

Az attól függ! Holnap jár le az akció, nagyon ne húzd el a vásárlást.

(#106469) Shamat válasza Corpuscle (#106468) üzenetére


Shamat
aktív tag

Igen, köszi a figyelmeztetést. :R :R Délelőtt csapok le rá, elvileg délig akciós. :K

@bajtokarpi: Királyság, köszi neked is a választ! :R

DEAD LIKE ME

(#106470) Zjunior


Zjunior
veterán

Tudom h szar a kod de ingyen jo... :DD

Xbox one es ps4... :R

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#106471) Bogyi007


Bogyi007
veterán

3 havi Gold + 10 font költőpénz 12.99 font ha van Amazon Prime opció (most harminc napig ez is ingyenes)

Promotion Details

This offer ends at 11.59pm, on 11 July 2017.
The offer only applies to items sold by Amazon at the website www.amazon.co.uk (the “Website”). The offer does not apply to purchases made from Amazon’s Warehouse Deals or from third-party sellers on Amazon Marketplace.
Each customer can claim up to a maximum of one offer.
This offer is only available to customers with a trial or paid membership to Amazon Prime, Amazon Student, or Amazon Family.
The offer is subject to availability and may be withdrawn or amended without notice. The offer has no cash alternative.
Offer is non-transferable and may not be resold.
Amazon's Conditions of Use & Sale apply.

Sajnos egy profil elvileg csak egy darabot vehet...

IMPORTANT: This product is quantity limited to one deal per customer. Any additional order will automatically be cancelled.
You will receive 2 separate codes when you purchase this item. Each code must be redeemed individually.
Your 10 GBP Xbox Live Credit MUST be redeemed by 31 July 2017. Once redeemed, you must spend the credit within 90 days. If you do not redeem the 10 GBP by the 31 July 2017 or spend your credit, it will automatically expire.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#106472) misuti


misuti
tag

A forza 6-ot megvettem én is,a 7 előtt bemelegítésnek jó lesz! :)
Az 5 elég fapados volt,mondjuk annyit megért mint amiért akcióban adták

[ Szerkesztve ]

(#106473) btf


btf
aktív tag

Heti DWG + Spotlight Sale Major Nelson lista

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#106474) Dreimus válasza Zjunior (#106470) üzenetére


Dreimus
senior tag

Szép kis rendszer hiba volt kiv leszek kiviszik e igy is :)
Amúgy egész jó kis konzol csomag is van akcióban csak nem szállítják magyarországra :(

(#106475) Bogyi007 válasza btf (#106473) üzenetére


Bogyi007
veterán

A lista ugyanez - az X360 játékoknál látható hogy melyek BC játékok.

Köszi btf kolléga a listát! Sok volt a reggeli teendőm, így ezért volt a késés részemről. :U

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#106476) Dzsuri89 válasza Zjunior (#106470) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Ezt mégis hogyan? :D

(#106477) LedyGyuszi válasza Dreimus (#106474) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

de a németekntől már szállítanak... XboxS

ha jól számolom, akkor kb. 71.300... az már elég jó ár!

mennyiért lehetne eladni egy sima, duci ONE-t, Forza kontrollerrel?

[ Szerkesztve ]

XONE: LedyGyusziHU

(#106478) DaveHutt


DaveHutt
őstag

Bedobtam a törölközőt a tegnap esti szörnyű ügyeletem után. Megvettem a Forza Motorsport 6 Platinum Bundlet vigasztalódni. Remélem nem csalódok a Horizon 3 után. Abban is szerettem pályákon körözni. Mennyire hasonlít a Project Carshoz? Nekem annak a játéknak az irányítása nagyon nem jött be.

(#106479) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Na, nekem Xboxon nem indul a BF1. Megnézné más, hogy neki megy-e?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#106480) Dreimus válasza LedyGyuszi (#106477) üzenetére


Dreimus
senior tag

Amikor bejelentkezel akkor kiírja hogy:
Leider kann dieser Artikel nicht nach Ungarn versendet werden tehát MO-ra nem szállítják ezt a terméket.

Végig próbáltam az összes eu régiós amazont már :(

(#106481) Zoleee83


Zoleee83
addikt

Srácok az Assassin's Creed utolsó két része mennyire függ össze történetileg?
Érdemes lenne sorban játszani Unity -> Syndicate, vagy szabadon választható?
(Tudom hogy az első francia forradalom, a másik pedig az iparosodó Anglia, de van-e benne visszautalás?)

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#106482) Zjunior válasza Dreimus (#106474) üzenetére


Zjunior
veterán

Itt feladjak...;)
Mar holnap ide is ér...
Nekem nem kell majd apron megtalalhato lesz olcson...

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#106483) bLaCkDoGoNe válasza Dreimus (#106480) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Ezt pl. szállítják, 254 EUR a vége, a magyar ÁFÁ-val és ingyen szállítással.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#106484) Siffredi válasza Zoleee83 (#106481) üzenetére


Siffredi
senior tag

Én úgy emlékszem, nincs nagyon közük az előzőekhez.

(#106485) Zoleee83 válasza Siffredi (#106484) üzenetére


Zoleee83
addikt

Király, köszi a választ! :R
Nagy a dilemma melyik legyen a következő, most AC3-mat játszom éppen, és ugye magyarul mégiscsak egyszerűbb, ezért gondolkodom a Syndicate-ben, mivel a Unity-ben nincs magyar felirat, de mindkettőt megvettem.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#106486) rdt89 válasza Zoleee83 (#106485) üzenetére


rdt89
addikt

Kezd az Unity-vel, mert utána még élvezetesebb lesz a Syndicate. (tapasztalat) :)

(#106487) Siffredi válasza Zoleee83 (#106485) üzenetére


Siffredi
senior tag

Egyetértek az előző hsz-al, a unity-vel érdemes kezdeni, mert az valóban gyengébb, mint a syndicate.

Viszont én a unity-t is élveztem, és a multi részét is jól megcsinálták szerintem. Mindenképp érdemes vele játszani.

(#106488) #32256704 válasza Zoleee83 (#106485) üzenetére


#32256704
törölt tag

Én a unity-t ki is hagynám, de mondjuk ha még nincs meg, akkor ezt a 2 eurot talán megéri.

(#106489) Zoleee83


Zoleee83
addikt

@rdt89, Siffredi, Bele Regis - Köszi!
Akkor kezdek a Unity-vel ha már megvettem 2 Euróért :D, egyébként amiért sokan lehúzták, meg rossz értékeléseket kapott már mind megoldották, nincsenek teljesítménybeli problémák mint a kiadáskor.
Az AC3-ban is még 18%-on járok lol , az is eltart még egy darabig, beszippantott teljesen, és akkor még ott van a Wolf-Old Blood, a 2 Metro rész + a Hitman az install folderben...

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#106490) #32256704 válasza Zoleee83 (#106489) üzenetére


#32256704
törölt tag

Engem egyszeruen a karakterek es a story nem fogott meg. A megjeleneskori problemakkal nem talalkoztam.

Nem tudom, hogy ismered-e a Black Flaget, de az a IV. resz. Azt mindenkeppen ajanlom neked, szerintem a legjobb AC ever.

(#106491) Siffredi válasza Zoleee83 (#106489) üzenetére


Siffredi
senior tag

Az AC 3-ban elég sok tartalom van, még a kiegek nélkül is.

Én most próbálom megcsinálni a multis acsikat benne, eddig nem akadt túl sok jelentkező hozzá. :)

A unity nekem is simán ment, egyszer-kétszer csonttá fagyott, de azt leszámítva nem volt gond vele.

A black flag szerintem is a legjobb AC összességében. Viszont a sztori szempontjából a 2-brotherhood-revelations trió viszi a prímet.

[ Szerkesztve ]

(#106492) sugarforce válasza #32256704 (#106490) üzenetére


sugarforce
őstag

Barátnőm épp a Unityvel játszik. Amit láttam/látok belőle, az tényleg az, hogy a sztori és a karakterek érdektelenek, viszont a játékmenet meg tetszik. Dropokkal nem nagyon találkoztunk, viszont csontra fagyás az volt párszor.

[ Szerkesztve ]

(#106493) Zoleee83 válasza Siffredi (#106491) üzenetére


Zoleee83
addikt

Igen igen, nagyon sok tartalom van benne, már nem is akarok minden küldetést 100%-ra megcsinálni, mert kb. jövő karácsonyig csak AC3-at játszanék (így is 70km-t rohangáltam már), inkább a sztori vonal érdekel, olyan mint egy film, tetszik.
Unity-t 2 Euróért vettem, a Syndicate-et meg most cseréltem be egy Wolfenstein-re szóval, ha lesz majd lehetőségem megszerzem a IV-et is.
Éppen próbálom összeszedni az összefüggéseket az egész történetet tekintve, csak véletlen hogy elkezdtem AC-zni, pont benne volt a 3. rész a Gold-ban, gondoltam elindítom és megtetszett.

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#106494) ronaldo válasza oriic (#106453) üzenetére


ronaldo
őstag

A "gyári" media playert is szoktam használni. Ha azzal valami nem kerek, akkor lépek vlc-be.

(#106495) rdt89 válasza Zoleee83 (#106489) üzenetére


rdt89
addikt

Nekem egyetlen játék az Unity amit nem vittem végig, mert elkezdtem nem tetszett aztán egyből meg lett a Syndicate is és az után meg még kellemetlenebb volt (én is 2 euro-ért vettem) :)

(#106496) MasterMark válasza rdt89 (#106495) üzenetére


MasterMark
titán

Hol vettétek 2 euroért?

Switch Tax

(#106497) oriic válasza MasterMark (#106496) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Bele Regis kollega linkelte korábban.

Amúgy CDkeys: [link]

Live-Die-Respawn

(#106498) Trabecan válasza rdt89 (#106495) üzenetére


Trabecan
tag

Egy gyors kérdés : Ha aktív live golddal veszek meg egy játékot, mondjuk 22k a játék és golddal megveszem 8,9k-ért, akkor azzal tudok majd akkor is játszani ha lejár a goldom és offlineba kapcsolom az Xbox One S-emet ? Mondjuk FIFA 17 ? Másik : ugyanez a kérdés a Electronic Arts progikra is : van most EA tagságom 1 hónapos : letöltöm a Star Wars Battlefield-et 21k helyett 8k-ért, majd lejár az 1 hónap : tudok-e a játékkal OFFLINE játszani a hónap letelte után is ? Köszi a válaszokat előre is.

(#106499) MasterMark válasza Trabecan (#106498) üzenetére


MasterMark
titán

Az első igen, a másodikat nem értem. :DDD

Egyébként azért mert nincs Gold-od, még nem leszel offline.

oriic: Köszi.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#106500) Edgar2621 válasza Trabecan (#106498) üzenetére


Edgar2621
őstag

Az elsőre igen a válasz. A másodiknál megveszed a játékot csak igénybe veszed az Ea kedvezményt?

XO: Gollami26

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.