Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#106151) fcb92 válasza negyven2 (#106144) üzenetére


fcb92
tag

Igen, ezt a részét tudom, viszont a goldos akciók azt hittem működni fognak mindenképp. Szerencsére csak 500 Ft-ot buktam ezzel, így nincs nagy gond :)

[ Szerkesztve ]

(#106152) Stevenstyle válasza RobexX10 (#106150) üzenetére


Stevenstyle
senior tag

(#106144) figure85

Ezek alapján, nyilván! Ma is tanultam valamit ;)

(#106151) fcb92: a (#106144) figure85 hozzászólása alapján működnek is, az Xbox One-os játékok esetében, de az RDR nem One cím, hanem 360-as, ezért nem működik trial Golddal.

(#106145) pzstm: komolyan nem értem ezt az "őrületet" ami ezzel a játékkal kapcsolatban itt a fórumon kialakult. Videók alapján abszolút semmi extra... sőt... Most komolyan... ennyire jó lenne tényleg? Csak mert öcsémnek PS-en megvan, így meg sem kellene vennem, de megnéztem pár videót és abszolút nem jött át az amit itt folyton írtok róla, sőt le sem szedtem, pedig így ingyen lenne :D Ezek szerint hiba volt? Tegyek vele egy próbát mégis? :D

[ Szerkesztve ]

(#106153) Edgar2621 válasza zsocy (#106143) üzenetére


Edgar2621
őstag

Bakker ez milyen akció része? Csak azért mert sehol nem láttam eddig. Pedig ez így kötelező tényleg mindenkinek, lassan egy gombóc fagyi többe kerül😀

XO: Gollami26

(#106154) r.levente75 válasza Edgar2621 (#106153) üzenetére


r.levente75
addikt

Ennyiért én is zsákolom délután.

(#106155) sch_a válasza Stevenstyle (#106152) üzenetére


sch_a
addikt

Elég monoton, semmi extra játék. Én sem tudom, mitől ment itt olyan nagyot mostanában... De a mostani 1200 Ft-os árért viszont tényleg nem rossz.

(#106156) HKorn válasza Edgar2621 (#106153) üzenetére


HKorn
addikt

Én nem értem, hogy esnek be ilyen instant akciók ráadásul minden hírverés nélkül csak úgy, a summer sale mellé, de örülök neki, hogy szemfüles fórumozók kiszúrják és meg is osztják, jópár játékot sikerült így már occsón megszerezni, amiről amúgy tudomásom se lett volna.

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#106157) fcb92


fcb92
tag

Sziasztok!
A Forza 6 platinum edition megvételén morfondírozom. Viszont arra gondoltam, hogy talán érdemesebb lenne kivárni a 7. részt.
Tapasztaltabb Forzásoktól kérdezném, hogy ti mit gondoltok? A 7. rész alapból tartalmazni fogja azt a tartalmat ami a 6. rész platinum kiadása?
Mert amúgy baromi jó ajánlat ez a platinum, viszont ha a 7. rész standard kiadása ezeket már tartalmazni fogja (kocsikra gondolok főképp, pálya DLC ha jól tudom nem jött) akkor talán inkább várnék arra.

[ Szerkesztve ]

(#106158) Csapoati válasza fcb92 (#106157) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem kompletten benne lesz minden. 700+ autó meg új pályák stb.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#106159) Stevenstyle válasza fcb92 (#106157) üzenetére


Stevenstyle
senior tag

Tudtommal nincs megerősített és hivatalos információ, hogy pontosan mit fog tartalmazni a 7. Az E3-on és utána azt nyilatkozták, hogy 700+ autó lesz a 7-ben, azt viszont senki sem mondta, hogy ez DLC-kkel vagy anélkül értendő. Ha DLC-kkel, akkor már nem is annyira magas az a szám, a 6-ban is 600 körül van az összes DLC megvásárlása után.

Ugyanez a helyzet a helyszínekkel, 30+ -ról szól a fáma, de senki sem tudja, hogy az a 30+ az pontosan mennyi, illetőleg van-e tervezett DLC. A 6-ban ugyebár 26 helyszín van alapból, ehhez jött +2 a Porsche és a Nascar DLC-vel, az ugyebár 28. A videók és az E3 alapján megerősítést nyert, hogy a 7-ben benne lesz Mugello, Dubai és Maple Walley, és volt valami homályos utalás Suzuka irányába. Ez így már 32 lenne, ha a 6 össze helyszínét megtartanák. Itt is kérdés, hogy mindez alapból jön majd, vagy DLC is várható.

(#106160) Edgar2621


Edgar2621
őstag

Az lenne a kérdésem felétek, hogy hova érdemes elvinni, kihez érdemes fordulni egy beteg Xbox 360-al és pár beteg Xbox one joystickkal? Régebben az elitekonzol nevű helyet preferáltam, akik nagyon korrektek voltak mindig, de most már csak futárral dolgoznak, az meg nem érné meg nekem, mert jó eséllyel nem érdemes őket megcsináltatni, a futár viszont 4000 lenne. Szóval olyan valaki/hely kellene akit ismertek hogy megbizható és személyesen be lehet vinni az eszközöket.

XO: Gollami26

(#106161) #32256704 válasza Edgar2621 (#106160) üzenetére


#32256704
törölt tag

Microsoft

(#106162) fcb92


fcb92
tag

(#106158) Csapoati (#106159) Stevenstyle
Köszönöm a válaszokat. Én nekem az az érzésem, hogy mindent tartalmazni fog a következő rész, de aztán lehet megveszem mégis ezt, kicsit még gondolkodom rajta.

[ Szerkesztve ]

(#106163) Edgar2621 válasza #32256704 (#106161) üzenetére


Edgar2621
őstag

Nem igazán opció, főleg az Xbox 360nál😀

XO: Gollami26

(#106164) eL Geri válasza zsocy (#106143) üzenetére


eL Geri
őstag

XBOX-on van magyar felírat a Middle-earth: Shadow of Mordor-ban?
Mert most nézek egy PC-s (steam) youtube videót, és ott magyar.

(#106165) fcb92 válasza eL Geri (#106164) üzenetére


fcb92
tag

Nincsen. PC-n szinte bármelyik játékhoz készíthető magyar felirat, ez is olyan.

(#106166) eL Geri válasza fcb92 (#106165) üzenetére


eL Geri
őstag

Igen, régi szép időkből emlékszem, hogy PC-re persze lehetett mod-olgatni felíratott.
De ez olyan jól nézett ki a videóban, hogy azt hittem eredeti :)

(#106167) zsocy válasza fcb92 (#106162) üzenetére


zsocy
őstag

Azért a Forza 6 egy elég komoly csomag, kb ha ma elkezded és minden nap játszod, akkor sem érsz a végére a Forza 7 megjelenéséig.
Nem lett rossz játék a 6, lehet ezen az áron érdemes azzal kezdeni és kivárni amíg a 7 is akciós lesz. Unatkozni nem fogsz, irtózatos hosszú.

(#106168) fcb92 válasza zsocy (#106167) üzenetére


fcb92
tag

Hmm. Már kezdek arra hajlani, hogy megvegyem és akkor a forza 7 ráér akciósan később.

[ Szerkesztve ]

(#106169) rdt89 válasza fcb92 (#106168) üzenetére


rdt89
addikt

Én a Horizonnal csináltam így. Meg vettem a 2-t a 3 megjelenésekor akcióba és mire kipörgettem a 3-at is meg tudtam venni nagyon jó akcióba. :) A 7-ért se vagyok hajlandó 10-nél többet adni, bár a Forza iránti vonzódásom lehet felülírja ezt a logikát, mivel nekem az eddigi összes Forza ki van pörgetve, így nem nagyon van mivel elütni az időt megjelenésig. :D

(#106170) Zjunior


Zjunior
veterán

Na Mordor behuzva, volt 10 euro a német storeba még, abbol kijott :C :C

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#106171) pzstm


pzstm
titán

shadow of mordor free play days van amúgy Dashboardom szerint...szóval ki is próbálható ingyenesen ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#106172) fcb92 válasza rdt89 (#106169) üzenetére


fcb92
tag

Na megvettem végül a forza 6-ot :D. Elleszek vele. Ja és még a Horizon 3-mal sem végeztem, az expansion pass tartalmát kezdtem el nem rég

(#106173) Medocsabi válasza sch_a (#106155) üzenetére


Medocsabi
addikt

Ha azt veszed,hogy pl flipper játékokra mennyien rá tudnak izgulni,amihez kb a mobilom elég,akkor ez ahhoz képest elég nagy durranás! :))
nekem megvan laptopon,de csak alig 10 órám van benne,nekem anniyra nem bejövős.de majd ha megyek telekre 2 hétig sztem lejátszom .

(#106174) csabamigo válasza pzstm (#106171) üzenetére


csabamigo
aktív tag

Köszi,már szedem is!
Este kipróbálom!

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#106175) duplaa


duplaa
tag

Sziasztok!

Valakinek van ilyen vertical stand az S-hez?
http://www.adzdistribution.co.uk/vertical-stand-for-xbox-one-slim-s-console-715-p.asp

Ez olyan mint a gyári? Vagy ezt inkább nem érdemes megvenni? Pontosan passzol a helyére? Elég stabil?

Éder mester vajon mit haluzott a sok faragasztótól? Pumuklit?!

(#106176) oriic válasza duplaa (#106175) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Képek alapján ugyanaz mint a gyári.

Live-Die-Respawn

(#106177) Zoleee83 válasza duplaa (#106175) üzenetére


Zoleee83
addikt

Ha engem kérdezel semmi értelme, biztos nem adnék érte pénzt.

Nekem kezdetek óta a bal oldalára van állítva a TV mellé egy nyitott polcon, teljesen jó így is.
(Tudom, hogy ki van takarva a fél oldala amin áll éppen, de nem jelent semmit, nem melegszik, tényleg.)

+ ha megnézed mennyi a hely az állvány meg a box között, legyen mondjuk jóindulattal 1 cm, akkor kb ugyanott vagyunk...

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#106178) Medocsabi válasza duplaa (#106175) üzenetére


Medocsabi
addikt

Ezzel gyakorlatilag könyörögsz a lejátszónak hogy gyilkolja a dvd-t.

(#106179) MasterMark válasza Medocsabi (#106178) üzenetére


MasterMark
titán

Dezinformáció alert!

Switch Tax

(#106180) Medocsabi válasza MasterMark (#106179) üzenetére


Medocsabi
addikt

Hát ha valamit rosszul tudok akkor sorry.Változott az "S" ben a lejátszó?

(#106181) eL Geri válasza MasterMark (#106179) üzenetére


eL Geri
őstag

Igen, ha jól tudom, akkor ez csak a FAT-ra volt igaz, az S-t már hivatalosan is állíthatod oldalra.

Persze aztán más kérdés, hogy a hivatalosság ide, hivatalosság oda, de valójában ez mennyire rossz / jó?! Azt nem tudom!

[ Szerkesztve ]

(#106182) Zoleee83 válasza Medocsabi (#106178) üzenetére


Zoleee83
addikt

Ha használ egyáltalán lemezt. ;)
Az enyémben sem volt még soha, zavar hogy pörgeti, olyan mint egy SU-27-es, inkább megveszem digitálisan, (nem, nem akarom majd eladni a használt játékot)

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#106183) eL Geri válasza Zoleee83 (#106182) üzenetére


eL Geri
őstag

Én sem akarok most újra ezzel kapcsolatos végtelen témát kezdeményezni, de úgy a számra jött:

Nekem vannak (és lesznek) lemezeim is. De nem maradéktalanul szeretem őket. Számomra az oka, hogy be kell rakni / ki kell venni / cserélgetni kell. Mikor leülök végre a kanapéra, tuti, hogy 2 perc múlva fel kell állnom, és át kell pakolnom egy lemezt. Amennyire béna kifogás ez a lemezekkel szemben, annyira valós probléma :D

(#106184) oriic válasza Medocsabi (#106180) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lehet oldalra állítva használni az S-t már. 2TB-os csomagban van alapból vertical stand. Sokáig én is úgy használtam a gépet.

Live-Die-Respawn

(#106185) duplaa


duplaa
tag

Inkább a helyhiány miatt szeretném az oldalára állítani. A talp használatával azért azon az 1 cm-en is átfut valamennyi levegő, ami hűti a gépet.
Vagy ettől tönkre menne a winchester vagy az olvasó? :Y

Éder mester vajon mit haluzott a sok faragasztótól? Pumuklit?!

(#106186) Zoleee83 válasza duplaa (#106185) üzenetére


Zoleee83
addikt

Persze valamennyi levegő cserélődik ott azon az 1cm-en, amit nem ver vissza a házba a Vertical Stand, ezt nem is vitatom.
Viszont különösebben nem zavar hogy az oldalán áll, inkább arra figyeltem hogy a venti előtt állítva van legalább egy méter szabad/tiszta levegő, sokszor többet ér így, mivel sokaknak be van szorítva a nappali bútorba, na az kb. semmit nem szellőzik.
Lemezt nem használok, egyébként is 2019.02.-ig garanciás, szal problem solved.
Állítsd az oldalára no para, de oda bízom ;)

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#106187) sugarforce válasza duplaa (#106185) üzenetére


sugarforce
őstag

dehogyis.

(#106188) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Mea Culpa, a vertical stand jó dolog,tessék használni! :DDD
(#106183) eL Geri : nekem több a lemezes game mint a digitális,pedig lusta vagyok :D Szívem szerint minden játékot digitálisan vennék,mint nagyjából minden mást úgy általában,ha nem kerülne még ekciósan is sokszor 2x annyiba mint lemezesen.

[ Szerkesztve ]

(#106189) HKorn válasza Medocsabi (#106188) üzenetére


HKorn
addikt

Ha a seggem döntene a vásárlásoknál, mindent digitálisan vennék én is, de szerencsére az eszem általában felülírja és lemezesen veszem meg. :D

Run&Ride

(#106190) Akelaus válasza Medocsabi (#106188) üzenetére


Akelaus
senior tag

Biztos rohadt nehéz lenne az Ms-nek megoldani azt, hogy ne keljen a lemezt minden alkalommal bepakolni amikor játszani akar vele az ember. Pl. a gép sorszáma alapján generált kód, amit a profilhoz, és az adott játékhoz társít.
Ja, hogy utána el lehetne adni a lemezes játékot? Így is, ha kijátszod, vagy megunod.

[ Szerkesztve ]

(#106191) IntelKiller7 válasza oriic (#106184) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Kíváncsi leszek, hogy az X-et is el lehet e majd forgatni. Helyspórolás miatt nekem pl jól jönne :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#106192) EriKebab


EriKebab
csendes tag

Sziasztok, ne haragudjatok ha ezzel bármilyen témát megzavarok, viszont egy olyan kérdésem lenne hogy: szerintetek jelenleg mennyit érnek a használt, garis Xbox One S-ek, 500GB? Akár bundleben forza horizon 3-mal és rainbows-zal, akár önállóan.

[ Szerkesztve ]

(#106193) SemmerFH válasza zsocy (#106143) üzenetére


SemmerFH
tag

Most ezt tényleg kellett? :D

Eddig elsiklottamfelette, és úgy voltam vele, hogy DS3-on kívül NEM akarok több játékot behúzni. Erre paff... :D

PSN: SemmerFH

(#106194) Gaben360 válasza SemmerFH (#106193) üzenetére


Gaben360
senior tag

Én nem találom a storeba,csak a freeplayst dobja ki,megvenni nem tudom,pedig ennyit megérne.

Az éj sötét,és tele iszonyattal! "Néha szívesen lennék egy régi gyárépület ablaka....csak állnék ott beb@szv@"

(#106195) Tomics válasza EriKebab (#106192) üzenetére


Tomics
addikt

60környéke ha van rá 1 év gari
Gari nélküli FATet láttam már 36ért is, aznap el is vitték

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#106196) MasterMark válasza SemmerFH (#106193) üzenetére


MasterMark
titán

Azon gondolkodom, nagyon tróger lenne megvenni One-ra is, úgy, hogy már 360-on is megvan. Viszont az nem goty edisön, bármi is van benne. :D

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#106197) Zoleee83 válasza SemmerFH (#106193) üzenetére


Zoleee83
addikt

Néztem én is de nem tudom eldönteni, még gameplay alapján sem.
Tesztek meg többnyire "jó ez egynek" kategóriába sorolják.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#106198) Akelaus válasza Gaben360 (#106194) üzenetére


Akelaus
senior tag

Hmm.. pedig nekem a linkre ez jön be:

(#106199) Gaben360 válasza Akelaus (#106198) üzenetére


Gaben360
senior tag

Nekem is,viszont boxon keresztül nem látom,csak a free playt.

Az éj sötét,és tele iszonyattal! "Néha szívesen lennék egy régi gyárépület ablaka....csak állnék ott beb@szv@"

(#106200) Siffredi válasza Zoleee83 (#106182) üzenetére


Siffredi
senior tag

Csak addig pörgeti a lemezt, ameddig feltelepíti a játékot, utána már csak az azonosításhoz használja.

Nem összekeverendő a 360-al, telepítés nélkül nem tudsz játszani a lemezes játékokkal (sem)...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.