Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89401) MegalodonS válasza Semin (#89398) üzenetére


MegalodonS
őstag

Balance nagyon op, most huzom, lvl114 pve és pvp-re is perfect :K :K !!!!! a feral felejtos, nagyon gyenge :U

(#89402) Plata válasza MegalodonS (#89401) üzenetére


Plata
félisten

Nekem van két darab 120-as balance.
Szerintem Pve-ben nagyon jó.
Feral druidám az hordás.
Troll.Nem igazán jön be instában.
Legionban jobb volt szerintem.
Pvp-zni sosem szoktam.
Night elf és kul tiran balance druidám van.Kul tiran mókásabb,bár kicsit randa.

(#89403) Lacee1986 válasza MegalodonS (#89401) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Nincs a ferallal semmi baj, csak tudni kell vele játszani.

(#89404) Semin válasza Lacee1986 (#89403) üzenetére


Semin
senior tag

"Nincs a ferallal semmi baj, csak tudni kell vele játszani. "
Ezt ki tudod kicsit fejteni?

@Más:
Jelenleg 120-as Balance-om van. Lassú lövések, nagy cast time-ok, bár bika sebzés.
Persze király 2km-ről lövöldözni, de valahogy lassú és nehézkes.
(ezt csak én érzem így) Elvileg PVE-ben top5-ben van. PVP-ben ötletem sincs.

Utoljára Legionban játszottam Feral duduval, és akkor nagyon-nagyon adta.
Most úgy halottam nem az igazi, ezért kérdeztem rá.

[ Szerkesztve ]

(#89405) Whysperer válasza PeL (#89387) üzenetére


Whysperer
addikt

Azért a Shaman BFA-ba elég nem egy tömeg need raidekre. 1 resto ha elfér dpsbe is van jobb. Szóval Én shamannal semmin nem csodálkozom BFA-ba. sehol sem. mindenhova van jobb nála

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#89406) Lacee1986 válasza Semin (#89404) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Kicsit birkán fejeztem ki magam. Igazából annyi a "baj" a ferallal, hogy talán a legkomplexebb class a játékban és nagyon büntet a rota ha valamit elrontasz. PVP-ben hasonló, elég magas a skillcapje.

Ha nem mythic raidelni szeretnél vagy esetleg 15 feletti M+ instákat nyomni, akkor igazából mindegy mivel játszol. Az alapján dönts, hogy mennyire élvezed és ne más mondja meg.

(#89407) Plata válasza Semin (#89404) üzenetére


Plata
félisten

Én szeretem a balance dudut.
Két 120-as is van,mindkettőnek kicsit más a talentje,de szeretek vele instázni,jó távolságból tud jó nagy sebzést tolni és elég jó tömegsebzésben is.
Feral duduval sokkal strapásabb az élet,ott nagyon kell figyelni,balance duduval sokkal egyszerűbb az élet.És lazább is.

(#89408) MegalodonS válasza Plata (#89402) üzenetére


MegalodonS
őstag

Kul(os)nekem is,nagyon bejott,meg van a heritage armor is,a masik Worgen,de az lehet maci lesz.A feral az meg alszik.A Legionba sokat jatszottam vele,most ugy erzem semmire nem jo.

(#89403) Lacee1986

Akkor en nem tudok :D

(#89409) Plata válasza MegalodonS (#89408) üzenetére


Plata
félisten

Nekem is van worgen druidom,de az a baj Arathoron,ott meg nem szeretek játszani,így asszem 45-ös.
Kul tiran nagy madár alakban nagyon szíp.Mondjuk a troll is.

(#89410) Semin válasza Lacee1986 (#89406) üzenetére


Semin
senior tag

Hát úgy néz ki marad a Balance, azzal nem lehet mellé lőni.

Max PVP-re marad a Disciple Priest :)
Ma már elvileg tudok repülni, de nem is bánom, nagyon untam már a kutyagolást :P

[ Szerkesztve ]

(#89411) Skyhunter


Skyhunter
senior tag

Nem lehet belogolni, van erről valami info? Mondjuk tegnap este is már giga lag volt.

(#89412) malacka87 válasza Skyhunter (#89411) üzenetére


malacka87
senior tag

Folyamatosan támadják a szervereket.

[ Szerkesztve ]

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#89413) Skyhunter válasza malacka87 (#89412) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Abszolút off, talán nem is ide kívánkozik, de....Hihetetlen, ami manapság folyik. Nekem múlt héten törték fel a bankkártyámat (hogy hogyan, az nem derült ki, szerencsére az OTP Biztonsági csoport letiltotta mindenemet, azóta vissza is kaptam a pénzem), kollégámét tegnap, naponta lehet hallani hogy xy pénzintézet adatait feltörték (nemrég a Takarékszövetkezetét), saját bőrünkön tapasztalni a DDOS és egyéb támadásokat....tegnap kaptunk céges köremailt, hogy bizonyos telefonszámokat fel sem vegyünk, mert nagyon sokba fog kerülni.
Mi történik a világban, egyre nagyobb a kyberbűnözés... Miért nem tesznek ellene, biztosan lehetne, csak gondolom jelentős anyagi/HR ráfordítással. Spórolnak, közben egyszer meg majd összeomlik a világ. :(((

(#89414) Plata válasza Skyhunter (#89411) üzenetére


Plata
félisten

Már nincs gond be logolással.
De lag akad.
33-35 a letency de néha felugrik 180 fölé.
Draenorban mászkálok épp.

(#89415) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Nekem tavaly karácsonykor próbálták használni a kártyámat, és az volt a szerencsém hogy nem volt annyi pénz a számlán éppen. Banktól jött az SMS Dec 25-én, hogy sikertelen kártyás zárolás 5490 SEK (ami 170e Ft) MediaMarkt SE. Zároltattam és új kártya amihez már szerencsére van SMSes azonosítás online vásárlás esetén.

Az érdekesség, hogy Microsoft storeban használtam előtte 24én. Hogy a gépemen volt-e keylogger vagy mi történt azt nemtudom.

(#89416) bgufo válasza Plata (#89414) üzenetére


bgufo
csendes tag

Azért a nincs gond a belogolással nem teljesen igaz, nekem még most sem megy

(#89417) Atish19 válasza bgufo (#89416) üzenetére


Atish19
őstag

Engem sem enged be. Egész nap ez van. Szerencsére most már mehetek dolgozni így nem kell rajt aggódnom :DDD

(#89418) Plata válasza bgufo (#89416) üzenetére


Plata
félisten

Nekem most nexusban a második bossnál volt lag megint.
De amúgy nincs semmi gáz.

(#89419) Stan648


Stan648
tag

Reggel 9 óra óta próbálok belépni, de nem megy. Hibaüzenet aztán annyi. Még most is. :W

7600X + A620 + 32GB DDR5 + RX 6700 XT

(#89420) lakisoft válasza Stan648 (#89419) üzenetére


lakisoft
veterán

most próbáltam nem megy sajnos :(

(#89421) DjDanee87 válasza lakisoft (#89420) üzenetére


DjDanee87
addikt

Estére remélem megoldódik azért :U

(#89422) warcat


warcat
veterán

Trükk ,ami segít, de csak akkor van valami értelme, ha van olyan karaktered ami nincs az érintett szerverek között:

A mobilos WoW companion app-al át lehet logolni másik szerverre és utána oda dob be bejelentkezéskor, ha nem döglött a szerver akkor tudsz is játszani az ott lévő karakterekkel, viszont realm select ugyanúgy kidob ha bepróbálkozol, szóval esélyes, hogy teljes szerver alapú a probléma.

Valamit próbálgatnak mert az előbb vagy másfél-két tucat szervert offline-nak jelzett.

Szerk.: a companion appban is timeout-ol ha olyan karaktert kérsz le amire nem lehet belogolni tehát gyorsan kiderül (gondoltam legalább elküldöm a csatlósokat küldizni)

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#89423) lakisoft válasza warcat (#89422) üzenetére


lakisoft
veterán

DDOS támadás alatt állnak a loginserverek ennyi a gond.

(#89424) MegalodonS válasza lakisoft (#89423) üzenetére


MegalodonS
őstag

En reggel is jatszottam es most is es semmi gond!

(#89425) Lirion válasza lakisoft (#89423) üzenetére


Lirion
addikt

Azért egy ekkora cégtől elvárható, hogy legyen vmiféle védelem ddos támadás ellen is...

(#89426) warcat válasza lakisoft (#89423) üzenetére


warcat
veterán

Ez nem ilyen egyszerű,ez nem csak Ddos, mert ahogy feljebb jeleztem, be tudok logolni (Nemesis, olasz nyelvű realm)
de végigpróbálgatva az angol nyelvű szerverek egy része is elérhető,bedob a karakterkészítőre.

EA: It's in the crate!

(#89427) lakisoft válasza warcat (#89426) üzenetére


lakisoft
veterán

Bocs nem tudtam hogy a Blizzardnál dolgozol :).

(#89428) hunvarlan


hunvarlan
aktív tag

Hát nekem mindegy hogy mit csinálnak de az hogy reggel óta nem lehet belépni elég nevetséges egy ekkora cégtől akárhogy is nézem nem emlékszem hogy mikor volt ilyen utoljára sőt nem is volt sose ilyen még!

(#89429) Hunner válasza Lirion (#89425) üzenetére


Hunner
senior tag

Az amúgy pont úgy megy, egy ekkora kiterjedt felhős szolgáltatásnál, meg többszáz autentikációs és alkalmazásszervernél, amit a világon jó isten tudja, hány szolgáltató biztosít és adja hozzá a magas sávszélességű elérést, na ezeknél az pont úgy szokott menni, hogy +2 ddos protection és kész.

Hihetetlen, hogy emberek akiknek halvány fogalma nincsen a dolgokról, hogy tudnak lázadozni. Elhiszed, hogy mivel ez nekik is presztizs és bevételkiesés, rohadtul szeretnék ezt az egészet megoldani? Csak nem 1+1=2 a bonyolultsága.

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#89430) KTony válasza Hunner (#89429) üzenetére


KTony
tag

Ok csak ugye néhány realm offline és pont a magyarok által használt realmok ez miért lehet? :F

(#89431) warcat


warcat
veterán

Be lehet lépni, legalábbis most nekem sikerült.

EA: It's in the crate!

(#89432) Roland861010


Roland861010
addikt

Mindenki nyugodjon le a P..ba!

Bizonyos szerverek mennek és vannak olyanok amik nem.
Ragna off Outland on

(#89433) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Nekem egész nap ment az instant belog és lag sincs. Bár ez Classic.

(#89434) warcat válasza whitezo88 (#89433) üzenetére


warcat
veterán

Azzal nem volt gond, kifejezetten retail WoW a problémás.

EA: It's in the crate!

(#89435) Lirion válasza Hunner (#89429) üzenetére


Lirion
addikt

Nem mondod Sherlock, én meg azt hittem, csak átírnak az adatbázisban egy számot és probléma megoldva... :W
Remélem, te a bankoktól se vársz el védelmet a netbank szolgáltatásoknál, csak azért, mert azok is bonyolultak.

(#89436) Plata válasza warcat (#89434) üzenetére


Plata
félisten

Nálam nincs gond.
Épp timewalkingra várok.

(#89437) Skyhunter válasza Plata (#89436) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Melyik szerveren vagy Plata?

(#89438) Lacee1986


Lacee1986
senior tag

Így látom megvan az előnye a halott szervernek. Bloodscalp egész nap jó volt.

(#89439) Roland861010 válasza Plata (#89436) üzenetére


Roland861010
addikt

Ge..i unalmas vagy... :W :W :W :W

(#89440) Plata válasza Skyhunter (#89437) üzenetére


Plata
félisten

Bronzebeard,arathor,ragnaros.
Nekem mindegyik ment.
Letoltam a napi eventes küldit mindenhol.

[ Szerkesztve ]

(#89441) Roland861010


Roland861010
addikt

Elég durva hogy pár óra alatt 100-ról 111-re húztam a druidamat tw-vel meg közben az artifact skineket ki szedtem.Most meg úgy hagytam az eventes bg-n az még egy színt. :)

(#89442) PeL


PeL
addikt

Van itt elem sámis?

Mindenhol az Icefury buildet írják hogy az a legjobb, viszont vagy én vagyok vele totál béna, vagy nem tudom. Jelenleg 416-os a gearem. A helyzet az hogy Icefury talenttel a Raidbots szerint 28500 körüli a kalkulált dps-em Target Dummy-ra. Igazából 25-26K-t alig bírok tartani bábun vele. Viszont ha lecserélem az Icefury talentet Surge of Power-re, akkor Raidbots szerint 27900 így a kalkulált dps-em, viszont bábun meg kitartok 30-31K-t még 12M dmg után is :DDD Szerintetek most ez hogy van akkor? Nekem ez az Icefury-s rota alapból túlbonyolítottnak tűnik és sokszor csak belezavarodok, túlcapelem magam maelstrommal folyamatosan, rohadtul nem áll kézre egyáltalán, túl sok procra kell figyelni. Plusz nem is tolok vele annyit mint kellene ezek szerint, viszont Surge of Power-el meg többet tolok mint kellene még az icefury-s buildnél is. Szerintem egyértelmű hogy maradnom kellene ennél.

Icefury-s Raidbots dps kalkuláció:

Surge of Power-es dps-elés bábura (igazából 31K is volt mielőtt leálltam screenelni):

[ Szerkesztve ]

(#89443) Peetey91 válasza PeL (#89442) üzenetére


Peetey91
senior tag

Valószínűleg -ahogy írtad is- belezavarodsz néha a rotába, egyet-egyet hibázol és emiatt nem tudod elérni a kívánt számokat. Vagy a secondary statjaid nem a legjobbak a buildhez. Ha nem mythic raidelsz játsz azzal amit szeretsz és jobban megy szerintem.

(#89444) Plata válasza PeL (#89442) üzenetére


Plata
félisten

DPS-hez meg rotához nem értek,csak a gearedhez szólnék hozzá.
A heti küldit letoltad?
Az is jó cuccot ad,na meg a heti nazjatar world boss-t is érdemes lecsapni.
Oda érdemes vinni seal of wartone francot.
Heti küldetés 415+vagy 430+ cuccot ad.
A world boss meg szintén 415+.
Mázli függő.
Na meg heroic warfrontra is érdemes menni 430-as cuccért.
Bár gondolom az a honorbound cucc az onnan való,az a hordás változata a 7th légiós itemeknek gondolom.
Gyűrűt miért nem veszel mechagon-ban?
Ott lehet kapni 420+gyűrűt trinketet.
Még a sügér hunteremnek is 420 425 mechagonban vett gyűrű meg trinket van,pedig vele csak draenoron kergetem a legyeket. :DDD
Na jó igazából most peteket meg játékokat keres.
[kép]
Sámánnak nem tudom milyen van.
De meg kell venned a receptjét és legyártani a robotnál.
És kapsz egy random gyűrűt vagy trinketet.
Receptje a repu boltosnál van.

[ Szerkesztve ]

(#89445) Lacee1986 válasza PeL (#89442) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Előző szezonban elementál sámán altal játszottam elég sokat, az icefury talent nekem se állt soha a kezemre. Dobd nyugodtan.

Simán használd inkább az elementál talentet, sokkal nagyobb a burst damage, cserébe valamivel kevesebb ha nem cd-zel.

(#89446) PeL válasza Plata (#89444) üzenetére


PeL
addikt

Heti küldi mit takar? Van belőle pár :DDD Ha a Mythic+ heti ládát mondod, szerdán elvileg az is 425-ös itemet fog adni, ha le nem nyomok még addig egy mythic 7-et, akkor már 430-as lesz.
TW raidek már megvoltak tegnap, még a sima TW-s world bossokat nem öltem a héten. Nazjatarban a world boss nem csak akkor van ott ha van hozzá world quest is?

A mechagonos gyűrű hasznos tipp volt nagyon, csináltam rögtön kettőt is, végre el tudom használni valamire az 5500 csavart amit felhalmoztam :D Habár nem a legjobb statokat kaptam rá így is upgrade mindkettő.

Már csak enchant kéne rájuk, a versatilitys encha 3300 gold most AH-n, asszem ráér ez még így... :U

(#89443) Peetey91
Nem igazán értem hogy mythicben ez miért ne lenne jó? Attól hogy most az icefury a meta, nem biztos hogy mindenkinek ez a legjobb. Azt aláírom hogy olyan fightokon biztos jó az Icefury talent ahol folyamatosan mozogni kell, amúgy kb totál haszontalan (nekem legalábbis) a talent, mivel a sokszor folyamatos earth shock spam miatt ki sem tudom használni az icefury stackeket amiket ad, egyszerűen nem fér bele a rotába.

(#89445) Lacee1986
:C

[ Szerkesztve ]

(#89447) Viktor77 válasza PeL (#89446) üzenetére


Viktor77
titán

Ha nem vagy top1000-es guidlben, tök mindegy mit játszol. Én mindig mindenkinek azt mondom, azt játssza, ami kézreáll. Hiába ez vagy az a top talent, ha nem megy, nem szabad erőltetni, mert egyrészt nem élvezet játszani, másrészt nem is fog menni a dps.

Én pl. nem vagyok hajlandó Glimmer buildet játszani, nem is visznek pug mythic raidre, pedig 90%-is HC logom van és valszeg lehealelem az összes ott lévő healert.
Kicsit mondjuk el is ment a kedvem e miatt, de nem fogok úgy játszani, ahogy nem élvezem.
Jó lesz már ha jön az új kieg és megszűnik ez a marhaság.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#89448) Plata válasza PeL (#89446) üzenetére


Plata
félisten

Heti küldi most 5TW insta.
Töketlen Teknősbéka adja Boralus harborban a kocsma mellett.Allysoknak.
Hordának nem tudom.
Keress egy tohonya teknőst sárga felkiáltójellel.
Minden héten más küldi.
Tw héten 5 tw insta.

(#89449) Plata válasza PeL (#89446) üzenetére


Plata
félisten

Heti küldi ilyen.
És ez a teknős adja.
Tegnap este letoltam kis paladinnal is.
[kép]
Jutalom meg ez volt.
[kép]
Sajna 415 lett csak.

Nazjatarban heti boss akkor van ha már letoltad a nazjatar kezdőküldit és unlockoltad a nazjatar wq-kat.

(#89450) Roland861010


Roland861010
addikt

Hali!
Outland Alliance oldalán még mindig keresek guildet !!!
Esetlegesen ha akad az jó lenne.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.