Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89551) Skyhunter válasza [-HERO-] (#89550) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Tegnap egyet húztam fel 110-120 között, + 1 et elkezdtem (112). Hordásként 17 perc az átlag, de van hogy 1-2 perc után behív, és már általában a közepére, végére. Az elmúlt 3 napban egyet buktunk, az összes többi win. :)
Köztes időt is el lehet tölteni értelmesen, tegnap este Bfa Assault is volt, + war resource-os ládák is adnak 30k xp-t. Körberepülöd a 2 szigetet, az is vagy 2 szint.

(#89552) Plata válasza [-HERO-] (#89550) üzenetére


Plata
félisten

Nekem is kéne húzni dark iron sámlit meg elf warlockot.
De azokkal nem olyan buli az AV mint rugóval.

(#89553) torik


torik
senior tag

Classic játékosoktól kérdem Golemagg horda oldalon, milyen ott az élet? Nem várok tovább a fizetős migrálásra, majd áthozom őket ha eljön az ideje :D

Milyen a magyar klán szcéna? Úgy tudom egyedül ott van több mint egy klán ahová lehet csatlakozni, esetleg még raidelni is akár (ha most éppen nem is de ott lesz lehetőség előbb vagy utóbb ebből adódóan).

All that and a bag of chips

(#89554) orc88 válasza torik (#89553) üzenetére


orc88
őstag

Alli oldalon vagyok ugyan, de minden második 60as aki legankel magyarnevű, ha ez mond valamit :DDD :C

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#89555) torik válasza orc88 (#89554) üzenetére


torik
senior tag

Igen, ez egy plusz pont eddig :D

All that and a bag of chips

(#89556) moddingR


moddingR
aktív tag

Sziasztok!

Jelenleg inaktív accon van 500k gold. Ezt a mai nap átkellene valahogy alakítani battlenet pénzzé, ugyanis megvenném a COD:MW-t.
Kérdés aki ebben jártas, hogy ezt meg tudom oldani még ma vagy felejtős?
Ha igen, akkor tippet, ötletet is várnék. :R

[ Szerkesztve ]

(#89557) moddingR válasza moddingR (#89556) üzenetére


moddingR
aktív tag

Kaptam 2 napot de a tervem úgy néz ki nem fog sikerülni.
Ennyiért csak 26€ kapnék, hiába tölteném fel a hiányzó 14€ kártyáról, 3 nap is lehet mire jóváírják... :(((

[ Szerkesztve ]

(#89558) Peetey91


Peetey91
senior tag

Sziasztok!
BfA-ban mi most a leggyorsabb/legegyszerűbb módja elérni a 385 ilvl-t? Nem sokat játszottam vele, 365 körül van egy alli palám, repujai sincsenek nagyon és a war campaignt se toltam végig, nem is tervezem, de az évfordulós mount kéne, ahhoz meg 385 a beugró. :)

[ Szerkesztve ]

(#89559) Viktor77 válasza Peetey91 (#89558) üzenetére


Viktor77
titán

Nazjatar. 385 esik/reward/vehető. Az első upgrade 400-ra történik, 20 pearlért. De a WC kell. A HC insta is 385-öt ad asszem, a 0-s mythic meg 400-at.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#89560) hunvarlan válasza moddingR (#89557) üzenetére


hunvarlan
aktív tag

Ne aggódj nem tart 3 napig ha bankkártyáról töltöd fel a 14 eurót! Max 10 perc és fenn van nekem legalábbis.

(#89561) Plata válasza Viktor77 (#89559) üzenetére


Plata
félisten

Heti nazjatar boss 415+.
Heroic warfront 430.
Sima warfront 370+ darkshore warfront 400+.
Heti küldetés ha van 415-430.
Timewalking szerdától lesz 395+.
Timewalking vendor 380-as itemeket árul.Timewalking tokenért.De az első timewalking dungeon ad küldit amiből bőven fut mindenre.

(#89562) Viktor77 válasza Plata (#89561) üzenetére


Viktor77
titán

Nem biztos.
Nincs most.
Nincs most.
Nincs most.
Lesz.
Lesz.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#89563) Plata válasza Viktor77 (#89562) üzenetére


Plata
félisten

Hát nem biztos.De esélye van rá,főleg ha vesz seal of mi a rossebet. :D
Warfront alliban tényleg nincs,most néztem.
De random raidre mehet az is ad 400+ itemet.
És exen vehet 400-as trinketeket,nevetséges áron adják őket.

(#89558) Peetey91
Egyébként tiszta hülyeség a 385 ilvl az instához,mivel timewalking insta,ha bemész akár 450 akár 385 ilvl-ed van ugyanúgy leszintezi a geared kis szintűre.60-70-80-as szintűre.
Sőt a jutalom is timewalking cucc,ha nem fegyvert kapsz akkor egy rakás szemét.
Ugyanis bár magas ilvl szintű cucc lesz,de a statja röhejesen kevés lesz.

[ Szerkesztve ]

(#89564) Peetey91 válasza Viktor77 (#89559) üzenetére


Peetey91
senior tag

Köszi szépen, végigtolom szép kényelmesen.
És Plata neked is köszi a tippeket, kiegészítem ezzel akkor Nazjatart. Ha meg nem jön addig össze akkor szerdán TW-ben majd kiszedem a maradékot.
:R

(#89565) moddingR válasza hunvarlan (#89560) üzenetére


moddingR
aktív tag

Végülis vettem egy 20€ gift cardot és úgy oldottam meg. De így is az akciós ár felébe került.

(#89566) Viktor77 válasza Peetey91 (#89564) üzenetére


Viktor77
titán

Illetve, kimaradt, hogy Comp Stomp Brawl van PvP-ben (gép ellen Arathi Basin). Mindig win és 380 fölötti itemek majdnem minden winnél (nem tudom pontosan, én 395+osokat kapok). Egy menet kb. 7-8 perc.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#89567) KTony válasza Viktor77 (#89566) üzenetére


KTony
tag

A PvP essence t kb meddig tart kifarmolni onnan sose PvP tem.

(#89568) Viktor77 válasza KTony (#89567) üzenetére


Viktor77
titán

Durván 100 menet. Valamivel kevesebb, mert a napi első többet ad, meg van enlistment bonus is.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#89569) Peetey91 válasza Viktor77 (#89566) üzenetére


Peetey91
senior tag

Hu de jó ötlet! Holnap megnézem, köszi. :R

(#89570) szaszab válasza Skyhunter (#89551) üzenetére


szaszab
aktív tag

76-ról indultam az allis hunterrel. Most 108. Azóta csak AV, max 50 quest-et csináltam meg. Ez alatt a 32 szint alatt, ha egy lose 50% xp-t ad, legalább 50 AV-t mentem (percenkénti 3% xp-t és a quest xp-ket levonva). Ennek fejében volt összesen négy!! win. Elég jó arány. Ja, nem.:D
Valaki nagyon jól fogalmazott: you are running like headless chickens.

(#89571) Plata válasza szaszab (#89570) üzenetére


Plata
félisten

Tegnap nagyon unatkoztam és felhúztam monkom 120-ra.
Légióban kedvenc karim volt.
De BfA-ban nem jött be.
Így most be pótoltam a húzását AV-n.
Tömeges hílbe még nagyon jó.
Bár közel sem olyan jó mint légióban.
Vicces de heirloom staffal híler speccel nazjatarban szarrá vertem vele mobokat.
Le toltam sügér nazjatar bevezetőt WQ-k miatt.
Akkorákat rúgott nagákba hogy csak pislogtam.
Sikerült 374 ilvl-re húzni.
Vállas az légiós legendary.
Az nem esett.

(#89572) Semin válasza Plata (#89571) üzenetére


Semin
senior tag

A Dudu healernél én is meglepődtem mekkorát harap (Cat) healer specen. Kb 20 mob sem tud elpusztítani, emiatt elrágom őket területivel.. naggyon fun.

(#89573) echterion válasza Plata (#89571) üzenetére


echterion
nagyúr

Druidával milyen solozni bfa-ban? Az av-s kari húzás nekem túl unalmas, de a dudu vagy pala még érdekes lehet nekem.

**********

(#89574) Plata válasza echterion (#89573) üzenetére


Plata
félisten

Balance druida jól elvan,húztam balance és feral druidát is.
Balance druidánál az a bibi hogy képes be aggrózni túl sok mobot.
Feral druidát már nem szerettem húzni.Szerintem elég gyenge most a feral druida.
Bár 120-on már nem olyan rossz,igaz csak TW instába vittem.De Balance druida még instában is mókásabb.
Paladin az meg nagyon laza,húztam retri híler és tank palát is.
Híler kicsit nehezebb,mert nincs túl sok verekedős skillje,de az sem vészes.

(#89575) echterion válasza Plata (#89574) üzenetére


echterion
nagyúr

Köszi.
A demon hunter milyen storyline-t kapott? Érdemes amiatt elkezdeni egyet? Anno a DK-é tetszett.

**********

(#89576) Plata válasza echterion (#89575) üzenetére


Plata
félisten

Légióban nekem be jött.
Sokkal rövidebb mint DK.

(#89577) echterion válasza Plata (#89576) üzenetére


echterion
nagyúr

Köszi. Jövő héten megint befizetek sztem egy hónapot, addig pihentetem a műsort, kicsit ráuntam, hogy meglett a pathfinder.

**********

(#89578) Roland861010 válasza echterion (#89573) üzenetére


Roland861010
addikt

Én szinte csak tankként rohangálók druidával!
Kicsit jobban gearelt most már (422ilvl) a fél világot be lehet húzni elitekkel mindennel együtt.
580-620k HP-n mozgok attól függ mennyi mob van körülöttem és olyan hps, hogy szinte nincs kilengés.
Egész jó dps-el ... 15-20k átlag meg van azzal kényelmesen percek alatt lehet haladni.

(#89579) Danex


Danex
addikt

Classicban tényleg nem lehetett groupba joinolni BG-re?

(#89580) echterion válasza Roland861010 (#89578) üzenetére


echterion
nagyúr

Köszi, az évek óta szunnyadó Aphrodithé-m újra nekifeszül majd huszonpár level-ről.

Más: ez a mage valami borzasztó nagy csalódás nekem, fire spec-en van, de ha két mob jön rám Nazjatar-ban, már izzadni kell, hogy ne nyúljak ki. Az elitek meg, amiket félkézzel nyomok le egy hunterrel, azok elérhetetlenek nem csak ott, de a többi területen is. Ellövöm az első két-három pyroblast-ot instatn, aztán ha nem pusztult bele a mob, akkor jöhet a frost-futi-fireball körforgás, amíg nem jön megint az instatnt pyro. Esetleg másképp kellene vele forgatnom a spelleket? A másik két spec nem begyere, a fire az, ami nagyon tetszik, és nekem egy altnál fontos, hogy teccen'. :))

**********

(#89581) Ereshkigal válasza Danex (#89579) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Mármint vanillában? WSG és AB biztos ment csapattal, erre emlékszem. AV szerintem nem.

(#89582) Plata válasza echterion (#89580) üzenetére


Plata
félisten

Én fire mage karival toltam le mindent BfA-ban,zóna sztorikat,war campaignt,repukat.
Szerintem elég jól tolja.

(#89583) warcat válasza echterion (#89580) üzenetére


warcat
veterán

Gear kell hozzá. Igen mindenhez, de fire magehez még jobban.

EA: It's in the crate!

(#89584) echterion válasza warcat (#89583) üzenetére


echterion
nagyúr

Na az nála még nagyon nincs, nemrég lett 120-as. Most megnéztem, 202-es ilvl: [link]
:))
Hová érdemes vele menni? Toljam vele az instákat sorban? Én hülye AV-n húztam fel 120-ra, így lemaradt az ilvl, mint a borravaló.

**********

(#89585) warcat válasza echterion (#89584) üzenetére


warcat
veterán

Ha nincs másik nagy karaktered amivel benthic tokeneket adhatsz neki, akkor marad a cata timewalking ha beenged.

EA: It's in the crate!

(#89586) Lacee1986 válasza echterion (#89584) üzenetére


Lacee1986
senior tag

202? Akkor ne csodálkozz, hogy nehezen mennek le a mobok.

Kicsit feljebb görgetsz, többen is írták hogyan lehet gyorsan geart szerezni. A lényeg, hogy csináld Nazjatart és vedd meg legalább a benthic geart ami 385 ilvl, AV bejáratánál tudsz venni 385ös gyűrűt timewalking badgeért és mark of honorért, trinket pedig AH ha van egy kis goldod.

De a legfontosabb a Nazjatar bevező küldetés, majd rögtön a Magni quest ami felnyomja a nyakláncod 35-re.

Ha nehézkesen megy Nazjatar, írj rám privátba és körbeviszlek mage-el gyorsan.

(#89587) Plata válasza echterion (#89584) üzenetére


Plata
félisten

Ma kezdődött timewalking hét.
A küldi azt hiszem 415 vagy 430-as cuccot ad,az insta 395+,a vendor 380-as itemeket ad.
nazjatar bevezető küldi 370-es staffot és két 385-ös itemet,az egyiket upgradelheted 400-ra.

(#89588) echterion válasza warcat (#89585) üzenetére


echterion
nagyúr

Na bakker, azt nem tudtam, hogy ezeket tovább lehet küldeni másik karinak. Volt egy valag belőlük, de mindig eladogattam őket, mikor húztam a reput a main-emmel. :W

(#89586) Lacee1986: Lehet, jövő héten szavadon kaplak. A héten nincs időm játszani, így nem is újítom meg, de jövő héttől szabi, asszony meg egész héten melózik, így napközben lesz bőven időm erre is. Ha nem boldogulok, írok. :R

**********

(#89589) Lacee1986 válasza Plata (#89587) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Ha nem csinlja meg az upgradeelős questet, akkor egyből megtud venni még 4 benthic itemet.

(#89590) echterion válasza Plata (#89587) üzenetére


echterion
nagyúr

Basszus, ma kezdődött el? Akkor lehet, alvás helyett azt nyomom vele és mégis befizetem a héten. :B

**********

(#89591) Plata válasza Lacee1986 (#89589) üzenetére


Plata
félisten

Wow,azt hogy? Ezt én sem tudtam.

(#89592) Plata válasza echterion (#89588) üzenetére


Plata
félisten

Nem csak másik karinak,de másik szerverre is.

(#89593) Lacee1986 válasza Plata (#89591) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Kapsz 20 darab manapearlt, hogy upgradeeld fel az egyik itemet. Altokkal mindig veszek belőle inkább geart.

(#89594) Danex válasza Ereshkigal (#89581) üzenetére


Danex
addikt

Ez elég szomorú, pedig pont AV-n élveztük volna igazán. Bár most kb annyi megy hogy rush boss, amit 85%-ban az ally nyer meg.

AB-t még jó lehet, kár hogy az még nem került be.

Köszi az infot azért

(#89595) Plata válasza Lacee1986 (#89593) üzenetére


Plata
félisten

Nem is tudtam hogy manapearl-ből lehet venni geart? :B

(#89596) echterion válasza Plata (#89595) üzenetére


echterion
nagyúr

Azt én sem. Már csak azt kell megtudni, hogy melyik vendornál lehet ilyet venni? Akkor gyorsan meglenne a normális gear a mage-emnek is.

Mod: megvan. Ez jó hír, a main-emnek van egy kazal ilyenje, sztem fullra fel fogom tudni öltöztetni így. :))

[ Szerkesztve ]

**********

(#89597) Whysperer válasza echterion (#89596) üzenetére


Whysperer
addikt

Mikor kijott a BFA a DK Vál játszottam egészen első raid végéig. Aztán vissza mentem a 15 éves shamanomra. De a vicces az, hogy a shamanom már tok jó gearbe van, de DK nak meg mindig ugyan az a első raid mythic első bossos mace van csak. Se quest ól se semmiből nem esett neki. Most nem játszom egy ideje. Örülnék egy jó fegyvernek neki. Van olyan ahonnan fixre esne neki valami használható, ha vissza megyek?

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#89598) Plata válasza Whysperer (#89597) üzenetére


Plata
félisten

A heti nazjatar boss ha mázlid van fegyvert dob.
Bár demon hunternek dobott de büdös rondát.
Vicces ahogy két rákollóvsl futkároz.

(#89599) Plata válasza Whysperer (#89597) üzenetére


Plata
félisten

Azt hiszem DK-nak a heti boss pont egy kardot ad ami szép.

Ezt meg az előbb láttam. :D

(#89600) Ideg válasza Danex (#89579) üzenetére


Ideg
aktív tag

AV - ra nem tudsz groupban csatlakozni, de van egy addon amivel nagy eséllyel be lehet ugyanabba az AV isntanceba lépni.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.