Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88301) Melorin válasza Plata (#88300) üzenetére


Melorin
addikt

Írta, hogy ő 11-es a petje 7-es csak. Erre gondolt szerintem, hogy nagyobbat is befoghatna mint 7.

(#88302) Razzul válasza Lacee1986 (#88286) üzenetére


Razzul
senior tag

Mint ahogy egy hét után is megunták az emberek, és tömegesen vándoroltak el a szélrózsa minden irányába. Javárjunk... :DDD

Stat crux dum volvitur orbis

(#88303) Lacee1986 válasza Razzul (#88302) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Első napon átlagosan 22k volt a sor ami lement kb 14k-ra hétvégére. Hét elején volt 12k és tegnap már csak 8k volt este 6-kor csúcsidőben.

Közre játszott, hogy növelték a szerver kapacitást, az akkor levett 4k-t és ugye tegnap óta van ingyenes transfer.

Szerinted? :U

Az igazán nagy ugrás majd akkor lesz, ha lejár a sok GC.

(#88304) hemaka válasza Lacee1986 (#88303) üzenetére


hemaka
nagyúr

Hát engem inkább az zavar, hogy 30-as területek alatt járok a rugómmal nyugisan, asszem 25 vagyok, de konkrétan emberrel nem találkozok Stonetalon Mountains területen, mintha valami rossz kihalt tört szerón lennék. :DDD
Most is még 3k-s sor sincs Golen.

(#88305) BoneDragon válasza hemaka (#88304) üzenetére


BoneDragon
veterán

Talán mert még munkaidő van és mindenki már magasabb szinten van. Halad előre a tömeg.

(#88306) Scrake^;DD


Scrake^;DD
aktív tag

Hali! Ahhoz, hogy classic-ozzak ugye csak a subscriptiont kell megvenni? Tehát a standard game-et nem kell :DDD

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#88307) Plata válasza Scrake^;DD (#88306) üzenetére


Plata
félisten

Mivel az előfizetéssel megkapod legion kiegig. ;)

(#88310) Viktor77


Viktor77
titán

Ezt sejti valaki mitől lehet? Nem mindenhol van, de zavaró. Ahogy közeledek vagy távolodok, úgy változnak a "csíkok". Nem nagyon tudom hogy hívják ezt angolul, így rákeresni sem tudok.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#88311) TBT


TBT
addikt

2019-es BlizzCon plakát:

Patch 8.3: RIP Sylvanas :DDD

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#88312) gary89 válasza TBT (#88311) üzenetére


gary89
csendes tag

Levezetnéd?

Off: az ott középen nem egy barbár a Diabloból?

(#88313) Tigerclaw válasza nesh_019 (#88276) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Én szerintem a herba/ach miatt gyakran belefutok questhiányba, pontosabban abba, hogy hamar elérek a narancs és piros jelzésű questekhez. Anno skinnerként biztos sok extra beast-et ölhettem meg ami mots kieső XP. Instába is keveset járok. Egyrészt elég kevés az ember / party, másrészt ők is jellemzően fővárosban vagy az adott insta zónájában hirdetnek. Volt hogy napi 2 szint ha összejött sok játékkal, mert a nagy részében gyalogoltam. Darkshore nem épp low level barát a hosszú elnyújtott alakja miatt. Most lvl34 Arathi, 1 narancs, 3 piros questtel, meg párja Desolace 1 narancs, 2 piros questtel. Instából Gnomeregan jöhetne szóba, de oda nem megyek. Mindig is utáltam. Túl hosszú, labirintus szerű térképpel, mindenhol extra patrol, véletlen bodypull lehetőség és nagyon gyors respawn. Azért a pár bossért nem éri meg.

Azt nem tudom, hogy RFD, RFK, SFK milyen szintűek. SM gondolom magasabb szinten indul. Szerintem most elszaladok SS-be, hogy legyen FP-m SFK, SM felé.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#88314) Tigerclaw válasza Viktor77 (#88310) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Moire talán az élsimítás vagy a textúrák miatt.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#88315) szilchi válasza Tigerclaw (#88313) üzenetére


szilchi
őstag

A lvl 34-el mehetsz Scarlet Monastery Graveyard/Library szárnyába.SFK az olyan lvl 22-25,viszont RFK jó a szintednek.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#88316) Shadar


Shadar
csendes tag

Sziasztok

Segitséget szeretnék kérni azzal kapcsolatban, hogy nem tudok dönteni a shaman és a druid között. Mindkettő 120-as. Elsősorban heal és ranged dps-t akkarok játszani dungeonben és raidnben.

Melyik lenne hasznosabb raidben és dungeonban?

Köszönöm a segitséget

(#88317) Tigerclaw válasza gary89 (#88312) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Biztos a tavaly is beharangozott Diablo Immortal miatt jön képbe. Akkor úgy tűnt elég hamar megjelenhet, de sehol semmi. Lehet hogy nem voltak elégedettek a kínai munkával?

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#88318) Tigerclaw válasza szilchi (#88315) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Most jövök rá arra hogy milyen dizájnhibák voltak a vanilla-ban. Később gondolom ezért is került be az automata szint a moboknál, questeknél.

Arathin csak nehéz questek maradtak, de SS-nél meg van egy halom alacsonyabb szintű.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#88319) hemaka válasza Tigerclaw (#88313) üzenetére


hemaka
nagyúr

Mert vanillában még illett mindkét területet kiquestelni(EK, Kalim). :DDD

[ Szerkesztve ]

(#88320) gary89 válasza Tigerclaw (#88317) üzenetére


gary89
csendes tag

Jöhet Diablo, akár Immortal is...

Most elvagyok a classic-kal, de nem fog sokáig tartani az sem...

[ Szerkesztve ]

(#88321) Viktor77 válasza Tigerclaw (#88314) üzenetére


Viktor77
titán

Fullon játszom, de élsimítás nélkül.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#88322) Razzul válasza Tigerclaw (#88313) üzenetére


Razzul
senior tag

Questhiány azért jellemző, mert vanillában a Blizzard még rá akarta kényszeríteni az embereket, hogy ne csak questekkel, hanem dungeonökkel vagy akár mobok grindolásával is fejlődjön.

Stat crux dum volvitur orbis

(#88323) Csapoati válasza Tigerclaw (#88313) üzenetére


Csapoati
nagyúr

SM eleje (graveyard) és SFK a te két instád 34-esként. Gnomeregan már túl kicsi lenne.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#88324) warcat válasza Razzul (#88322) üzenetére


warcat
veterán

Lehet, hogy csak rosszul fogalmaztál, de elég abszurd kijelentés :)

A "rá akarta kényszeríteni" valójában csak egy maradvány a WoW előtti mmok világából, ahol nem volt gyakorlatilag sztori (küldetés alapú) narrált xp szerzés. Lehenteltél 1000 disznót, grat +1 szint, indul a következő kör.

Vanilla WoW állapota az a mérték, amennyire fel tudták tölteni a világot indulásig küldetésekkel.Egész zónák maradtak küldetések nélkül, pl induláskor Desolace.

EA: It's in the crate!

(#88325) GoTReX


GoTReX
őstag

Sziasztok!

Én új vagyok ebben. Többen ajánlottátok itt low level (19) PvP-re a Heirloom cuccokat, de a vendornál nem látom. Vagy valami kritériuma? Kellene egy maxos karakter aki postán elküldi?

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#88326) Plata válasza GoTReX (#88325) üzenetére


Plata
félisten

Heirloomot guild vendornál tudsz venni,vagy ironforge-ban vendornál.
Ha hordás vagy akkor undercityben,vagy ha van darkmoon event a cirkuszban is.

(#88327) GoTReX válasza Plata (#88326) üzenetére


GoTReX
őstag

Az eladó megvan. Bár csak low level karival kerestem fel, lehet azért nem volt nála semmi.

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#88328) Viktor77 válasza GoTReX (#88327) üzenetére


Viktor77
titán

Az nem baj. Minden karival látnod kell mindent (kivéve a guildvendornál a guildrepuhoz kötött itemeket). Hol nézed?

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#88329) GoTReX válasza Viktor77 (#88328) üzenetére


GoTReX
őstag

Nála :)

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#88330) Viktor77 válasza GoTReX (#88329) üzenetére


Viktor77
titán

Rossz helyen. Azok a guildes achikhoz és repuhoz kötött cuccok. Menj IF-be a könyvtárba, ott van a rendes vendor.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#88331) GoTReX válasza Viktor77 (#88330) üzenetére


GoTReX
őstag

Köszönöm meglett! Jó áron adja, asszem fel kell töltenem az egyenlegem, mert csak a nagyon karakterem tudnák kifizetni. Érdemes apróban prepaidet keresni, vagy már nem sok az eltérés a hivatalos Blizzard Shoptól?

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#88332) Plata válasza GoTReX (#88331) üzenetére


Plata
félisten

Ha van 120-as karid,tudsz venni pár heirloomot Boralus harborban is,nagyon jók.
Az alap heirloomok még nem is drágák,inkább az upgrade lesz majd drága hozzájuk.
De darkmoon eventen is vehetsz heirloomot,holnap délben kezdődik.
Most van timewalking event,azon is lehet szerezni heirloom upgrade-t.
Ha aranyból upgradelnéd a heirloomjaid akkor nagyon sok pénzbe kerülne,pontosan nem tudom,nem is számoltam még ki.De biztos több mint száz ezer arany lenne.
Én eventes tokenből upgradeltem minden heirloom szettet 120-as szintre.
Van minden féle karihoz heirloom szettem.

(#88333) hemaka


hemaka
nagyúr

Gole-ról átrakattam magam az ajánlott szerverre, elég jó, mert konkrétan szerintem 500 játékos nincs fent, rip rugó. :DDD

(#88334) Tigerclaw válasza Razzul (#88322) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Nem panaszkodok, tudom hogy xp hiányom van, mert nem farmolok. Emiatt ingázok most vagy négy zóna között.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#88335) bjergerking


bjergerking
tag

Hali! Darkmoon buff repura is ad bonuszt? Nem emlekszek mar ra :D

(#88336) Plata válasza bjergerking (#88335) üzenetére


Plata
félisten

Ad hát.
Van sapi és van vonat buff is.

(#88337) Tarill


Tarill
őstag

üdv! kaptam egy lvl 100-ig boostot gift-ként, ez mennyire gyakori?

(#88338) szilchi válasza Tarill (#88337) üzenetére


szilchi
őstag

Lehet gyakori,mert két hete én is kaptam :) .De nekem nem is volt 100-as kari,86 a legnagyobb.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#88339) Plata válasza szilchi (#88338) üzenetére


Plata
félisten

De nem értem,mért 100-as boost?
Az még a Légióhoz járt,nem BfA-hoz.
Most 110-es boostot kéne adniuk nem?
Én még nem kaptam.
Igaz nekem túl sok 120-as karim van. :DDD

(#88340) KTony válasza Plata (#88339) üzenetére


KTony
tag

Olyanok kapják akik évek óta nem léptek be csak gametime kell és a Legionben már tud is játszani utánna hátha vesz Bfat is

(#88341) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Csak nem bírtam magammal, előfizettem.
Golemagg que 5400, 121 perc. ;]

(#88342) Ereshkigal válasza grizlisandor (#88341) üzenetére


Ereshkigal
őstag

:DDD

(#88343) grizlisandor válasza Ereshkigal (#88342) üzenetére


grizlisandor
addikt

Ebből korai alvás lesz, és holnap korai ébredés, hátha még nappal bejutok. ;]

(#88344) RetroJack


RetroJack
tag

Üdv

Olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy a BFA-t érdemes megvenni már az elején vagy csak ha elvittem odáig a játékot?

(#88345) Viktor77 válasza RetroJack (#88344) üzenetére


Viktor77
titán

Szerintem mindegy.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#88346) NyalokAA válasza grizlisandor (#88341) üzenetére


NyalokAA
aktív tag

Elment az asszony csacsogni a barátnőkkel mondom belogolok a kis troll warriorommal pár corpse runt letolok barrensba :K ,de még benéztem ide előtte így ciccen a sör meg egy kis hearthstone :o remélem pár hét múlva lankad a hype

(#88347) warcat válasza Viktor77 (#88345) üzenetére


warcat
veterán

Miért lenne mindegy, ha megunja és otthagyja, bukott 25/30 eurót.

30 napos gametimeot ajánlok, pl egy régi battlechest aktiválásáért jár (vagy csak simán előfizetsz).
A mostani akció battle neten elvileg a hó végéig kitart tehát van idő dönteni,hogy kell-e.

EA: It's in the crate!

(#88348) RetroJack válasza warcat (#88347) üzenetére


RetroJack
tag

Akkor egyenlőre csak előfizetek. Köszönöm.

(#88349) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Valakinek nincs egy jó Mote of harmony farmoló helye?
Ezek közül egyik se nagyon pörgős:
[link]

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#88350) Plata válasza Csokishurka (#88349) üzenetére


Plata
félisten

Mihez kellene?
Ez elég olcsó cucc.
Ha jól láttam kb 12-13 arany darabja.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.