Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89651) echterion válasza Viktor77 (#89649) üzenetére


echterion
nagyúr

Hát a TW raid lenne a cél, amihez 380-as ilvl kell, azért nem játszik. az old boss-ok persze igen, de rohadt sokat kell hozzájuk utazni és persze csapatot is kell találni, main karival egyszer megcsináltam, de többet sok kedvem nem volt hozzá, loot sem volt valami fényes belőlük (már amikor volt).

Köszi Plata.

[ Szerkesztve ]

**********

(#89652) Plata válasza echterion (#89651) üzenetére


Plata
félisten

Eventes raiden voltam több karival mert fun.
De a loot ultra szar.
Ha fegyver esik az ok,de minden más ciki.
Ilvl van rajta de stat az kb olyan fele.
És scrappelni sem lehet,max eladod boltban.

(#89653) akasp


akasp
senior tag

Egy gyors kerdes: disc priest eseteben ha a Concentrated Flame (essence) sebzek, akkor Atonement-en keresztul jol latom, hogy nem heal-el?

(#89654) szaszab válasza akasp (#89653) üzenetére


szaszab
aktív tag

Jól. Nem hivatalos forrás, de azt olvastam, hogy:
Damage trinkets, Racials, Azerite traits, and Essences do not heal through Atonement (unless they increase our baseline spells damage, Smite/Penance etc).

Tehát csakis a pap saját spell-jei heal-elnek Atonement-en keresztül , amik a spellbook-jában megtalálhatóak. Ha jól értem.

(#89655) akasp válasza szaszab (#89654) üzenetére


akasp
senior tag

szuper.. :( mindenesetre koszonom szepen az informaciot.

sokadjara van megint benerfelve a disc priest, 8.3-as valtozasokrol nem is beszelve, es az egyetlen spell, ami ertelmes damage-ot tudna tolni, az pont nem jarul hozza az atonement heal-hez. nevetseges ugyanakkor, hogy egy hozzam kepest gyengebb gear-ben levo DH-nak tobb HP regen-je van, mint amennyit en healelek, cd-ket is eltolva, atonement-en keresztul.

[ Szerkesztve ]

(#89656) TBT


TBT
addikt

Legendary loot-ban és Shadowlands kiegészítőben gazdag, boldog új évet minden kedves topiklakónak!

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#89657) Plata válasza akasp (#89655) üzenetére


Plata
félisten

Én attól félek új kieg megint elcseszi az unholy dk-t.
BfA-ban eszement élvezetes lett.
Amennyire nem jött be Légióban olyan állati fun most.
De félek elcseszik újra.

(#89658) Fandango válasza Plata (#89657) üzenetére


Fandango
veterán

Eme félelmed ugyan mire alapozod?

(#89659) Plata válasza Fandango (#89658) üzenetére


Plata
félisten

Mert légióban az affli warlock volt a kedvencem,ami BfA-ban nagyon semmilyen lett.
Légiót végig affli warlockoztam,mert nagyon szerettem,de BfA-ban csak felhúztam 120-ra és kész,amilyen állati erős volt és szórakoztató légióban olyan semmilyen BfA-ban.
BfA-ban jó hecc az unholy dk.
Olyan instába vagy raidre menni vele ahol nagy tömeg van egyszerűen poén.
Minél nagyobb tömeget kap annál szórakoztatóbb.
Egyszerűen haláli ahogy minden vackot ami csak elé kerül megfertőz,minél többen jönnek annál poénabb.
Island expedícióra is jó hecc vele járni.
Egyébként ma timewalkingon az utolsó karimat is 110-re húztam.
Szerda óta két karit húztam fel 110-re timewalkingon.Warlockal szórakoztatóbb volt,de lassabb,sámlival uncsibb de gyorsabb,mert híler.

(#89660) szaszab válasza Plata (#89659) üzenetére


szaszab
aktív tag

Emiatt ne aggódj. A WoW folyamatosan változik. Amíg casual vagy, neked tök mindegy, mit adnak a kezedbe. Tudod miért? Mert mindig lesz valami, amiben meglátod a szépet, jót. No offense. De nagyon szélsőséges vagy. Neked valami vagy nagyon, vagy nagyon nem tetszik... Kul tiran druid, stb.

Sz'al relax. Annyi karaktered van, hogy csak! Kb már bejön a 9.1, mire te majd max szintre húzol minden classból egy karaktert. Főleg, ha nemsokára bejön a mecha gnóm és a vulpera, Shadowlands-ig azt fogjuk olvasni tőled, hogy milyen mókás a vulpera mágusod (most csak hasraütés-szerűen írtam valamit) füle, amikor cast-ol.:D
Vicces, de néha jókat mosolygok az írásaidon.

(#89661) Plata válasza szaszab (#89660) üzenetére


Plata
félisten

Vulperához kéne hordás kari is meg egyebek nem? :D

(#89662) Plata válasza szaszab (#89660) üzenetére


Plata
félisten

Mágust biztos nem kezdek még egyet.
Minden tipusból van egy nagy.
Fire,frost,arcane.
Fire mage karival toltam le mindent,war campaign,zóna sztorik.
Pap és monk az ami kevés van.
Pap 1,monk 2.
Bronzebearden van 22 nagy karim.
Mind allis.
Ötletem sincs hogy mechagnome mi legyen ha lesz.
Esetleg prot warri,az nincs még.
De nincs sok kedvem hozzá.
Elég hülyénnéz ki a mechagnome.

(#89663) kkdesign válasza Plata (#89662) üzenetére


kkdesign
senior tag

Nekem csak olyan kérdésem van, hogy te ezt hogy csinálod ? :D Ennyi karakter ennyi minden. Úgy emlékszem írtad ,hogy vannak gyermekeid is. Meló, család házimunkák mellett még ennyi karira van időd :D kicsit úgy érzem valamit rosszul csinálok :D Vaaagy ha igaz a mondás, hogy az ördög sosem alszik, akkor megvan a magyarázat ;] (remélem nem írtam semmi rosszat vagy bántót, legkevésbé sem áll szándékomban az ilyesmi )

[ Szerkesztve ]

(#89664) Plata válasza kkdesign (#89663) üzenetére


Plata
félisten

Napi pár óra játék elég,ha van heirloom akkor nem nehéz felhúzni.
Na meg sok kari eleve 110 volt légió után.
Na és kihasználtam timewalking eventet.
A rugómat most például úgy húztam fel 120-ra hogy stealthben afkoltam korrakon. :D
Nagy karival vettem xp potit boralusban és azzal meg heirloommal és eventes xp boostal jött az xp mint állat.
Ma még darkmoon event is kezdődik.
Darkmoon event buff+évfrodulós eventbuff+heirloom+xp poti=marha gyors fejlődés.
Híler és tank karit húzni nagyon könnyű,gyorsan és hamar lesz 120.

[ Szerkesztve ]

(#89665) echterion válasza Plata (#89664) üzenetére


echterion
nagyúr

Csak így mi értelme van a húzásnak? Semmi feeling, csak gyorsan átszaladni mindenen. Nem vagyunk egyformák. :)

**********

(#89666) kenwood válasza kkdesign (#89663) üzenetére


kenwood
veterán

Regen volt egy srac a guildben,akinek jol meno vallalkozasa volt,ami ment magatol,igy o azt azt idot,amit masok munkara forditanak,a wowra szanta.
Persze ez a ritka kivetel, a tobbseg felaldoz mindent (irl baratok,csalad,karrier) csak, hogy legyen meg 10k goldja a 37. bankos alton.

BC-ben kezdtem, tobbszor is abbahagytam par honapra,de mindig visszatertem. Vegul a WoD vegen tenyleg kiszalltam,azota mar a kiegeszitoket sem vettem meg,es a kovetkezot sem fogom.
Azota lett idom tanulni,lett egy uj,sokkal jobban fizeto szakmam. Van idom a barataimra, a csaladomra.Szabad emberre valtam.

Mindegy, hogy diak vagy, esetleg felnott ember, ha heti par oranal tobbet jatszol a wowwal, akkor az nagyon-nagyon sokba kerul. Vagy az iskolai eredmenyeid lesznek rosszabbakj,mint amilyenek lennenek,vagy a barataidat/parodat veszited el, vagy a munkahelyeden rekedsz meg egy szar pozicioban.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#89667) Lacee1986 válasza kenwood (#89666) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Ezzel nagyon nem értek egyet. Be kell osztani az időt és akkor nincs semmilyen probléma. Nekem a munka, család és egy 2 éves gyermek mellett is simán van napi 2 órám játszani.

Nem kell egy játékra fogni, ha valaki nem tudja magát "kontrollálni".

(#89668) kenwood válasza Lacee1986 (#89667) üzenetére


kenwood
veterán

Nyilvan nem ertesz vele egyet, ahogy kb. senki nem fog, aki rendszeresen olvassa ezt a topicot.
Max. azok, akik par ev utan nosztalgiabol beneznek ide,mint en.
100- bol 1-2 embernek tenyleg belefer, lehet,hogy pont te vagy az egyik.
A tobbiek majd csak evekkel kesobb,amikor kiszalltak,jonnek ra,mibe is kerult az,hogy a szabadideje szinte teljes egeszeben a wowra ment el.

Ez nem a kontrolrol szol,hanem arrol, hogy mire vegzel a meloval,meg a napi teendoiddel (foleg gyerek mellett), alig par orad marad elalvasig.
Ebbe kellene mindent besuriteni, a parodat,a barataidat, ha szeretnel jobb melot az aktualisnal,akkor a tanulast stb ....

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#89669) Eugene Roe válasza kenwood (#89668) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Nem kötelező egy embernek jobb melót akarnia, lehet hogy kereshetne többet, de nem erről szól az élet :)

Én elhagytam a wowot annyiban, hogy kiegenként játszok 1,5 hónapot, meg ha összejön a banda, akkor arénázunk még 1-2 hónapot. Aréna napi 1-1,5 órácskával is élvezhető.

[ Szerkesztve ]

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#89670) Ghoosty válasza kenwood (#89668) üzenetére


Ghoosty
őstag

A magyar TV nézési szokások alapján a 18-49-év közötti korosztály átlagosan naponta 3 és fél órát néz TV-t. Mivel vannak akik nagyon keveset tévéznek, így kell, hogy legyenek akik sokkal többet. Így a kikapcsolódásra szánt átlagos idő ennél több. Szóval WoW-ot okolni időhiányért nekem elég fura. (TV nálam nulla körüli, ha beleszámítjuk az egyéb forrásból szerzett tartalmak nézését, akkor sincs napi átlag 1 óra.)

Mikor még diák voltam, nem WoW-oztam, de bőven több időt elcsesztem kocsmázással, kocsmai sportokkal és egyéb számítógépes játékokkal, TV nézéssel, mint heti pár óra. Még alkalmi munkáim is voltak, mert kellett a pénz. A jegyeim biztosan lehettek volna jobbak is, de pont nem érdekelt, így is elvégeztem egy egyetemet (piacképes szakon), megfelelő állásom is lett.

Sose voltam nagy WoW játékos, Cata közepén én is abbahagytam, mert a gyerekek meg egy építkezés mellett már nem fért bele. Most egy hónapja kezdtem újra játszani, mert az építkezés befejeződött, a gyerekek meg nagyobbak lettek így az ő időigényük is megváltozott.

Szóval szerintem is kontrollról szól az egész.

(#89671) Balcsix válasza kenwood (#89668) üzenetére


Balcsix
senior tag

Én értem mit akarsz mondani, de nem teljesen értek vele egyet. Az hogy a hobbidra is fordítasz heti vagy akár napi szinten is pár órát a szabadidődből, az még nem végképp hátráltat az életed többi részében. Valaki például autóversenyzik vagy versenyszerűen bringázik (csak mondtam egy pár példát) szabadidejében, de valakinek a játék jelenti a kikapcsolódást, emellett pedig tanul/dolgozik úgy mint egy átlagos ember.
Gondolj bele, ha az emberek nem kapcsolódhatnának ki még ennél is feszültebb társadalomban élnénk, és a depressziósok aránya is jócskán nagyobb lenne.

(#89672) kenwood válasza Balcsix (#89671) üzenetére


kenwood
veterán

A bringazas,vagy a kocsikazas semmivel nem fog kevesebbet artani,mint a wow, ha azt nem heti par oraban,hanem minden nap csinalod.
Karrier/suli,vagy haverok, vagy csalad meg belefer melle,de mindharom ... az tenyleg csak 100 bol 1-2 embernek.
A tobbiek majd rajonnek egyszer,
En itt ezt lezarnam.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#89673) feri1014 válasza kenwood (#89672) üzenetére


feri1014
senior tag

Azota lett idom tanulni,lett egy uj,sokkal jobban fizeto szakmam. Van idom a barataimra, a csaladomra.Szabad emberre valtam.

Azért mert te függő voltál, felesleges általánosítani. Van, aki megtalálja úgy rá az időt, hogy az nem megy másnak a rovására.

(#89674) kenwood válasza feri1014 (#89673) üzenetére


kenwood
veterán

igen, van.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#89675) Danex válasza kenwood (#89672) üzenetére


Danex
addikt

Vagy a haverokkal játszik az ember aki más városban/országban él :)

Munkának jobb esetben a munkaidő végeztével véget kéne érnie, legalábbis nekem nem célom azzal előrébb lépdelni, hogy 10-11 órákat dolgozok napi szinten hétköznaponként és lelki/testi nyomorék leszek miatta...akkor aztán nagyon megérte :U

(#89676) feri1014 válasza Danex (#89675) üzenetére


feri1014
senior tag

Egyszerűbb bűnbaknak kikiáltani a játékot, mint szembenézni azzal, hogy magának köszönheti az egészet.

(#89677) whitezo88 válasza feri1014 (#89676) üzenetére


whitezo88
nagyúr

nekem is van guildtársam aki családapa, dolgozik, raider és még multiboxer is... az emberek nagy része úgy veri a semmire az idejét hogy fel se tűnik. mindenkinek arra van ideje amire akar. Ha valakinek szar a melója, azt se kötelező ha akkora baj...

(#89678) Whysperer válasza kenwood (#89666) üzenetére


Whysperer
addikt

Nekem is van egy Dagobert nevű ismerősöm ... Nagyon jól menő Apartmanja volt és Ő ült az irodában minden nap munka időben aztán WOWozott orrba szájba ,mert ott kellett lennie. ha jött vendég vagy valami akkor állt csak fel. Én Hetente 2 napo totthonról dolgozom és mindig megy a játék 8 órán keresztül majdnem. Egyedü lazérrt nem a WOW megy,mert a 2 napot leszámítva nincs több időm és a WOW-nak heti 2 nap nem elég. 8) Viszont a gép elöl nem tudok eljönni ,mert néznem kell a rendereket stb.

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#89679) MegalodonS válasza kenwood (#89666) üzenetére


MegalodonS
őstag

Akkor mondjuk mennyi idot hasznalsz, a mobilod bamulasaval, kb a wow sokkal kevesebb idot emeszt ma mar fel!!!

Mobil,WoW,sorozat,olvasas, vagy egy kapcsolat ami semmit nem er 5 ev mulva,tok mind1,ugyis valahol talalsz egy kis idocsapdat ;)

[ Szerkesztve ]

(#89680) kenwood válasza MegalodonS (#89679) üzenetére


kenwood
veterán

"en csak 3-4 sort dobok be melo utan, masok meg tuskeznek a reggeli fogmosas helyett"
Mindegy,engedjuk el, aki erintett,az ugyis csak utolag fogja megerteni.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#89681) echterion válasza kenwood (#89680) üzenetére


echterion
nagyúr

Én értem, miről beszélsz, nem vagy egyedül, de tudod ezt te is, csak megerősítésképp írtam.

**********

(#89682) MegalodonS


MegalodonS
őstag

8.3 avagy nem annyira alt barat lesz!! :Y :Y :Y :Y
Plata itt a veg az Altoholic emberek vegzete:D :D :D :DEn harommal kezdem majd,Prot pala,Balance Druid,BM Hunter :Y a tobbi 7 majd kesobb.

[ Szerkesztve ]

(#89683) Plata válasza MegalodonS (#89682) üzenetére


Plata
félisten

Egy karival lehet kipróbálom,de nem nagyon izgat.
Ez az invázió vagy mi a rák elég hülyeségnek néz ki.
Az új raiden eső mountok meg bénák.
Ha jól láttam 410-es gír kell a random raidhez.

(#89684) Plata


Plata
félisten

Tegnap el is felejtettem mondani hogy kaptam egy pofás mountot.
Köszönet érte RavenRise-nek. :R
Tegnap mikor fel mentem meglepi volt a teve. Vicces mount.

(#89685) TBT


TBT
addikt

Napokon belül itt az új patch!
Visions of N’Zoth Content Update Notes

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#89686) Plata válasza TBT (#89685) üzenetére


Plata
félisten

Fene,se goblin se worgen 120-as karim nincs.
Heritage armor na meg darkmoon fairie és a heroic darkshore érdekes.
Van arathoron egy worgen karim,talán 46,csak az a baj nem szeretem arathort.
Nekem már Bronzebeard az otthonom Wow-ban.
De felhúzni egy új worgent,nem sok kedvem van,nem is tudom milyen kari lenne jó.

(#89687) kenwood válasza Plata (#89686) üzenetére


kenwood
veterán

Szecsodi ?

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#89688) MegalodonS válasza TBT (#89685) üzenetére


MegalodonS
őstag

Feral Druid is kapott fejlesztest ;] ;] ;]

Feral Druids’ abilities now have improved sound effects.WTF :D :D :D

Finishing abilities should now audibly stand compared to other abilities.Dealing bonus damage against bleeding targets can now be heard

A lock jo lesz
Affliction

The following pets now show up under players’ unit frames with a timer: Dreadstalkers, Vilefiend, and Grimoire: Felguard.
Deathbolt now deals 20% of the total remaining damage of the Warlocks’ damage over time effects on the target (was 30%).
Nightfall’s chance to trigger increased by 33%.
Nightfall now increases the damage of Shadow Bolt by 50% (was 25%).
Drain Soul damage increased by 50%.

Developers’ note: One of the key concepts for Affliction Warlock is spreading damage over time spells on a number of different targets. While Deathbolt keys off these types of spells, it provides more-than-expected burst damage and outperforms the other two talents in every situation. In addition to reducing Deathbolt’s effectiveness, we’re improving the other two talents on the tier to give more options to Affliction Warlocks.

(#89689) Zimmi91 válasza MegalodonS (#89688) üzenetére


Zimmi91
addikt

Remélem hasonló jó lesz mint legionba volt, ott imádtam az Afflit, BFA-ba inkább destrut toltam :DDD

" Just remember Manchester is RED! "

(#89690) fonok87 válasza TBT (#89685) üzenetére


fonok87
aktív tag

Completing Magni’s quest chain to unlock the Heart Forge now starts your Heart of Azeroth at level 50, up from level 35.
Milyen jó hogy most csináltam meg 2 alttal :DDD Vajon felfejlődik 50re magától, vagy akkor ezek a karakterek így jártak?

Truss me, I'm an engineer.

(#89691) Plata válasza Zimmi91 (#89689) üzenetére


Plata
félisten

Légióban az affli warlock olyan volt mint a terminátor.Minél több volt az ellenség annál jobban szórakozott.

(#89692) Ideg


Ideg
aktív tag

WoW Classic P3 - Február 13.

[link]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.