Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89601) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Classicba is most jott meg az av, de mar a rushos verzio. Ertsd: vagy 10p alatt az ally nyer mert gyorsabban ott van es berusholja, vagy ha eppen megallitjak oket akkor nyer a horda. Boss idezes, kuldizgetes nincs. Meg honor farmolas kozepen se.

(#89602) DjDanee87 válasza whitezo88 (#89601) üzenetére


DjDanee87
addikt

Repufarmolni akar ott jelenleg az emberek többsége, ezért megy így szerintem. Ha a többségnek meglesz az exa biztos lesznek csaták is, rendes PvP.

Szerencse hogy papként nekem nincs semmi jobb cucc PvPből. rühellem és így nyugodtan hanyagolhatom.

(#89603) Hansomester válasza whitezo88 (#89601) üzenetére


Hansomester
tag

Igen, az ally nyer.... de a horda kap több honort, mert Ők meg arra mennek :)

"Sesshoumaru Nagyúr, biztos, hogy okos ötlet volt életben hagyni ezt a nőt? -Yaken, legközelebb nyisd ki a szemed, akkor láthatod, ez a nő már halott!"

(#89604) Whysperer válasza Plata (#89599) üzenetére


Whysperer
addikt

Persze csak mondom nem játszottam fel éve. 😂😂😂

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#89605) MegalodonS válasza Hansomester (#89603) üzenetére


MegalodonS
őstag

Igen de az Ally 2-3 percenkent megy be, a horda meg 15 perc + tehat ki jar jobban?? ;)

(#89606) Plata


Plata
félisten

Na úgy döntöttem felhúzok egy hordás karit is 120-ra.
Troll dudut felrántottam.
Állati könnyű volt gírelni timewalking miatt.
Nazjatar küldit csinálom épp vele,de már 386 ilvl. :D
Egyedül a gyűrűkkel volt gondom.Vendornál csak stamina intelect statos gyűrű van.
De egyenlőre érje be vele. :DDD
Bakker,hordás nazjatar bevezető sztori sokkal egyszerűbb.

[ Szerkesztve ]

(#89607) Lacee1986 válasza Plata (#89606) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Nézd meg az AV bejáratánál lévő TW vendort, ott is vehetsz 2 féle gyűrűt badge-ért.

(#89608) Plata válasza Lacee1986 (#89607) üzenetére


Plata
félisten

Este letoltam neki 5 Tw-t küldi miatt.
405 és 395 gyűrű esett.
Öt insta és nazjatar bevezetővel 395 ilvl lett.

(#89609) bypass|HUN


bypass|HUN
tag

Hali, huntáktól kérdeznék.
[Animal Companion] talentnél eddig mindig 2 petem volt egyszerre, most kicseréltem a peteket más fajtákra, azóta csak egy petem van (mindig amit megidézek). Korábban két farkas volt az egyes és a kettes slotban, nem spirirt beast-ek. Most két spiritet tettem be a helyükre, de minden alkalommal csak egyet idéz meg, a másodikat nem hívja elő. Visszacseréltem, de most már a sima farkasokkal sem müxik...valami tipp?

Illetve pvp-re milyen petet javasoltok? :R

Üdv: bypass

[ Szerkesztve ]

"A globális mindenség nem tönkretehető." by Tiby

(#89610) Whysperer


Whysperer
addikt

Srácok érdemes most BFA Vál meg foglalkozni? Vagy már 8nkabb csak rendeljem elő a kieget aztán csak avval majd.? BFA-ba igazán csak az m+ kötött le. :R

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#89611) Plata válasza Whysperer (#89610) üzenetére


Plata
félisten

Én még semmi értelmét nem látom a 8 megvételének.
Nem ad semmi újat,új DK kari nem kell.
Gondolom a nyolc valamikor majd nyáron jön ki.
Semmi olyasmit nem ad ami miatt érdemes lenne előrendelni.
BfA most egész jó,ez az Av is egész mókás,meg Timewalking hét is van.
Meg ami jár is előrendeléshez elég tré.
A mount béna,transmog szet röhejes.

[ Szerkesztve ]

(#89612) warcat válasza Plata (#89611) üzenetére


warcat
veterán

A 120-as character boost kitermeli a standard-heroic felárát megjelenésig, ha amúgy is játszanál.Minél később vágsz bele, annál drágább.

EA: It's in the crate!

(#89613) Plata válasza warcat (#89612) üzenetére


Plata
félisten

Játszani játszom,de a boost nem izgat,főleg most hogy AV van a boost fölösleges.
Nem is akarok új karit már szerintem.
Esetleg még egy mechagnómot.
De azt fel kéne húzni rendesen,hisz a boostal nem fog járni neki a mecha öltözék,ha lesz.

(#89614) TBT


TBT
addikt

120-as szint elérése után mi a leggyorsabb/leghatékonyabb módja a Gear szint növelésének?

Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#89615) Plata válasza TBT (#89614) üzenetére


Plata
félisten

Nazjatarban kapsz 385-ös geart vendortól,darabja 5 manapearl vagy mi a ragya.
Nazjatar bevezető küldi ad két darab 385-ös itemet,az egyik benthic a másik nem,kapsz 370-es fegyvert is.
De timewalking hét van,380-as itemeket kapsz vendortól,Alterac valleyban honorért és timewalking tokenért kaphatsz szintén 380 vagy 390-es itemeket,fegyvert is gyűrűt is,az aukciós házban nevetséges áron 40-as trinketeket árulnak.
Utána meg érdemes menni heroic warfrontra ad 430-as cuccot,heti küldetés 5 TW insta 415+ item,Nazjatar boss 415+ item ha mázlid van.

[ Szerkesztve ]

(#89616) TBT válasza Plata (#89615) üzenetére


TBT
addikt

Alterac Valley küldetést megcsináltam, de a Vendort nem találom sehol (Alliance oldal). A Hordásat bezzeg megtaláltam. :DDD
A Deathwing-es mount miatt kellene, azt hiszem ahhoz a Raidhez 380-as Itemlevel a belépő.

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#89617) Plata válasza TBT (#89616) üzenetére


Plata
félisten

Pedig bent van az allis vendor is,alterac valley-ban.
Én is vettem nála cuccot,friss 120-as karinak.
Staffot meg gyűrűt.A vendor timewalking itemeket árul,de nem raret hanem epic-et.
Igen a raidhez 380 kell,de ha veszel benthic geart meg tw-s cuccokat megvan a 380.
Egyébként hülyeség a 380-as gír követelmény,mert az insta timewalking,ha bemész akkor ugyanúgy leszintezi a geared.

[ Szerkesztve ]

(#89618) TBT válasza Plata (#89617) üzenetére


TBT
addikt

Igen, de 380-as szint alatt be sem enged arra a Raidre. :(

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#89619) Plata válasza TBT (#89618) üzenetére


Plata
félisten

Igen azt tudom,csak nem értem mi értelme van egy timewalking instában ilvl-t kérni,mikor úgysem számít.
De mondom menj TW instába először ha más nincs ott is esik 395-ös cucc,tw vendornál van jó pár item,trinketet meg tudsz venni nagyon olcsón,arathoron valami 1-2 ezer arany a trinket darabja,bronzebearden már 3-4k.
Nazjatar bevezető küldiben kapsz 20 mana pearl-t,abból is tudsz venni 4 darab 385-ös itemet.

[ Szerkesztve ]

(#89620) MegalodonS válasza TBT (#89614) üzenetére


MegalodonS
őstag

Az egy hetes balance druid lvl120 es meg 7 nap
En a benthic(a palam mar az alapot kifarmolta neki)+ TW + island es heti WQ azerite farm.

[ Szerkesztve ]

(#89621) tPedro_ válasza TBT (#89616) üzenetére


tPedro_
őstag

TW vendor SW-ben van a Cata portálok mellett.

(#89622) Viktor77 válasza tPedro_ (#89621) üzenetére


Viktor77
titán

De neki az AV-s vendor kell. Az meg Hillsbradban van, vagy asszem van bent a BG-n is.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#89623) TBT válasza tPedro_ (#89621) üzenetére


TBT
addikt

Köszönöm a segítségeket! :R

Megtaláltam a vendorokat, amit tudtam beváltottam, 360 lett 300-ról. Még 20 szint kell az Anniversary raidhez. :D
Irány Heroic Dungeon-t és Raidet farmolni. Minden vágyam ez volt. :DDD

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#89624) echterion válasza TBT (#89623) üzenetére


echterion
nagyúr

Én a lányomnak csinálom épp, powerleveling, most járok 72-es szinten a DK-val. Sajna AV alig hoz xp-t, így instázás megy most ezerrel, ami rém unalmas egy idő után, de AV sokkal uncsibb nekem, szóval marad az insta, nem tudok gyorsabb módszert.

**********

(#89625) Plata válasza TBT (#89623) üzenetére


Plata
félisten

Ma új world boss van nazjatarban.
Ha veszel seal of mi a szöszt akkor jó eséllyel kapsz itemet.
Ha mázlis vagy kettőt is.

(#89626) Zimmi91 válasza Plata (#89625) üzenetére


Zimmi91
addikt

Vagy egyet se, de akkor is még rátudsz írni az emberekre hátha oda adják neked :DDD :DDD

" Just remember Manchester is RED! "

(#89627) Plata válasza Zimmi91 (#89626) üzenetére


Plata
félisten

Igen az vicces mikor dupla semmi. :D
De van amikor dupla cucc.
Még sosem írtam rá senkire.
Ha esik esik,ha nem nem.

(#89628) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Vanillában ennyit ér az AVzás hogy mindenki tolja most: 86k honor, 620 kill heti teljesítmény ért 1 db rankot, 1-ről 2-re. Zseniális.

(#89629) Plata válasza whitezo88 (#89628) üzenetére


Plata
félisten

Inkább gyere vissza retailra,ott le lehet nyúlni a mikulás verdáját. :D

(#89630) Danex válasza whitezo88 (#89628) üzenetére


Danex
addikt

Tudom én hibám hogy nem olvastam rendesen utána, de így elég értelmetlen lett számomra az egész Vanilla.

Egyedül lehet csak joinolni Av-ra ahová 15perc alatt hív be, és vagy 45percen át szenvedsz hogy kapj 5k honort vagy elengeded és az ally 8perc alatt az összes heralddal beüti a bosst és megnyeri 3k honor.

Rankot lépni meg pont emiatt, hogy csak annyi kell hogy bármi skill nélkül csak feküdj a Queuen és jöjjön a honor dolgozó élettel rendelkező emberként eléggé szomorú.

WSG legalább skill orientált de nulla honort ad és hosszú is.

(#89631) TBT válasza Plata (#89625) üzenetére


TBT
addikt

374 az aktuális szint, de a Heroic Dungeon jellemzően már rosszabb cuccot dob, szóval fck me. :DDD
Mythic-re nincs embör, és a World Questek is csak 350 körüli cuccokat dobnak. :D

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#89632) DjDanee87 válasza Danex (#89630) üzenetére


DjDanee87
addikt

Pedig tényleg nincs változás. Vanillaban is csak nolife kockák tudták elérni a legmagasabb rangokat.

Én nem is PvPzek, örülök hogy a PvEre éppen jut időm.

(#89633) Plata válasza TBT (#89631) üzenetére


Plata
félisten

Nazjatart nem próbáltad?
5 manapearl 1 385-ös item.
Nekem a druidámnak asszem 388 a gs és 385-400-as itemeket kapott wq-ra.
400-as epic chest és vállas.

[ Szerkesztve ]

(#89634) Addel válasza whitezo88 (#89628) üzenetére


Addel
senior tag

Én 200k honorral is csak 1 rankot léptem 3-ról 4-re. :K

(#89635) whitezo88 válasza DjDanee87 (#89632) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Vanilla PVP 14 éve is csak arról szólt ki mennyit seggelte a BG-t, szokszor acc sharinggel. Mivel ennyien játsszák és így teljesen mindegy mennyi honorod van, ha a másiknak több aki többet joinolt, és így előrébb van. BGn nem a killek száma számít, a honor nagy része fix.
WPVPnél sokkal kevesebb ember szórakozott ember hogy ment TM-SShoz, azért volt 1 hét alatt is sok rank lépés, mert kb 90%-a egyáltalán nem ölt senkit.

(#89629) Plata

mióta Classic van, be se logoltam BFA-ra, nem hoz lázba a solo játék ott, itt van MMO is nem csak RPG. Ez a Diablo3 féle itemizáció hidegen hagy. Meg több az értelmes ember még pugban is, és olyanokkal játszom egy guildben akikkel még 10+ éve, sokak köztük azóta nem is nagyon játszottak.

Most mondjuk leült kicsit, MC-Onyt már kifarmolta minden rendes guild, off gearbe megy a loot nagy része már. Majd jön BWL kb talán 2 hónap, akkor megint lesz pörgés.

[ Szerkesztve ]

(#89636) Plata válasza whitezo88 (#89635) üzenetére


Plata
félisten

Ma heccből 20 karival letoltam nazjatar boss-t.
19 alli 1 horda.
Allival rengeteg party volt,hordával percekig semmi.
1 karinak két item,4 karinak egy item.
Töbinek meg maradt a hitem.
Hogy majd talán legközelebb lesz item.
:D

Egyébként meg pont annak jött cucc akinek amúgyis jobb cuccai vannak.
A sok új av-n felhúzott karinak semmi.

[ Szerkesztve ]

(#89637) Mr X válasza Plata (#89636) üzenetére


Mr X
veterán

Neked honnan a fenéből van ennyi időd? WoW, GTA, RDR és még ki tudja. Neked nem 24 óra egy nap? :D

(#89638) Plata válasza Mr X (#89637) üzenetére


Plata
félisten

Bakker nazjatar boss max 5 perc.
És tudom félig afkolva tolni.
Ha gáz van alt tab és kész. :DD
Ezért jó a retail WoW.
Classicon te nem tudsz afkolni.
Rdr meg csak este,mikor nyugi van.

[ Szerkesztve ]

(#89639) TBT


TBT
addikt

Battle for Azeroth: Visions of N’Zoth Goes Live January 14

RAID UNLOCK SCHEDULE:
January 21 – Normal and Heroic Difficulties
January 28 – Mythic Ny’alotha, Raid Finder Wing 1 (Vision of Destiny)
February 11: Raid Finder Wing 2 (Halls of Devotion)
February 25: Raid Finder Wing 3 (Gift of Flesh)
March 10: Raid Finder Wing 4 (The Waking Dream)

EU-ban január 15-én érkezik az új patch.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#89640) echterion válasza TBT (#89639) üzenetére


echterion
nagyúr

Nocsak, azt hittem, nyárig már nem jön semmi új content. Kellemes meglepi, köszi Blizz.

**********

(#89641) Viktor77 válasza echterion (#89640) üzenetére


Viktor77
titán

Komolyan? :D

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#89642) TBT válasza echterion (#89640) üzenetére


TBT
addikt

Január 29 pedig megjelenik a WarCraft 3 Reforged. Eléggé WarCraft-osan indul a 2020-as év. :D

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#89643) Eugene Roe válasza TBT (#89642) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Ja, tiszta 2002 ;]

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#89644) TBT


TBT
addikt

Boldog Karácsonyt minden kedves topiklakónak és játékosnak!

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#89645) echterion


echterion
nagyúr

Boldog Karácsonyt Mindenkinek!
Elértem a 370-es ilvl-t, minden benthic cuccom megvan. Hogy lehet innen a leggyorsabban 380-ra ugrani? Egy one-hand fegyó, egy trinket, meg két gyűrű, ami 300 alatt van.

**********

(#89646) Plata válasza echterion (#89645) üzenetére


Plata
félisten

Trinket ilvl 400-as az AH-ban 1-2 ezer arany.
Gyűrű az neccesebb,de wq ad,fegyvert ad 370-est a nazjatar bevezető küldi.
De vehetsz alterac valley vendornál 390-est honorért és timewalking tokenért.
Fegyvert is gyűrűt is.

(#89647) Viktor77 válasza echterion (#89645) üzenetére


Viktor77
titán

TW raid, TW old bossok, Darkshore összes rare-jét leütni, bármelyik dobhat cuccot.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#89648) echterion válasza Plata (#89646) üzenetére


echterion
nagyúr

Nazjatar kipipálva, onnan az egyik fegyó, de ugye két egykezest használ a DH. AH-t megnézem, van már kb. 7ezer arany így a powerlvling közepette ennyi jött össze. AV vendor merre van? Van kb. 900 TW badge, meg némi honor.

(#89647) Viktor77: TW nem játszik, addig már nem lesz több szerintem, míg lejár az anniversary-s event. Darkshore-t még megleskedem.

[ Szerkesztve ]

**********

(#89649) Viktor77 válasza echterion (#89648) üzenetére


Viktor77
titán

TW játszik, tekintve, hogy az szülinapi event része mindkettő, amit írtam.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#89650) Plata válasza echterion (#89648) üzenetére


Plata
félisten

AV vendor alli oldalon hillsbrad foothilisben van.Nem sokkal a grincs alatt.Karácsony eventes boss közelében.
Hordás nem tudom hol.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.