Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89251) Eugene Roe válasza Lacee1986 (#89248) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Most elmagyarázzák? Az fasza, csak sajnos volt egy teljes kiegük erre, és bizony ott kellett volna ügyesnek lenniükm

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#89252) lakisoft válasza warcat (#89249) üzenetére


lakisoft
veterán

jóvanaz dógozzanak a goldfarmerek :D.

(#89253) echterion válasza Lacee1986 (#89248) üzenetére


echterion
nagyúr

Elmagyarázzák? Két összefüggő kieg között még átvezető könyvet is kiadnak esetleg? :))
Azt nem tudom, hogy miért lett ilyen keményleány, megosztanád velem is?

**********

(#89254) Viktor77


Viktor77
titán

Nem tudom ki nézte, elmagyarázták-e, hogy mi az a new zone?

"Revamped Leveling Experience - Level 1-10 in a new zone, 10-50 in any expansion, 50-60 in Shadowlands."

Ennyit találtam:
"Levels 1-10: A New Journey for New Players
New characters will embark on an introductory voyage to learn about everything there is to do in Azeroth, including your first mini-dungeon."

De tök jó, hogy lehet level 10 után akár BfA-ban is szintezni. :)

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#89255) feri1014 válasza echterion (#89253) üzenetére


feri1014
senior tag

Két összefüggő kieg között még átvezető könyvet is kiadnak esetleg?

MoP és WoD között pont ilyen volt a War Crimes. Azzal kötötték össze a két kieg eseményeit.

Sylvanas pedig a Jailert segíti. Hasonlóak a céljaik. Valószínűleg innen jött az a plusz, amivel le tudta győzni Bolvart.

(#89251) Eugene Roe: Miért kellett volna BfA alatt elmagyarázni azt, ami a következő kieghez tartozó sztori? Elég régóta átível a sztori egyik kiegészítőből a másikba.

(#89256) Lirion válasza Giovan! (#89243) üzenetére


Lirion
addikt

Azért ennyire nincs eltitkolva, hogy honnan az ereje a csajnak... Szerintem teljesen egyértelmű, hogy ez a Death nevű valami adja neki az erőt, ami a videóban is ott volt többször a hátterében és minél többen halnak meg és kerülnek a Maw-ba, annál erősebb lesz Death és ezáltal Sylvanas. A kieg során elég szép számmal hullottak az élők, szóval volt miből erőt meríteni.

(#89257) grizlisandor válasza Lirion (#89256) üzenetére


grizlisandor
addikt

Rendben, ezt még úgy el is hiszem, de győzze az LK-t, de ne verje hülyére. Tudjuk jól, hogy nem legyőzhetetlen a LK, ugye wotlk Champions of the Argent Tournament delegáció Tirion Fordring vezetésével. De a Helm of Domination megsemmisítése az már nekem más tészta, legalább sérült volna.(spoiler marvel univerzum bizonyos csettintése). A kiegbemutató videó végén van egy árnyék Sylvi mögött, mintha valakinek az utasításai szerint cselekedne, ki lehet az? Nzoltán? Mi lett vele retail-on?

(#89258) Viktor77 válasza grizlisandor (#89257) üzenetére


Viktor77
titán

Nem ő. Jailernek hívják, lelkeket tart "fogva". Nem parancsol Sylvinek, inkább együtt dolgoznak, hogy minél több lélek kerüljön át a túlvilágra.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#89259) grizlisandor válasza Viktor77 (#89258) üzenetére


grizlisandor
addikt

Meg is van(katt), köszönöm.

Más:
Nem láttam a topikban, hogy classic wow Phase 2 nov. 12.

Ez valami vicc?
Nyáron meg már BC lesz, ezzel a tempóval?

(#89260) Csapoati válasza grizlisandor (#89259) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Tekintve, hogy 5 phase lesz és a classic megjelenése után 2,5 hónappal jött csak a 2., így nem hinném. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#89261) HugóBoss válasza Plata (#89244) üzenetére


HugóBoss
tag

Csak ezért néztem be, hogy megnézzem szerinted miért szar minden. kiszámíthatóság ftw...

(#89262) Peetey91 válasza HugóBoss (#89261) üzenetére


Peetey91
senior tag

Úgyis altokat fog húzni, az új content másodlagos. ;]

(#89263) lakisoft


lakisoft
veterán

na tessék mi ez a 3 változat az új kiegből? OMG és WTF
Epic Edition - 75 EURO - heroic + pet + 30 nap gametime?
Heroic Edition - 55 EURO - 120-as boost + mount?
Base Edition - 40 EURO - csak a játékot tartalmazza.
most jött a mail nekem. Másnak is?

[ Szerkesztve ]

(#89264) grizlisandor válasza lakisoft (#89263) üzenetére


grizlisandor
addikt

Nekem csak a HS kieget akarják eladni.

Sikertelenül. ;]

(#89265) Viktor77


Viktor77
titán

Ne felejtsétek, szerdától évfordulós event, Deathwing mountot lehet szerezni, aki tud logoljon be, és nyomja le 3 kieg 3-3 bossát érte.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#89266) feri1014 válasza lakisoft (#89263) üzenetére


feri1014
senior tag

Mi a gond ezekkel? :F

(#89267) Giovan! válasza Viktor77 (#89258) üzenetére


Giovan!
addikt

Aha, szóval megpróbálnak új elemeket bohozni a lore-ba. Na, erre akkor kíváncsi leszek, lehet mégis ránézek majd erre a kiegre :K

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#89268) Skyhunter válasza Viktor77 (#89265) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Solozni is lehet, vagy mire kell számítani? LFR, netán timewalked szerű fullos raidben kell tolni?

(#89269) tPedro_ válasza feri1014 (#89255) üzenetére


tPedro_
őstag

Nekem pl nem igazán tetszenek ezek az átívelős sztorik. Sokkal jobb volt, amikor egy kiegészítővel le is lett zárva az adott téma, legyőztük a főellenséget, aztán jött valami más.

(#89270) Viktor77 válasza tPedro_ (#89269) üzenetére


Viktor77
titán

Csakhogy a BfA főellensége Nzoth, és őt valószínüleg le is győzzük valahogy.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#89271) hunvarlan válasza lakisoft (#89263) üzenetére


hunvarlan
aktív tag

Nekem is jött e-mail ki is verte nálam a biztosítékot mi ez ha nem bőr lehúzás eddig a kieg-gel együtt kaptál Boostot most meg fizess érte 15 euróval többet mennyi lesz az ára majd a delux kiadásnak mert azt még be sem jelentették vagy az epic kiadás lenne az az sem olcsó azért 75 euró elég nevetséges azért azért van bőr a pofájukon rendesen mind1 szerintem nekem marad a sima verzió ha megveszem egyáltalán pl ami zavar hogy eddig nincs semmilyen új class bejelentés tudom lehet ma lesz de akkor is csak a zónák bemutatása nekem kevés eddig!

(#89272) TBT válasza lakisoft (#89263) üzenetére


TBT
addikt

Lesz majd fizikai CE is, a megjelenéskor. Így, aki arra vár, annak sajnos még várnia kell. :DDD

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#89273) Mr X válasza hunvarlan (#89271) üzenetére


Mr X
veterán

Legalább néha használj vesszőt meg pontot, ezt szenvedés volt elolvasni.

Ha nincs szükséged boost-ra és ne mkell a mount, a 40 EUR vállalható ár, ha lesz is tartalom az új kiegben.

(#89274) warcat válasza Mr X (#89273) üzenetére


warcat
veterán

Én hőbörögtem már egy jót a kiadások miatt tegnap, hiszen elérhető lett egyből a bemutató alatt a rendelés.

Viszont a level squish miatt nekem úgy tűnik,hogy az a szándék, hogy könnyebb legyen altokat gyártani, vagy csak simán belevágni a játékba.
Level1-10 között lesz egy kézenfogós gyorstalpaló valami, aztán 10-50 között oda mész ahova akarsz az összes kieg skálázódik hozzád Burning Crusadetől BfA-ig sőt gondolom a vanilla részek is.

Így nincs okuk rá, hogy "ingyen" újabb karaktert adjanak mindenkinek csak azért, hogy az újoncoknak legyen egyáltalán kedve belevágni, ezért áttolták a prémium kiadásokba.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#89275) Lacee1986 válasza warcat (#89274) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Ez egyértelmelműen azért van, hogy közelebb hozzák árban a boosthoz. Így később mikor leárazzák az alapjátékot, nem fogják csak amiatt megvenni.

Ezen felül ha jól láttam a kieghez tartozó boost, csak arra az accountra alkalmazható, amin aktiválták.

(#89276) warcat


warcat
veterán

60-70% faster to level 1-50 in Shadowlands.

Pick any expansion to level 10-50

New starting zone, Exile's Reach. Új játékosok kötelezően itt kezdenek, a régiek választhatják a régi kezdőket is, az újoncok ezután BFA kiegészítőben szinteznek ,a veteránok meg válogathatnak

A többi ott van MMO championon (vagy a streamen) nem akarom ismételni, csak a korábbi kérdésemet/felvetésemet meg is válaszolta ez a rész.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#89277) Eugene Roe válasza feri1014 (#89255) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Mert már Saurfangot is így rendezte le?

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#89278) BoneDragon válasza warcat (#89274) üzenetére


BoneDragon
veterán

Minek kellett kinyirni a regi kieg teruleteket... en ennek nem orulok.

(#89279) lakisoft válasza BoneDragon (#89278) üzenetére


lakisoft
veterán

Hááát én meg örülök.

(#89280) Lacee1986 válasza BoneDragon (#89278) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Nem nyírtak ki semmit, ezt ki is emelték. Ugyan úgy szintezhetsz ha neked az tetszik, viszont az új játékosoknak tisztább lesz a kép.

(#89281) feri1014 válasza Eugene Roe (#89277) üzenetére


feri1014
senior tag

Igen.

(#89282) Razzul válasza grizlisandor (#89259) üzenetére


Razzul
senior tag

Szerintem is nagyon feszített a tempó. De akik a játék kiadásakor is nolifeban tolták és már van egy 60-as karijuk azok türelmetlenek. Amíg nem jön új tartalom csak altot tudnak húzni.

Eközben én meg még csak most leszek 60-as. :DDD Kétlem, hogy az olyanok lennének kisebbségben, mint én.

Stat crux dum volvitur orbis

(#89283) grizlisandor válasza Razzul (#89282) üzenetére


grizlisandor
addikt

Azt is megértem, de nem a nolife emberekből él meg a Blizz.

P2-ben(katt) Honor and Dire Maul, aki nem pvp-zik az ezt a content-et is elég hamar letudja. :U

Én a héten be se léptem. :DDD

(#89276) warcat:
Ez érdekes. :B

Sok dolgot átértelmeznek, így felkelltették az érdeklődésemet, de áhh megint kiadjak 40 Eurót, hogy játszak 2 hetet rendesen, mint a BFA-val, nincs az az isten. ;]

(#89284) Razzul válasza grizlisandor (#89283) üzenetére


Razzul
senior tag

Ebből akkor megmarad a Honor rendszer, mert Dire Mault már kiadták október elején. Maraudon is bent van release óta.

Stat crux dum volvitur orbis

(#89285) Razzul válasza Razzul (#89284) üzenetére


Razzul
senior tag

Ja, meg a world bossokat se felejtsük el. De ha az ember nem topguildben van, azok sem zavarnak sok vizet tartalom tekintetében.

Bocsi a dupláért.

Stat crux dum volvitur orbis

(#89286) Effen


Effen
csendes tag

Sziasztok!
Napszakot lehet a játékban állítani? Miután mindig helyi idő szerint este játszom, a játékban is éjszaka van. :)

(#89287) Viktor77 válasza Effen (#89286) üzenetére


Viktor77
titán

Nem.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#89288) Plata válasza Effen (#89286) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem nem sokat zavar hogy éjszaka van.
Nincs igazán sötét a játékban.
ESO-ban rühellek éjszaka játszani mert ott aztán tényleg sötét van.Csak ott ugye szerencsére nem helyi idő szerint van,hanem pár óráig tart egy nap,pontosan fogalmam sincs.
De ha éjszaka van akkor megyek betörni és zsebelni,mert hogy én ki nem teszem a lábam a városból az fix. :D

(#89289) bypass|HUN


bypass|HUN
tag

Nektek megy a blizz launcher?
It's a busy day for Blizzard Services!
Illetve, ha mégis elindul, akkor server is full...majd egy kis idő múlva disconnect... :Y
Egész nap aktív voltam, de egy kis időre el kellett szaladnom, erre ez fogad... :B

Üdv: bypass

"A globális mindenség nem tönkretehető." by Tiby

(#89290) Argos válasza bypass|HUN (#89289) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Én most tanítok 3-5 új káromkodást a kutyámnak...
(naaggggyon finoman fogalmazva)
Besz@rás, hogy egy ekkora cég, egy "D" kategóriás játékánál nem tudja biztosítani a hozzáférést... amiért fizettem. :W

...elmúlik...

(#89291) bypass|HUN válasza Argos (#89290) üzenetére


bypass|HUN
tag

Oké, akkor megnyugodtam, nem az én rendszeremben van a hiba. :R
Nyugi, addig sétáltasd meg a blökit, aztán mire visszaértek már minden jó lesz. :K
Amúgy meg egy kis pihi nem tragédia... :R

whitezo88: fasza... :W

Üdv: bypass

[ Szerkesztve ]

"A globális mindenség nem tönkretehető." by Tiby

(#89292) whitezo88 válasza bypass|HUN (#89289) üzenetére


whitezo88
nagyúr

mikor írtad bent voltam, kiléptem de most nem enged be.

(#89293) Argos válasza bypass|HUN (#89291) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Persze, nem tragédia.
Csak mikor végigmelózod a napot, pattintasz egy sört, na akkor xpézzünk kicsit és egy órát bámulod a launcher-t..
Az nem vicces.

A blöki meg már sétált, labdázot, vacsizott is. :)

mod.: launcher-en túllépett, már csak "Login server is full" :U

[ Szerkesztve ]

...elmúlik...

(#89294) bypass|HUN válasza Argos (#89293) üzenetére


bypass|HUN
tag

Abszolúte értem, és igazad is van :R , csak gondoltam nem ér annyit, hogy bosszankodj miatta. Mondom én, aki egész nap játszhatott... :B ;)

Üdv: bypass

"A globális mindenség nem tönkretehető." by Tiby

(#89295) MegalodonS válasza warcat (#89276) üzenetére


MegalodonS
őstag

Akkor most minden altot eleg csak lvl 50-re huzni??? :))Nem értem hogy lesz kiszamolva ha mondjuk lvl20 egy allied race kezdo :F :F

[ Szerkesztve ]

(#89296) Lacee1986 válasza MegalodonS (#89295) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Az összes allied race level 10-en fog kezdeni, dh és a dk pedig lvl 1-en. A többi pedig skálázóni fog. Ha 50 lesz a mostani 120, akkor kb 21-re fog változni a mostani 50, ha úgy hagyod.

(#89297) lakisoft


lakisoft
veterán

A stat skálázódásról mit tudunk?

(#89298) Azie válasza grizlisandor (#89283) üzenetére


Azie
őstag

nekem a héten jár le az előfizu, bevettek egy raider guildbe, de erősen gondolkodok, hogy cancelezem. minden alt karim 25+, csak resteddel húzom őket, de kezdek kiégni :D

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#89299) whitezo88 válasza Azie (#89298) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Egyelőre a raid pedig csak 1 nap normális helyen, többi szabad foglalkozás. Én warrit altozok, de kb mint sajtreszelővel hokizni.

(#89300) Lacee1986 válasza lakisoft (#89297) üzenetére


Lacee1986
senior tag

There will not be a stat squish. It's very important that players feel just as powerful when they log in to play the expansion.

Nem lesz.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.