Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88201) Peetey91 válasza Ereshkigal (#88200) üzenetére


Peetey91
senior tag

Diabloba átvinni a karaktert. :D

(#88202) torik válasza Ereshkigal (#88200) üzenetére


torik
senior tag

Az elég kidobott idő lenne akkor :D

All that and a bag of chips

(#88203) Interceptor


Interceptor
addikt

bfa-ban egy rogue-nak melyik profokat érdemes nyomnia? pvp meg pve is érdekelne. köszi.

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#88204) szaszab válasza Peetey91 (#88199) üzenetére


szaszab
aktív tag

(#88205) Triathlete


Triathlete
senior tag

Sziasztok!

Valaki tapasztalt olyat, hogy BfA flottul megy, a classicban viszont néha szakad a kép úgy is, hogy minimum grafikára veszem? Megoldás van erre? Köszönöm előre is.

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#88206) Razzul válasza Interceptor (#88203) üzenetére


Razzul
senior tag

Ha az az elsődleges, hogy PvP-ben és PvE-ben segítsen és a lehető leginkább hasznodra váljon a prof, akkor mindenképp Engineering.

Stat crux dum volvitur orbis

(#88207) Interceptor válasza Razzul (#88206) üzenetére


Interceptor
addikt

Azokat az itemeket meg nem lehet megvenni ah igaz?Kérdés mellé melyik gathering profot toljam a hozzávaló mininget vagy valami mást? Gondolom elején célszerű lenne a minning.

[ Szerkesztve ]

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#88208) GoTReX


GoTReX
őstag

Sziasztok!

Szeretnék egy 19-es Twink Huntert csinálni. Hol érdemes itemeket vadászni hozzá?:) Heirloom lenne a legjobb? :U

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#88209) Razzul válasza Interceptor (#88207) üzenetére


Razzul
senior tag

Jesszusom, így reggel félreolvastam a kommentet és csak most látom, hogy BFA-re kérdeztél nem Classicra. Hülyeséget írtam, bocsi.

Stat crux dum volvitur orbis

(#88210) Tigerclaw válasza Peetey91 (#88199) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Helyes. Csak maradjon is ingyenes...illetve a normál wow-ra is vonatkozzon.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#88211) Plata válasza GoTReX (#88208) üzenetére


Plata
félisten

Mi a szösz az a twink hunter?

(#88212) Tigerclaw válasza GoTReX (#88208) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

"Live"-on vagy a Classic-on? Classic-on nincs heirloom és szerintem még várni kell hogy bekerüljön a piacra elég sok twink item. Amúgy a heirloom biztos hogy ideális twinknek, de azt nem tudom hogy BiS-e minden slotra.

Btw, egy kérdés erre. Hol lehet kikapcsolni az XP szerzést?

Anno a BFA indulása után kitaláltam, hogy visszamegyek a Legionba és minden classal végigviszem a class quest láncot, de az artifactok kinyírásával eltűnt a Legionból minden érdekes. Megoldhatták volna úgy is, hogy ha nem léped át a Legion levelcap-et, akkor minden marad a régi.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#88213) Effen


Effen
csendes tag

Sziasztok!

Tudnátok segíteni? Vettem egy World of Warcraft Battlechest-et. Most az ingyenest kezdtem el. Ha elérem a lvl 20-at akkor kell "beaktiválnom"?

(#88214) Tigerclaw válasza Plata (#88211) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

A twink karakter egyik jellemzője, hogy a szintjéhez képest szinte a legjobb elérhető itemekkel rendelkezik minden slot-on, tehát rare és epic...vagy heirloom. PvP-re használt karakter és jellemzően XP lockolják arra a max. szintre, ami BG-k esetén egy-egy sorsolási korlátot jelentenek. Most nem tudom pontosan hogy van, de mondjuk a lvl10-lvl19 közöttiek kerülhetnek be közös battlegroundba, akkor a twink lvl19-es. Gondolom van valami item normalizáció ilyen tág szinttartomány esetén, de anno egy twink úgy darált le akár több ellenfelet is, mintha ott se lettek volna. Gyakran kell hozzá BoE rare, epic item, amit AH-ból szereztek be, vagy szerencse esetén esett saját nagyobb karakternek esett...vagy az farmolta.

Tényleg a "piros" BM hunter már a classicban bejött vagy a TBC-ben? Azt nagyon nem szerettem PvP-ben ellenfélnek.

[ Szerkesztve ]

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#88215) Spet válasza Plata (#88211) üzenetére


Spet
addikt

Lvl 19-n maradt PVP beállítottságú karakter.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#88216) whitezo88 válasza Tigerclaw (#88212) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Sztm vanillaban nem volt meg xp lock.

(#88217) szaszab válasza Plata (#88211) üzenetére


szaszab
aktív tag

khm... google... khm :D
"In World of Warcraft, a "Twink" is a non-max level character who collects the best gear and stays at a certain level to remain in a particular PVP Bracket."

@GoTReX: Igaz, ez a leírás classic-ra vonatkozik. Ott nincs heirloom. Vesd össze a fentebb írt BiS-nek vélt item-eket a heirloom-okkal. Meg tudod nézni, hogy 19-es szinten az utóbbiak mennyi statot adnak, aztán döntsd el, megéri-e költeni rá, vagy farmolnod kell.

(#88218) warcat válasza Effen (#88213) üzenetére


warcat
veterán

Attól függ mennyit tudsz játszani vele.
Néhány óra alatt eléred a 20-as szintet még totál kezőként is, viszont a starter fiók átalakulása rendessé a battlechest aktiválása után 24 óra+ ba is kerülhet. Nem okvetlenül,de megeshet, és akkor bosszantó várni.

Legdrágább előfizetéssel számolva napi 144 forintot spórolsz meg, ha csak 20-as szinten aktiválod

EA: It's in the crate!

(#88219) Plata válasza szaszab (#88217) üzenetére


Plata
félisten

Na de kérlek Tigerclaw sokkal érthetőbben és jobban leírta a dolgot.
Köszi a válaszokat.
Egyébként ha bfa kari akkor lilába is lehet már öltöztetni,csak sok péz kő hozzá.
Mert Bfa-ban már epic cuccokat is lehet találni,igaz én nem adtam el,ráraktam karira.
Gyűrűt cipőt övet is találtam rugóval.

(#88220) Spet válasza warcat (#88218) üzenetére


Spet
addikt

Ha(!) nem lennének a spot megragadások, mert iszonyú mennyiségű ember farmolná a questeket/quest mobokat (Westfall, Redrige ally oldalon pl), így lenyomva a quest itemek dropját.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#88221) DjDanee87 válasza Spet (#88220) üzenetére


DjDanee87
addikt

Ő nem a classicról beszél, sima játékban könnyű fejlődni és nincs ekkora tömeg/ szar drop rates quest.

(#88222) TBT


TBT
addikt

A Blizzard elkezdte kiküldeni a Jaina szobor előrendelői példányait, szóval a Tenger leánya már a nappaliba/polcra is kitehető:

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#88223) BoneDragon válasza TBT (#88222) üzenetére


BoneDragon
veterán

Csini.

(#88224) TBT válasza BoneDragon (#88223) üzenetére


TBT
addikt

Tetszik nekem is, de számomra még mindig ő az "igazi": :DDD

Jaina-val majd meglepem magam Karácsonyra.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#88225) Whysperer


Whysperer
addikt

Alig fért be. ;] ;] ;] ;] ;] ;]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#88226) L4mie válasza whitezo88 (#88216) üzenetére


L4mie
veterán

Persze, sztem mert nem járt érte xp.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#88227) Tigerclaw válasza TBT (#88222) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Jól néz ki. Nagyon eltalálták a BFA-ban Jaina kinézetét. Igazi badass lett belőle.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#88228) BoneDragon válasza TBT (#88224) üzenetére


BoneDragon
veterán

Nekem az a barna szekrény jobban bejön, de a párna se rossz. :D 🤣

(#88229) Csokishurka válasza Whysperer (#88225) üzenetére


Csokishurka
őstag

Uhhh ezt de élném az udvaromon :D
Lich King őrizné a házat.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#88230) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Egyébként még egy ok a 20-as raid méret engedélyezése mellett: (Ez is saját tapasztalat a vanillából)

A 40 fős raidekbe is csak két tank kell és nem is gearelnek többet, csak úgy hogy offspecbe ha esik extra. Jellemzően két raid progressz képes tank van. Ha az egyik lelép akár másik klánba, akár IRL abbahagyja, akkor az jellemzően komoly probléma...de még az is, hogy neki pont akkor nem jó mint a másiknak. A content haladásával egyre több tank morzsolódik le. Mondhatni fele annyi tank van a játékban endgame szinten mintha engednék a 20-as raidelést. Ilyenkor esnek szét a klánok, meg gearelik gyorsba az offspeceseket, idegeneket, akik megint lelépnek. Nem beszélve a betanításról összeszokásról, ami szintén idő.

Nem véletlenűl modernizált sok dolgot a Blizzard később. Elég ha a content classic, a játékmechanikai elemek egy részéhez hozzá lehet nyúlni szerintem.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#88231) Whysperer


Whysperer
addikt

Érdekes mert 40 fő el 2 tankot mi mindig gyorsan felgeareltunk és általában volt 2 dps warruor akit offra geareltunk és guild bank goldbol retakenteltuk, ha SOS kellett.

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#88232) L4mie válasza Whysperer (#88231) üzenetére


L4mie
veterán

Mert ugyanannyi eséllyel esett warrior dropp mint bármi más és tank prio mindenhol volt, bezzeg a 6 másik shamannak rolloltunk meg DKP-ztunk összevissza :P

/ én pl amúgy kivártam a csudaszép Red Dragonscale Protector-t de T2 vállasom soha nem volt :_( /

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#88233) Razzul válasza Tigerclaw (#88227) üzenetére


Razzul
senior tag

Igen, az új modellek szinte mindegyike zseniális lett. Az egyetlen dolog amit kritizálni tudok, mert nem tetszik az Jaina teljesen őszes/szürkés haja. Remélem, ha egyszer feltűnik a Classic+ a láthatáron akkor a BfA-s modellek egy részét beépítik a játékba. Így pedig Sylvanas is újra megszépül és ismét lecserélődik a régi placeholder emós night-elf formája Undercityből.

Stat crux dum volvitur orbis

(#88234) r6man123


r6man123
senior tag

Sziasztok!

Classic Golemagg szerveren keresek magyar guild-et. 32 éves, családos, jóképű Warlock, just 4 fun. ;)
Nexor - LethalRabbit#2226 :C

(#88235) Whysperer válasza L4mie (#88232) üzenetére


Whysperer
addikt

Persze ,de én is shaman vagyok a amióta Wowozok szóval ismerős a szarság, de Én kényelmesen kitoltam mindent vanillában. Egyedül naxx-ra nem volt idő a gyerek miatt.

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#88236) Tigerclaw válasza Razzul (#88233) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Nem tolom a BFA-t egy ideje. Sylvanas még élni fog a végére? :F

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#88237) Tigerclaw válasza Whysperer (#88235) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Naxxra eleve kevés idő volt. Kevesen értek el a végére.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#88238) Viktor77 válasza Tigerclaw (#88236) üzenetére


Viktor77
titán

Muszáj lesz neki, nem lesz Garrosh 2.0, megmondták.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#88239) Plata válasza Viktor77 (#88238) üzenetére


Plata
félisten

Hát remélem le lehet majd vágni azt a ragyás libát. :DDD

(#88240) warcat


warcat
veterán

Megint akciós a WoW battle.neten, 24.99€ ha csak a BfA kell, 29.99 pedig az egész egyben újoncoknak 30 nap játékidővel (Complete Collection).

EA: It's in the crate!

(#88241) Plata


Plata
félisten

Srácok szerintetek draenoros xp lötyi meg BfA xp lötyi együtt megy?
Vagy ha elnyomom őket akkor csak az egyik fog működni?
Nincs túl sok garrison vackom kis karival,nem tudom el merjem-e nyomni egyszerre.

(#88242) warcat válasza Plata (#88241) üzenetére


warcat
veterán

Megy együtt, épp ezért 104-105ig WoD területen maradok, mert csak addigra csökken le annyira az xp a kombópotizás ellenére, hogy megéri a Legion (inváziót kivéve)

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#88243) Plata válasza warcat (#88242) üzenetére


Plata
félisten

Köszi,akkor benyomom ha behív insta.

(#88244) Plata válasza warcat (#88242) üzenetére


Plata
félisten

Timewalking instában is nagyon jó,3300 xp-t is kaptam 95-ös karival mobokért.
[kép]

(#88245) Interceptor válasza Razzul (#88209) üzenetére


Interceptor
addikt

BFA-nál nem tudod mi a helyzet? Valaki esetleg? :D Milyen profok jók oda rugónak?

[ Szerkesztve ]

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#88246) Janusz001 válasza Interceptor (#88245) üzenetére


Janusz001
őstag

Tökmindegy, amiben örömöd leled, talán enginek van pár hasznos kütyüje, legalábbis legionban még volt, de bfa -ban már ebben sem vagyok biztos.

(#88247) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

A BFA -hoz jön még content?

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#88248) Plata válasza Tigerclaw (#88247) üzenetére


Plata
félisten

Igen.Nem sokára worgen goblin update.
8.2.5 meg egyebek.
Kéne egy worgen kari,a szett miatt. :D

(#88249) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Meglett tegnap a Classic lvl40. Van 60 goldom úgy, hogy sok skillt nem tanultam meg korábban sem, de 36tól semmit. Kíváncsi vagyok hanyas szintű leszek mire meglesz a mount. Tailor/enchanting miatt állok szarul, mert így a clothokból és minden quest rewardból shard lett, amikből más esetben lehetne jó pénzt csinálni.

(#88250) Tigerclaw válasza Plata (#88248) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Mármint új raid tier, szóval nagyobb tartalom. Tekintve hogy a következő kiegről még semmi hír, még vagy másfél évig mutatniuk kell valamit. Annak a pár embernek aki maradt BFA-n felesleges fenntartani sok szervert. Persze lehet hogy már rég nem dedikált szervercsoportokon mennek a realm-ok és rugalmasan tudják szabályozni a gépigényt. Talán már nem is saját vason futnak, hanem bérelnek virtuális gépeket egy szolgáltatótól.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.