Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88751) whitezo88 válasza grizlisandor (#88747) üzenetére


whitezo88
nagyúr

En az epic mountosokat irigylem. Bar van aki azt mondja hogy nem koltott se skillre se szakmara, illetve pl mininggel szedte ki a penzt. Nekem 300g van most.

Ja és BFA-val ellentétben a 1-60 szintezés is hatalmas élmény, egy út. Lehet persze dungeon spammelni, ami jó xp meg pénz, csak totál unalmas...

[ Szerkesztve ]

(#88752) DjDanee87 válasza whitezo88 (#88741) üzenetére


DjDanee87
addikt

Akkor te többet AFKoltál, mint én :U Nekem 8nap 4óra alatt jött össze és még professionöket is felhúztam.
Az első raid is elég jól sikerült, 99-es roll, kicsit meglepődtem rajta. :Y

(#88753) Departed válasza szaszab (#88749) üzenetére


Departed
őstag

Classic-on tiltott a power leveling! ;]
A megjelenése elhozta a lehetőséget hogy ezúttal jól csináld: nyugodtan, saját tempóban, élvezetesen. Nem a 60 a lényeg hanem az 1-60. Legalábbis szerintem. :R

(#88754) lakisoft válasza Departed (#88753) üzenetére


lakisoft
veterán

Mi az hogy tiltott?

(#88755) Razzul válasza whitezo88 (#88751) üzenetére


Razzul
senior tag

A szintezés élmény, ezt én is tapasztalom. Túl sok időt is cseszek el azzal, hogy questeket olvasgatok meg időigényes küldik miatt rohangálok városok között. Profok húzása szintezés közben szintén rengeteg idő, de szükséges, ha később nem akarok pénzt költeni a profokra.

Pénzszerzésre és spórolásra meg már annyiféle tippet hallottam, hogy fogalmam sincs melyik a legjobb, leghatékonyabb. Majd ha lvl 40 és 60 leszek kiderül.

Stat crux dum volvitur orbis

(#88756) szaszab válasza Departed (#88753) üzenetére


szaszab
aktív tag

Attól függ, mi a célod.:D
Nekem az, hogy mihamarabb meglegyen a 60, és az ahhoz járó 110-es boost. Onnantól kezdve el is felejtem a Classic létezését (IS!):D
De, ha ennyi idő, akkor inkább felhúzom azt a mágust magam BfA-ban negyedennyi idő alatt, és alapból hagyom a francba a classic-ot.

(#88757) Eugene Roe válasza szaszab (#88756) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Én oda jutottam, hogy jobban megéri dolgoznom 6-7 túlórát, az a leggyorsabb :P (mondom ezt 6 karakter hagyományos felhúzása után)

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#88758) Plata válasza szaszab (#88756) üzenetére


Plata
félisten

Nem úgy volt hogy a 110-es boost kamu?

(#88759) Tigerclaw válasza lakisoft (#88754) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Gondolom nem hivatalosan, csak arra utalt hogy míg a BfA egy superbike motor, ahol a teljesítményt tartják szem előtt, addig a classic egy cruiser, amivel szép lassan csorogsz és értékelni tudod azt is, hogy esett egy egész jó zöld item is, mert upgrade. Nem kell azonnal rohanni raidelni...sőt abszolút nem is kell.

Az újak látják hogy milyen volt a Cata előtti Azeroth, a vanillásoknak meg ez nosztalgia. Szóval no rush, take your time. :R

Én is csak lvl51 körül vagyok de most megálltam kicsit altozni.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#88760) 3L1T3 válasza Tigerclaw (#88759) üzenetére


3L1T3
addikt

Ja csak a kettő között eltelt 15 év. 15 év alatt pedig a piaci igények is változtak. Én a kezdetek óta játszom , még se érdekel a lassú cruiser, mivel az elmúlt 15 év közösen tette a WoW-ot azzá amit szeretek. :)

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#88761) Razzul válasza Plata (#88758) üzenetére


Razzul
senior tag

A brazil WoW facebook oldal osztott meg tévesen egy promóciót, amit később töröltek és azóta se lett hivatalosan ilyen kezdeményezés bejelentve.

Stat crux dum volvitur orbis

(#88762) Departed válasza Tigerclaw (#88759) üzenetére


Departed
őstag

Pontosan, így gondoltam. :K Természetesen semmilyen haladás sebesség nincs tiltva, különbözőek vagyunk különböző igényekkel.
Biztos van aki szerint ez a retail-es "szólóban mindenkit lenyomok" jobb az igazi progress érzést és közösségi élményt indukáló classic/vanilla élménynél, én úgy vagyok vele hogy mindkettő valid.
Van retail max karakterem, augusztus vége óta viszont mindig a classic-ot indítom, jókat játszunk vele Feleségemmel közös party-ban is. :)

(#88763) grizlisandor válasza szaszab (#88749) üzenetére


grizlisandor
addikt

Az úgy már nem olyan. :B

(#88751) whitezo88:
Azon én is gondolkoztam, hogy skip-elem a profokat, de úgy elbíbelődök vele. Az biztos, hogy a többi alt majd csak gyűjtögető prof-ot kap szintezésre.

Igen, dungeon-ban csak qt miatt voltam, meg egyszer láttam, hogy nem találtak jó ideje dps-t és mondom akkor megyek egy kört.

(#88764) whitezo88 válasza grizlisandor (#88763) üzenetére


whitezo88
nagyúr

annyira telített sok prof, hogy nem is éri meg 1-2 kivétellel. Én tailor vagyok de olcsóbb volt pár G-ért venni Dreamweave cuccokat, mint magam lecraftolni... amúgy 40-45ös szintűek és csak a preraid bis jobb kékben ezeknél 60as instákból. A tailor vendort Everlookban meg 8an campelik a limitált receptek miatt, amik 50g (bag) ahn...

[ Szerkesztve ]

(#88765) malacka87 válasza szaszab (#88756) üzenetére


malacka87
senior tag

Nem kapsz boostot ha 60 leszel. Ez egy fake hír volt hogy többen tolják a classicot! :D

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#88766) Razzul válasza whitezo88 (#88764) üzenetére


Razzul
senior tag

Tailoringról sok embertől hallottam, hogy nem váltotta be a reményeket.

Stat crux dum volvitur orbis

(#88767) Tigerclaw válasza 3L1T3 (#88760) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Nagyon gyorsan úgysem lehet haladni. Nincs dual talent, bénábbak a classok, még a rare gear is a nevéhez méltóan riktán esik. Epic loothoz raid kivételével lottó ötös szintű szerencse kell. Annó 2 év alatt nagyon kevés embernek jött össze mondjuk a T0, de ez volt a helyzet a T1, T2-vel is. Gyorsabban összejött a full epic gear ha a BG-t grindelted premade csapattal, mintha raideltél volna. Most még Dire Maul sincs bennt, pedig anno amennyire emlékszem hamarabb kijött minthogy MC-be mentünk volna és a DM-es gear sokat segitett a raidelésben.

Most olyan mintha Ferrariból Trabantba ülnél. Akkor se tudsz olyan gyorsan haladni vele, ha akarsz.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#88768) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Ha napi 1-1,5 óráim vannak megéri neki állni a classicnak? Sorban állás mennyire normalizálódott ?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#88769) Tigerclaw válasza Micsurin (#88768) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Ha jó realmot választassz akkor nincs semmi sor. Full és high realmokat kerülnék.

Mivel nálam ez casual szórakozás így direkt PvE realmre mentem. Már a Legion óta PvE-n vagyok. BG-zni ott is lehet, csak nincs gankelés. A Mirage Raceway PvE szerveren elég sok magyar van, de persze mindenféle náció.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#88770) NyalokAA válasza Micsurin (#88768) üzenetére


NyalokAA
aktív tag

Én is ezzel az elhatározással estem neki aztán már lvl40 felett napi 3 òrákat is kérne :) 1 jó insta maga akár 1-1.5 óra ma csak míg átmountoltam 3 megyét 1 flight pointért 40 perc volt . Régi jó Classic feeling

(#88771) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Köszi szépen a válaszokat! :R

Vettem egy hónapot újra... meg a BfA-t, olyan jó áron volt... :B

De szigorúan csak 1 óra, hétvégente esetleg 2-3 naponta. Most kezdtem az egyetemet nincs annyi időm mint szeretném, legalábbis max másnak a rovására... :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#88772) Eugene Roe válasza Micsurin (#88771) üzenetére


Eugene Roe
őstag

180-240 óra csak a lvl60 (ha nincs powerlevel, de ha azzal akarod, akkor annyi erővel retailezhetsz is :P ) ez így neked kb 4-6 hónap, csak a lvl60.

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#88773) Tigerclaw válasza Eugene Roe (#88772) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Ha ügyel arra, hogy mindig fővárosban, fogadóban loggoljon ki, a rested bónusz sok XP-adhat neki.

A goldhiány problémásabb lehet, mivel instába így nem nagyon tud járni csak hétvégén. Talán optimális ha a classhoz választja a szakmákat, vagy csak két gyűjtőszakmát, ami hozza az eladható nyersanyagot, de nem igényel extra pénzt és nyersanyagot a szintezéshez.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#88774) Plata


Plata
félisten

Wowheaden találtam ezt.

We’re working on a tuning adjustment for Arcane Mages. With realm maintenance next week, we plan to:

Classes
Mage
Arcane
Damage of all abilities increased by 8%.
As always, this change is a work in progress. We’ll let you know if we change plans, and you’ll see the final adjustment in the final hotfixes notes 14.

Thank you!
Mért csak az Arcane mage erősödik?

[ Szerkesztve ]

(#88775) Tigerclaw válasza Plata (#88774) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Jöhetnének ilyen patch notesek a Classic-ra is ... Nerfelni nem kell, de azért buffok jöhetnének azokon a talentágakon amik egyértelműen hulladékok az endgame-ben.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#88776) Plata válasza Tigerclaw (#88775) üzenetére


Plata
félisten

Akkor az már nem classic lenne.

(#88777) Eugene Roe válasza Tigerclaw (#88775) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Ezzel várd meg a bc-t :)

Ez kellett a népnek, 3 mage + warlock + priest speed runok, és a többi, de majd elmúlik!

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#88778) Viktor77 válasza Tigerclaw (#88775) üzenetére


Viktor77
titán

Classicot akartál.
És már így is sok tuningot kaptok eleve, hiszen 1.12-vel kezdtetek.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#88779) Razzul válasza Tigerclaw (#88775) üzenetére


Razzul
senior tag

Classicnak pont az az egyik lényeges eleme, hogy nincs mindegyik class és talentfa szarrá balanszolgatva. Szerintem jó, hogy vannak meme specek, nem minden talentnek kell raidelésre alkalmasnak lennie.

Stat crux dum volvitur orbis

(#88780) Tigerclaw válasza Plata (#88776) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Nekem a classic nem arról szól, hogy hú de jó volt régen, amikor X class Y talentága olyan béna volt hogy nem használta senki.

Nem fogom azt mondani, hogy anno pl. az arcane mage nem volt jó, de most kicsit buffoltak rajta, és ezért az egész classic értelmét vesztette...mert én csak azért játszok hogy minden warrior csak prot legyen, minden mage csak frost, minden...

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#88781) Viktor77 válasza Tigerclaw (#88780) üzenetére


Viktor77
titán

Pedig a classic erről szól(t).

Mitbuffoltak? Mi vesztette értelmét? Mi köze a retailnek a classichoz?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#88782) Tigerclaw válasza Razzul (#88779) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

A classicnak nem az itt még nagyon béna játékmechanika a lényege, hanem a PvE és PvP, a környezet, a questelés, az insták, bossok, BG-k.

Ez olyan mintha azt mondanád hogy nem veszel többet Harley Davidson-t, mert kijavították az olaj szivárgástvégre, vagy nem veszel többet iPhone-t, mert elérhető áron adják és hogy képzelik ezt még csak.

WoW-os hasonlattal élve, ha megszűnik a sorbanállás, akkor otthagyod a játékot, mert az az igazi vanilla feeling, ha minden nap legalább félórás a sor?

Kicsit fura, ha valamit csak a vele járó negatívumok miatt értékelsz.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#88783) Viktor77 válasza Tigerclaw (#88782) üzenetére


Viktor77
titán

Iphone-os példa. Ha kiadnak egy 15 évvel ezelötti telefont nosztalgiából újra, akkor azon 15 éves oprendszer legyen, ne a mostani, különben értelmét veszti.

WoW-os példa. A sorbanállást annó is nagyon gyorsan megszüntették (talán gyorsabban mint most), így az nem igazán volt a feeling része, max az első időkben.

De komolyan kérdezem, mit vártál? Hogy majd annyit foglakoznak vele mint a retaillel? Akkor a retailt dobhatják is a kukába, annyit kéne a classicon foltozgatni.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#88784) Tigerclaw válasza Viktor77 (#88783) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Nem vártam, nem is tartom valószínűnek, hogy jöjjön rá, de nem is tartom ördögtől valónak ha érkezne rá ilyen jellegű javítás. Anno a vanilla-ban is volt rá igény, sőt a jelenlegi 1.12-es állapot is ezért lett kiválasztva. Anno azért nem lett továbbfejlesztve mert a BC-re tolták át a nagyobb hibák kijavítását...csak most a BC nem várható még évekig.

Fura dolog, de amennyire emlékszem, anno a startnál gyorsabban és könnyebben fejlődtem, illetve könnyebben összejött a pénz pl. a mountra/skillre.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#88785) Viktor77 válasza Tigerclaw (#88784) üzenetére


Viktor77
titán

Most meg a retailre tolják a fejlesztéseket.

Annó talán azért volt könnyebb, mert nem volt ennyire tudatos mindenki. Több dolgot lehetett eladni, most inkább letolsz egy instát többször egy jobb itemért, rájöttek az emberek, hogy ah-ból nem veszünk zöldet.
Illetve, 60 alá nem készítünk semmit, nem fogják megvenni.
Fejlődésre nem tudok mit mondani, hiszen (még) nem játszom, nincs alapom. Annak nem nagyon kéne másnak lennie. Talán csak ugye a mobravárás, q sorbanállás miatt.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#88786) Plata


Plata
félisten

Én tegnapi estét végig instáztam.
Dk-val letoltam 5 instát heti küldi miatt.415-ös trinketet kaptam.
Igazából nem az miatt mentem,unholy dk-val szeretek timewalkingozni.
De mentem még pappal,paladinnal,rugóval,sámánnal,warlockal,druidával és mage karival is egy egy instát.
Ma azthiszem rugóval megyek pár tw instát.
Az is mókás.

(#88787) Lirion válasza Tigerclaw (#88784) üzenetére


Lirion
addikt

Márpedig ördögtől való dolog lenne, a classic feelinghez hozzá tartozik, hogy cookie cutter buildek vannak és nincs hibrid bolondozás. Ez kb. olyan, mintha egy 60as évekbeli old timerbe masszázs ülést, 4 zónás digit klímát és 8 fokozatú autómata váltót építenél...

(#88788) Tigerclaw válasza Lirion (#88787) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Ezen a véleményen jellemzően azok vannak akiknek kell az easy target PvP-ben és nekik pont jól jönnek ezek a class/talent kombók.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#88789) Balcsix válasza Lirion (#88787) üzenetére


Balcsix
senior tag

Teljesen egyetértek (az oldtimeres hasonlatoddal is :)), ha már classic, akkor próbálják meg a lehető legjobban, legpontosabban visszaállítani az akkori game-t. Bármiféle fixnek, balancenak semmi értelme nem lenne, mert az már nem classic lenne, hanem egy másik játék.

(#88790) lakisoft válasza Plata (#88786) üzenetére


lakisoft
veterán

Vannak dolgok amik nem változnak. Jó levelinget és blogolást :).

Off: Értemes csapattal mentél?

[ Szerkesztve ]

(#88791) Tigerclaw válasza Balcsix (#88789) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Így sem az, mert most az 1.12-es class állapottal kezdtünk amihez kellet vagy másfél év a vanillaban. Vagy az hogy anno mielőtt MC-t elkezdték az első klánok Europában már be volt téve Dire Maul. Most ez egy katyvasz, ami nem hasonlít a vanillára. Akkor folyamatosan fejlesztették a classokat és mindig volt változás, fejlődés. Az 1.12 után pár hónappal jött a BC, így nem tartották fontosnak hogy tovább javítsanak mert úton volt a nagy class rewamp. Itt meg 2-3 évre beragadnak egy szintre a classok.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#88792) Balcsix válasza Tigerclaw (#88791) üzenetére


Balcsix
senior tag

Az lehet, hogy egy késöbbi verziót élesztettek újra (biztos megvan rá az ok hogy miért), de az legalább létezett, ha most belepiszkálnának a dolgokba, az már mostani valótlan dolog lenne, tehát nem classic. Valószínűleg nem lett volna effektív, és értelme se lenne végigjárni a patcheket sorban mint régen. Kitudja még, hogy mi lesz ezután (valószínű a Blizz sem), lehet amint lement az endcontent hozzák be BC-t.
Illetve még mindig tartom álláspontomat, ha bármi mást változtatnának a mechanikán az már nem classic lenne, illetve ennyi erővel hozzanak be teljesen új raideket, classokat, stb...

[ Szerkesztve ]

(#88793) Plata válasza lakisoft (#88790) üzenetére


Plata
félisten

Random.
De végül rugó helyett mage karival toltam le öt tw instát.
Kaptam még egy perky pug-ot. :D
Ami érdekes volt auchindonban összefutottam azzal a sámánnal akivel tegnap szintén auchindonban kerültem össze.Ragnarosi sámli.Mekkora esélye van annak hogy ugyanabban az instában ugyanazzal a karival kerülök össze?

(#88794) gborisz


gborisz
tag

Sziasztok, hol szoktatok adott instába csapatot keresni? A zóna general chat-je, vagy a főváros? Van erre vmi közmegegyezés? (a /LFG-n kívül)

(#88795) Razzul válasza gborisz (#88794) üzenetére


Razzul
senior tag

Classicban nincs erről megegyezés, de észrevételem szerint leginkább a városi trade chatben keresnek az emberek. De szokás még zóna general chatjében. Vagy konkrétan a dungeon general, vagy az a zóna amiben a dungeon van (Deadmines/Westfall).

Stat crux dum volvitur orbis

(#88796) Tigerclaw válasza gborisz (#88794) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

A legjobb talán a global LFG channel a legideálisabb. Ha kimész az adott zónába jellemzően csak 1-2 tucat questelőt találsz. Ott max. kereshetsz nehezebb questekhez társat vagy csapatot, de instába szinte esélytelen. Vannak, voltak kivételek, pl. DM amikor ott tartott a fősodor és ott volt Moonbrooke-ban sok ember.

Azért is ideális a global LFG mert bárhol questelhetsz, farmolhatsz, gyűjtögethetsz közben, nem kell ott lenni az adott insta zónájában.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#88797) Lirion válasza Tigerclaw (#88788) üzenetére


Lirion
addikt

Talán fordítsuk meg ezt az állításodat és vélelmezzük azt, hogy jellemzően azok akarnak ilyen class balance patcheket classicra, akik a classicban életképtelen buildekkel akarnak játszani, mert retailen ahhoz szoktak és most frusztrálja őket, hogy így easy targetek pvp-ben és/vagy nem hívják őke instába, raidre... :U

(#88798) Tigerclaw válasza Lirion (#88797) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

A classicban is druida voltam. Emlékszem hogy állandóan a wow druida class fórumára folyamatosan bejárogattak a stunlock-os rogue-k, és nem szedi ki a feart warlock-ok, hogy nem kell semmi buff a druidának mert pont úgy jó ahogy van. Nekik kellett easy target.

A retailben már a Legion elején otthagytam a druidát, szóval már régen nem tudom hogy mire képes PvE és PvP terén. Most nem is PvP szerveren játszok, szóval nem zavarnak a gankerek ha arra gondolsz.

De pont a te megfogalmazásod szerinti az "életképtelen" buildek létezése jelenti ezek szerint sok játékosnak a classic életérzést? A retailben túl kiegyensúlyozott minden, szóval gyerünk a classicra, és válaszzunk egy 1.12 -ben OP class/talentkombót.

Ha rajtad múlt volna, a Vanilla-ból sosem lett volna BfA, de még BC szint sem a classokat tekintve, mert neked úgy jó ha mindig vannak nerfelt classok a játékban. Szerintem a kihívás nem az, hogy a neked lejtő pályán győzzél.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#88799) ViharVadász válasza gborisz (#88794) üzenetére


ViharVadász
őstag

Szia! Ha a Classic-ra gondolsz, akkor én vagy a Guild chatet használom vagy az LFG chatet. Itt többnyire sikerül csapatot találni.:)

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#88800) warcat válasza Tigerclaw (#88798) üzenetére


warcat
veterán

Amit te szeretnél, az gyakorlatilag párhuzamos fejlesztése a két terméknek, mert ha egyszer nekiállnak a kiegyensúlyozós mókuskeréknek, akkor nincs kiszállás belőle.

Mivel így sem tudnak elég tartalmat legyártani retailhez, én nem akarom, hogy erre menjen el erőforrás.

Classicot tessék elfogadni minden hibájával együtt, a Casablanca egyes részeit sem állnak neki újraforgatni majd beollózni a filmbe csak mert fejlődött a technológia.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.