Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89702) Joezyka


Joezyka
senior tag

Hosszú idő óta újra beléptem a wow-ba, és valami átok van rajtam, amitől folyamat csökken a max hp-m, mert valami átkozott tárgy van nálam. Ez mi a tök és hogy lehet eltüntetni? Nagyon idegesítő.
Köszi

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#89703) Plata válasza Joezyka (#89702) üzenetére


Plata
félisten

BfA vagy classic?

(#89704) Viktor77 válasza Joezyka (#89702) üzenetére


Viktor77
titán

Ha Nazjatarban szedted össze, akkor a Mezzamereben (ha allis vagy) a proffos emberkék mögött van egy víz, abban hátul a barlangban egy teknős, ő veszi le a debuffot.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#89705) Joezyka válasza Viktor77 (#89704) üzenetére


Joezyka
senior tag

sehol se szedtem össze, mert június óta be se léptem :D
allis vagyok, ezt majd meglesem, köszi a segítséget.

Plata: BFA. Classiccal nyomom, csak most benéztem volna BFA-ba is, de így nem volt hozzá sok kedvem.

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#89706) Viktor77 válasza Joezyka (#89705) üzenetére


Viktor77
titán

Segítene, ha leírnád a debuff nevét.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#89707) Joezyka válasza Viktor77 (#89706) üzenetére


Joezyka
senior tag

Curse of the Tides
És ez stackelődik

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#89708) Viktor77 válasza Joezyka (#89707) üzenetére


Viktor77
titán

Mondom, hogy Nazjataros. Van nálad egy Blind Eye, add le ahol mondtam.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#89709) Lacee1986 válasza Joezyka (#89702) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Simán dobd ki a táskából és leesik a debuff.

(#89710) PeL


PeL
addikt

Vajon van még ennél is lejjebb? :U

(#89711) whitezo88 válasza PeL (#89710) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Nincs ebbe semmi. Olyan mintha AHra tenne csak ezt nem lehet.

(#89712) PeL válasza whitezo88 (#89711) üzenetére


PeL
addikt

És mi van ha valaki közben megöli előle?

(#89713) Blizz válasza PeL (#89712) üzenetére


Blizz
őstag

Semmi

No mistakes, just happy little accidents

(#89714) Joezyka válasza Viktor77 (#89708) üzenetére


Joezyka
senior tag

leadtam, eltűnt. Bár elsőre nem találtam meg, de meglett a ganaj :C
köszi a segítséget.

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#89715) MegalodonS


MegalodonS
őstag

Erdekes leiras!!Horrific Visions

Egyedul vs Csapatban

[ Szerkesztve ]

(#89716) Whysperer


Whysperer
addikt

Majdnem 1 év után beléptem . mentem 1-2 M+ -t. Nagyon jól esett. Játszottam ezt meg azt amit időm engedte és msot sem lesz sok időm,d eazt a keveset is inkább ebbe a tökéletes játékba teszem mint a többi hulladékba. 8)

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#89717) warcat


warcat
veterán

Most néztem csak rá a hírekre, reggel 6 - délután 2 között patchelnek ha jól értem? :) Érdekes választás.

Vicces, hogy mennyire halott az AH úgy, hogy a minimális hozzáértéssel addonozóknak nem megy a felület :)

EA: It's in the crate!

(#89718) Ghoosty válasza warcat (#89717) üzenetére


Ghoosty
őstag

Azért halott, mert visszadobnak minden folyamatban lévő aukciót a patch miatt és nem adják vissza a 'biztosítékot'. Szóval az emberek inkább nem raktak fel semmit. Így kell egy kis idő, míg mindenki belogol és újra felrakja a portékáját.

[ Szerkesztve ]

(#89719) tPedro_ válasza warcat (#89717) üzenetére


tPedro_
őstag

Engem most simán beengedett. Nem tudom mikor fejeződött be a karbantartás pontosan.

(#89720) Whysperer


Whysperer
addikt

Ez milyen event? Hol tudom elkezdeni. Nagyon sok maradt ki most.

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#89721) MegalodonS válasza tPedro_ (#89719) üzenetére


MegalodonS
őstag

Delelott mar kesz volt 9 ora fele.Viszont nagyon hosszu a quest :K :K :K

(#89722) Plata válasza MegalodonS (#89721) üzenetére


Plata
félisten

Mechagnome küldi nem hosszú.
Csak túl sokan tolják,küldis mobot pillanatok alatt leütik.

(#89723) MegalodonS válasza Plata (#89722) üzenetére


MegalodonS
őstag

Az nem hosszu es mar kesz :P a masik a hosszu es annyian vannak mindenhol,mind a piacon :)) :Y :Y

(#89724) Plata válasza MegalodonS (#89723) üzenetére


Plata
félisten

Nekem is kész.
De rohadt rossz volt.
Tömeg a küldis mobokon.
Tömegnyomor mechagone-ban. :U
Karit nem kezdtem.

(#89725) MegalodonS válasza Plata (#89724) üzenetére


MegalodonS
őstag

Jaja,rossz volt,el tudod kepzelni mi lesz majd kb este :Y :Y :Y En egy rugot csinaltam az meg nincsen :)

(#89726) Plata válasza MegalodonS (#89725) üzenetére


Plata
félisten

Sw tele volt kiskarival.
Főtéren atom tömeg.
Ott idétlenkedtek.
Nekem ötletem sincs mit kéne.
Meg most időm sincs.
Szarban vagyok mert kb december eleje óta hanyagoltam STO-ban a passzív pénzfarmolást.
Pénzt költöttem közben és elértem azt a határt ami alá nem akarok süllyedni mert akkor zavar nagyon.
Az a baj ez a határ mindig csak nől.
Valamikor boldog voltam 500 dollárnyi költőpénzel.De jelenleg ha 1200 alá esik akkor parázok.Így most kiskari helyett megyek lóvét farmolni.
Holnap egy nagyon drága dlc jön.
Megvenni meg tudom mert vagy húszszor annyi pénzem van,de a pénzem az alá a határ alá süllyed ami engem frusztrál.

(#89727) PeL válasza Plata (#89726) üzenetére


PeL
addikt

Dollár? Wtf? Mit farmolsz?

(#89728) Plata válasza PeL (#89727) üzenetére


Plata
félisten

Kb annyit ér.
Dilithiumot farmolok,amit eladok gazdag játékosoknak.
Nekem megvan az összes dlc és pack és hajó ami csak megjelent a Store-ban.
A legolcsóbbtól kezdve a 125 dolcsis dlc-ig.
Most jön a tizedik évforduló.
Meg jön a Picard sorozat,sok tartalom jön most.
Holnap jön az első Picard pack.
Elég drágára lőtték be.

[ Szerkesztve ]

(#89729) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Uhh végre 100 mail egyszerre és gyorsan frissíti :D És az ah is jó lett.
Profok szempontjából van valami küldi amit meg kell csinálni recik miatt új területen mint az előző peccsben?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#89730) warcat válasza Csokishurka (#89729) üzenetére


warcat
veterán

A 400-as cuccokhoz csak 120-as szint kell, valamint a rank 1 a trainertől, utána vehető a pvp vendortól 2/4 mark of honorért a rank 2/3 recept.
Az új bopos cuccokhoz az inváziós mobokból esik egy küldetésindító.

EA: It's in the crate!

(#89731) Csokishurka válasza warcat (#89730) üzenetére


Csokishurka
őstag

Köszi! Csak Ah miatt érdekelne :) :R

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#89732) lakisoft válasza Csokishurka (#89729) üzenetére


lakisoft
veterán

a stack méret is nőtt jelentősen.ez is sokat tud segíteni. :R

(#89733) Csokishurka válasza lakisoft (#89732) üzenetére


Csokishurka
őstag

Igen eszrevettem, nagyon tetszetos eddig, nem kapok levelet 500 gemrol egyessevel :))

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#89734) lakisoft válasza Csokishurka (#89733) üzenetére


lakisoft
veterán

Nekem is nagyon tetszik ez a változás! :Y :R

(#89735) Zimmi91


Zimmi91
addikt

Srácok, mennyire éri meg visszajönni most a játékba és kezdeni egy maget?! Lock volt a mainem 443ba hagytam itt és 68as neckkel, de ahogy nézem most se lesz a legjobb a lock m+ba, így váltanék magere. Sok idő lenne felgearelni és a necket felhúzni használható szintre?! Raid nem nagyon mozgat max normálon, inkább m+ :)

" Just remember Manchester is RED! "

(#89736) Lacee1986 válasza Zimmi91 (#89735) üzenetére


Lacee1986
senior tag

A nyaklánc mostmár 50ről indul és a jövőhéten kezdődik a season 4, szóval emelkednek az item levelek. Pár nap alatt hasonló/jobb gearben lehetsz.

(#89737) MegalodonS válasza Zimmi91 (#89735) üzenetére


MegalodonS
őstag

A mage jo valasztas, visszajonni nem erdemes!! Nem lesz 8.3.5 es a
"Corruption will not carry forward directly into Shadow lands"
Na ez a legnagyobb genyosaguk!! :( :(
There are currently still no plans for account wide essences. The system at its core is about player power and that is usually something that they don't allow to be account bound. :(

Tehat az uj kieg hoz ujat es gondolom jon a reset ujra :C :C :C :C Nekem nem jott be a 8.3, harom karival csinaltam vegig a korrupciot :D :D :D

[ Szerkesztve ]

(#89738) PeL válasza Zimmi91 (#89735) üzenetére


PeL
addikt

Hát nem tudom, ez a két új frakció repuzás elég gáz szerintem. Alapból kevesebb repu jár a küldikért, nehezebb húzni őket, némelyik küldinél meg egyszerűen nem lehet találni abból ami kell. Tegnap az egyik küldiben rare mobokat kellett ölni Vale of Eternal Blossoms-ban, fél óráig köröztem a területen rare után kutatva de fel kellett adnom mert egyszerűen nem lehetett találni egyet sem. Kicsit el is ment a kedvem ettől a 8.3-tól. A Nazjataros meg Mechagonos repuzás még nem is volt ennyire gáz, de ez...

(#89739) warcat válasza PeL (#89738) üzenetére


warcat
veterán

A napi küldik kockáknak vannak szánva és persze bugos egy adag.Ha nem erőlteted, az inváziós ládákból meglesz az exalted.

EA: It's in the crate!

(#89740) PeL válasza warcat (#89739) üzenetére


PeL
addikt

Időm nekem is lenne rá éppen, de ez rohadt monoton számomra... :N Mondjuk bugfgal még nem találkoztam a küldikben, csak az a bosszantó hogy mindent felszednek / megölnek folyamatosan így tényleg csak egyhelyben toporgás van, elmegy az idő, három karakterrel csinálnám de egyszerűen nem lehet.

Más: AH tényleg bugos most? Írták guildes chaten tegnap hogy valaki eladott egy csomó cuccot és nem jött meg neki érte a gold fél nap után sem, és a cuccok sincsenek már fent AH-n így gyaníthatóan megvették őket, csak a gold nem érkezett meg.

[ Szerkesztve ]

(#89741) Plata válasza PeL (#89740) üzenetére


Plata
félisten

Én őszintén szólva szarok az egész új repuzásra.
Nem voltam még sehol,heroic warfrontoztam meg wq-ztam a régi területen és ennyi.
Na meg kis karival játszottam.
Nem kezdtem bele se korrupcióba se egyéb újdonságba.
Lehet Shadowlands helyett inkább megveszem TESO új kiegjét,a Greymoore,egyenlőre érdekesebbnek néz ki,hiszen Skyrimbe visz vissza.
Másrészt meg STO-ban is kell még sok pénzt grindolni,mert most rengeteg új izgalmas infó szivárgott ki,jó pár leakelt oldalt le is lőttek,de későn. :D
Olyan hajók jönnek amik kellenek,biztos drágák lesznek.
Még lehet hogy hordás war campaign-t le tolom.Talán.

(#89742) Viktor77 válasza PeL (#89738) üzenetére


Viktor77
titán

Pedig folyamatosan írkálják mikor, melyiket találta meg valaki, csak oda kell menni és megölni. Nem igazán tart 15 percnél tovább.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#89743) PeL


PeL
addikt

:DDD

(#89742) Viktor77
Tudom hogy szokták írni general chaten de tegnap nem volt ilyen sem.

(#89744) Zimmi91 válasza PeL (#89743) üzenetére


Zimmi91
addikt

Skacok, nem tudjátok mi miatt jön m+ba is rám az az nzothos szem és az én hasonmásom ami ha hozzám ér kb 200k-t sebez? :DDD Tudom, hogy jól nyomom,de azért m+ba nem szeretnék még ezekre is figyelni elég az új területeken ;] ;]

" Just remember Manchester is RED! "

(#89745) PeL válasza Zimmi91 (#89744) üzenetére


PeL
addikt

Valszeg magas a corruption értéked? Kiküldizted már a legendary backet? Meg az egyik új essencet is érdemes berakni, mindkettőn van corruption resist. Backet meg upgradelni is érdemes, főleg a corruption resist miatt (is)

(#89746) Zimmi91 válasza PeL (#89745) üzenetére


Zimmi91
addikt

Igen megvan már a back rank2, és 2 új essence is van bent :D Akkor m+ra használom a régi cuccaim amik nem adnak ilyen corruptiont, vagy szedjem le róluk a forgeba?!

" Just remember Manchester is RED! "

(#89747) warcat válasza Zimmi91 (#89744) üzenetére


warcat
veterán

Már megválaszolták előttem igazából, én azt tippelem,hogy egy vagy több nagyon magas corruption értékkel rendelkező tárgyat találtál, engem a 75-ös bracerem eleinte nem zavart hunterrel de szerintem hotfixelhettek valamit a procrate-n mert tegnap elkezdtek özönleni a hasonmások míg korábban nem zavartak sok vizet.

Karakterlapot ha felnyitod ott írja, hogy mennyire vagy "romlott" és az ezzel járó következményeket, most még nincs elég res a magas értékű cuccok hordására, vagy félre kell tenni őket, vagy ingyen megtisztítani őket MOTHER-el (de ekkor az extra bónusz tulajdonság is elveszik persze végleg a tárgyról).

EA: It's in the crate!

(#89748) tothdev


tothdev
tag

Sziasztok, alliba szeretnék pvpzni, ahol előfordulnak magyarok is.
Ragnaros vagy van más amit ajánlanátok?

Köszi!

(#89749) Plata válasza tothdev (#89748) üzenetére


Plata
félisten

Ragnaros inkább hordás szerver,arathor inkább allis.
Legalább is úgy gondolom.

(#89750) tothdev


tothdev
tag

Már nem számít, hogy a szerver pve vagy pvp?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.