Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79301) Whysperer válasza BeZol (#79300) üzenetére


Whysperer
addikt

Ah azt hittem nincs lentebb ,de mivel 15 lett a kulcsome s 15 mar megvolt gondoltam tolok egy tryt aztan majd kapok valami masik kulcsos 16-t. Mondom esszel invelek 960+ volt minden tank 970. es ele shamna 961 semmi baj nem votl veluk ,de volt egy hunter meg egy paladin 964 es ugy eltevedtek 10 percig maszkaltak fel ala kharazanba 4x meghaltak es pedig mi meg az elejen ugy nem jobbra mentunk mikro ma ki volt takaritva hanem gyorsan lehaltunk es balra legurodtunk. Na ezek erre nem voltak ekspesek es fel ala szaladgaltak. 3-an toltuk az utolso reszt. majd a Moros BL-el a Paladin meg a hutner instant meghalt. Szoval meg leirni is fajt ujra. :W :W Szoval Jo lattam en mar csodat,hogz ekkroa geares nem votl meg kharazanban ,d eakkor nem torom szet masik kulcsat,ha valamihez hulye vagyok

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.