Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) SyMbioTe

Úgy gondoltam megérdemel egy teljes értékű topikot a két kártya, így útjára indítanám. :)

Az nVidia bejelentette a régóta pletykált GTX 1660Ti-t (2019.02.22), nem sokkal utána pedig a GTX 1660 (2019.03.14) elnevezésű kártyát. A két kártya alapjai megegyeznek, ami annyit jelent, hogy mindegyik Turing architektúrára épül, ám hiányoznak belőle mind az RT, mind pedig a Tensor magok is, az L2 gyorsítótár 1,5 MB-ra csökkent. Hivatalos referencia modell egyik kártyából sincsen, alap órajelek mellett a TDP 120W.

GTX 1660 specifikáció:

GPU kódneve: TU116
Architektúra: Turing
Magórajel: 1530 MHz
GPU Boost órajel: 1785 MHz
CUDA magok száma: 1408
Textúrázók száma: 88
Blending egységek száma: 48
Integer CUDA magok száma: 1408
Raszter órajelenkénti teljesítménye: 48 pixel
Maximális Pixel kitöltési sebesség: 85,68 GPixel/s
Maximális Texel kitöltési sebesség: 157 GTexel/s
Elméleti számítási teljesítmény (FP16) : 10,6 TFLOPS
Elméleti számítási teljesítmény (FP32) : 5,3 TFLOPS
Effektív memória-órajel: 8 GHz
Memória típusa: GDDR5
Memóriabusz: 192 bit
Memória-sávszélesség: 192 GB/s
VRAM kapacitása: 6 GB
NVLINK (SLI) támogatás: nincs
PCI Express tápcsatlakozók: 6 tűs
PCI Express csatoló: x16-os PCI Express 3.0
Ajánlott ár: 220$ (A legtöbb piacra kerülő modell gyárilag tuningolt lesz, így valószínűleg ezt az árat nem nagyon fogják tartani)

GTX 1660Ti specifikáció:

GPU kódneve: TU116
Architektúra: Turing
Magórajel: 1500 MHz
GPU Boost órajel: 1770 MHz
CUDA magok száma: 1536
Textúrázók száma: 96
Blending egységek száma: 48
Integer CUDA magok száma: 1536
Raszter órajelenkénti teljesítménye: 48 pixel
Maximális Pixel kitöltési sebesség: 84,96 GPixel/s
Maximális Texel kitöltési sebesség: 169,9 GTexel/s
Elméleti számítási teljesítmény (FP16) : 10,8 TFLOPS
Elméleti számítási teljesítmény (FP32) : 5,4 TFLOPS
Effektív memória-órajel: 12 GHz
Memória típusa: GDDR6
Memóriabusz: 192 bit
Memória-sávszélesség: 288 GB/s
VRAM kapacitása: 6 GB
NVLINK (SLI) támogatás: Nincs
PCI Express tápcsatlakozók: 6 tűs vagy 8 tűs
PCI Express csatoló: x16-os PCI Express 3.0
Ajánlott ár: 280$ (A legtöbb piacra kerülő modell gyárilag tuningolt lesz, így valószínűleg ezt az árat nem nagyon fogják tartani)

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#2) Ciccuka


Ciccuka
veterán

GTX 1660
Kupon

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#3) BerserkGuts


BerserkGuts
őstag

Ilyen sokan vettek? :DDD
Vmi élmény beszámolót vagy tesztet pls

[ Szerkesztve ]

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#4) btf válasza BerserkGuts (#3) üzenetére


btf
aktív tag

Én szombaton váltottam le egy GTX 970 Gaming-et egy 1660 Ti Gaming X-re, 1080p + stabil 60 fps volt a cél. (i7 2600k@4,3Ghz+16GB RAM-om van)

Forza Horizon 3-4 (Ultra+8xMSAA), SoTTR (Highest), RoTTR (Highest -> Textúrák highon), Arkham Knight (minden max - Gameworks ki) megvan a stabil 60fps.

Egyedül ami még mindíg beesik 60 alá és most játszok vele az a Metro Exodus (High beállítások -> Nvidia effektek ki) még így is lemegy néha 50fps-re, bár ahogy hallom elég combos hardver kell hozzá.

Érezhetően erősebb a kártya a 970-nél, kb 45-50%-al. (nyilván játékfüggő mikor mennyi plusz fps-t kapsz)

Nálam pl Horizon 3-nál és Arkham Knightnál még high grafikán is bőven volt hogy beesett 60 fps alá 970-el, ez a kártya meg elég lazán viszi mindkét címet maxon. (60-62 fokon)

Tudom hogy egyénfüggő, de nekem nagyon bejött ez az RGB led + hogy én tudom megmondani hogy milyen színű legyen. (zölden világít természetesen :D )

Szerintem GTX 970-ről megéri váltani.

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#5) lacus83 válasza BerserkGuts (#3) üzenetére


lacus83
senior tag

Teszt még nincs.
Itt olvasgas [link]

MSI B460 Tomahawk,I5 10400F Box,G.Skill Tident Z 2X8 Gb 3000Mhz RGB,Megahalems Cooler,LIANLI Lancool III,Samsung 860 Evo 256GB ,Toshiba P300 3TB,LC Power 600W,ASUS ProArt 4060,LG 27GL850B

(#6) AusWolf válasza btf (#4) üzenetére


AusWolf
őstag

Én 1060-ról váltottam szintén MSi 1660 Ti Gaming X-re, pusztán a kiváncsiság kedvéért. Egyelőre még túl sok élményem nincs, bár a ledes fényei nekem is bejönnek, pedig alapból nem szeretem a csilli-villit.

Benchmarkban egyértelmű a 1660 Ti fölénye (30-50% is akár), játékokban viszont még nem nagyon volt alkalmam próbálkozni a sok meló, költözés, meg egyéb nyavalyák miatt. Amint egy kicsit rászánom magam hogy nekiüljek, beszámolok a tapasztalataimról mindenképp (bár sokmindent nem fogok tudni mondani, mert a 1060 is bőségesen kiszolgált). :) Annyi már nyilvánvaló, hogy pöppet hangosabb az MSi 1060 Aero ITX-emnél, viszont amint 50 fokra csökken a GPU hőmérséklete, lekapcsolja a ventiket, és csak 62-63 foknál indulnak be újra. Játék közben amúgy is rajtam van a füles, meg annyira nem is zavaró, csak egy apró észrevétel. Cserébe legalább hűvős, és stabilak az órajelei. :)

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#8) Ciccuka válasza Ciccuka (#7) üzenetére


Ciccuka
veterán

Colorful iGame GeForce GTX 1660 Ultra 6 GB Review

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#9) ncut


ncut
csendes tag

Sziasztok!

Én kb megjelenésekor vettem egy MSI GeForce GTX 1660 Ti Gaming X 6GB-tot. Egy RX570 4G Nitro+ váltott (azelőtt meg MSI 950 Gaming 2G volt sokáig) .

Elsődlegesen AC: Odyssey-t hajt, az adatlapomon lévő konifgban. Minden grafikai beállítás maxon, VSYNC ON, FPS lmit 60 mellett 40-60 FPS között teljesít. Zsúfoltabb helyeken tud leesni a frame rate. Hangja azért van, bevallom, halkabbra számítottam, de mivel "silent PC"-t építettem, (meg azért kapja a terhelést is), valszeg fokozottan figyelem... :B

Dragon App-ban be szoktam kapcsolni a Gaming mode-ot, tesztjeim alapján valóban van eltérés a default, silent, OC módok meg a Gaming mode között (pár FPS csak persze).

65-70 fok között szokott lenni hosszabb játék sessionök közben (1 óra felett), ha a házventiket feljebb tolom, akkor 60-65 fok.

Összességében nagyon tetszik a kártya, ismét jó választás volt az MSI Gaming széria!

Még azon agyalok, hogy feljebb váltok monitor oldalon, mert hát gyönyörű az AC: Odyssey ;) (27", 1440p, 60 Hz esetleg 144 Hz a jövőre nézve), de nem tudom mekkora kompromisszumot kellene kötnöm a VGA miatt az AAA címeknél, főleg single playerekben persze)

[ Szerkesztve ]

Nem jut eszembe semmi vicces.

(#10) Dark KillerX


Dark KillerX
addikt

Én is vga vásárlás előtt állok, és nem tudom eldönteni, hogy a sima 1660-at, vagy Ti-ot vegyek.

Ami a sima mellett szól az az ár, és a tesztek alapján jobb OC teljesítmény , azaz arányaiban jobban gyorsul

Amiket kinéztem
1660 karik [link] , [link]

1660 Ti [link]

Egy ref 1070-et, mert elegem lett , hogy meleget csinált, és mellette hangos is volt.

[ Szerkesztve ]

(#11) ncut válasza Dark KillerX (#10) üzenetére


ncut
csendes tag

Sztem az a fő kérdés, mire, milyen gamekre használnád és mennyi az a lélektani határ, amit még kifizetnél érte? Összehasonlítás 1660Ti vs 1660, ha nem nézted még (de gondolom igen :D )

10-20 ezer Ft különbségek vannak a 2 széria tagjai között, és a tecnikai paraméter eltérések mellett, ahogyan néztem játéktól függően ~5-15 FPS különbségek. Ha neked kell az a plusz FPS-akkor Ti, ha nem akkor sima.

Szóval ezt mérlegeld szerintem. Én a linkeltek közül, az MSI Gaming X-re szavaznék, mert tényleg brutál jó kis kártya (a Ti nélküli is), jó hűtés, nem zajong!

De zöld ufósnál 110 alatt a nagy Ti tesó is már.

Én amúgy azért vettem meg a Ti-t, mert úgy voltam vele, hogy ezzel én évekig elleszek és nekem most fontos volt az a +"pár" FPS, és nem bántam meg, sőt...!

[ Szerkesztve ]

Nem jut eszembe semmi vicces.

(#12) Dark KillerX válasza ncut (#11) üzenetére


Dark KillerX
addikt

Én a Palit-ot ez a teszt [link] miatt néztem ki , igaz a megnevezés más, de a hűtés ugyanaz, és hát elég meggyőző.

Sztem én is maradok a Ti-n, és így sem lesz sokkal drágább. Sajnos az az MSI már nekem sok lenne. :R

(#13) ncut válasza Dark KillerX (#12) üzenetére


ncut
csendes tag

Jaja, en is neztem ezt a tesztet, abszolut meggyozo, es tenyleg jo arban van! Noise, temp levelek is rendben. Kivancsi vagyok milyen tapasztalataid lesznek vele, majd ird meg! :)

Nem jut eszembe semmi vicces.

(#14) Sekon


Sekon
újonc

Van valakinek esetleg 1660 Ti-je Palit Dual szériából? Milyen tapasztalatok vannak a kártyáról?

[ Szerkesztve ]

(#15) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Sziasztok,

Ti vásárlás előtt állok. Van valami ajánlott kártya? Alapban Gigaybte párti vagyok, most is egy 1060 6GB G1Gaming van. De ha van ennél olcsóbb, de jó, nem ragaszkodom a márkához.

(#16) Chaser válasza Hauptmann (#15) üzenetére


Chaser
titán

Gw-t mar kapsz 90-ert, elfogadhato hutes, nyilvan nem a leghallkabb jartyak kozt van terhelve, de 110-5-ert mar ott a 2060, 1660ti-nel en nagyin sokan nem adnek ezert

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#17) Hauptmann válasza Chaser (#16) üzenetére


Hauptmann
addikt

A hűtés zaja kb. az utolsó szempont nálam, marhára nem érdekel.

Soha nem volt Gainward kártyám, megbízható?

[ Szerkesztve ]

(#18) CarrGomm


CarrGomm
aktív tag

Sziasztok!

Van valakinek itt esetleg ilyen kártyája: Gigabyte GTX1660 OC 6GB GDDR5 GV-N1660OC-6GD ?

Mert én vettem egy ilyet viszont gond van vele, nem tudom ez mennyire normális működés, illetve emiatt vissza lehet-e küldeni?

Szóval ha bekapcsol a venti néha-néha valami fura kerregő zaj jön belőle. Nem csinálja mindig és ha teljesen felpörög rövid időre akkor nem csinálja. Nem tudom mi ez a zaj, de nem értem, hogy ha a venti, akkor miért nem zörög állandóan ha bekapcsol? Akkor legalább biztos vissza lehetne küldeni, mert így ha visszaküldöm, bekapcsolják, az első egy percben nincs hangja, aztán vissza is dobják.

Más is tapasztal hasonlót?

(#19) Dark KillerX válasza CarrGomm (#18) üzenetére


Dark KillerX
addikt

Fasza :U

Nekem csütörtökön , vagy pénteken jön meg a PCX-től,. Ha meglesz jelzek. :R

(#20) Chaser válasza Hauptmann (#17) üzenetére


Chaser
titán

Nem megbizhatatlanabb, mint barmelyik masik gyarto:) akarmelyik csucs kartyabol is foghatsz ki defektest, vagy ami kesobb meghibasodik, a garancia szamit

Szerk:
CarrGomm
Leiras alapjan, mintha random beleerne a venti a keretbe, ha webes rendeles es ket heten belul vagy, allj el, es vegyel masikat

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#21) CarrGomm válasza Chaser (#20) üzenetére


CarrGomm
aktív tag

PCX-es, a két héten már túlcsúsztam, az elején még nem csinálta. Ezt a keretes dolgot viszont megnézem, mert lehet tényleg valami ilyesmi lehet, azon meg talán lehet segíteni.

(#22) Ciccuka válasza CarrGomm (#18) üzenetére


Ciccuka
veterán

Ezért nem szabad Gigabyte kártyát venni.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#23) Dark KillerX válasza CarrGomm (#18) üzenetére


Dark KillerX
addikt

Nem ilyen hangja van? [link]

(#24) Chaser válasza CarrGomm (#21) üzenetére


Chaser
titán

Azt tudom, valami nagyon hitvany ventivel dolgoznak, az olcsobb kartyakon biztos
Reszemrol ezeket is kerulom es a pcx-et is

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#25) CarrGomm válasza Dark KillerX (#23) üzenetére


CarrGomm
aktív tag

Nem ennyire éles a zaj és nem is ilyen szabályos időközönként csinálja. Most jobban meghallgattam és az első ventitől jön a hang. Ki kell azt hiszem vennem és megnéznem közelebbről.

(#26) Dark KillerX válasza Chaser (#24) üzenetére


Dark KillerX
addikt

Le is mondom a rendelest kozben

(#27) Chaser válasza Dark KillerX (#26) üzenetére


Chaser
titán

Jo dontes, sem a bolt sem a vga nem a legjobb valasztas
Keress ra sztem a gw-re, talan pegazus, 1660 75e, ti 90e ertelmesnek mondhato boltokban

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#28) CarrGomm válasza Chaser (#27) üzenetére


CarrGomm
aktív tag

Mi a gond a PCX-el? Rengetegszer rendeltem már tőlük, soha semmi gondom nem volt. Bár ha telefonon el akarod őket érni, akkor türelmesnek kell lenni az igaz. De már régen kellett hívnom őket.

(#29) Dark KillerX válasza Chaser (#27) üzenetére


Dark KillerX
addikt

Compker mennyire ajanlott bolt?

En alapba nem is ezt akartam, de mondom 77k-ert jo lesz, de szerencse kozben sikerult lemondanom.

Alapban vagy MSI Gaming 1660-at neztem, vagy pedig Palit / Gainward Dual-t vagy Ghost kiadast a Ti-bol. A Gaming Ti az mar nekem huzos lenne. :R

Egyebkent en mindig az olcso vgak-ra fazok ra.

(#30) Chaser válasza CarrGomm (#28) üzenetére


Chaser
titán

Epp ebben a topikban volt, h valaki webes elallast akart a vga-ra, toluk vette a gep tibbi alkatreszet is, osszeszerelest is jert, ok meg kitalaltak, h ilyen esetben nincs alkatresz elallas ( : aztan biztatasomra nem hagyta magat a tag, es nagy huzavona meg tan egy honap utan meltoztattak visszavenni elallassal a kartyat
Amig nem kell vmilyen gart intezni, addig minden bolt jo, akkor derul ki milyen valojaban a bolt amikor gariztatni kell, sztem egy ilyen eset boven eleg ahhoz, h elgondolkozzon az ember hagy-e naluk penzt, en bizots nem fogok

Dark KillerX
Roluk nem hallottam negativat
A fentebb emlitett gw kartya ha jol remlik itt van is vkinek, panasz nelkul, barmelyikkel lehet gond, nekem is tetszik a gaming x vonal, de amekkora felarat kernek erte az nem:) hozzatesz meg az ember egy keveset es ott a 2060 nem csucs hutessel, de 3 ev garral, es teszi a dolgat

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#31) ncut válasza Dark KillerX (#29) üzenetére


ncut
csendes tag

Én szinte minden cuccom náluk vettem, soha nem volt velük problémám. Volt webes elállós ügyem is velük, simán ment minden, visszamondtam, cső.

Nem jut eszembe semmi vicces.

(#32) Chaser válasza ncut (#31) üzenetére


Chaser
titán

valószínűleg nem tudták feldolgozni, h az egyedi gép az pc nem igazán lehet, max ha tőlük vásárolt kész konfig, ott mondhatják h nincs elállás adott esetben a vga-ra, de az egész gépet akkor is a fejükhöz vághatom gond nélkül
mindenesetre ha már ezzel gondok vannak, akkor köszönöm, náluk pénzt én nem hagyok
de érdemes megnéznia videókat is yt-on, csak egy kis kukorica kell mellé, és kész is a vígjáték :d

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#33) ncut válasza Chaser (#32) üzenetére


ncut
csendes tag

Én a Compkeres kérdésre válaszoltam ;] , PCX-ről nincs tapasztalatom.

[ Szerkesztve ]

Nem jut eszembe semmi vicces.

(#34) Chaser válasza ncut (#33) üzenetére


Chaser
titán

én kérek elnézést, reggel van még :d

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#35) Dark KillerX válasza ncut (#31) üzenetére


Dark KillerX
addikt

Köszi! :R

Egyébként teszteket nézve sok gyártó nem tudja, még ezt a 120w-ot sem lehűtenni :U

MSI Ventus 1660 75-76 fok [link]

[ Szerkesztve ]

(#36) Chaser válasza Dark KillerX (#35) üzenetére


Chaser
titán

ennyit tud kb a gw is, teljesen korrekt, a strix, gaming x van 55-60 fok körül, kevesebb zajjal, csak azok "picit" többe kerülnek

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#37) xEon1337 válasza Dark KillerX (#35) üzenetére


xEon1337
őstag

1-2 órán belül érkezik a futár az MSI Gaming X 1660Ti-vel (Oázisból rendeltem).

Miért ezt válaszottam?
- IDLE passzív mód
- Terhelésen is halk és hűvös

Régebben, árérzékenyebb koromban volt mindenféle olcsóbb kivitelű videokártyám (Gigabyte, Gainward, stb.), de köszönöm, elég volt.

Többen azzal jönnek, hogy 110e körül már 2060-at kapni.. igen, de ez az almát a körtével esete.. Az MSI Gaming Z az 135e inkább. Meg a Hardveraprós "hozzám szól a garancia" dologból is kinőttem már, eladásnál problémás lehet.

"Less but better" - Dieter Rams

(#38) Chaser válasza xEon1337 (#37) üzenetére


Chaser
titán

ez jogos, akinek ez megér felárat megveszi, a 110e-s 2060 is ugyanúgy működik, mint a 135-es gaming, max melegebb és hangosabb, de 3 év múlva úgyis töredékét érik ezek a kártyák, elromolni meg az msi gaming is ugyanúgy el tud
kizárólag a design miatt tetszett nekem a gaming vonal, de mivel lecserélték a piros-fekete designt így már nálam pl kiesett

szerk:
"hozzám szól garancia" valóban egy rossz vicc, nem csak eladáskor lehet problémás, ilyen értékeknél én úgy vennék csak olyat, ha a gar hozzád szól, a pénz fele marad nálam ( :

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#39) Motion_Blur válasza xEon1337 (#37) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Teljes mértékben egyetértek, nekem se jön be az az érvelés hogy ebből vehettél volna egy kategóriával jobb Manlit.

A Gaming X tökéletes választás, a Ventus X is már kicsit kompromisszumosabb, nekem az van de nem vagyok teljesen elégedett. Tűzforró az egész kártya, hozzáérni se lehet. A hőleadó felület lehetne nagyobb mert túl kis felületen oszlik el a hő. De ezt el tudom fogadni, mert 70 fok alatt van a GPU.

DE ha újra vennék akkor Gaming X vagy Strix.

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#40) Chaser válasza Motion_Blur (#39) üzenetére


Chaser
titán

ideális esetben senki nem fogdossa az alkatrészeket működés közben:)
3 év gar ott van, utána az értéke gyakorlatilag töredéke az új árnak, ott az 1060, még "válság" előtt is 100e alatt nem volt gaming x, belépőket meg lehetett 80-ért kapni, az x-et inkább 105-110-ért, elvétve azért láttam 100-ért is
most használtan nem egy gaming x-et láttam 50-ért elmenni, akár garral is, a kommerszek meg 40-tól indulnak, tehát eladáskor már nem sok számít sok idő után, persze zajban oké, h azt kihasználja az ember, a hűvösebb működés is oké, de sajnos az elpusztíthatatlantól nagyon messze vannak ezek is
mindenki nagyfiú', mérlegel, aztán azt a modellt veszi amelyik neki megfelel, az se mindegy h valaki napi 5 órát tolja, vagy csak elvétve 1-2 órát, fülesen, hangfalon, stb

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#41) Dark KillerX válasza xEon1337 (#37) üzenetére


Dark KillerX
addikt

Teljesen jogos amit leirtal :R

Lassan az olcsobb verziok , szinte hasznalhatatlanok lesznek, magas hofokok, ugralo orajel, es magas meghibasodasi arany. Nem tetszik , hogy az Nv gyartoi is lassan gagyit gyartanak

(#42) xEon1337 válasza Chaser (#40) üzenetére


xEon1337
őstag

Nekem például az asztalon van a gépem, a fejemtől nem messze, 3 ULN (ultra low noise) Noctua ventivel, a procihűtőm is Noctua, plusz a tápom fanless Seasonic. Na, nálam számít az a néhány decibel, nagyon is.

Az már csak hab a tortán, hogy RGB-s, ha már egyszer üveg oldalfalú a gépház, de mondjuk nem az a fajta vagyok, akinek erre porcosodik. ;] Korábbi Gainward Phoenix 1060-on pl. kikapcsoltam, mert nem tudott a színek között átmenetesen, átúszva váltani, így meg elég gagyi volt (kék-piros-zöld-sárga-lila). :DDD

"Less but better" - Dieter Rams

(#43) Chaser válasza xEon1337 (#42) üzenetére


Chaser
titán

teljesen érthető, de nekem már ez design nem tetszik, piros-fekete kombó üveralles' ( :
rgb-ből meg ami nem programozható, csak mosolygok:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#44) Ciccuka válasza Ciccuka (#7) üzenetére


Ciccuka
veterán

MSI GeForce GTX 1660 Ventus XS 6 GB Review

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#45) Motion_Blur válasza Ciccuka (#44) üzenetére


Motion_Blur
félisten

76 fok... érdekes mert ugyanez a hűtés van a Ti-n is, ami 70 fok alatt megáll.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#46) Chaser válasza Motion_Blur (#45) üzenetére


Chaser
titán

Fogyasztasuk kb azonos is lehet, eleg eltero eredmenyekesztit latltam eddig, pasztazas is okozhat par fok kulonbseget, akar tobbet is

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#47) CarrGomm


CarrGomm
aktív tag

Sziasztok, tegnap írtam erről a Gigabyte 1660-as venti kerregésről. Na most úgy néz ki lehet mégsem az csinálja, mert jelen pillanatban állnak a ventik és most már folyamatosan hallom a zajt. Olyan hangja van, mint a laptop vinyóknak, amikor dolgozik. Nyekergő kerregő hang. Mi más csinálhatja még ezt egy videokártyán? Mert abból jön a hang ez tuti.

(#48) Motion_Blur válasza CarrGomm (#47) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Nem tudod felvenni ezt a hangot?
Én tápellátársra tippelek.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#49) Hauptmann válasza CarrGomm (#47) üzenetére


Hauptmann
addikt

A szokásos coil whine. Ez nemcsak a Gigabyte sajátja, az itt istenített MSI is csinálja gazdagon.

(#50) CarrGomm válasza Motion_Blur (#48) üzenetére


CarrGomm
aktív tag

Most épp abbahagyta, de megpróbálom felvenni.

Hauptmann
Néztem (hallgattam) youtube-on ilyen coil whine-t, de annak más hangja van. Ez nem ilyen vinnyogás és nem állandó. Van amikor elkezdi szaggatottan csinálni, valamikor folyamatosan nyomja egy ideig. Megpróbálom elkapni majd.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.