Hirdetés

2024. július 3., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73051) xPraetoriaNx válasza Csapoati (#73050) üzenetére


xPraetoriaNx
senior tag

Mounthoz meg legendaryhoz grat /irígykedés :)

Az még semmi, nekem van olyan guildtársam aki kb egy hete volt 23 napnál... A main karakterén, és volt egy elég gyakran járatott altja is. :)

There is no war. Only the harvest.

(#73052) #10927360 válasza Csapoati (#73050) üzenetére


#10927360
törölt tag

Igen. Ahogy kijött a pre-patch-ben azonnal nekiálltam, nekem tetszett az egész koncepció. Persze már látom, hogy kevés a 2 SPEC örültem volna, ha kap egy ranged ágat is. De mind1 :)

(#73053) lakisoft válasza pckownz (#73045) üzenetére


lakisoft
veterán

Nekem ez a mainem. Nem tudom nem szeretni :). Ha rossz akkor is ha jó akkor is. :B

- Árad -

(#73054) Ereshkigal válasza #10927360 (#73047) üzenetére


Ereshkigal
őstag

De ha jól játszol vele, akkor is ugrál a hp-ja, nem? Az ilyet meg melyik healer szereti?!

(#73055) Weper válasza BeZol (#73021) üzenetére


Weper
tag

Köszönöm a választ! :)

(#73056) #10927360 válasza Ereshkigal (#73054) üzenetére


#10927360
törölt tag

Mindenféleképp ugrál, de bizonyos szintig kontrollálható. Plusz a DH tank része is sokkal inkább arról szól, hogy mozogj vele mint a többi tank.

(#73057) Mukucs


Mukucs
senior tag

Srácok! WoW.-hoz AMD vagy Intel cpu ajánlatosabb?

Köszi! :)

(#73058) Viktor77 válasza Mukucs (#73057) üzenetére


Viktor77
titán

Intel+nVidia.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#73059) #10927360


#10927360
törölt tag

Legendary itemek upgradelőtek 910-re, csak töröljétek a cache mappát!

(#73060) Roland861010


Roland861010
addikt

Valakit nem érdekel 300k gold Ragna horda oldalon?

(#73061) Csapoati válasza #10927360 (#73059) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Köszi, ez bevált! :)

xPraetoriaNx: :R

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#73062) samfishR válasza Roland861010 (#73060) üzenetére


samfishR
senior tag

hogyne érdekelne :DDD

(#73063) Walter_White válasza adrian360 (#73043) üzenetére


Walter_White
senior tag

Teljesen megértem, hogy utálod őket healelni, mondom úgy hogy DH a mainem, van Tank Gearje is (Mastery+ Crit az alapja) 40-50 millió HP-s Rare vagy Eliteken szoktam gyakorolni-solozni. akik nem tartják fenn a Demonik Spike-t, illetve nem osztják be a Soul Fragmenteket, és nincs meg a megfelelő Crit + Mastery mennyiség, na azoknak nagyon ugrál a HP-ja... Gear igényes nagyon. És fontos a kommunikáció DH tanknál. És persze a megfelelő mennyiségü mob húzása. Egy Mythic +-t viszont már nemigen bíznék DH tankra hacsak nem valami agyon Gearelt karakter.

[ Szerkesztve ]

(#73064) Lirion válasza Roland861010 (#73060) üzenetére


Lirion
addikt

Ez szerintem mindenkit érdekel, aki ott játszik. :D

(#73065) Csapoati válasza Walter_White (#73063) üzenetére


Csapoati
nagyúr

DH tankunk van EN HC-ben, igazából nem rajta múlik, ha wipeolunk. A healerek se szoktak panaszkodni rá, pedig csak 850 körül jár.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#73066) Tigerclaw válasza adrian360 (#73043) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Szerintem abba az is belejátszik, hogy mivel újdonság a DH, tankként is sok az újonc. Jó részük azt sem tudja, hogy a healernek nem végtelen a manája és nem tud 100 yardot healelni. Ugrál előre, és huzza be a packokat sorba. Aki komolyan játszik DH tankot annak kevésbé ugrálós a HP-je.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#73067) Tigerclaw válasza #10927360 (#73059) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

és a Trial of Valor-os droppok is. Ahhoz is a cache törlése kell.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#73068) Roland861010 válasza samfishR (#73062) üzenetére


Roland861010
addikt

Minőségi ajánlat esetleg?

(#73069) gpvd


gpvd
csendes tag

Hello. Valaki megtudná mondani hogy melyik szerveren van a legtöbb magyar?

kuss a pofádnak!!!!!!!!

(#73070) ldave válasza gpvd (#73069) üzenetére


ldave
félisten

Arathor és Ragnaros.

A Slime draws near! Command?

(#73071) Cathfaern válasza Roland861010 (#73068) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Minőségi ajánlat az Alapelvekből:

11. Szigorúan tilos a következő termékek, szolgáltatások hirdetése:
10. Számítógépes játékok accountja (hozzáférés, regisztráció, felhasználói fiók) és az azokhoz kapcsolódó játékok, melyek nem használhatóak a fiók nélkül (bővebben), illetve (tipikusan az ún. MMORPG) játékokban használatos virtuális tárgyak (karakter, pénz, egyéb).

[ Szerkesztve ]

(#73072) Roland861010 válasza Cathfaern (#73071) üzenetére


Roland861010
addikt

Ups :)
Amúgy egy jó jade mountra gondoltam ah ár alatt ami még nyereséges az eladónak is.

(#73073) Iginotus


Iginotus
őstag

Ha nem veszem meg a Legion kieget akkor is tudok játszani a Régiekkel? Tehát csak 100 as szintig és DH-m nem lehet ugye?

Plug and Pray... :)

(#73074) Csapoati válasza Iginotus (#73073) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Természetesen. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#73075) Lirion válasza Roland861010 (#73072) üzenetére


Lirion
addikt

Amennyiben in game tárgyra szeretnéd cserélni az in game aranyadat, akkor nem sértesz szabályzatot, miután az teljesen legális játékon belüli kereskedést valósít meg.

(#73076) pckownz


pckownz
senior tag

Van itt olyan holy pala aki mythic szinten raidel?
Fokent egy olyanra lennek kivancsi, aki a Crit > Mastery helyett a Mastery > Haste kombot fejleszti :R

(#73077) lakisoft válasza Roland861010 (#73072) üzenetére


lakisoft
veterán

reported :DDD

- Árad -

(#73078) CactuS válasza pckownz (#73076) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Crit > Versa >Mastery-t szoktak ajánlani. Versatility-t azért hozzák előrébb a Masterynél, mert bizonyos helyzetekben (amikor szétszóródik a raid) a Masteryből jövő heal elenyésző lesz. Haste-et nem tudom, hogy miért akarsz stackelni. Igaz, hogy nő a HPS, viszont nagyon gyorsan elégeted a manádat, nem fogod bírni a hosszabb fight-okat. Hot-od nincsen, hogy a tick-ek profitáljanak belőle.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#73079) lakisoft


lakisoft
veterán

Mikorra várható a 7.1.5 és a 7.2 patch?

[ Szerkesztve ]

- Árad -

(#73080) ldave


ldave
félisten

Hú srácok, nem tudom tegnap mi volt, de rámkacsintott a szerencse, kiesett az első legendary-m és mellé bonus roll-ból egy 895-re procolt cucc is.

A Slime draws near! Command?

(#73081) adamgreen válasza lakisoft (#73079) üzenetére


adamgreen
senior tag

7.1.5 nighthold után szvsz olyan március április.7.2 meg vagy nyár vagy ősz.

(#73082) pckownz válasza CactuS (#73078) üzenetére


pckownz
senior tag

Lattam egy eleg imba logot, ahol a Pala Mastery > Haste alapjan volt buildelve, es aktivan hasznalta a sacrifice + light of the martyr combokat.

Nem akarom elhinni, hogy a pala "ennyi", hogy kidobom a beacont, vagy esetleg dupla beacont es beallok melee-be tankot simogatni. Kell hogy itt legyen valami nem szokvanyos megoldas :D
Hiaba tolok ki 300k + hps-t, 877-880 ilvl-ben, logok alapjan atlagban 20-40% performanszom van...
(Mielott valaki jonne a duduk 500k-s hps-evel, 1 hotom van, es main target a 2 tank szamomra, a raid heal a tobbiek feladata nalunk)

(#73083) lakisoft válasza adamgreen (#73081) üzenetére


lakisoft
veterán

Most nagyon elkeserítettél. olyan soká? :)

- Árad -

(#73084) Lokids válasza pckownz (#73082) üzenetére


Lokids
addikt

Milyen logok vannak, amik mérik a teljesítményed? Van a játékban ilyen?
500K hps az marha sok. Druid vagyok, de 150-200-körül szenvedek 866 ilvl-el.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#73085) Cathfaern válasza pckownz (#73082) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Healernél nem nagyon célszerű logokat nézni. Olyan raidekben lesznek top healerek, akik valamilyen speciális stratégiával ölik a bosst, pl. kevesebb healerrel, vagy valami mechanizmust skippelnek, hogy növelni lehessen a DPS-t, stb. Ha te csak "simán" megolod a bosst, úgy hogy a többi healer is kompetens, akkor sose leszel a top logok közelébe. De ez normális, nem benned van a hiba.

(#73086) kuLi_ válasza pckownz (#73082) üzenetére


kuLi_
tag

Nálunk is critre gyúr a holy palánk, a logokat pedig healer-szemszögből nem annyira érdemes véresen komolyan venni, mert ahogy azt felettem kifejtették már, erősen tax/setup/guild/farmboss függő.

Ez itt a reklám helye.

(#73087) ldave


ldave
félisten

Hol nézegettek ilyen logokat? Pl ha meg akarom nézni, hogy egy sub rugó milyen single target dps-t tol, akkor merre találom ezt?

A Slime draws near! Command?

(#73088) Cathfaern válasza ldave (#73087) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Nem tudom most mi a menő, de amikor én toltam, akkor ez volt: [link]

(#73089) k.kristof válasza Cathfaern (#73088) üzenetére


k.kristof
őstag

Mostanában a Warcraft Logsot használják legtöbben szerintem,

(#73090) pckownz válasza kuLi_ (#73086) üzenetére


pckownz
senior tag

Hasonloan allok en is (37% crit unbuffed, 30% mastery), holy shock 90% kornyeket criteli, de kozel sem tudok ilyan perf szazalekokat hozni, mint a Tietek...
[link] HC-ban meg sikerul merheto teljesitmenyt hozni, de Mythic egyszeruen gyufa. Nalatok raidet is healel, vagy szinten tank focuson van?
(Mondjuk nem is a tankjaink miatt wipe-olunk, hanem a dps-ek kiesese miatt, neha ugy erzem, hogy "pazarlas" ennyire tartanom a tankfocust, hogy szinte le se veszem a kurzort roluk es a self cd-jeik is az arcomban vannak)

(#73091) Csapoati válasza ldave (#73080) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az igen, akkor megkaptad másnap az én szerencsémet. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#73092) kuLi_ válasza pckownz (#73090) üzenetére


kuLi_
tag

Totál változó, hogy ki mit healel, ez is teljesen fight-függő. Gyakorlatilag próbálják egymás között a lehető legeffektívebben felosztani a dolgokat, a tank-heal pedig egyáltalán nem olyan már, mint anno volt, hogy dedikált embert rá kell állítani, aki le sem fordulhatott róla.

Este 20:00 után általában elérhető (hacsak épp nem raidelgetünk), szerintem nyugodtan írj rá, te jobban meg tudod fogalmazni a kérdéseidet, mint én, aki csak áll a tűzben és dpsel. : )

[ Szerkesztve ]

Ez itt a reklám helye.

(#73093) pckownz válasza kuLi_ (#73092) üzenetére


pckownz
senior tag

Ha tuzben allva dps-elsz akkor nagyon jok a healerek! :D :))

(#73094) kuLi_ válasza pckownz (#73093) üzenetére


kuLi_
tag

Vagy csak egy 890-ben bohóckodó affli lock vagyok legendary neckkel. :)

Ez itt a reklám helye.

(#73095) Viktor77 válasza kuLi_ (#73086) üzenetére


Viktor77
titán

A ti palátok erősen haste-re gyúr. Átlag holy palának közel sincs 9% haste-e, nekem tegnapig konkrétan nulla volt, meg sem jelent a stat fülön. Mindkét trinkete is haste-et ad.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#73096) pckownz válasza Viktor77 (#73095) üzenetére


pckownz
senior tag

Vannak fightok, pl ursoc, ilgynoth M, ahol nagyon is jol jon a palanak is a haste, foleg ha az egyik tank DK.

(#73097) Shamy válasza Cathfaern (#73085) üzenetére


Shamy
tag

Ezt meg tudom erősíteni.
Anno DS raiden Hagara Hc-n toltam 40k csúcs hps-t. Pedig a top heal 15-18k volt.
2 healel mentünk, hogy legyen dps, és 5 ember beállt középre a gyűrűs fázison. Kemény volt, de pala ott le tudta hozni, ...kb semmi más nem tudta azt a közép dmg-t kihealelni.
Talán még videom is van róla.... :)
Megvan: https://www.youtube.com/watch?v=pWmXXw3Rilw

Annyi, hogy a mostani mytic akkor még a heroic volt.

Ezzel a heallel World top40-ben voltam anno.

Kérdezni és tanulni mástól sosem szégyen ....

(#73098) kuLi_ válasza Viktor77 (#73095) üzenetére


kuLi_
tag

Nem haste-re gyúr.

Konkrétan ezek estek neki, ezek a legjobb opciói jelenleg. Crit > Vers > Mastery > Haste lenne az ideális saját bevallása szerint, csak personal loottal menetelünk a kezdetek óta, M+ instákba pedig nem jár annyit, mint a többiek. "Nehezebb bossokra" beteszi a kék (!) 825-ös Amalgam's Seventh Spinet.

Ez itt a reklám helye.

(#73099) Viktor77 válasza kuLi_ (#73098) üzenetére


Viktor77
titán

Azért a trinketért én ölnék. Ismerem a statpriot, de furcsa, hogy topguildes holy pala haste-s cuccokkal szaladgál.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#73100) JohnnyChase


JohnnyChase
újonc

Sziasztok!

Megvettem ma a játékot,de amint belépek az accountomba felajánlja hogy vegyem meg a játékot vagy játszak trial-osan.

Hogy tudom aktiválni az accountot?vagy autómatán aktiválódik??

Előre is köszönöm!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.