Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) Viktor77


Viktor77
titán

Olvasd el a téma összefoglalót!

[ Módosította: radi8tor ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#2) Petie


Petie
veterán

2nd xD

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#3) Wolverine


Wolverine
félisten

whitezo, Atiesh darabka csak egy esik minden esetben... és nem esik mindig. Na ezért van az, hogy nem fogják már összeszedni szerintem...

Az első postban a Curse linkjénél a legfrissebb javítandó, illetve a link helyesen http://wow-en.curse-gaming.com/files/addons/new-files/ egy ideje ;)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4) Polacheck válasza Petie (#2) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

kecskét neki :))

less qq more pewpew!

(#5) Polacheck válasza Wolverine (#3) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Ráadásul 40 darab kell. Nálunk mai napig hiányzik 3 az illetékesnek, pedig nem keveset toltuk naxxot, és nem kevés boss hullott el a pengéinktől :)

első hsz javítva

less qq more pewpew!

(#6) Wolverine válasza Polacheck (#4) üzenetére


Wolverine
félisten

Eveliiin!!! :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#7) whitezo88 válasza Polacheck (#5) üzenetére


whitezo88
nagyúr

csak így tovább! :DDD

(#8) anulu


anulu
félisten

ma óriási élménnyel lettem gazdagabb :) szombat lévén kb az egész TN raid szempontjából halott. ellenben sokak vissza akarnak járni Naxxramasba. még Ragnán kiváltottam a kulcsot, így nem volt gon a lemenetellel. elég durva csapat jött össze. a lényeg az, hogy végre öltem Patchwerk-et! :D 2.0.1 akkor jött ki, mikor menni akartunk rá :S:O

remélem, h azért guilden belül mondjuk 30 emberrel meg tudjuk oldani legközelebb, mert ez most nagyon pug volt. Gluth nem is ment le (akkor lépnem kellett Spider wing kitakarítása után). Plague Winget még kipucolták. remélem legközelebb DK-val kezdünk, és megnézzük a 4 lovast :))

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#9) sasa311 válasza anulu (#8) üzenetére


sasa311
veterán

heal szempontból kemény volt?

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#10) anulu válasza sasa311 (#9) üzenetére


anulu
félisten

dehogy :) igazándiból Maexxnánál kb a hot-ok életben tartották a tankot, Patchwerk-nél meg flash spam volt. volt elég healer, így kb 80%+ volt végig mindenki :)

[Szerkesztve]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#11) sasa311 válasza anulu (#10) üzenetére


sasa311
veterán

ááá de visszamennék én is naxxba :(

Gondolkoztam így hirtelen, hogy melyik bossokhoz lenne elég kevesebb ember. Instructorhoz szerintem tuti elég lenne kevesebb. Anub'rekanhoz és Maexxhez is szerintem, főleg, hogy a hunterpet immunis a loctus swarmra :D

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#12) Polacheck válasza anulu (#10) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Azért abba gondolj bele, hogy annyo 800-as heallel spammeltük a tankokat, akik nem bírtak ki két ütést. Kicsit nehezebb fight volt...

less qq more pewpew!

(#13) Kanczy


Kanczy
veterán

egyébként itt már mindenki 70-es? :))

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#14) whitezo88 válasza Kanczy (#13) üzenetére


whitezo88
nagyúr

áh én csak most leszek 54es, de a többiek szvsz igen

(#15) jossy


jossy
csendes tag

Na végre tudok írni....

Kb 1 hetet hanyagolni kellet raidek terén, hála istennek suli miatt szal PFF...

De mind1 mert tegnap lementünk karába kipucoltuk curatorig és végre romeo és julia volt az opera eventen és nem az ozos b@xás, hát mit ne mondjak sokkal egyszerübb kis fight mint oz. Ja és minden boss elsőre wipe nélkül ment le! :R

A droppok elég gyérek voltak, mármint nem nekem valók ;S

De ma megprobáljuk curatort és remélem lemegy végre :))

üdv
josy

(#16) Wolverine válasza Kanczy (#13) üzenetére


Wolverine
félisten

Ma két éve regisztráltam az első karakteremet, aki kemény 68-as most; jövő héten meglesz a 70 is :DDD (mondjuk van mellette 15 alt is :U)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#17) Polacheck


Polacheck
HÁZIGAZDA

Amit ígértem:

Thunrog in T5 live at testszerver:

[kép]

Nekem tetszik :)

less qq more pewpew!

(#18) Horny256 válasza Polacheck (#17) üzenetére


Horny256
aktív tag

Szia
Azt hiszem irtam neked privit :R :((

(#19) Horny256 válasza Kanczy (#13) üzenetére


Horny256
aktív tag

Van az is :R

(#20) anulu válasza Polacheck (#12) üzenetére


anulu
félisten

tisztában vagyok vele :) valamint azt kell mondjam, minden tiszteletem azoké a healereké, akik pre-BC öltek PW-t! :R

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.