Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95046) this is life válasza ΞΔGLΞ (#95036) üzenetére


this is life
Ármester

Azért hogy x3-ba beruházni amikor már rég látszott a rendszer halála több mint doreseg volt . Sajnos már lassan 2 éve látszott ez a végkifejlet ,pedig lehetett volna másképp is . De az MS nem sokkal a x50 széria után dobta a projektet és most végre kimondták amit már rég meg kellett volna tenniük. A fogadás nem perverziobol volt,hanem elvárt kötelességük lett volna úgy elengedni a platformot hogy elötte gatyába rázzák . Amugy akkor már a droid felé kacsingattam ,S végül vettem is . Ha elküldöd privátbankár a címed megy amibe fogadtunk ,fogadd el tényleg érdemes megkostolni..
Tisztában vagyok vele hogy Belfiore nem.hibaztathato hisz a a döntéseket nem ő hozza . De azért kell egy bűnbak ☺️. Jól írtad anno ,mikor sokan lehurrogtak ,hogy game over,bár a te szavait kevésbé voltak cizzelleltak mint az enyém ..

UI : felelesztettem a 640-et wdrt etc ... és egész korrektül működik, még meg is lepődtem ...az anyós használja hagy sz.pjon vele😁 bár a Galaxy y után neki előre lépés...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.