Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8476) .:Kristian:.


.:Kristian:.
addikt

Sziasztok!
Megírnám ide is a problémám, hátha tud valaki segíteni.

"Üdv!
Lehet nem a legmegfelelőbb topikba írtam, de mivel most cseréltem SSD-t, talán ez a ludas a dolgokért.
Szóval nemrég vettem egy Samsung 470 64gigás SSD-t amit egy Acer 7745G laptopba használok.
A probléma: amikor meg van nyitva egy alkalmazás, példa kedvéért mondjuk skype, és ha beszélgetek valakivel akkor a rendszer leviszi tálcára a programot, miközben gépelek. Illetve amikor gépelek (mint pl. most) akkor fogja magát és sort vált, és egy teljesen másik mondatba írok bele. Amíg ezt megírtam 2x csinálta.
Acer gyári Win7 HP-m volt, de mivel eladtam a régi vinyót belőle, ezért kénytelen voltam leszedni egyet netről és az eredeti kulccsal használom most. Az is lehet, hogy Win7 okozza ezt, bár eddig soha nem volt ilyen.

Ja és mielőtt valaki megkérdezné, nem tenyerelek rá a touchpadra. :D
Találkozott már valaki ilyennel?"

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.