Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68306) #89309696 válasza Joker88 (#68305) üzenetére


#89309696
törölt tag

8.1-re semmiképp, pillanatok múlva lejár annak is az ideje. Ez a hetes ami van 6 éves, az XP lejárata előtt 3 héttel raktam fel és ez is túl gyorsan lejárt nekem. :D A 8.1 meg asszem 3 év múlva kapcsol le, feleennyi idő múlva.
Lecserélem, de lehet, hogy csúszni fogok vele kicsit. Régi már a gép is és azt is cserélni kéne, az viszont nem olyan egyszerű az ára miatt.
Illetve még nem döntöttem el, hogy W10 legyen vagy Linux (talán Mint), már nem játszom semmivel évek óta és nincs semmi különleges elvárásom se.
Viszont mivel újrahasznosított W10 Home kulcsot pár ezerért kapni ami legális, kérdés mi értelme lenne mást választani a bevált és ismert Windows helyett.
Persze a legjobb az lenne, ha előretelepítve megvehetném az új gépen, de egyrészt siralmas a kínálat az ilyen gépekből, másrészt ami van arra is 30 ezres felárakat elkérnek ami vicc.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.