Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68951) karlkani válasza karlkani (#68950) üzenetére


karlkani
aktív tag

Csináltam egy rendszer visszaállítást. Windows Update megtalálta márciusig bezárólag az Office 2013 frissítéseket (múltkori kereséskor januáriak voltak az utolsók...), meg az utolsó Windows frissítést. Telepítette, gép újraindítás. Megcsináltam az általad leírtakat ugyan úgy, ahogy két hete. Megtalálta a márciusi frissítést, telepítette, gép újraindítás. Otthagytam a gépet egy percre, amikor visszaértem épp a bejelentkezési képernyőn írta, hogy újraindítás, ahogy korábban is (csak most lemaradtam arról, hogy konfigurálja a rendszert, múltkor azt írta, hogy nem sikerült a frissítés, visszavonja). Bejelentkezés után látom, hogy sikerült a márciusi csomag telepítése. Ráengedtem ismét az updatet, a
2020-03 Összegző frissítés Windows 7 rendszerhez, x64-alapú rendszerek esetén (KB4550735) frissítést találta, telepítése után NINCS új frissítés. :)

(#68952) efi99 válasza karlkani (#68951) üzenetére


efi99
senior tag

Hurrá. :C

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#68953) akaido válasza karlkani (#68951) üzenetére


akaido
addikt

Csak sikerült, gratulálok.
Első blikkre valszeg egy korábbi frissítés hiánya miatt nem működhetett.

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#68954) karlkani válasza efi99 (#68952) üzenetére


karlkani
aktív tag

Én köszönöm a leírást... :R

(#68953) akaido
Passz, két hete is minden rendszer frissítés telepítése sikerült, amit a WU felajánlott.

(#68955) fecaga21


fecaga21
aktív tag

Miért írja ezt ki állandóan a pendriveos telepítésnél már vagy a 6.ik verziónál is??

(#68956) King Unique válasza fecaga21 (#68955) üzenetére


King Unique
titán

Ha USB 3.X porthoz van csatlakoztatva a pendrive, akkor a szokásos probléma, mivel a W7, illetve a telepítője alapértelmezetten nem támogatja az USB 3.X-et, max. külön driverrel. Vagyis vagy USB 2.0 porhoz csatlakoztatod a pendrive-ot és úgy próbálod telepíteni, vagy esetleg patcheled a telepítőt, ha a hardvergyártó biztosít ehhez programot (példa). Vagy ha van a BIOS-ban xHCI Hand-off opció, akkor annak állítgatásával "le lehet butítani" az USB 3.X port működését USB 2.0 szintűre (példa).

(#68957) fecaga21 válasza King Unique (#68956) üzenetére


fecaga21
aktív tag

Jó hogy laptopról vagyok :F

(#68958) King Unique válasza fecaga21 (#68957) üzenetére


King Unique
titán

Ezt most pontosan hogyan kell érteni? :D

Ha úgy, hogy laptop a telepítésnél a célhardver és eddig USB 3.X portba volt dugva a pendrive, akkor az a hiba oka, vagyis ez esetben USB 2.0 porthoz kellene csatlakoztatni, ilyen egyszerű. Ha csak USB 3.X van rajta, akkor marad az előbbi válaszban említett másik 2 opció. Vagy egy 3. lehetőség optikai lemezről (DVD) bootolni a telepítőt, úgy telepíteni. Ha nincsen ODD a hardverben, akkor egy következő opció pendrive / optikai meghajtó nélkül helyi lemezről bootolni a telepítőt, lásd az alábbi leírást, igaz ott W10-zel van szemléltetve. + Külön bootolt telepítési adathordozó nélküli telepítést tesz lehetővé pl. a WinToHDD program is, de akkor alapesetben kell egy már működő Windows, amin a program futtatva van.
+ A telepítésnél, illetve előtte a CSM/UEFI és a driveres támogatásnak sem árt utánanézni, mert hardvertől függően azok miatt is lehet gond W7-nél (példa).

[ Szerkesztve ]

(#68959) gulyasa válasza fecaga21 (#68957) üzenetére


gulyasa
őstag

Milyen márka/típusú laptop?

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#68960) fecaga21


fecaga21
aktív tag

HP Envy, a Procim pedig i5 4200U.Mindegyik usb-as rajta, mindegy melyikbe dugom mindenhol ez fogad.

[ Szerkesztve ]

(#68961) fecaga21


fecaga21
aktív tag

nagyon nem akar működni így sem, a Z370-est választottam ki pedig

(#68962) King Unique válasza fecaga21 (#68960) üzenetére


King Unique
titán

Van többféle Envy sorozat, modell, nem ártana pontosítani, ahogyan a másik hsz-ben leírtakat is, mert az sem teljesen világos. De egyébként az előző válaszokban le van írva a lényeg, többek között az USB 3.0 only felállásra vonatkozóan is.

(#68963) fecaga21 válasza King Unique (#68962) üzenetére


fecaga21
aktív tag

HP Envy Tsm6 Sleekbook (i54200U, Beatsaudio) ha ez segít

(#68964) King Unique válasza fecaga21 (#68963) üzenetére


King Unique
titán

Ha erről van szó, akkor a hardverspecifikációnál írják, hogy 2 db USB 3.0 és 1 db USB 2.0 port van rajta, vagyis az utóbbihoz kellene csatlakoztatni a pendrive-ot. Aztán az is szerepel a leírásban, hogy Windows 8-cal előtelepítve forgalmazták, driverek is Windows 8.X és 10 rendszerekhez vannak. Vagyis ha sikerül is rá Windows 7-et telepíteni, a driverek hiánya eleve problémás lesz, hacsak nem lehet egyéb forrásból, hardverelemenként letölteni hozzá.

(#68965) fecaga21 válasza King Unique (#68964) üzenetére


fecaga21
aktív tag

mégis ez a hibaüzenet jön be bármelyik usb-be dugom be

(#68966) gulyasa válasza fecaga21 (#68965) üzenetére


gulyasa
őstag

A laptop BIOS-ához (vagy EFI/UEFI???) hozzáférsz?
Ha igen, akkor azon belül meg kellene nézni az USB portok beállítását.

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#68967) Zoz válasza fecaga21 (#68965) üzenetére


Zoz
őstag

Sok újabb gépnél az USB2-es port is USB3-as hubra csatlakozik az alaplapon. Azaz addig nem működik, amíg nincs USB3-as driver a telepítőben.
Egyes gyártók, pl az Asrock adtak ki USB Patcher programot, amivel készíthető olyan módosított telepítő amiben benne van az USB3. Esetleg ezzel tehetsz egy próbát, hátha...

(#68968) zolee001 válasza fecaga21 (#68965) üzenetére


zolee001
őstag

Ha ennyire nem megy irj egy dvd-t ,arról fog települni

(#68969) King Unique válasza fecaga21 (#68965) üzenetére


King Unique
titán

Akkor ott vannak az előző válaszokban említett egyéb módszerek, vagyis a telepítő patchelése USB 3.0 driverrel, BIOS-ban XHCI Hand-off megfelelő beállítása, optikai lemezről telepítés, helyi lemezről bootolni a telepítőt, stb., eddig is le voltak írva ezek, nem újdonság.

(#68970) fecaga21 válasza King Unique (#68969) üzenetére


fecaga21
aktív tag

Biosban nálam nincs XCHI Hand, dvd meghajtó meg nincs a laptopomba,, de akkor vszínű úgyse menne win 7-el. Igazából van egy fura dolog az egyik szimulátorral ami nagyon szúrja a szememet, és megnehezíti kicsit a munkámat.
A darabnak hiányzik jobb oldalt a sarka, mivel ez egy négyzet lenne. Az asztali gépem sosem produkált ilyet, ezt a szimulátort már szinte az összes verzióját feltelepítettem és mindegyik ilyen, asztali gépemen pedig mindegyik tökéletesen működik. Megnéztem a szimuláto beállításait is, és nem változik semmi. Erre gondoltam hogy felteszek egy win7-et és megnézem ott mit produkál. A lapotop videókártyáját sem tudom frissíteni mivel ez a legújabb ami most van fent állítólag.

(#68971) Zoz válasza fecaga21 (#68970) üzenetére


Zoz
őstag

Ha Win10 alatt van ez a probléma, akkor esetleg még egy 8.1-et ki lehetne próbálni.

(#68972) King Unique válasza fecaga21 (#68970) üzenetére


King Unique
titán

Egyrészt ha már van a gépen W10 telepítve, akkor elsődlegesen ott kellene megoldást keresni, újra megnézni a program beállításait, szükség esetén telepíteni újabb verziót (ha van), másik VGA drivert, stb.
Másrészt az előző válaszokban említve volt esetleges megoldás a W7 pendrive és optikai lemez nélküli telepítésére, ha van másik gép a laptop mellett, akkor abba téve telepíteni a laptopból kivett meghajtóra, majd visszatenni. Aztán ott van a VHD boot, virtuális gép stb. lehetősége is.
Vagy eleve nem erőltetni a W7 telepítését egy olyan hardveren, ahol ráadásul megfelelő támogatás sincs hozzá, hanem köztes megoldásként pl. W8.1-et telepíteni, amihez eleve van, gyárilag előtelepítve is azzal forgalmazták, meg annál nem lesz gond az USB 3.0 port sem a telepítésnél. Ha a gyárilag előtelepített állapot adott, akkor a licenc és az aktiválás is rendben lesz. Ha nem, akkor ott a generic key 8.1-hez, azzal lehet telepíteni, viszont aktiválni már nem.

[ Szerkesztve ]

(#68973) _DiEGO_ válasza fecaga21 (#68970) üzenetére


_DiEGO_
őstag

Win 7 64bit

Windows 7 SP1 AIO x64 Integrated January 2020 Edge79 Hungarian-Kori

Az integralt valtozatokon lefuttatasra kerult a legfrissebb Windows kartevo-eltavolito eszkoz (v5.78/2019.December),
illetve frissitesre kerultek a Windows Defender (v1.307.1279) virus- es kemprogram-definicioi is. Beepitesre kerult a
legfrissebb Adobe Flash Player (v32.0.0.293/IE11); DirectX* (2010 Junius); es Silverlight (v5.1.50918) verzio is.
A Microsoft Visual C++ (x86/x64: 2005-2008-2010-2012-2013-2019) valtozatok telepitesevel sem kell bajlodnunk!
A rendszer kissebb helyfoglalasa (SSD/HDD) erdekeben a Lapozofajl optimalizalasra kerult! (Min/Max: 800/4096 MB)
*A DirectX 11.1 szerves resze a Windows 7-es rendszereknek. (Szukseges frissites integralva.)
**USB 3.0-as driverek integralva, melyek Intel 100/200/x299-es, illetve AM4-es alaplapokkal kompatibilisek!
***NVMe driverek integralva. (Intel v1.3.0.1007; Samsung v1.4.7.6; Samsung v1.4.7.17)

https://oprend.hu/infusions/integrated_systems_panel/index.php [link]

Egy reg és már szedhető is.

(#68974) 7Sony7


7Sony7
addikt

Sziasztok. Win 7 lemezemről csináltam pendive-os telepítőt, mert az "új" gépen nincs cd meghajtó. Viszont a telepítő beindulásakor nincs billentyűzet, se egér. (ps2 sem).
Találtam erről videókat a neten, de nekem magas. Nincs valami magyar leírás, hogyan kell megcsinálni?

-

(#68975) Gézengúz válasza _DiEGO_ (#68973) üzenetére


Gézengúz
addikt

Mekkora lett a 64-es?

(#68976) pilipi válasza Gézengúz (#68975) üzenetére


pilipi
aktív tag

Méret: 6,59 GiB

(#68977) Gallac


Gallac
senior tag

Sziasztok!

Dual boot problémával fordulok hozzátok.
Szóval Windows 7 mellé feltettem a Win 10-et, illetve próbaképpen Win 10 mellé is a Win 7-et, működne is mindegyik rendszer, azonban a Windows 7 elindulás után nem kezeli az USB-s egeret sem a szintén USB-s billentyűzetet, újraindítom Ps/2 billentyűzettel a Win 7-et simàn látja, usb billentyűzetre kicserélve felismeri, telepíti, az egeret szintúgy, újraindítom kivàlasztom a Win 7-et megy mindegyik. Újra bootolok kiválasztom a Win 10-et az alatt is megy, újrainditom a gépet, bebootolok Win 7-ről megint se USB-s egér, se billentyűzet... Ötlete valakinek? :U

Alaplap típusa Gigabyte GA-B85M-D3H rev 1.1 (Intel Core i architektúrájú lap).

Ma kipróbáltam egy másik konfigban Asus M2n lap, Amd x2 4000 proci, ugyanez a billentyűzet és egér és semmi baja.. mindkettő oprendszer alatt működik, ugyanígy dual boot felállásban :K

''..Mobiltelefon vonóhoroggal eladó...''

(#68978) Gallac válasza _DiEGO_ (#68973) üzenetére


Gallac
senior tag

Szia szerinted olyat nem csinál ez a derék Kori, hogy csak x64 Professional és Home Premium van benne ? 😄 a mérete lehet így szolidabb lenne 👍

''..Mobiltelefon vonóhoroggal eladó...''

(#68979) King Unique válasza Gallac (#68977) üzenetére


King Unique
titán

Ha már dual-boot, akkor a W10-nél a gyorsindítást javasolt kikapcsolni. Vagy a Shift + leállítást, vagy újraindítást használni. Valamint ha a Metro Bootloder az altív, akkor akár az is oké, mivel olyankor a másik Windows indítása előtt lesz egy + restart, hogy ne okozzon gondot a gyorsindítás miatti inkonzisztens állapot.
USB-s periféria ügyben a W7-nél nyilván nem árt ha telepítve van a megfelelő USB 3.0 driver, valamint ha van a BIOS-ban EHCI és XHCI Hand-off, akkor annak megfelelő beállítása is.

Az oprenden meg eleve integrált telepítők vannak, amik mérete nagyobb a szokásosnál, meg azokban az install.wim fájl is 4+ GB. De még így is simán elég hozzá egy 8 GB-os pendrive, ami egyáltalán nem akkora extra manapság. Annak meg nem sok értelme van, hogy csak 1 db index, 1 kiadás legyen az ilyen ISO-ban, nyilván nem mindenki csak Home Premium kiadást akar majd telepíteni. De ha annyira zavar, akkor lehet az Ei.cfg fájlt szerkeszteni, ott a DISM, stb.

[ Szerkesztve ]

(#68980) Gallac válasza King Unique (#68979) üzenetére


Gallac
senior tag

Köszi szépen kipróbálom :C :R

''..Mobiltelefon vonóhoroggal eladó...''

(#68981) Gallac válasza King Unique (#68979) üzenetére


Gallac
senior tag

Nem zavar az all in one telepítő csak kiváncsi voltam, mégegyszer köszi a sok hasznos infot :C :R

''..Mobiltelefon vonóhoroggal eladó...''

(#68982) ekkold válasza _DiEGO_ (#68973) üzenetére


ekkold
őstag

Torrenten is elérhető ez valahol?

(#68983) Armagedown válasza ekkold (#68982) üzenetére


Armagedown
őstag

Igen, és nem is kell sokat keresgélni.

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#68984) Lordus


Lordus
senior tag

Korábban hálózati problémával fordultam hozzátok, észrevettem valami érdekeset!

Alap probléma:
Adott 6 db Win7 gép
1 db WIN XP gép
1 db WIN10 gép

Amíg nem volt win 10, addig a gépek gyönyörűen látták egymást.

Észrevettem, hogy a win 10 kavart be, amióta megvan ÉS be van kapcsolva (értelemszerűen a hálózaton van a win10 gép) addig a win7 gépek csak egymást látják, a winxp és win10 gépet nem.
Az xp látja a win7 gépet
a win10 látja a win7 gépeket.

Ha kikapcsolom a win10 gépet, azonnal helyreáll a rend, az összes win7 és xp gép látja egymást.
Mi a bánatot csináljak, hogy bekapcsolt win10-nél is lássák egymást mindannyian??? :W

[ Szerkesztve ]

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#68985) krealon válasza Lordus (#68984) üzenetére


krealon
veterán

A Win10 topikban mar egy korus vagta volna a kerdesre, hogy az SMB v1-et kell bekapcsolni.

Remelem van mindenrol offline mentesed, mert bekapcsolt SMB v1 mellett ha elszabadul egy WannaCry varians a belso halon, akkor minden adatodat lekodolja.

(#68986) Lordus válasza krealon (#68985) üzenetére


Lordus
senior tag

uhhhhh...
koszi!
hat, mindenrol nem tudok mentest csinalni minden nap... archivalok, de... ket archicalas kozott eltelik ido...
panda/ms essentialis nem fogja meg a virust?
illetve gondolom az sem megoldas, ha a win10 gepre visszarakom a win7et, hiszen ott alapbol van smb1, ami ugye a win10 alatt le van tiltva alapbol...

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#68987) krealon válasza Lordus (#68986) üzenetére


krealon
veterán

"panda/ms essentialis nem fogja meg a virust?"

Ugye ezt csak viccnek szantad?
A virus-irtok mindig a virus-irok mogott haladnak.
Ha hozzad egy olyan kartevo jut, ami meg nem ismert az AntiVirus szotvered szamara, akkor nem ved meg tole.

"illetve gondolom az sem megoldas, ha a win10 gepre visszarakom a win7et, hiszen ott alapbol van smb1, ami ugye a win10 alatt le van tiltva alapbol..."

Tokmindegy, hogy milyen windows alatt van az SMB v1. Maga a protokol hibas, minden rendszeren hibaforras.
Ha legacy rendszereket kell uzemeltetni (XP, Win7), akkor fel kell keszulni az adatvesztesre, vagy teljesen elszigetelten (internet nelkuli helyi haloban) hasznalni.

(#68988) Lordus válasza krealon (#68987) üzenetére


Lordus
senior tag

bocsánat, azért kérdeztem, mert az általad linkelt oldalon már 2017-ben kimutatták ezt a vírust. ezért gondoltam, hogy a friss vírusirtó felismeri és blokkolja :B

[ Szerkesztve ]

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#68989) Zoz válasza Lordus (#68988) üzenetére


Zoz
őstag

Felismeri akkor, ha mondjuk emailben kapod, és te kattintasz rá a vírustelepítő.exe-re. De a különböző windows, protokoll, stb sérülékenységekben az a veszélyes, hogy a felhasználónak semmit nem kell tennie, egyszerűen távolról megküldi a gépet egy bájtsorozattal (a konkrét példánál maradva az SMB protokollhoz tartozó portokon át), amitől a rendszeren található sérülékeny, azaz hibás kód oly módon fog hibázni, hogy azzal lehetővé teszi tetszőleges kód magas jogosultsággal történő végrehajtását. És aztán első lépésként lelövik a vírusírtót, a tűzfalat, stb.
Mivel maga a rendszer működik hibásan és teszi lehetővé a támadást, a vírusírtók ezt nem tudják kivédeni. Egyetlen védekezés a rendszer naprakészen tartása, hogy ezek a biztonsági rések (már amik kiderültek :) ) be legyenek tömve. Amelyik rendszerhez már nincsenek javítások, azt minél előbb le kell cserélni, vagy offline használni.

(#68990) horgabor88


horgabor88
csendes tag

Sziasztok!
Előre is bocsánat a kérdésért,de bízom benne,hogy itt kapok segítséget.
Adott a szerver, Windows 2008, és a kliens gép Win 7.
Jól ismer hibaüzenet:
A munkaállomás és az elsődleges tartomány között nem jött létre megbízhatósági kapcsolat.

Az a problémám,hogyha a netet lelövöm róla,akkor sima felhasználóként be tudok lépni.
Viszont rendszergazdaként ezzel a módszerrel nem enged,és így se ki,se be nem tudom tartományba léptetni
Erre kérnék szépen segítséget,és előre is köszönöm! :)

(#68991) zolee001 válasza horgabor88 (#68990) üzenetére


zolee001
őstag

Ki alól lövöd le netet?
Vmi vpn-el csatlakozik a kliens a serverhez?
Domain join illetve kilépés mehet a gyaloguser profilból is,a ki\belépésnél kell domain admin -t megadni neki
Kliensen domainból kilép workgroupba majd restart és domain join vissza

(Valami történt a W7 géppel avagy 30 napnál régebben nem volt bejelentkezve esetleg rendszervisszaállitás ?
Idöszinkron rendben van? )

(#68992) horgabor88 válasza zolee001 (#68991) üzenetére


horgabor88
csendes tag

Idő okés,mindennapi használatban van. Most mentem oda a céghez pár napja,és mutatták,hogy ők így használják hónapok óta.
Mezei user/jelszavat beenged ugye net nélkül.
És ez a baj,hogy nem enged,mert akármit próbálok módosítani,kiírja,hogy nincs jogosultságom hozzá bármit is megváltoztatni.

(#68993) zolee001 válasza horgabor88 (#68992) üzenetére


zolee001
őstag

Local admin log on? gépnév\helyi admin bejelentkezéssel ?

(nslookup mit mond? ip és dns rendben van? )

[ Szerkesztve ]

(#68994) horgabor88


horgabor88
csendes tag

Minden formában ezt a hibaüzenetet dobálja.
Kérdés,hogy dc-n esetleg nem tudom kitörölni a gépet,és újra visszavenni?
Annyit elfelejtettem leírni,hogy a hálózati kapcsolatoknál minden gép xxxxx.local tartományban van,ez az egy gép valahogy xxxxx. local 2-ben,de az összes többi gépet látja.
Nem vagyok egy profi,sőt kimondottan kezdő vagyok,ezért bocsi a láma kérdésekért.

(#68995) zolee001 válasza horgabor88 (#68994) üzenetére


zolee001
őstag

Olyan nincs,local admin képes kilépni tartományból (vissza workgroupba)
Ha nem létezö tartománynak a tagja akkor hiába keresi a szerencsétlen a dc-t,ha nem létezik akkor kevés esély van a sikerre
Az aducban természtesen ki lehet takaritani a kliens gépet de elég lenne csak a password reset ,ebben az esetben más a probléma forrása ( a nem létezö tartomány)

Elsö körben mindenképpen a tartományi tagságától kell megfosztani a win7 gépet

(#68996) horgabor88


horgabor88
csendes tag

Holnap megint megpróbálom,ha esetleg nem sikerül,csatolhatok képet?

(#68997) zolee001 válasza horgabor88 (#68996) üzenetére


zolee001
őstag

Amennyiben tölem kérdezed akkor csatolhatsz bár nem hinném ,hogy sok ujdonság lenne rajta

Win7 log on username .\Administrator
Password: A HELYI admin jelszava
Utána domain ki\be a megszokott modon

(2008+win7 egész jó páros igy 2020 tavaszán,gondolom azzal van egy darab DC)

(#68998) horgabor88


horgabor88
csendes tag

off: Jelszó,nincs pénz...Sőt,most még terveznek win7ről kőkorszaki gépeket win10re frissíteni,holott van amelyik gépen még xp van...szóval...

(#68999) allein


allein
addikt

Sziasztok. Kollégám laptopján, win 7 van, 2010 office. Mai napon arra lett figyelmes, hogy nem működik az outlook(nem frissülnek a levelek tegnap óta), volt-vannak valami frissítések-32, mondtam neki telepítse.

Tudom, hogy a win7 hivatalosan már nem támogatott. Szerintetek lehet összefüggés? Van egy másik kolléganőm akinek szintén win7 van a laptopján, lehet egyszerűbb lenne mindkét laptopra win10-et telepíteni? Mondjuk a mostani időszakban egy kicsit nehezebb, a kialakult helyzet miatt.

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#69000) Lordus válasza allein (#68999) üzenetére


Lordus
senior tag

szia,
evek ota a win7 office 2010 kombot hasznalom a ceges gepeken.
sajnos tavaly kellett frissitenem, szolgaltato ujabb biztonsagi bizbaszokat fejlesztett, igy az office 2010 nem akart tovabb mukodni rendesen.
feltettuk a 2016ot, azzal tovabbra is megy minden frankon!
Isten orizzen a win10tol, egy gepen fent van, kopkod is ram a kollega, hogy a win7 sokkal jobb volt. :)
sztem probald ki a 2016ot! es ha ramirsz privatot, akkor... ezt majd privatban :DDD

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.