Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43165) maxxenergie


maxxenergie
senior tag

Sziasztok!

Valaki tud segíteni nekem abban (remélem), hogy mi lehet a következő jelenség magyarázata. Memória csere volt a gépben, és gondoltam új memóriára csinálok egy WIN7 alatt elérhető memória diagnosztikai tesztet. Így is tettem, elindítottam, gép újraindult, de azóta csak tesztel egyfolytában és nem lép tovább, már próbáltam mindent de csak megy a teszt be is állítottam Alap teszt legyen 1/2 menet de mindig újrakezdi csak akár órákig is majd ha resetelek megint kezdődik újra ez a folyamat. Hogy lehetne ezt megszakítnai, vagy hogy el sem induljon már, újra betöltsön a WIN7 ? Korábban is csináltam ilyet, akkor megcsinálta 2 menetben a teszte, és újra betöltött a WIN ahogy kell na most ez a rész elmarad azóta :W :W
Előre is köszi mindenkinek, ha számít 775-ös ASUS lap 2 magos procival DDR2 memóval.

Gondoltam arra, hogy csökkentett módban káne indítani, de azt sem nagyon tudom hogy kéne, mert F8-ra Boot eszközök jelennek meg :W

KÖszi köszi mindenkinek addig is fut a teszt iszonyat hibátlanok a ramok már 5 órás teszten vannak túl :Y :W :W

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.