Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42855) Gyárfás


Gyárfás
tag

Haló!

Én úgy tudom, hogy egy tartományos felhasználói fiókba bejelentkezhetek SZGÉPNÉV\Felh és TARTOMÁNYNÉV\Felh módokon, de mégis azt tapasztaltam hogy bizonyos tartományos fiókok csak SZGÉPNÉV\Felh módon érhető el, pedig a vezérlőpult->rendszer azt írja hogy tartományban van nem pedig munkacsoportban. Ez miért lehet?

Ezen kívül tapasztaltam egy olyat, hogy létrehoztam egy felhasználói fiókot és eleve tartományba került, pedig sehol nem adtam meg ezt. Amikor kilépek az aktuális fiókból és belépek az újba és átállítom munkacsoportra, akkor kilépteti az előző felhasználót is tartományból, de azt tartományvezérlő nélkül nem tudom elérni, míg az újba be tudok lépni ugyanazzal a jelszóval és elérési úttal.

Ezt valaki elmagyarázná, hogy mi történik? :) Vagy dobjatok egy linket ahol ilyesmiket is leírnak.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.