Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38427) artiny


artiny
őstag

Helo
Windows STARTER ,legyen az 7 vagy Xp - szeretnem kiprobalni,hatha azzal jobban futna a netezes a netbookon(lenovo s205) ami 11,6 kijelzo,2magos E-350 1,6GHZ,6GB rammal fut, megoldahato hogy ezen a gepen feltudjam tenni a STARTERT,valamint melyiket valasszam 7 vagy XP verziot?
Jelenleg 8 van ,azelott 7 - nagyon frusztrallo a netezes,nagoyn belassul es a reakcio ido is kesik mar ... :o ubuntu is volt rajta de egy tesztkent azt csinaltam hogy
Ubuntu,firefox alatt megnyitottam a Steam market oldalat,ahol egy jatek adatlapjat megnyitva az ott levo sample,trailer video akkadozva ment csak
addig
Windos 8,IE11 alatt egyszer sem akadozott .. de igy is elofordul hogy nagy szenvedes vele normalissan netezni.
ezek utan gondolkoztam hogy ezt a Startert megprobalni,bar a wikipedia szerint csak 1magos,2GB gepekre lehet feltenni :U szoval csak tenyleg olyanra lehet?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.