Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17051) szeva000


szeva000
addikt

hali!
Milyen takaritoprogit erdemes felrakni win7-re?Egyszeruen nem tudok rajonni mitol lett tele az SSD.Kepeket szerkesztgettem,de akkor csinaltam kb.10GB helyet,azota kepek torolve es alig van hely.A Lightroom es a DxO optics pro van fent,de itt sem latom a gondot.
nem virus van,KIS van fent...ez most jott elo a sok kep szerkesztesekor

[ Szerkesztve ]

(#17052) Sub-ZeRo válasza szeva000 (#17051) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Mondjuk a virtuális ram is nőhet, a hibernálási fájl is.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#17053) bpx válasza szeva000 (#17051) üzenetére


bpx
őstag

még mielőtt nekiállsz nagyban takarítani valami 3rd party cuccal, előbb nézd meg mi foglal sokat - de legyen bekapcsolva a rejtett fájlok mutatása + kikapcsolva a védett fájlok elrejtése

(#17054) vlevi válasza szeva000 (#17051) üzenetére


vlevi
nagyúr

"A Lightroom es a DxO optics pro"
Ezeknek szerintem van valami saját adatbázisa, képekhez cache, ilyesmi. Nem ez nőtt meg néhány gigásra hirtelen?

c:\users\felhasználó\appdata\local, vagy appdata\roaming, satöbbi helyeken

(#17055) szeva000 válasza vlevi (#17054) üzenetére


szeva000
addikt

az a baj,hogy a cache-t megtaláltam és töröltem.Már kitöröltem az összes képet is a mappából és akkor is vagy 8GB hely nincs meg.
Igazából a Lightroommal csak importáltam a képeket(a dátumok miatt és a DxO val szerkesztettem)De 2-3 nap alatt legalább a 20GB szabad helyem eltűnt.

ezt mindjárt meglesem azért

nah...az egész appdata mappa 1GB most

[ Szerkesztve ]

(#17056) szeva000 válasza Sub-ZeRo (#17052) üzenetére


szeva000
addikt

Ha jól emlékszem,a hibernálást én anno kikapcsoltam,de meglesem ezt is mindjárt.

(#17057) szeva000


szeva000
addikt

annyit meg tudtam nézni,hogy a windows mappa most 15GB,a program files 6GB...a saját dolgaim kb 5GB....eddig rendben is van...de a 60GB-ból hogy lett 2GB szabad hely?:)
Most átméreteztem kínomban az ssd-t,mert osztva volt,a másik partíción még volt vagy 30GB,azt hozzáadtam,mert 3X szoptam meg és a képkonvertálások közben megcsuklott a Dxo...azután kezdhettem újra.
Persze ettől még valahol hiányolok legalább 10-15GB helyet...

(#17058) csita86


csita86
csendes tag

Sziasztok!
Sok hozzászólást olvastam itt is máshol is... de megoldást nem találok

Egy HP notebookot vásároltunk. Gyárilag Suse Linux van telepítve rajta... sose használtam linuxot. :-( mindig windows-t tanultam, használtam.
Gondoltam, hogy semmi gond behelyezem a telepítőt és telepítem úgy ahogy régebben tettem... de sajnos nem ment
Mindig "kék halál" lett a vége. Nem jutok el még odáig se, hogy particionáljak vagy töröljem a partíciókat. A cd hibátlan a másik gépen teszteltem. Próbáltam eredetivel másolttal. Win 7-et szeretnék felrakni eredeti kóddal, de a régi XP-vel se jutottam előbbre.

Azt már más hozzászólásokból kiokoskodtam, hogy azért van, mert a linux más típusú partíciót használ. Hogy szabaduljak meg tőle, hogy felkússzon a Win. Sata-s HDD van benne.

De akkor hogyan tovább?
(innentől kezdve teljes szőke nő effektus és megállt a tudomány)

Bármilyen segítségnek nagyon örülnék.
Köszön

(#17059) Sub-ZeRo válasza csita86 (#17058) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ha tudod vedd ki a merevlemert/ssd-t és egy másik gépbe rakd be, majd töröld az egészet.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#17060) csita86 válasza Sub-ZeRo (#17059) üzenetére


csita86
csendes tag

Köszi, sajnos arra nincs mód! :-(

Vmi progi kéne, amiből boot lemezt tudok csinálni (kérdés hogyan, miből), ami indításnál formázná a HDD-t, hogy utána egy "szűz" gépre tolnám fel utána a Wint. Eddig jutottam a problémával így reggelre :-(

[ Szerkesztve ]

(#17061) BigManus válasza csita86 (#17060) üzenetére


BigManus
addikt

Szia!

Annak, hogy SuSE van a gépen, nincs köze hozzá.
A telepítőt betéve és bootolva látnod kellene a particiókat, csak ismeretlennek írná ki.
A bios-ban keress egy olyat, nem biztos, hogy pontosan írom, nem ugrik be a pontos neve,majd kijavítanak, hogy ahci és azt vagy ki vagy be állásba kapcsold.
Tehát a Linux particiók nem zavarhatnak be, bootolás után amikor a telepítő indul, látnod kellene és törölhető.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#17062) csita86 válasza BigManus (#17061) üzenetére


csita86
csendes tag

Köszi, ezt már én is olvastam vhol, hogy a hdd-t a biosba át kell állítani IDE-re. De ilyen kis sunyi biost még nem láttam, hogy semmit nem találok benne. :-( Az elsődleges boot helyét is kerestem egy darabig....de az legalább meglett :-)
Délután újra otthon leszek nekifutok újra a keresésének....

(#17063) cintula187


cintula187
addikt

Sziasztok!

Alábbi gondom lenne.
Van 3 vinyó a gépben. Ebből az egyiket aminek semmi köze a rendszer particióhoz le akarom húzni. De ekkor nem bootol be a win és rendszerlemezt kér.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#17064) vilmaboy válasza cintula187 (#17063) üzenetére


vilmaboy
őstag

mert az indításhoz szükséges fileokat a win telepítéskor arra a winyóra tette :DD előfordul ez a legjobb helyeken is... :)) add neki a telepítő lemezét és rendszerindítás javítása :K helyre kell hozza :K

[ Szerkesztve ]

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#17065) cintula187 válasza vilmaboy (#17064) üzenetére


cintula187
addikt

Ilyet csinálhat akkor is ha ez az új HDD a rendszer telepítése után lett behelyezve??

Amúgy a telepitö lemez se 32 se 64 bites behelyezésekor sem indul el. Akár bootban adom meg hogy cd ről bootoljon akár BIOSban. gázos a dolog :(

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#17066) vilmaboy válasza cintula187 (#17065) üzenetére


vilmaboy
őstag

hát nem kéne neki. de ha telepítőről sem bootol az gáz... kéne tesztelj elsőnek memókat. memtest86+ progival, pláne ha több rúd van bent. de ha egy, akkor is lehet hibás.

Másik: semmilyen módban nem indul el? Esetleg hirens boot cdről beindítva egy mini windóz vagy memteszt. ha nem tudsz másképp diagnosztizálni.

[ Szerkesztve ]

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#17067) cintula187 válasza vilmaboy (#17066) üzenetére


cintula187
addikt

Ha visszadugom a 3.vinyót akkor gond nélkül bootol.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#17068) vilmaboy válasza cintula187 (#17067) üzenetére


vilmaboy
őstag

mert arra tette a boot fileokat. ezért kéne elindítani telepítőről és indításjavítást csinálni. valahogy lehet parancssorból is onfigolni. mindjárt utánanézek.

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#17069) cintula187 válasza vilmaboy (#17068) üzenetére


cintula187
addikt

Értem. köszi

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#17070) vilmaboy válasza cintula187 (#17067) üzenetére


vilmaboy
őstag

valamelyik segít talán. olvasgass bele... 1 2

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#17071) cintula187 válasza vilmaboy (#17070) üzenetére


cintula187
addikt

De azt hogyan oldjam meg ha a telepitö lemez el sem akar indulni amikor ilyen hibát ír ki? Megpróbálom úgyis hogy benne van a bajos HDD is majd este. addig is köszi

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#17072) vilmaboy válasza cintula187 (#17071) üzenetére


vilmaboy
őstag

annak oka van ha a telepítő sem bootol. leginkább memó gond szokott lenni tapasztalataim alapján. ámde lehet, h vacak a telepítő, hibás a rom vagy alaplap... egy bios update-el is érdemes próbálkozni, de nem szokott megoldást hozni általában... ezért írtam a memteszteket elsőre. illetve a hiren's cd-t.

[ Szerkesztve ]

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#17073) Core2duo6600 válasza fatal` (#16675) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Lehet csinálni, csak marha lassú lesz, lasabb mint ha cd ről telepítesz, tehát xp ét akkor szabad csak pendrive ról telepíteni, ha kénszermegoldás, pl laptopnál, ha nincs benne vagy rossz az optika .

UP : [link]

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#17074) €uro


€uro
őstag

Sziasztok!

Egy nagyon kedves ismerősöm laptopján szeretném frissíteni a Windows-t. A HP-530-as gépén jelenleg is egy 32 bites Windows 7 van. Nagyon lassú, sokszor megakad, lefagy a rendszer - ezért döntöttünk az operációs rendszer frissítésen.

Az a problémám, hogy a laptop nem boot-ol a Windows 7 telepítőlemezről. 64 bitesből próbáltam már 4 lemezt. 32 bitesből kettőt. Gondolom csak 32 bites indul el rajta, mert Celeron processzor van benne. De a 32 bites Windows boot-olásakor kifagy a laptop - vagy legalábbis megáll. Azon a ponton, amikor azt írja, hogy nyomjak meg egy gombot a lemezről történő boot-oláshoz. Itt nyomok egy gombot, majd nem történik semmi.

Van valami ötletetek, hogy mivel próbálkozzak? Hogyan telepítettek a gépre Windows 7-et? Hogyan tudtak boot-olni a telepítő lemezről? Frissítenem kellene a BIOS-t?

Ha van valami ötletetek, annak örülni fogok.

Köszi.

(#17075) Steelmanus


Steelmanus
addikt

Sziasztok!

Hasznal valaki 64 bites TotalCommander-t?
Erdemes mar a Program Files mappaba telepiteni?

(#17076) vilmaboy válasza Steelmanus (#17075) üzenetére


vilmaboy
őstag

Én azt használom. Nem vettem észre őszintén különbséget a 32biteshez képest. Én a prog. f. mappába szoktam tenni.

[ Szerkesztve ]

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#17077) Core2duo6600 válasza €uro (#17074) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Így elsőre arra tippelek, hogy vagy a CD / dvd olvasó vagy maga a gép rossz.

A 64 bitesről is be kell bootolnia, legfeljebb hibaüzenetet kapsz.
Lehet akár túlmelegedés is, elkoszolodott borda / ventilátor.

Csinálni kellene első kőrben egy Pendrive ot, ami bootképes, és arról feltenni a Win 7 est, legalábbis megpróbálni !

Egy működő gépen a következőt kell csinálni, Win 7, vagy Vista szükséges hozzá, XP alatt nem müködik a dolog !!!!

1. beteszed a pendrive ot, minden adat el fog veszni róla !!!!
2. Nyitsz egy paransort / Legyen administrator jogod a gépen
3. Kiadod a Diskpart parancsot
4. Majd List disk, ezzel megnézed, hogy hányadiknak látja a win a pen-t, (a méretéből könnyen lehet következtetni )
5. Select Disk X, ahol X a pen sorszáma !
6. Clean, töröl mindent !
7. Create Partition Primary , elsődleges particiót hoz létre
8. Select partition 1, kiválasztod a pen első particióját
9. Active, aktivvá teszed
10. Format fs=ntfs quick , gyorsformázod a penen a particiót ntfs re
11. Assign, hozzárendelsz egy betüt
12. Exit, elhagyod a diskpart segédprogramot !

Majd win 7 telepítőkorong be
Lépjél be a DVD én a boot mappába
majd BOOTSECT.EXE/NT60 X: ahol X a pendrive betüjele . ezzel viszed fel a boot információt.

Majd
xcopy g:\*.* /s/e/f x:\ ahol x: a pen, g: a dvd-rom betüjele, felmásoljuk a telepítő korong tartalmát a pendrive ra, el lesz vele egy darabig !

másolhatod akár totoálcommanderrel is, de ez talán biztosabb !

Ezután ha mindent jól csináltál, akkor bootolnia kell a pendrive ról amennyiben az adott gép erre alkalmas !

(#17075) Steelmanus
Én is használom, megbizhatobban és jobban kezeli a hálózatot, ott fejlődött igazán a 8 as verzió !

[ Szerkesztve ]

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#17078) kiskornel válasza €uro (#17074) üzenetére


kiskornel
addikt

Esetleg starter verzióval próbáltad?

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#17079) €uro válasza Core2duo6600 (#17077) üzenetére


€uro
őstag

Köszi. Készítek egy ilyen telepítő pendrive-ot.

(#17078) kiskornel: Milyen az a starter verzió?

(#17080) €uro válasza Core2duo6600 (#17077) üzenetére


€uro
őstag

Működik! Elindult a telepítő.

Köszi szépen a segítséget!

Nem mellesleg nagyon örülök, hogy megismerhettem, hogyan kell telepítő USB drive-ot készíteni.

(#17081) flash-


flash-
veterán

van arra valami értelmes megoldás(program,beállítás)hogy mit tegyek ha a fizikai memória szabad memórája 2000ről lemegy 8-10 re és ezáltal csigalassan futnak a játékok?
ilyenkor mindig resetelnem kell..de ez csak akkor van ha már órákat fut a gép,és utána akarok játszani...
van erre valami jó program?

mert hát azt mondják hogy a windows magától ürit és odaadja a memóriát annak a proginak aminek kell,nade a diablonak nem akarja odaadni!

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#17082) Sub-ZeRo válasza flash- (#17081) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Virtuális ram be van kapcsolva?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#17083) Steelmanus válasza vilmaboy (#17076) üzenetére


Steelmanus
addikt

Ertem, akkor ujratelepitem mert en meg a regi magamaltal keszitett C:\Totalcmd mappaba telepitettem. Koszonom.

(#17084) havri1


havri1
félisten

Sziasztok!

Nem tudom melyik topicba írjak, ssd vagy ide, mert nem tudom mi okozza a hibát.
Háttér :

Rendszer: Windows 7/64 Home Premium
SSD-re telepítve
Másodlagos háttér: 7200rpm HDD
Böngésző: FFOX 14.0.1
Vírusírtó: Security Essential

Jelenség: Ha letöltök valamit (bármit: torrent file, file, videó, etc) böngészővel (cél mappa:ssd:\dokumentumok\download) akkor amikor elkészül, kb 10-15 mp-re teljesen megfagy a böngésző. Addig se kép, se hang.
Nagyon bosszantó..

Először arra gondoltam, hogy a HDD-t pörgeti fel a win, mivel ilyenkor általában áll, de nem, hisz SSD-re megy a letöltés.
Mi lehet? Vírusírtó? Windows bug?

havri

havri

(#17085) BigManus válasza havri1 (#17084) üzenetére


BigManus
addikt

Szia!

Elvileg az MSE csinálja. 64 bit-es rendszereken néha, hogy beakad az ellenőrzési folyamat.
Próbáld meg, hogy amikor majdnem lent van az állomány, kikapcsolod az álandó védelmet illetve magát az MSE-t.
Ha nem akad meg akkor megvan mi okozza.

[ Szerkesztve ]

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#17086) flash- válasza Sub-ZeRo (#17082) üzenetére


flash-
veterán

virtuális memóriára gondolsz?vagyis a lapozófájlra?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#17087) havri1 válasza BigManus (#17085) üzenetére


havri1
félisten

Köszi, kipróbálom!

havri

(#17088) Воланд válasza flash- (#17086) üzenetére


Воланд
titán

lapozofajl.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#17089) draco31


draco31
veterán

Hello!

Barátom Brazos notebook-ján win7 starter van gyárilag. Most szeretné megcsinálni azt, hogy ami lan kábelen megy a notiba internet azt a noti wifi-jén kesztül megosztani, hogy mobilokkal is tudják használni (lakótársak) nem szeretne ezért routert venni most.
Egyszer már sikerült neki, a telefon látta is a hálózatot, de a net nem ment.
Van erre valahol leírás?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#17090) luke.


luke.
aktív tag

Ha fönt van a Win7-en elsőként egy 64bites java, majd erre rákerült egy 32bites az okozhat bármi galibát a későbbiekben? Esetleg simán törölhetem a 64bitest (elvileg egy helyre telepítette mind a kettőt) gondok nélkül? Ugyan ez érdekelne adobe flash-el is.

[ Szerkesztve ]

+SoulRiever- köszi a haverod hugának telefonszámát a szomszédom kutyája nagyon élvezte a társaságát, jól elvoltak! Azzal van probléma aki szerint egy játék meghatározza ki mennyit ér!

(#17091) DS39 válasza luke. (#17090) üzenetére


DS39
nagyúr

a kétféle java nincs kihatással egymásra mivel külön kell őket telepíteni és nem is egy helyre települnek. (az egyik a Program Files-ba, a másik a Program Files (x86)-ba megy)

a Flash-sel már más a helyzet, ott egy telepítőben van mindkét verzió, és ha uninstallálod szerintem rántja mindkettőt.

[ Szerkesztve ]

(#17092) somasz


somasz
addikt

Üdv!
Igazából nem tudom, hova írjam, melyik topikba, de tán ez lehet a legalkalmasabb. :B
Összeraktam egy komolyabb gépet unokatestvérem kollégájának, és a következő tünet fordul elő nála több alkalommal:
Bármelyik programot használja, chrome, word, photoshop, egyéb ilyesmi, egyszer csak inaktívvá válik az az ablak, amelyiket használta, csak ablakra rákattintás után tudja folytatni a dolgait.
Milyen jellegű probléma lehet ez? Sajnos nincs már nálam a gép, nálam ez nem jelentkezett, de ha valahogy be tudnánk határolni a hiba forrását, akkor kifaggatom rendesen.

Én arra tippelek, hogy felrakott valamilyen programot, ami be akarja magát regisztrálni és a tálcán megjelenik ilyen kis üzenet, és ez elveszi az ablaktól az aktivitást. Lehet, hogy fel se bukkan ez az üzenet, nem tudom. Ő mindenesetre semmi ilyet nem tapasztalt.

Driver összeakadás lehet esetleg?

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#17093) vilmaboy válasza somasz (#17092) üzenetére


vilmaboy
őstag

lehet driver összeakadás, de inkább külső folyamatra gondolnék. nekem egy időben az egér driver szórakozott... de hogy miért, aarra nem jöttem rá.

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#17094) TigerCat válasza somasz (#17092) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Nekem a 3RVX produkált hasonlót régebben. Hangerő állítás után ezen maradt a fókusz, de mivel csak egy indikátorról van szó, különösen zavaró. Most Volume2 megy, amivel nincs gondom.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#17095) flash- válasza Sub-ZeRo (#17082) üzenetére


flash-
veterán

igen be van kapcsolva a lapozófájl.
amiatt lehet az hogy elfogy a szabad ram?automatán van.

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#17096) draco31 válasza draco31 (#17089) üzenetére


draco31
veterán

Probléma megoldva.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#17097) mcsabee


mcsabee
senior tag

Sziasztok, lenne nekem egy érdekes (nekem az és egyben idegesítő is ^^) problémám. Windows 7 32 bites operációs rendszert használok egy nem mai konfigon, de 1-2 héttel ezelőttig nem volt probléma. Akkor észrevettem, hogy picit minden belassult. RSS olvasóként Feadreadert használtam, és kaptam is az infót, hogy egyik ismerősnél ez okozta a lassulást. Mondom mifene, de aztán kipróbáltam, hogy ha megjött a lassulás, akkor Feedreadert kikapcsoltam, és rá 2-3 percre minden helyreállt, ezt 2-3 alkalommal eljátszottam, mindig segített, de kezdett kicsit zavarni, hogy mindig ki kell kapcsolgatni.

Semmi gond, töltöttem egy FeedDemont, az ingyenes változatát, mondom jó lesz ez is. Úgy 3-4 napig semmi gond nem volt, mint forró kés a vajban, úgy ment a masina. Aztán arra lettem tegnap figyelmes, hogy megint belassul az egész, mintha az oprendeszer 1-2 fps-sel lassabb lenne, mint amennyit még mozgóképnek érzékelek. Persze próbáltam kikapcsolni a FeedDemont, de nem segített, minden nem létfontosságú processt lelőttem (vagyis az Avira maradt és a CFosSpeed, bár ez utóbbi nem létfontosságú, de kétlem, hogy ez okozná a gondot), összesen 380MB ramot használt a gép. Mondom ráindítok egy Chrome-ot, meglesem, hogy futnak a 720p-s videók - természetesen akadtak. Nem nagyon, csak pont annyira, hogy élvezhetetlen legyen az egész. Konkrétan a kis piros gurulós smiley is akad a hozzászólás box alatt éppen :) .

Ha újraindítom a gépet, akkor minden tökéletes olyan 15-20 percig, de utána jön az akadás. Fogalmam sincs mi lehet gond. Ha esetleg tapasztaltatok már ilyet, akkor örömmel fogadnám a segítséget. Esetleg ha infóra van szükség a hiba lokalizálásra, hit me, leírom, amit tudni szeretnétek, teljes konfigot, ilyesmiket.

Stay a while and listen...

(#17098) BigManus válasza mcsabee (#17097) üzenetére


BigManus
addikt

Vírus nem lehet? Egy Malwarebytes vizsgálat nem ártana.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#17099) somasz válasza mcsabee (#17097) üzenetére


somasz
addikt

Túlmelegedés nincs a nagy melegben? :U

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#17100) Tomate


Tomate
veterán

Amatőr piti dolognál akadtam el, segítsetek kérlek. Adott 2 gép mindkettőn windows 7.
Egy t-homos cisco routerre csatlakozik mindkettő kábellel. A gépek benne vannak a hálózati csoportban, látják is egymást. Meg szeretném osztani egymással a meghajtókat. Rámegyek a sajátgépben jobb klikkel--> tulajdonságok-->megosztás- Az engedélyeket megadom meg minden de nem enged belépni sehogy. Ez a kép fogad mindig:
Mi marad el?? Köszi! :R

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.