Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17551) TRob1 válasza benedekco (#17547) üzenetére


TRob1
veterán

Hagyj 30at ha már mindenáron partícionálni akarsz, mert a végén még meglepődsz...

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#17552) benedekco válasza TRob1 (#17551) üzenetére


benedekco
addikt

Háááát. Igen... 30 a max. Többet biztosan nem fogok rászánni! Amúgy a barátnőm ért annyira a géphez, hogy karbantartsa a win mappában halmozódó lomot. Vagy a másik, hogy írok neki egy cmd parancsot ami törli a megfelelő mappák tartalmát, azt majd havonta egyszer lefuttatja és kész is :)

re: (#17548) Sub-ZeRo

A 40 már bazi sok, a mostani leharcolt 2-3 éves rendszerem van annyin és még van 18 üres hely. Pedig ott van a pagefile.sys is a maga 2,6gigájával. Illetve jóval kevesebb progi lesz rajta. Ha játékokat is telepítek még a gépre az úgyis a D-re megy. És azzal meg a kötelező adattal (a suli miatt sok adat kell...) már bazi kevés lenne a D tárhelye. Akkor már egy WinXP a maga 5 gigás partíciójával. De szeretném ha 4-5 évig nem kéne hozzányúlni... igaz az XP is már elég stabil ebből a szempontból 3-4 évig bírta már nálam is egy rendszer. De a 7 nekem valahogy biztonságosabb, illetve ahhoz még lesz support elég sokáig.

re: (#17549) sfdrakex és (#17550) szeva000

A 60 giga luxus... véleményem szerint. Mint írtam a saját win-em most 14 gigát foglal. Az egész c meghajtómon a foglalt terület 25 giga. Lenne mit törölni bőven(pár gigát biztos fel tudnék még szabadítani). Csak ugye a lustaság.....
Nem elfelejteni, hogy akkor (mármint a "60giga a c-nek" esetén) a D meghajtó csak az usb-s wincsi lenne, ami egy: usb2.0 (elég karcsú az adatátvitel), kettő: egy régi ATA-s WD wincsi a melegedősebb fajtából. Azaz nem rizikóznék vele. Lehet, hogy belerohadna a dobozba. Három: Kapcsolgatni ki-be... szar az egész, túl sok a macera. Így meg D-n ott van minden ami sűrűn használt, a külsőt meg csak havonta egyszer röffenti be a lányzó.

Köszi mindenkinek! Szerintem túl van rágva a téma. Véleményem szerint az itt hallottak és a saját tapasztalatok alapján 25 giga elég kell, hogy legyen egy minimál install-al, komoly rendszer korlátozásokkal és rendszeres tisztogatással. De biztos ami ziher alapon kap 30-at. Azért elég komoly, hogy XP-hez képest ez kb 25giga veszteség. Mérlegelni kell rendesen. Végül is idővel lehet majd cserélni a winyót is.
:R

[ Szerkesztve ]

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#17553) szeva000 válasza benedekco (#17552) üzenetére


szeva000
addikt

én meg azt mondom,hogy kevés...nomeg az az ssd para...ÁÁÁÁ.Én nem azért vettem ilyen lomokat,hogy majd nézegessem meg vigyázzak rá.Ha feltolok 1000db RAW-ot, és szerkeszteni kell,az menjen is de gyorsan.Az olyan ember ne vegyen SSD-t aki kikapcsolgat mindent,nomeg csak a win fusson rajta.Igaz azóta már 2d 120GB-os van,nah az elég.

[ Szerkesztve ]

(#17554) benedekco válasza szeva000 (#17553) üzenetére


benedekco
addikt

Olvastad amit írtam? Számomra... véleményem szerint.... 40-18=22... na mind1.
Ez nem raw-ra photoshopra, meg melóra lesz. SSD-ről eddig szó sem volt. Itt egy szimpla nadrágszíj meghúzásról van szó. Azaz, hogyan hozzuk ki a minimálból a gépet. Nyilván ha nem ez lett volna az elvárás akkor vettünk volna egy Dell Precisiont egy 128-as micro ssd-vel és egy terás laptop wincsivel (350+ ezer forintocska). De mivel nekünk most nem futotta arra (illetve böngészéshez, neptunhoz, mp3-hoz, filmhez és office-hoz nincs erre szükség beértük egy 40+ezer forintos használt laptoppal is). Minimál telepítéssel, elég lesz hidd el. Vagy ne hidd el, nekem tök mind1.
Autós példával élve: értem én, hogy a Porsche jó autó, de nem biztos, hogy a betonkeverőt az után kéne kötni, mert arra a legjobb megoldás a Wartburg Tourist, közben még akár sódert és cementet is elcuccolsz vele.
Teccikérteni! ;)

[ Szerkesztve ]

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#17555) Poplacsek


Poplacsek
senior tag

Sziasztok!
A Total Commandert alapból admin jogokkal indítom. Na most ha ebből indítok egy filmet (enter az mkv-n) akkor a megnyíló MPC-HC player is automatikusan admin jogokkal indul. Ez a bajom, ugyanis ebben az esetben az SVP (SmoothVideo Project) nem működik.
A kérdésem az lenne, hogy a Win7-ben van-e bármi lehetőség beállítani azt, hogy az mpc-hc ne induljon admin jogokkal.
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#17556) Sub-ZeRo válasza Poplacsek (#17555) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Miért kell a tc-nek admin jog?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#17557) Poplacsek válasza Sub-ZeRo (#17556) üzenetére


Poplacsek
senior tag

Mert utálom az állandóan felugró admin password ablakot miközben telepítek, vagy törölgetek stb...

(#17558) Sub-ZeRo válasza Poplacsek (#17557) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hát akkor 3 lehetőséged van szerintem.
1. Nem adsz admin jogot a tc-nek és kibírod ha dob ablakot.
2. Adsz neki, de nem onnan indítod a filmeket.
3. Az uac-ot kikapcsolod.

Nem tudod beállítani, hogy ki ne kapjon admin jogot.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#17559) Poplacsek válasza Sub-ZeRo (#17558) üzenetére


Poplacsek
senior tag

Kár, de köszi a választ! :R

(#17560) Sub-ZeRo válasza Poplacsek (#17559) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nincs mit, bár nem hiszem hogy nagyon kisegítettelek. :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#17561) Devilhun_HUN


Devilhun_HUN
aktív tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kapni, kérni.

Ez micsoda?

Az mban tudja törölni vagy eltávolítani?

A homegrupuser$ az ki?

Itt miért nincsen homegrupuser$ ?

MIKULÁSBÁ: Talán a Your Uninstaller-t telepítetted?
DEVILHUN: Igen telepítettem a Your Uninstaller-t
DEVILHUN: Töröltem a Your Uninstaller-t de még mindig ott van az a homegroupuser$.
Hogy lehet kiírtani?

Youtube csatorna: Devilstudio 2015™

(#17562) creed33


creed33
aktív tag

Sziasztok!
Usb port problémám van ebben kérném a segítségeteket.
A számítógépem elülső részén is található 2 port,viszont ha ezekbe dugom a pendrivot,akkor nem tud felcsatlakozni a pendriveom,csak a gép hátulsó portjaira.
Hogyan tudnám elülső portjaimat is alkalmassá tenni arra hogy kezelni tudja a pendrivot?
Köszönöm előre is!

(#17563) bpx válasza Devilhun_HUN (#17561) üzenetére


bpx
őstag

1. [link]

2. beépített account homegrouphoz, miért fáj? azért nem látszik, mert a vezérlőpultban a felhasználók kezelése a végletekig van butítva és nincs ott minden

run: compmgmt.msc, és ott lesz a helyi felhasználóknál

(#17564) Devilhun_HUN válasza bpx (#17563) üzenetére


Devilhun_HUN
aktív tag

köszönöm szépen.

Valahogy sikerült ilyet csinálnom erre valami megoldás?

Most a régi stílust engedi csak nincsenek aero témák :(

[ Szerkesztve ]

Youtube csatorna: Devilstudio 2015™

(#17565) Sub-ZeRo válasza Devilhun_HUN (#17564) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Rendszer visszaállítás? A win reinstall. ;]

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#17566) Devilhun_HUN válasza Sub-ZeRo (#17565) üzenetére


Devilhun_HUN
aktív tag

más nem oldja meg?

Youtube csatorna: Devilstudio 2015™

(#17567) sfdrakex válasza creed33 (#17562) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Az alaplapra be vannak kötve az előlapi portok?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#17568) creed33 válasza sfdrakex (#17567) üzenetére


creed33
aktív tag

Szia!
Igen,más eszköz már volt korábban rá csatlakoztatva,pl bluetooht kulcs

(#17569) Sub-ZeRo válasza creed33 (#17562) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Az is lehet hogy tönkre ment, vagy nem jól csatlakozik a laphoz és nem kap áramot.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#17570) sfdrakex válasza creed33 (#17568) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Egyáltalán nem is érzékeli, vagy érzi, hogy bedugod de le is választja egyből?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#17571) DS39 válasza Devilhun_HUN (#17564) üzenetére


DS39
nagyúr

ott alul van egy ilyen: Áttetszőség és egyéb aero... , azt próbáltad már?

(#17572) simii15


simii15
csendes tag

Sziasztok,
Van egy Gateway w350a, más néven t-series 1625 notebookom, Ati radeon X1270 videokarival.
A problémám az, hogy csak egy felbontást enged a windows(most 8 van felrakva, de a 7esnél is ez volt a probléma, ezért is váltottam 8ra többek közt). Egyszerűen szürke a legörgetendő felbontás menü, csak az 1024es van ott, pedig a monitor és videokari is bírna többet.
Felraktam először az ati honlapjáról a rá való catalyst control centeres szettet, de mivel nem müködött megpróbáltam az individual drivert is..
Már ötletem sincs miért lehet, nemrég még bírt nagyobb felbontást is, reinstall után azonban nem.. Próbáltam Gateway oldaláról is drivert(ez nagyon régi), de azt írja hogy nem találja a hardvert. Kompatibilitás módot szintén próbálgattam(azzal telepíteni a drivert).
Amúgy a windows nem ismeri fel az eszközök közt a videokártyát(nemhogy még drivert is adjon hozzá :W )
Mit tegyek?
Köszönöm előre is a segítségeteket!! :) :)

(#17573) szeva000 válasza creed33 (#17562) üzenetére


szeva000
addikt

nagy rá az esély,hogy az 5V tápfszed ketd behalni a lapon.Egy USB HUB megoldja a gondot...persze egy külső táppal ellátott!

(#17574) benedekco válasza Fire/SOUL/CD (#1081) üzenetére


benedekco
addikt

Ha egy ilyen megoldással a pendrive-ra egyéb adatokat másolunk akkor ugyanúgy hibátlanul fog működni a telepítés és nem okoz rendellenességeket? Pl egy 8gb-os pen-re felteszem a telepítőt és a gyökérben nyitok egy "!" mappát amibe bekerülnek mindenféle kiegészítő progikt, mint pl totacmd, irfanview, esetleg driverek. Akkor az semmiféle következményt nem okoz a telepítő életében?

Ja és hatalmas köszönet ezért és egyéb win7-es írásaidért! Óriási tudások ezek. Jó hogy megosztod! :R

[ Szerkesztve ]

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#17575) Fire/SOUL/CD válasza benedekco (#17574) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

"Ha egy ilyen megoldással a pendrive-ra egyéb adatokat másolunk akkor ugyanúgy hibátlanul fog működni a telepítés és nem okoz rendellenességeket? Pl egy 8gb-os pen-re felteszem a telepítőt és a gyökérben nyitok egy "!" mappát amibe bekerülnek mindenféle kiegészítő progikt, mint pl totacmd, irfanview, esetleg driverek. Akkor az semmiféle következményt nem okoz a telepítő életében?"
Nem, kifogástalanul működik. :K

"Ja és hatalmas köszönet ezért és egyéb win7-es írásaidért! Óriási tudások ezek. Jó hogy megosztod!"
Nagyon szívesen és köszönöm. :R

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#17576) HZoli87


HZoli87
veterán

Üdv!

Nyelvi csomag telepítője működésképtelenné vált, ma kétszer és tegnap egyszer szerepel ez a megbízhatósági előzmények között. Mit szeretne ez a telepítő pontosan? Utolsó kettő bejegyzés 30 perce történt, éppen meccset néztem. Senki sem használta a gépet, üresjáratban volt. Számomra érthetetlen, mért éppen most az elmúlt két napban (2009 októbere használom a Windows 7-et, de eddig sosem találkoztam ilyen bejegyzéssel) és miért is pontosan? :U

KÉP

(#17577) szepsy


szepsy
senior tag

Hali.

Már nagyon unom, hogy mikor kikapcsolom a monitort aztán vissza kapcsolom akkor átállítódik a felbontás kisebbre és nem tudom vissza állítani, újra kel indítani...
Mi lehet a gond?

(#17578) jhos910


jhos910
aktív tag

Hali!

Win 7 Ultimate 64 bit alatt előjött egy olyan, dolog, hogy a program indításkor error és leáll. Corel Draw x6 és PS CS6 csinált eddig ilyet.

Remélem van vmi ötletetek :)

(#17579) petyus_


petyus_
senior tag

Sziasztok!

Van egy kis problémám a gépemmel, pontosabban a pendrive-ra való másolással. Ha nagyobb file-t másolok (100MB<), nagyon gyorsan kezdi (80-90MB/s), aztán hirtelen leesik 4-5MB/s-ra. Egy HD filmet így akár 40-50 percig is másol. Illetve általában a másolás végén kiírja a 100%-t, de utána a file méretétől függően egy darabig nem történik semmi, majd kész. Egy 4-5GB-os file-nál ez akár 3-4 perc is lehet. Van valami ötletetek, hogy mi lehet a probléma?

Biztos nem a pendrive-val van a probléma, mert mindegyikkel ezt csinálja

[ Szerkesztve ]

(#17580) kiskornel válasza petyus_ (#17579) üzenetére


kiskornel
addikt

Nekem volt egy memoriakártyám, aminek ugyanez volt a baja. A fényképezőmbe rakva egy darabíig bírta a Full HD felévételi sebességet, majd eldobta a felvételt. A megoldás pedig: van egy előpuffere (az enyémre ez van írva UDMA), amíg az be nem telik, elég gyorsan ír, majd visszaesik. Próbáld meg márkásabb pendrive-okkal / memoria kari + kártyaolvasóval, és remélhetőleg jól fog működni.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#17581) kiskornel válasza petyus_ (#17579) üzenetére


kiskornel
addikt

Tényleg, futtathatnál egy crystal disk markot: [link]

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#17582) vlevi válasza petyus_ (#17579) üzenetére


vlevi
nagyúr

Szerintem annyi a pendrive sebessége. Az a 4-5 mega. A többi csak cache. Vagy azért, mert NTFS-re van formázva, vagy pedig azért, mert be van kapcsolva a házirendnél (asszem ez a neve) az írási gyorsítótárazás.
Nekem is csinálja USB2-es külső vinyóra, hogy a másolás elindul 250megával, aztán lenyugszik, és megállapodik 20-25 körül.
A végén pedig megintcsak azért vár olyan sokat, mert azt a százegynéhány megát, amit betárazott ki kell írogatni, 4-5 megás sebességgel.

(#17583) varmi2


varmi2
nagyúr

Sziasztok!

Félig meddig ide való kérdés. Ha nem léteznek bizonyos hardwerekhez win8as driverek, akkor megfelelnek a win7-k?

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#17584) vlevi válasza varmi2 (#17583) üzenetére


vlevi
nagyúr

Nyomtatóhoz (Canon LBP2900), kormányhoz (Logi G25) jobb híján én azt használom.

(#17585) Gyick


Gyick
őstag

hi!
Az mitől lehet hogy eltüntek a programok és szolgáltatások menűből a telepített programok?
vírus esetleg?Hogy tudok most uninstallálni programokat?

(#17586) ᵽᵴᶙᶗᵺᴑ


ᵽᵴᶙᶗᵺᴑ
tag

Hali!

Ami a legelső hsz-ben van, Windows 7 letöltögetős oldal. Onnan mindíg a legfrissebb Pro verziót le tudom tölteni? ;]

~Psycho~ Ha elfelejtek privire válaszolni, akkor nyugodtan kérdezd meg, hogy mi a helyzet! :)

(#17587) ᵽᵴᶙᶗᵺᴑ válasza varmi2 (#17583) üzenetére


ᵽᵴᶙᶗᵺᴑ
tag

Szerintem jók lesznek félig-meddig. Próba szerencse. :K

~Psycho~ Ha elfelejtek privire válaszolni, akkor nyugodtan kérdezd meg, hogy mi a helyzet! :)

(#17588) szepsy válasza szepsy (#17577) üzenetére


szepsy
senior tag

Erre valaki??

(#17589) Воланд válasza ᵽᵴᶙᶗᵺᴑ (#17586) üzenetére


Воланд
titán

az sp1 u a legfrissebb, az azota megjelent frissiteseket nem integraljak bele egy uj telepitobe.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#17590) ᵽᵴᶙᶗᵺᴑ válasza Воланд (#17589) üzenetére


ᵽᵴᶙᶗᵺᴑ
tag

Köszi! :R

~Psycho~ Ha elfelejtek privire válaszolni, akkor nyugodtan kérdezd meg, hogy mi a helyzet! :)

(#17591) ᵽᵴᶙᶗᵺᴑ válasza szepsy (#17577) üzenetére


ᵽᵴᶙᶗᵺᴑ
tag

Ne kapcsold ki a képernyőt ;]

~Psycho~ Ha elfelejtek privire válaszolni, akkor nyugodtan kérdezd meg, hogy mi a helyzet! :)

(#17592) Fire/SOUL/CD válasza szepsy (#17577) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

1. Milyen monitorról van szó, esetleg régebbi CRT avagy épp egy újabb FullHD LED-ről?
2. Ha leküldöd alvásba/hibernálásba, majd onnan felébreszted a rendszert, akkor is előjön ez a jelenség?

Gyick
Elsőre MBAM Free -vel egy teljes ellenőrzést futtass le(nem a gyors ellenőrzést). Ha megvagy vele írj, mi lett az eredmény.
Ilyen akkor fordul elő, ha a registry megfelelő bejegyzéseit törlik, ha netalántán futtattál ilyen rendszer-optimalizáló, vagy registry bűvölő stb kategóriájú progit a jelenség előtt, akkor az is okozhatta a mostani jelenséget.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#17593) McKane


McKane
senior tag

az elnevezésket figyeljétek :DD

(#17594) RaZroX


RaZroX
addikt

Üdv! Ismerősöm gépe lan kábelen keresztül csatlakozik az internetre. Vett egy USB-s Wifi adaptert, hogy megtudja osztani a netet a lakásban a laptop és telefonok miatt. Pontosan hogy kell Windows 7 alatt ezt megcsinálni, hogy amikor megy a gép akkor mindig meg legyen osztva a net Wifin ?

This is the way

(#17595) Teodor52


Teodor52
senior tag

Sziasztok!

Egy aprócska infóra lenne szükségem,remélem tudtok segíteni!

Fájlmegosztó oldalról töltök le egy tömörített fájlt és mivel egyenlőre nincs JDownloader telepítve szeretném megtudni milyen sebességgel jön a cucc windows 7 felületén keresztül?Persze csak, ha van ilyen funkciója!

Tehát még egyszer, nem a sávszélességemet szeretném kideríteni mert azt tudom,hanem az aktuális le/feltöltéskor alakuló sebességet!

Igaz aidával is kilehet deríteni,de jobb lenne win7-en keresztül megtekinteni!

Illetve annyit még, hogy a feladatkezelőben és azon belül a hálózat almenüében a helyi kapcsolatot elemzi a rendszer és ezek az adatok látszanak:

[Helyi kapcsolat]

Mi ez a 100Mbpp sebesség?
Ennyit bírna az utp kábel a hálókártyámtól a modemig?

(#17596) bpx válasza Teodor52 (#17595) üzenetére


bpx
őstag

100 Mbit-es hálózat van köztük, ennyit jelent
ennek a 0,07%-át használja ki abban a pillanatban, amikor csináltad a képet
ha részletesebben szeretnéd, akkor a Performance (Teljesítmény) tabon nézd meg a Resource Monitort (Erőforrás figyelő talán magyar Windows-on), és ott van hálózati rész, ahol processzenként kiírja hogy hány byte a le- és feltöltés

(#17597) #41133696


#41133696
törölt tag

Nem túl sűrű jelenség :D

Superbar bal oldalán az ikonok felső fele látszik, a jobb oldalon lévő értesítési területen pedig az ikonok alsó fele :D

(#17598) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Ablakot odébbhúzom és magától átméretezi rendkívül idegesítő marhaság kikapcsolható?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#17599) Воланд válasza Winner_hun (#17598) üzenetére


Воланд
titán

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#17600) Teodor52 válasza bpx (#17596) üzenetére


Teodor52
senior tag

100 Mbit-es hálózat van köztük, ennyit jelent

Gondolom ezt úgy érted hogy a hálókártya és a modem között igaz?
Mert a sebességem amúgy 5Mbit le és 500Kbit fel!

Ui: az utp kábel én úgy tudom 1Gbit adatátviteli sebességre képes,tehát, akkor ez a 100Mb kevés nem?

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.