Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2351) ritkaság


ritkaság
tag

Sziasztok!

Intel M780 ha valakit érdekel!

(#2352) ShadowX válasza cantus (#2339) üzenetére


ShadowX
őstag

Nehogy azt hidd, hogy ez annak az ötlete volt, aki kiment büntetni. Ő csak teljesíti, amit mondanak neki. Ha nem teszi akkor ugrott az állása. Ennek sajnos semmi köze nem lehetett ahhoz, hogy azt gondolta esetleg az ellenőr, hogy ez egy igen kedves gesztus.

(#2353) Luighi válasza ShadowX (#2352) üzenetére


Luighi
aktív tag

Pedig én kinézem belőle, hogy saját ötlet volt - tudod milyen az, ha egy senki kezébe kerül egy kis hatalom...

(#2354) Luighi


Luighi
aktív tag

Urak, szakmai kérdés: memtest86 v4.xx már az ötödik amd-s gépnél jelez 0.3MB-nál hibát (változó, hogy éppen melyik teszt szakasznál), de mindig 0.3MB-nál.
Létezik, hogy az összes gépben az összes ram hibás vagy ez valami kompatibilitási huncutság?

szerk: egy szériát tesztelek, tehát uaz a lap és chip, proci más.

[ Szerkesztve ]

(#2355) totya694 válasza Luighi (#2354) üzenetére


totya694
őstag

Régebbi mem tesztel kell próbálkozni.
Meg milyen AMD?

[ Szerkesztve ]

Üdv:Attila

(#2356) totya694 válasza Luighi (#2354) üzenetére


totya694
őstag

Régebben több 939-es lapnál talákoztam "hasonló" gonddal de ott inkább az volt a hiba jelenség,hogy vagy egyáltalán nem is ment 1-2 RAM slot vagy ment ""de"" abba hibásnak ítélte a mem.teszt a modult,ami természetesen a hibátlan slotba tökéletesen dolgozott.

Üdv:Attila

(#2357) pmheros válasza Luighi (#2354) üzenetére


pmheros
senior tag

heh, nálam pont fordítva volt: a hibás memóriára nem dobott hibát az újabb memtest
én is régebbi memtest -el "dolgozok" már

ettől még lehet az is hogy rosszul kezeli a lap azt a típusú memóriát

nem vagyok tökéletes

(#2358) Luighi válasza pmheros (#2357) üzenetére


Luighi
aktív tag

Köszi fiúk, melyik verziót javasoljátok?

(#2359) Luighi


Luighi
aktív tag

Na, hogy jó sztorit is halljatok, ne csak mindig a negatív dolgokat:

biztos emlékeztek rá, hogy tavaly novemberben egy kisebbségi fiatalember hamisított postai igazolószelvénnyel "fizetett ki" egy vaterás termékemet. Nem hagytam rá, bejelentettem a zsaruknak (mint később kiderült, másokat is átvert, azok is följelentették). Fél évig nem történt semmi nyomoztak, majd nyár végén egy kis hiszti után visszakaptam a gépet eredeti állapotban. A faszikámat az ügyészség hivatalból följelentette a szegedi bíróságon, és elítélték 2 év felfüggesztettre. A bírósági értesítőből kiderül, hogy a drága szivem '81-es születésű, nős, 8 osztályt végzett, munkahelye v jövedelme nincs és már négy szép gyermek apukája.

Mindenki vonja le a következtetéseket :)

(#2360) ErőVarázsló


ErőVarázsló
tag

kapcsoljátok ki a cache és az error code scant lehet menni fog

Magán orvosi ügyelet Szegeden www.szegedorvosiugyelet.hu ph-soknak kedvezmény telefonon gyorsabb: 70-kettő281171

(#2361) LÁZ


LÁZ
addikt

macbook, iphone 3g 8gb eladó ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#2362) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Kinek mi a véleménye a Pizza di Casa-ról? Másfél órát adnak meg max szállítási időnek, 2:15-3:30 közötti időt tudtak produkálni eddig 3 rendelésből. Jelenleg a nagy kapkodásban a plusz sajtról megfelekeztek a pizzán és a számlán is.
A pizza viszont ehető.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#2363) LordVader80 válasza macilaci78 (#2362) üzenetére


LordVader80
senior tag

:C :C avatar :C

May The Force Be With You!

(#2364) macilaci78 válasza LordVader80 (#2363) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Az egy kurvára vontatott film volt! :R

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#2365) LordVader80 válasza macilaci78 (#2364) üzenetére


LordVader80
senior tag

;)

May The Force Be With You!

(#2366) FoxiestFox válasza macilaci78 (#2364) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Pocahontas jó grafikával :DDD

(#2367) SirRasor válasza macilaci78 (#2362) üzenetére


SirRasor
őstag

Neten hiába X-eltem be, hogy nagy címletben fizetnék, a futár csak nézett rám, amikor átnyújtottam egy 10-est, majd közölte, hogy ezt nem tudja elfogadni. Aztán volt olyan rendes, hogy elvitt automatához, majd vissza is hozott.

Többször rendeltünk, 1-1,5 óra alatt mindig itt volt a pizza és - még ha kissé égett is volt, de legalább - finom volt :) Ja és óccsó' :D

Make Love not war!

(#2368) macilaci78 válasza SirRasor (#2367) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Mátyás téren lakok, nem egy veszett nagy távolság.
De a Budapesti krt volt a csúcstartó.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#2369) Rawulf válasza Luighi (#2354) üzenetére


Rawulf
őstag

Add meg nekem légy szíves az alaplap, a ram és a proci pontos típusát, hátha tudok segíteni. :)

"Please state the nature of the medical emergency."

(#2370) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Kinek van sarokcsiszolója?
2db cirka 15cm széles, 3mm vastag vaslemezből szeretnék levágni vagy 3 ujjnyit.

Sör, csoki játszik. :R

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#2371) abridabri


abridabri
veterán

igenyfelmeres :
Elado lehetne egy Gigabyte p35c-s3 [link] es egy core2 E8400 (E0 steppinges) [link] proci.
Egyben szeretnem eladni mondjuk legyen 24ezer a kettoert . Vagy cserelnem is egy PhenomII x4 955 os procira.

[ Szerkesztve ]

(#2372) Rick4 válasza macilaci78 (#2277) üzenetére


Rick4
félisten

Afrika csak egy dolog, ezt nézd végig, csúnyán hangzik: [link]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#2373) macilaci78 válasza Rick4 (#2372) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Hithű deista vagyok. Elférnek.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#2374) Rawulf


Rawulf
őstag

Irán jöhet... csak hozzon olcsó pisztáciát is. A többi nem érdekel.

"Please state the nature of the medical emergency."

(#2375) bitpork válasza Rawulf (#2374) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Pisztácia +1kk ,de...
Egy holokhauszt tagadó színes bőrű ne jöjjön. Utálom az állandó emlegetését, de tagadni az kicsit erős. Pláne ne atomfertőzött pisztáciával.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#2376) bitpork válasza macilaci78 (#2373) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

A deizmus 1 dolog, de meg fog védeni a hithű atomtól? :D
Vagy szerinted a hulló atom elfogadja majd a lobogtatott írásos felmentésed? :DD
No offence- just píííísz :R

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#2377) martonx válasza bitpork (#2375) üzenetére


martonx
veterán

és relativizálni szabad? Tagadni tényleg butaság.

Én kérek elnézést!

(#2378) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Volna egy egyszeri lehetőség a kollegáknak ha valaki épp bolti alkatrészvásárláson töri a fejét :)
Sztori röviden, küldenem kell egy számlát egy cégnek 60+áfáról ami gépalkatrész, de mivel Szegedről 3 éve elköltöztem, nem igazán érné meg nekem most ezért utazgatni.
Tehát röviden, ha valaki mostanában vesz ennyiért cuccot (boba vagy luighi a preferált udvari szállító, hogy a helyi ipart is támogassuk :D), szépen megveszi, a számlát kikéri egy megadott cégnévre, elpostázza, én meg 1-2 hét mulva visszautalom az áfa felét (7500Ft).
Lehetőleg pont 60+áfa vagy kicsit több legyen nem akarok szenvedni ilyen 500Ft-os egerekkkel .
Akit érdekel a dolog az dobjon egy privit.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#2379) macilaci78 válasza bitpork (#2376) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Szerintem bármilyen hulló atomot lehet kezelni a megfelelő felkészültséggel. például az aláhulló esővizet alkotó atomokat esernyővel. :P
Amire Te gondolsz, azzal szemben önmagában semmilyen hit és írás nem véd senkit. Én ebben hiszek. :U

Mellesleg ha az olajlelőhelyek területi birtokosai elkezdenek háborúzni, abból lehet világégés. logikusan visszatartják az olajkészleteiket vagy saját maguk számára, vagy csak azért, hogy az ellenfél ennyivel kevesebb stratégiai (akár gazdasági, akár hadiipari) fogást találjon rajtuk. Na, ez már önmagában elég indok, hogy az USA és más nagyhatalmak is belefolyjanak az eseményekbe.

Szvsz az ivóvíz nem olyan nagy gond, megvan a technológia, hogy akár a szennyvízből is ivóvizet csináljanak, de amíg kipufogógázból nem lesz üzemanyag, addig háború lesz érte és nem összefogás.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#2380) kraftxld válasza kraftxld (#2378) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Már nem aktuális, megoldva :R

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#2381) pmheros


pmheros
senior tag

akarom kérdezni hogy ezek a hologramos karkötők a háborúk meg a válságok ellen védenek-e ? -mert akkor vennék párat. Természetesen az eredetiről beszélek ;]

nem vagyok tökéletes

(#2382) pilóta válasza pmheros (#2381) üzenetére


pilóta
nagyúr

Másolatot vegyél, az eredetiről kiderült, hogy kamu... ;]

Aki él és nem boldog, az téved!

(#2383) bitpork válasza pmheros (#2381) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Hogyne védene. ha 3x2.5x3 méteres tömbnem használod a kívánt irányba mögé bújva...

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#2384) finest válasza bitpork (#2383) üzenetére


finest
őstag

Én a 3x2.5x3x1.7-es, négydimenziós, zártszelvényből készültet ajánlom!

Egyszer kaptam egy helyi cégtől ajánlatot automata kapura, a zártszelvénynek, amiből a kapu készült volna, négy paramétert adtak meg. Hetekig ezen röhögtünk a barátaimmal, nem tudtuk eldönteni, h a negyedik paraméter a dimenziókapu méretezéséhez szükséges, vagy valami horpasztott trapéz alakú zártszelvényt alkalmaznak-e? Szóval konkrétan tudom, h kinél lehet érdeklődni. :DDD

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#2385) macilaci78 válasza finest (#2384) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Tippre a zártszelvény anyagvastagsága, vagy belső átmérője lehetett a negyedik paraméter. :U

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#2386) finest válasza macilaci78 (#2385) üzenetére


finest
őstag

Tippre, téged se lopnak el az eszedért! :DDD Belső átmérő, LOL, ez annyira aranyos.
Ha zártszelvényt veszel, ragaszkodj szerintem a három paraméterrel leírhatókhoz, pl. 60x40x2 (ebből a kettő, az anyagvastagság egyébiránt).

[ Szerkesztve ]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#2387) bitpork válasza finest (#2386) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Én meg tom mondani mi volt az: az egy négyzetcentire eső szakítási erő, az autód és az asszonyod vezetési tudásának tekintetében :DDD

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#2388) John_Doe válasza bitpork (#2387) üzenetére


John_Doe
senior tag

A szálhosszt szokták még odaírni.

Shal'kek nem'ron!

(#2389) sanzi89


sanzi89
addikt

Samsung SP251N IDE 7200 250GB-os HDD-t cserélnék ráfizetéssel 500GB-os Samsung IDE vinyóra. Természetesen 100/100-as a portéka, és cserébe is ilyet keresnék.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#2390) finest válasza bitpork (#2387) üzenetére


finest
őstag

Na, rákerestem a levelek közt a méretre: 50x30x15x2. A szálhossz tipp is bukik, ha csak nem 2mm-es darabokból hegesztik. Mondanom sem kell, az árat is ilyen nagyvonalúan szorozták kettővel!

[ Szerkesztve ]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#2391) John_Doe válasza finest (#2390) üzenetére


John_Doe
senior tag

Jó én ilyen értelmesebb adatokra gondoltam hogy 60x80x3x6000.

[ Szerkesztve ]

Shal'kek nem'ron!

(#2392) macilaci78 válasza finest (#2390) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Lehet az 2dbnak a megjelölése, vagy 2mm-es anyagvastagságnak, 2méteres szálhossznak.
Oké, hogy van arra lehetőség, hogy nem találom el a megoldást, de attól, hogy Te nem látod, még nem biztos, hogy égbekiáltó marhaság. Hacsak nem mondták meg kerek perec, hogy elbaszták. :))

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#2393) finest válasza macilaci78 (#2392) üzenetére


finest
őstag

Figyelj, a zártszelvényeket három adattal szokás megadni, lehet mosdatni az ajánlattevőt, de itt szimplán arról van szó, h hülyének néztek, akinek a szakmája, nem keveri össze egy hivatalos ajánlatban a milimétert a méterrel. A hosszról meg annyit, h rendszerint 6m-es darabokban kaphatóak, ezért az sem vita tárgya, de mondom, h Te vagy a helikopter! :U

LOL, most nézem, h John_Doe példájában is 6m a szálhossz! Szóval, aki foglalkozott már zártszelvényekkel, tudja, h ez baromság, és röhög, aki meg kákán is csomót keres, vegyen négydimenziós zártszelvényt!

[ Szerkesztve ]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#2394) macilaci78 válasza finest (#2393) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Oké, akkor legyen 4dimenziós zártszelvény!
A hosszról meg: 6 méteres szálakban szokás gyártani, de ezt el szokták vágni 2, ill. 3 darabba 3, ill 2 méteres szálakra azért, hogy a véglény is tudja szállítani a kisteherautójával például.
A mértékegységek keverése lehet szimpla hanyagság is.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#2395) LordVader80 válasza finest (#2390) üzenetére


LordVader80
senior tag

elméleti folyómétersúly? hm?

kg/m

[ Szerkesztve ]

May The Force Be With You!

(#2396) finest válasza LordVader80 (#2395) üzenetére


finest
őstag

Akkor még egyszer, a mérete: 50x30x15x2. Melyik a folyómétersúly ebből? 50x30x15x2 -ez lehet egy L-profil méretezése, ha mindent mm-nek veszünk. Akkor is kérdés, h miért csinálnák az egész kaput ebből? Azokat a verziókat, h itt valami egyéb mértékegység is szerepel felejtsük el! Nem gondoljátok komolyan, h Ti olyan céggel dolgoztatnátok, ami egy üzleti ajánlatba összekeveri a mértékegységeket?
Na, mindegy, szerintem tök vicces volt. Jót röhögtünk az ismerőseimmel a bénaságukon, a munkát meg mások kapták.

macilaci78: A vágás csak akkor aktuális, ha a 6m-es szálak már megvannak, természetesen a kivitelező 6m-es szálakra fog árat adni, akkor is, ha neked csak 5m 10cm kell, mert 6m-es darabokban veszi. A véglényeknek javasolt, nagy-teherautós fuvarozóval kiszállítatni a 6m-es szálakat, mert ha összevágják a tüzépen, oszt mégis rövid, az megint elég gáz.

[ Szerkesztve ]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#2397) LordVader80 válasza finest (#2396) üzenetére


LordVader80
senior tag

talán a 2, nem? :P
bár nem :U mindegy, egy opciónak jó, nem? ;]

[ Szerkesztve ]

May The Force Be With You!

(#2398) macilaci78 válasza finest (#2396) üzenetére


macilaci78
nagyúr

miért csinálnák az egész kaput ebből? Keresztapám veje is L-profilból csinálta meg a lemezkapu vázát, görbe is lett, de ez volt olcsóbb.
Keresztapám zártszelvényt használt, az egyenes.

A szállításnál meg volumen kérdése (is), hogy megéri-e a teherautót bérelni.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#2399) Noddy


Noddy
senior tag

Sziasztok!

Szegeden hol érdemes nézni használt mobilokat, szeretnék egy első androidos telót de nem akarok többet kiadni 30 ezernél. Valami megbízható hely kellene, már ha használt cikkben lehet ilyen fogalomról beszélni.

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#2400) ErőVarázsló válasza Noddy (#2399) üzenetére


ErőVarázsló
tag

huawii idios x3
nem fogsz csalodni és még olcsó is

Magán orvosi ügyelet Szegeden www.szegedorvosiugyelet.hu ph-soknak kedvezmény telefonon gyorsabb: 70-kettő281171

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.