Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19051) batai15 válasza dudika10 (#19050) üzenetére


batai15
félisten

Azé még egyszer. Fel fujjatok. Kb olyan mint az a tev hit hogy sose kell rá költeni. Nem kell engem meg téríteni,. Eleve egy 67 lovas kocsitol ne várjon sokat az ember. Egyrészt. Kettő a peremes gumit is lehet vigyázni, és padkazni bármit. Arról se esik szó hogy az ültetés következménye a jobb út tartás is. Nekem 4 centi és máris biztonságosabb a kocsi . lehet magatokat áltatni hogy az ördög műve, és győzködni magatok.

[ Szerkesztve ]

(#19052) tboy93 válasza roberto211 (#19047) üzenetére


tboy93
nagyúr

Persze, kikuszobolheto a csapagy problema :K

batai15: Nem, ez az elozo barom tulaj hibaja volt, aki kepes volt taccsra vagni egy 2 eves gatlot :Y A bal elso kb meg uj volt es mehetett a levesbe az is.

(#19053) Doze válasza batai15 (#19043) üzenetére


Doze
aktív tag

Ha neked tetszik, azt teszel a kocsi alá amit akarsz. Nem vita tárgya...

Viszont, az optikáért ezeket áldozod fel

Gumi (swift 4 esetében):

Mivel a gs-en gyárilag 185/60R15 gumi van ezt számoltam alapnak:

Ezeknek a váltóméretei R17 esetében: 205/45R17, +2.16% Nem az igazi, mert a valós 1:1 váltóméret 215/40R17 lenne. Az első esetben kb 30e/db, a második esetben legalább 35e/db/gumma...

Ezek kb középkategóriás abroncsárak. Ültetés legyen 50 guriga... de csak -40mm mert a fölött gátlókat kell cserélni. Ugyanis 50e km alatt még az új is kifekszik.

A felniket nem is számoltam.... legyen használtan egy normális 20k/db.

Ez úgy sacc per kb: 242.000 Ft. (-40mm-es ültetéssel, szarabb gumival).

Ezért a pénzért "szép" lesz, viszont kirázza a lelked+ráhajtasz egy útpadkára felnigörgőzés+rosszabb esetben kicsípi a gumi szélét és kuka.

Persze a te is gagyi swiftes akarsz lenni, akkor "igényesen" levágatsz a rugóból, meg veszel 15 éves lefutott "peresgumit" meg valami alessiót, aztán megvagy 100k-ból. Mint ahogy a legtöbb tuningverdán szoktam látni.

Persze, ha akarod csináld, de azzal számolj hogy ha igényes vagy magadra és az autódra akkor 300k, csak gagyisuzukis ne legyél mert annál égőbb nincs mikor tükörradiál a peresgumi, mert haver azt adta a szeméttelepről 10k-ért :D

[ Szerkesztve ]

(#19054) roberto211 válasza batai15 (#19051) üzenetére


roberto211
őstag

Lényeg nagy felni ,peres gumi sz@r tehat fel ne merjel tenni a stift II re olyat mert megmondták. ;] :D

Amúgy tény es valo ahogy doze is mondta meglehet csinálni faszara nagyon csak pénzigényes ..

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#19055) batai15 válasza Doze (#19053) üzenetére


batai15
félisten

195 45 mondtam ami a sport mérete.. Gumi :5 ezer difi van a gyári és a 195 méret közt per db.. 3 évre vetítve nem sok. Rugó? 4 centi ért gyári gátló maradhat, ültetés 40. Egyszer kell még venni. Tény drágább oszessegeben, de ezt kárpótolja mikor meg állítanak az utcán, vagy elismernek és a kocsit. Én nem mondom hogy mindenki csinálja ezt, de ne vegyétek a gyári kocsit se szent írásnak.. Ezt az igénytelen swiftes dolgot ki kérem magamnak. Egyrészt mivel vatta új bf goodrich et tettem rá. Noha nem hibátlan a kocsim, de már költöttem rá nem keveset. A vágott rugó? Ésszel csinálva nem gond. Nem lesz pattogosabb nagyon, és nem ugrik ki a tányérbol. És pont azért Nissan lemez felni van fent mert nem akartam tömeg alessio felnit.

[ Szerkesztve ]

(#19056) pjen válasza roberto211 (#19054) üzenetére


pjen
félisten

"Amúgy tény es valo ahogy doze is mondta meglehet csinálni faszara nagyon csak pénzigényes "..és az eredmény Kényelmetlen,fapados,az első hosszabb út után nem gyözöd eladni vagy kidobni. :((

[ Szerkesztve ]

(#19057) batai15


batai15
félisten

Amúgy meg nem rázza ki a lelked ha nem hajtasz bele izomból.. Az meg a gyári cuccnak se válik hasznára.

(#19058) dudika10 válasza batai15 (#19051) üzenetére


dudika10
veterán

Nem értem mit nem értesz. Leírtam a saját tapasztalataimat, szerintem/számomra nagyon sokat számít. Nem felfújom, ezt tapasztaltam. A totalcaron a szerző leírta a saját tapasztalatait.
Neked milyen tapasztalataid vannak a témában? (Az, hogy láttál már 17-es felnit II-es swiften, az nem tapasztalat.)

Ültetésről hol beszéltem? :F
Szíved joga elkölteni az autó értékének harmadát arra, hogy mindezt rendesen megcsináld, vagy 100 000 forintért összemókolni. Csak véleményt nyilvánítottam a saját és mások tapasztalatára alapozva. Ez egy fórum, erre van.
Nem szoktam minden nyelvtani hibába belekötni, előfordul az emberrel, hogy valamit elgépel / rosszul ír, de az, hogy következetesen külön írsz mindent, amit egyébként egybe kéne, az nagyon zavaró.

(#19054) roberto211: amellett, hogy rendkívül szofisztikált vitakultúrával rendelkezel, neked van bármi tapasztalatod a témában?

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#19059) roberto211 válasza dudika10 (#19058) üzenetére


roberto211
őstag

Nem ,en csak hablatyolok ossze vissza ,azt se tudom mi az a nagy(obb) felni , azt se tudom mi az a peres gumi, életembe se nem ültem se nem tapasztaltam semmilyen ültetett nagyobb felnivel rendelkező autonak előnyeit hátrányait , csak magamtól találom ki ezeket.

Szállj mar le a magas lóról es ignorald a hsz-eimet. Emlékszem rad , régen azt hiszem a Logitech topicba voltál ilyen mindent mindenkinél jobban tudó ,tapasztalt úriember. Majd Ő eldönti h mit csinál a saját autójával de ne akard meggyőzni mert te igy tapasztaltad es amit te tapasztalsz az kőbe vésett.

Pjen: valóban fapadosabb,pattogósabb érzés ezt nem vitatom. Valamikor túlságosan is. De ha valakinek ez jon be ? Akkor sincs semmi

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#19060) pjen válasza roberto211 (#19059) üzenetére


pjen
félisten

Ez teljesen igaz,saját autója,saját kényelme.

(#19061) batai15 válasza dudika10 (#19058) üzenetére


batai15
félisten

Igen van tapasztalatom és nem hiszem hogy akik így használják hazudnak. Egyébként azok kötnek bele a helyes írásomba akik már mással nem tudnak érvelni. Mégis úgy tűnik hogy próbálod nekem a saját igazad belém erőltetni hogy csak azért is szar. Igen lehet többet fogyaszt. Drágább. De kit érdekel hogy ha jó esetben egyszer kell meg csinálni, venni a felnit? Még egyszer én döntésem, én pénzem lesz szóval én meg értettem hogy neked nem tetszik de nem kell úgy kezelni mintha ez szentség törés lenne.

[ Szerkesztve ]

(#19062) Doze válasza batai15 (#19055) üzenetére


Doze
aktív tag

Nálam tudod hol kezdődne az igazi "tuning" mivel engem az optika nem érdekelt, vagyis persze érdekel. De inkább a menettulajdonságok aminek valóban is van hozadéka.

Dream list:

Futómű: D2 Racing RS gátlók, rugóval (sx4-hez való, semmi fúrás/faragás) Állítható keménység+ 36 fokozatban a magasság:

1.500 dollár ~~ 420.000FT

Felni: OZ superturismo GT 18 col:

95.000/db= 380.000Ft

Gumi: michelin pilot sport 3 225/45 r18

48.000/db=192.000Ft

No EZ tuning lenne a javából, nem csak optika :D

(#19063) roberto211 válasza pjen (#19060) üzenetére


roberto211
őstag

Ha majd elérem a 30-35 öt akkor ráérek törekedni a lágy rugózás meg a full kényelemre :D
Lehet akkor veszek valami franciát. :D

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#19064) batai15 válasza Doze (#19062) üzenetére


batai15
félisten

Hát azért szvsz ez a too much kategória. Ez már azt mondom nem hétköznapi használatra való. A gumiból a legdragabb nem feltétlen a legjobb, illetve ha azt nézed ez még mindig csak egy 1.3 91 lovas kocsi. Nem egy nagy verű gép ahol valóban ha nem akarsz el szállni, akkor mindenből a legjobbat kell belőle. Főleg nem utcán. Ilyen módosítással atms re szokás menni Kupára vadászva, nem egy átlag optika rá ahol azt akarod picit szebb legyen a kocsi hogy neked tetszeni és kicsit kiemelkedjen a tömegből.
Nálam ott kezdődne a swift igazi tuning hogy : sport Swift, állítható sport futó mű (nem air ride) sport kipuff rendszer nem csak vég, sport fék tárcsa, monster Body kit. Ez kb mint 1.5 Misi lenne. E helyett a Lower cost plan: sport lökösök kb 60. Fényezés színre, sport lámpák kb 40, ültetés 4 cm megin 40,sport kipufogó dob, 15, felni 100 kb 100 gumma. Ez kb 3 - 400. És akkor van egy szép igényes nem a homasitaba vásárolt cuccok bol épített géped. Ez se olcsó, de ha azt nézed a swift 800 ezer kb, és miket lehet kapni 1.5 misiert ami annyira nem durva kocsik, akkor ugyan úgy van egy, szép kocsid, meg Csinálva ami ugyan arra jó mint a sokkal drágább. Me kérdezzétek, de tudjátok milyen hobbi. Jelzem ez még terv mert még közelébe se vagyok ennek a dolognak most.

[ Szerkesztve ]

(#19065) batai15


batai15
félisten


ez kérlek egy olcsóbb módosítás

szintén.

ez már egy komoly .

és ebből indultak ki.. ugye hogy mekkora külömbség?
és ezzel nem röhögnek ki az utcán( tudjátok mint az igénytelen tunereket)
próbálom nektek az érzést át adni hogy nem rossz dolog ez se.

(#19066) tboy93 válasza batai15 (#19065) üzenetére


tboy93
nagyúr

Alulról a 2. gépet ismerem, Weisinger Balázsé, de arra nem 3-400k lett költve. Ráadásul az a gép rendesen földhöz van vágva, nem 4cm-t ül :) Mentem már mögötte, úgy pattog mint kecskeszar a deszkán. AMTS-re tökéletes, de a Balatonra már nem viszed le vele a haverokat :DDD

(#19067) batai15 válasza tboy93 (#19066) üzenetére


batai15
félisten

azért mondtam hogy az már egy ugymond high tuner kategória.

(#19068) batai15 válasza tboy93 (#19066) üzenetére


batai15
félisten

aszem az övé is állítható amúgy.

(#19069) dnelb válasza batai15 (#19064) üzenetére


dnelb
veterán

Azért nagy tévedésben vagy te :D 185/65/r15 meg 195/45/r17 között alapból nem 5k diffi van, hanem 14k per darab :D én is olyat akartam nyárra, de nem ér annyit. Sport lökhárító 60? HOL ? egész neten nem kapni de mindegy :D sport lámpák 40? egy normál angel eyes előre 60k, hátra 50.

(#19070) batai15 válasza dnelb (#19069) üzenetére


batai15
félisten

szoktad nézni a hírdetéseket? tudod használt piac ;)
ki beszél itt angel eyes lámpáról ? sport lámpa..
és néztem 17 egy márkás gumi, 22 kb egy 195 /45 abba meg nincs már gagyi szvsz.
:U

[ Szerkesztve ]

(#19071) dnelb válasza batai15 (#19070) üzenetére


dnelb
veterán

Szoktam. Még ha fizetnének se vennék használt gumit de te dolgod. A lámpák szintén max 10k-val olcsóbbak. A sport első hátsó lökösről meg várom a linkeket .. Tegnap láttam egy feketét 95/darabért, meg egy töröttet 40ért, mást nem találtam.

(#19072) batai15 válasza dnelb (#19071) üzenetére


batai15
félisten

ember ne kurjál már fel. ki beszél használt gumiról? vatta újat néztem.
nézz fel a myswift teamre lökösért. / de van egy rakat fb oldal.

tény hogy nem mindíg kapható mert nincs olyan sok sport.
de be szerezhető .

(#19073) dudika10 válasza batai15 (#19061) üzenetére


dudika10
veterán

Hogy én akarom a saját igazam beléd erőltetni?
Te írsz olyanokat, hogy a vágott rugó rendben van, a +20 kiló rugózatlan tömeg nem számít, egyszer kell megvenni a felnit és hasonlók. Ezeken csak mosolyogni tudok.
Bp-n egy nagyobb eső után nem látod a kátyút az úton, és máris dobhatod ki a gumit, a felnit meg viheted görgőztetni. Olyan 1.5 éve fordult ilyen elő velem, még csak nem is peres gumival, és a benzinkúton ahova félrehúzódtam, a sokadik pórul járt autós voltam aznap.

Nem kaptad meg az önigazolást, és most a neked írt válaszokat érted folyamatosan félre, ezzel nem tudok mit kezdeni.

A linkelt autók közül csak a gyárival tudnál kimenni az utcánkból, a többi a fekvőrendőrökön úgy felfeküdne, mint a fene.

A helyesírásodba pedig azért kötök bele, mert katasztrofális (leírtam a saját tapasztalatimat, alátámasztottam egy autós online szaklap újságírójának tapasztalatával, Te pedig azt mondtad, hogy ez butaság... nem hiszem, hogy nekem kéne érvelnem). Központozás hiányos, egybe és különírás szabályait olyannyira figyelmen kívül hagyod, hogy még a toldalékot is külön írod néha... És ez itt nem arról szól, hogy telefonról gyorsan pötyögsz. :U

(#19059) roberto211: igen, én is így látom, hogy hablatyolsz össze-vissza.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#19074) tboy93 válasza batai15 (#19070) üzenetére


tboy93
nagyúr

195/45 r17 és 22k/db? Max nankangot meg falkent kapsz annyiért, egy normálisabb gumi, pl. hankook mindjárt 30k fölött van :( Én ugyan ezt járom most végig, kell nyárigumi + alufelni, 15-16" között vacilálok, de a 16"-ra csak a gumma 30k+ és ugye a 16" felni is drágább mint a 15" :(((

[ Szerkesztve ]

(#19075) batai15 válasza dudika10 (#19073) üzenetére


batai15
félisten

tedd hozzá hogy szerinted használhatatlan . mindegy nem vitázom, azt csinálok a sajátommal amit akarok.
egyébként tényleg telefonról pötyögök. de nézd meg az aláírásomat, és észre veszed .
tboy: falkennel mi a gond mint gumi márka? tudtommal nem dzsunka tescos gumi. ami mállik .
annyira fel van fújva sokszor sok minden. én meg értelek, de azért ha nem használt kemény kopott fost veszel hanem újat. ami 3-4 évig jó, akkor az a kis plusz nem éri meg jobban? és akkor még tetszik is az eredmény nem?

[ Szerkesztve ]

(#19076) pjen válasza roberto211 (#19063) üzenetére


pjen
félisten

Nem tudom milyen hosszú utakra használod,de 300 km után nem egy hátrány ha pihenten szállsz ki az autóból.

(#19077) dnelb válasza tboy93 (#19074) üzenetére


dnelb
veterán

Így van, én is azt néztem. De van continental is, ott még nagyobb a diffi ..
(#19072) batai15 : bocsi, azért gondoltam használtra mert normális amit fel mernék rakni nincs annyiért :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19078) batai15 válasza pjen (#19076) üzenetére


batai15
félisten

azért én meg mondom őszitén hogy pl a 2001 swiftemből te se szálnál ki pihenten 300 km után, ültetés ide vagy oda.
pályán amugy le toltam vele oda vissza egy nyíregyháza esztergom távot ami nem annyi , de elég sok ahoz hogy meg érezze az ember.
mégse volt ki a hátam vagy ilyenek.
bár mondjuk v 3x meg álltunk . illetve volt benne pályán kívüli szakasz is.
egyébként annyira azt látom hogy sokszor annyira fel vannak fújva a dolgok a fórumokon.. legyen szó gumi, multkor az e cigi hogy csakis a drága, aztán közbe nem. Sok ilyet tudnék mondani innen. tény olcsó húsnak híg a leve énis így vagyok vele , de csak egy bizonyos szintig.
valóban vannak prémium cuccok,vannak médium, olcsóbb és budget.
mindenki döntse el mire telik , mit akar.
de azért a budget cuccal is van aki eljár és a pl prémium gumi se fogja meg a kocsit a kanyarba ha balfasz a vezetője.

[ Szerkesztve ]

(#19079) Doze válasza batai15 (#19070) üzenetére


Doze
aktív tag

16-os dunlopot vettem 28k/Db áron újonnan. Sport lökösre meg "kitűnni a tömegből" arra lenne eszed, de új gumit venni már nem..

Az ilyen mentalitástól a falra tudok mászni. Majd ha egy sima autót karban tudsz tartani normálisan és van elég pénzed erre-arra akkor ugrálhatsz. Amúgy meg vicc kategória a hótoló+nagyfelni, hátra nem akarsz egy kertipadot? ;], úgy ki fogsz tűnni a tömegből, hogy kb röhögni fognak rajtad.

(#19080) roberto211 válasza tboy93 (#19074) üzenetére


roberto211
őstag

Falkennel mi a baj ? Kozepkatos japan gyártó.

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#19081) batai15 válasza Doze (#19079) üzenetére


batai15
félisten

tőled is meg kérdem, hol látol te használt gumit?
nyugodj meg énis ugy vagyok vele hogy előbb legyen rendbe oszt utána ha telik vesz rá az ember amit akar.
hótóló? hol? linkelt kocsik meg vannak ültetve semmi tuner lökös nincs rajtuk..
felőlem másszál a falra is bánom is én.
De csak a mihez tartás végett 1 éve van meg a kocsi: új kuplung, váltó olaj, hátsó fékek, alváz lakotás , meg védőzés, szilentek, olaj csere stb betarva és új gumik. kéne még rá költeni mert 300ért vettem, és 15 éves, de lassan csinálgatom.
szóval nem nem nyert.

[ Szerkesztve ]

(#19082) batai15


batai15
félisten

és tessék a miheztartás végett: itt az én igénytelen, rozsdaboglya fostalicska kocsimról egy kép ültetés előtt.
innen minden részlet látszik, hogy véletlenül se érje szó a ház elejét.
itt meg látszik a fos gumim bordázata is hogy mennyire kopott.

mielőtt ebbe valaki bele köt, még a lyuk nem volt lefalazva, és a pötyök bogarak. mert nem mostam le, csak telefonon szerkesztővel szórakoztam,.

[ Szerkesztve ]

(#19083) batai15


batai15
félisten

ez pedig az úgynevezett tuner jóska kategória. ha szerintetek nincs külömbség amiket mutattam, akkor elfogadom és azt mondom hogy a tuning értelmetlen , és vissza alakítom gyárira az enyémet is.

(#19084) Doze válasza batai15 (#19083) üzenetére


Doze
aktív tag

Ja csak amiket linkeltél az 500+ ezer kategória.

(#19085) batai15 válasza Doze (#19084) üzenetére


batai15
félisten

az első annyira nem .. ültetés meg felni. ne tagadd hogy normálisan választott felni, de még egy sima alu is nagyban meg dobja a kocsi kinézetét-
azt is hozzá tenném hogy ha van rá pénzed nem jelenti azt hogy még szép is lesz..
[link]
pontosan számszerűen le vezetve hogy mikor mennyit költ rá és hogy néz ki.

[ Szerkesztve ]

(#19086) roberto211 válasza batai15 (#19082) üzenetére


roberto211
őstag

Hátsó gti lökösöd akkor all jol ha levan porig ültetve.
Igy h ilyen magas olyan fura.
De ha leultetted ahogy olvastam akkor ok :D

Viszont szerintem azt a vonóhorgot kapd le hatulrol ha nem vontatsz mert az csúnya viszont :D

Eleje jol nez ki viszont....

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#19087) batai15 válasza roberto211 (#19086) üzenetére


batai15
félisten

hát nagy ritkán jó a horog, de le venni nem lehet sajnos.

(#19088) tboy93 válasza batai15 (#19085) üzenetére


tboy93
nagyúr

ez a fehér elég ütős összeállítás

;]

(#19089) roberto211


roberto211
őstag

Kész lett a lengokarcsere. De ugy elment az amúgy is sz@r futóműbeallitasom h kb majdnem keresztbe all a kormány egyenes úton. :Y Tehat holnap elkene mennem futómuveshez remelem lesz ideje mert igy elegge necces. Viszont most mintha kicsit finomabb lenne a járása.(meg a csipojenek a mozgása :DDD )Gondolom az új szilent miatt.

Igy all most a kormány egyenes úton.

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#19090) Kornel


Kornel
veterán

A sajat tapasztalatom a felnikrol:
Gyarinal nagyobb tomegu kereket (felnivel es gumival egyutt) leprobalas elott nem szabad felrakni.
Splashre felraktam a mazda3 gyari felnit 195/50 r15-el, az egy dolog, hogy nem gyorsult, annyira visszafogta, de emellett alig allt meg, a fek is keves volt hozza. Az oka a rugozatlan tomeg novekedese volt.
Lehet mas eszre se veszi, de nekem szembetuno volt.
Persze szep volt vele a kocsi, na de milyen aron?
El is adtam gyorsan, amig uj volt a gumi :)
17-es felnit 1,3-as swiftre rakni szerintem orvosi eset...
1,6 sport alatt futomu is van, illetve egy kicsivel erosebb motor.

(#19091) roberto211 válasza Kornel (#19090) üzenetére


roberto211
őstag

Splashnek mekkora a gyári felni/gumimérete ?

Csak azert mert múltkor láttam itt Érden egy öreget splashel, es ha nem voltak rajta vagy 16 os felnik akkor semmi nem volt. :DDD Öreg egy kicsit bedurvult :D Mondjuk tényleg sok volt rajta szerintem is viszont jol nézett ki az tény :D

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#19092) Kornel válasza roberto211 (#19091) üzenetére


Kornel
veterán

165/70 r14 vagy 185/60 r 15, ami persze nem valtomerete a 14-esnek, az a 185/55 r15 lenne, de az olyan draga es ritka, hogy inkabb nem azt adta meg a gyar a gyari meretnek.
A lenyeg az, hogy ha a gyari splash kerek es a mazda kerek kozott volt plusz, marpedig volt, akkor az erezhetoen kihat a dinamikara es a fekezesre is, aki nem hisz, javaslom a guglit.

Ha mar nagy kerekeknel tartunk.
[link]

1,5 korul jo swift sportok vannak, jeneleg kettonknek boven eleg lenne asszonnyal, es igy nem is kene sokat radobni most nekem.

(#19093) roberto211 válasza Kornel (#19092) üzenetére


roberto211
őstag

Sztem az első illik ra.

Kocsira terve : Most te nem azt mondtad hogy nyugis autót keresel ? ;] :DDD Nyilvan vmivel finomabb de ez se különb sokkal mint egy gti stift menetdinamikara :D

Amúgy stift sport kib@szott jo szerintem , nekem is ez az álmom de "csak" 1.3 ra fog telni ha minden igaz.
Viszont 1.6 sporttal... Tudnék aratni az biztos :D

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#19094) Kornel válasza roberto211 (#19093) üzenetére


Kornel
veterán

Figyelj, megveszem ezt, viszonylag olcso, annyi, mint egy splash, aztan ha lesz penzem, akkor ezt odaadom asszonynak, es veszek egy scrosst :)

(#19095) roberto211 válasza Kornel (#19094) üzenetére


roberto211
őstag

Hát nem rossz gondolat csak eddigi "autostilusodhoz" furcsa ...
De élményre biztos jo , meg biztos lehet vele huligankodni :D

Persze ha nincsennek nagyon sokan. En egyszer kivinnem a ringre tuti h mit tud.

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#19096) Kornel válasza roberto211 (#19095) üzenetére


Kornel
veterán

Egyszer mindenkepp akartam egy ilyet.
Egy bant, hogy 2,7-ert van fent egy uj-uj swift sport is, ami sokkal jobb auto lett, mint az elodje. ;)

(#19097) roberto211 válasza Kornel (#19096) üzenetére


roberto211
őstag

2,7 ert az fura. A legfrissebb Swift sport szalonba 4m tol kezdődik.
Nyilván jobb lett persze,ugyanazt nem adhatják el mégegyszer . De a regi se rossz

Uj sportnak állítólag a futóműve lett brutal erős.

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#19098) Kornel válasza roberto211 (#19097) üzenetére


Kornel
veterán

Mindenesetre beveszem a kepbe a sportot, ugyis orok elet plusz 1 nap, jo lesz kesobb masodik autonak, ha kinojjuk :)

(#19099) batai15 válasza roberto211 (#19097) üzenetére


batai15
félisten

van az a 4 misi 4.8 is, az 5 ajtós 5 felett van .
bár én még mindíg azt mondom amiket ennyiért kapni ,azokért kevésbé vagyok annyira beindulva mint a sportra.
nem csak a futóműve lett jó-
Kb szinte az összes tesztet elolvastam róla
pro:
kategóriában egyik legjobb fék, helyenként olyanokat is emlegetnek hogy nagyobb autót és teljesítményt is elbírna.
kategóriában az egyik legjobb váltó, állítólag az sx4 dízel az alapja bár ezt nem tudom meg erősíteni.
veszett jó irányítás , út tartás futómű
takarékos, de erős motor ami kívánja a pörgetést 4 ezer felett megy mint a golyó.
nem egy bonyolult cucc.
bőséges extrák
ja és bitang élvezetes vezetni
con: hát az ára nem mindenkinek jön be.
kicsi csomag tartó
egykét extra még nem éppen hozza a minőséget(rángató tempomat, meg állítólag az usb nem jácca le a zenéket néha)
nem is olyan régen voltam a suzuki gyárba,faszán ki faggattam őket.
azt mondták egyébként oda figyelnek az ilyen hibák későbbi javítására.
azt is mondták a feltett kérdésemre , hogy sajnos gondolkodnak turbós motorkban is.
szóval barátaim, mindenki addig vegyen szívó benzines gépet amig meg teheti.
jönnek majd itt is a kis löket térfogatú kiforratlan ecoboost és társai ami után talán a suzuki se lesz híresen meg bízható ,

[ Szerkesztve ]

(#19100) Kornel válasza batai15 (#19099) üzenetére


Kornel
veterán

Listaaron.
[link]

Gorgess le, 4,3-ert megkapod az 5 ajtosat, a flotta ar kb.a vegso ar, amin odaadjak mezei juzernak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.