Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19851) LuckyL válasza Kornel (#19850) üzenetére


LuckyL
őstag

nekem egy wagonr+ om volt, (enyém az egyik első hsz ebben a topikban), imádtam 10 éve, soha semmit nem kellett javítani rajta (kivéve kopó), pedig kapta az ívet rendesen :)

cryptot minden termékemért elfogadom

(#19852) roberto211 válasza Kornel (#19850) üzenetére


roberto211
őstag

Többet jelenleg nem tudnék ráfizetni sem :D

Napokban kiderül h mennyiért adjak el es mikor es h jut e nekem a sok csókos közül :D
De szerintem igen.

Ha 500ig lesz akkor lecserelem. Jó,nem egy Swift II de ennél jobb sokkal. Ezt meg elpasszolom 300-ért.

Szerintem 500 fölé nem nagyon mennek. Meg azért atnezetem szerelommel ha mar tuti de sok baja nem lehet.

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#19853) dnelb válasza roberto211 (#19852) üzenetére


dnelb
veterán

Talira már azzal kell jönnöd :K ;]

(#19854) roberto211 válasza dnelb (#19853) üzenetére


roberto211
őstag

Az szerintem esélytelen meg :D

Holnap racsorgok majd a formára h most akkor lesz ignis v nem. :D

Első az lenne ha meglesz kötelező szerviz után ,felmennek pályára es megnézném mit tud, meddig megy :D

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#19855) Kornel válasza roberto211 (#19854) üzenetére


Kornel
veterán

:DD :C

(#19856) roberto211 válasza Kornel (#19855) üzenetére


roberto211
őstag

Áhh, inkább valahogy így :D

:DDD

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#19857) demars


demars
addikt

Sziasztok!
Keresek megvételre swiftet, 200k ig. Normál állapotú érdekelne, napi használatra kellene!
Motor, futómű, fékek legyenek rendben és ne legyen leélve...
Győr és környéke előny!
Köszi

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#19858) Kornel válasza demars (#19857) üzenetére


Kornel
veterán

kicsit csekélyke lesz a keret.
szerintem emeld meg egy 100-assal.
ennyiért csak lepukkantat kapsz max., amire lehet ráköltöd az árát még egyszer.

itt van roberto, lehet eladja az övét, ha összejön az ignise, de nem 200k lesz a vételár, az biztos :)

(#19859) roberto211 válasza Kornel (#19858) üzenetére


roberto211
őstag

HA összejön igen :D

Hat 300alatt nem adnám az tuti. :D

Valaki többet ker az ilyen swiftekert miközben jóval alulextrazottabb mint az enyém meg öregebb.

Itt meg fekrasegitotol szervokormányon át klimaig minden van.

Nem beszélve az egész oldalt betakaro matricáról ami +20le. :DDD

Ma érkezett amúgy meg az eneos hyper multi prémium 5w30 olajam a csomagpontra .. Heten kivaltom majd. Olajszurobol mann filtert vettem légszűrőből jakoparts. Hétvége fele kicserelem majd őket :D
Kiváncsi leszek észre veszek e majd valamit vagy egyenletesebb lesz e nézése járása :D

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#19860) Motion_Blur válasza Kornel (#19845) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Nagyon sok Vitarát láttam az elmúlt 1 hónapban, vajon miért viszik ennyire :F

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#19861) Kornel válasza Motion_Blur (#19860) üzenetére


Kornel
veterán

Trendi.
Asszonynak is bejon.
Pedig a scross jobb auto.

(#19862) gerii válasza Motion_Blur (#19860) üzenetére


gerii
addikt

Én alig láttam sajnos. Azért viszik mert jól néz ki, nem drága, SUV, és Suzuki :)

(#19863) dnelb válasza Kornel (#19861) üzenetére


dnelb
veterán

Lehet, de szegeny scross nagyon ronda lett :D

[ Szerkesztve ]

(#19864) Motion_Blur válasza Kornel (#19861) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Eskü én öregeknél láttam leginkább :))

Benya témához: sokáig toltam az autóba a V-Powert, 100+os EVO Neo-t is, Horvátba INA 98-ast 3x40 litert belenyomtam 140-150-es tempó pályán. De utólag belegondolva teljesen feleslegesen :B valszeg csak placebo hogy jobban megy tőle az autó. Főleg egy "sima" 1.3 Swift.

Most egy ideje OIL kúthoz járok tankolni, városban Auchan után a második legolcsóbb (asszem ma 361-ért tankoltam) és nem érzem hogy baj lenne belőle.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#19865) Studi válasza Motion_Blur (#19864) üzenetére


Studi
addikt

Én hosszú évek óta az Auchannál tankolok, szerintem semmi baja a benzinüknek. Mondjuk Oil itt is van, de az Auchan automata kútfejénél kényelmesebb nincs. :)

(#19866) Kornel válasza Motion_Blur (#19864) üzenetére


Kornel
veterán

Sajnos nekem nem uri huncutsagbol kell a ron98+
SS forumon is irjak, hogy 95-bol +1 liter kell neki 100-on.

(#19867) pjen válasza Kornel (#19866) üzenetére


pjen
félisten

Igen,sajnos TC n is azt írják semmi baja sem lesz a 95 tôl.A kopogás érzékelô megvédi,viszont a motor visszafogottabb lesz.Inkább az a kérdés kell e neked az a sportosság a minden napokban.Ha igen annak ára van.

(#19868) Kornel válasza pjen (#19867) üzenetére


Kornel
veterán

Plusz beegnek a szelepek 100+K HUF cserelni oket.
Megeri?

(#19869) pjen válasza Kornel (#19868) üzenetére


pjen
félisten

Nem,egyáltalán nem.Bár nem igazán értem ha a kopp érzékelő vissza vesz mért égnek be a szelepek.Nem is foglalkoztam vele.Biztos így van.

(#19870) roberto211 válasza pjen (#19867) üzenetére


roberto211
őstag

Mennyivel drágább az a 98? :U 10ft?

Én is ezt tankolnám ha már sportot vennék és a gyár is ezt írja.

Az hogy a tc mit ír....Néha jókat ír néha meg baromságokat.

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#19871) pjen válasza roberto211 (#19870) üzenetére


pjen
félisten

Egyértelmű,én is azt tankolnék,csak zavar hogy mindenfélét írnak.Közben 98 as kell!

(#19872) dnelb válasza Kornel (#19868) üzenetére


dnelb
veterán

És azt honnan tudod eddig mit tankoltak bele ?:D

(#19873) tboy93 válasza SirKero (#19842) üzenetére


tboy93
nagyúr

Olajszintet ellenorizz indulas elott, aztan ha rendben akkor elmehetsz vele, aztan csereld le :)

(#19874) Kornel válasza pjen (#19869) üzenetére


Kornel
veterán

Nem vesz vissza, mert nem arra van allitva.
Ha nem eleg neked a tanksapkarol a kep, akkoe innentol kezdve nem vitatkozok.
Biztos a tc jobban tudja max. 1000 km teszt alatt, hogy nem eg be 10-20-30 ezer km mulva, mint az auto topicjaban a szakik.

(#19875) pjen válasza Kornel (#19874) üzenetére


pjen
félisten

Olvass vissza,dehogy vitáztam.Láttam a képet,azért írtam,hogy teljesen össze vissza dolgokat írnak. :)

(#19876) Tigi


Tigi
őstag

Na, szétkaptam az ablaktörlő mechanikát.
Az egyik kis műanyag gömb ami a rudat tartja az szétesett és nem lehet összerakni és emiatt nagy holtjátéka van a mechanikának.
A napokban veszek egy új utángyártottat mert a gyári horror áron van (25.000) bontottat meg nem akarok mert az is lutri.

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#19877) roberto211


roberto211
őstag

Úgy néz ki nem lesz occsó ignis csak jövőre.

Ma felhívtam azt aki kontaktol velük.. Aztán jövő elején adják el mert most rendelték meg csak a dustereket aztán automatába rendelik, meg most intézik, mit tudom én lényeg az,hogy nem most hanem jövő eleje fele adják el igniseket.. Mondjuk nem annyira nagy probléma hisz ha belegondolunk pár hónap és év vége ez az egyik..

Másik meg akkor legalább tuti letudom cserélni(legalábbis remélem. :D ) ...

2db van de azt mondja a forma,hogy ahogy aktuális lesz mindenképp szól.. Persze csak akkor veszem meg ha van benne elektromos ablak,klíma,stb.. Fapados sz@rt nem veszek hiába lesz olcsó..

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#19878) Kornel válasza roberto211 (#19877) üzenetére


Kornel
veterán

GLX alatt ne add.
de a GS az ami frankó.

(#19879) roberto211 válasza Kornel (#19878) üzenetére


roberto211
őstag

Vágom.. GLX alatt nem is vennék ignist.. De szerintem tuti nem gs ek vannak itt.. Most érted helyi polgárőrök esténként 40el krúzolnak vele itt, arra minek nekik gs. :D Na mindegy majd kiderül.. Ha glx lesz oké ha nem akkor nem veszek tőlük ignist..

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#19880) Traxx


Traxx
őstag

Sziasztok!

Ignisbe milyen olajat javasoltok? Most Shell 5W40 van benne. Amikre gondoltam:

- Castrol Edge 5W-30 10500Ft
- Total Quartz INEO ECS 5W-30 11300Ft
- TOTAL Quartz 9000 5W-40 8990Ft
- Castrol Magnatec 5w-40 8990Ft
- Egyéb típus :)

Emellett váltóolajból milyet javasoltok?

Köszönöm :R

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#19881) roberto211 válasza Traxx (#19880) üzenetére


roberto211
őstag

Egyiket sem.. Én eneost töltenék bele..

Olajwebshopról 8700 ft az 5w30 (hyper multi premium)ha jól emlékszem..

Nem tudom abba milyen váltóolaj kell azt majd a többiek mondják, de olajból én eneost töltenék bele..

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#19882) tboy93 válasza Traxx (#19880) üzenetére


tboy93
nagyúr

Shell, eneos, total, motul mehet bele, valtoolajbol en gyari suzukit raknek bele.

(#19883) Traxx válasza roberto211 (#19881) üzenetére


Traxx
őstag

Pl. ilyet?

tboy93: Köszönöm neked is.

Az eneos volt az egyéb kategórián belül a tippem, csak kérdés, hogy tud-e annyival többet, mint amennyivel esetleg drágább (bár amit linkeltem, az nem, de a Sustina igen), a másik, hogy eredeti-e az olaj ezekben a webshopokban.

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#19884) roberto211 válasza Traxx (#19883) üzenetére


roberto211
őstag

Jaja.. Vagy akár ilyet.

#19885) tboy93 : Mi az az off autó? Leoffoltad a hondát vagy mi? ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#19885) tboy93 válasza Traxx (#19883) üzenetére


tboy93
nagyúr

En eneos sustinat hasznalok az off automban, shellrol valtottam, olajcsere utan rogton halkabb lett a motor. Nalam bevalt :)

(#19886) Studi válasza Tigi (#19876) üzenetére


Studi
addikt

Hol találtál ilyet, tudnál dobni valami kontaktot? aAz enyém is laza fos, 100 felett már kiver az oldalablakra. :(

(#19887) tomi5244


tomi5244
őstag

Sziasztok!

Valószínű én vagyok a balfék de a netrisken nem tudok kötelezőt kalkulálni akkor ha még nem rendelkezem autóval, ami érthető is mert így az adott autó adatait nem tudom megadni. Viszont szeretnék egy költség kalkulációt - úgy hozzávetőlegesen - mennyi lenne az éves biztosításom egy új suzuki swift esetében.

Ötlet?

Ha ez számít 28 éves, vidéki vagyok, 11 éve jogosítvánnyal rendelkezem, nem volt még károm soha, de mivel nincs nevemen biztosítás a bónuszom 0-ról indulna. Ki mennyit fizet? :)

(Mi mindig éves konstrukcióban fizetjük a kötelezőt, mert úgy olcsóbb, apum nevén lévő biztosítás már a B8-ban van, a kis corsára 8 ezer volt az idei évre:) :)

:R
T

(#19888) Hego válasza tomi5244 (#19887) üzenetére


Hego
tag

Szerintem úgy 30.000 Ft körül lesz neked...

i5 3450, 2x8GB @1600mhz, 1050 Ti

(#19889) Traxx válasza tboy93 (#19885) üzenetére


Traxx
őstag

Hát a Sustinát +50%-ért már szerintem nem vállalnám be :B Maradnék 10K / 4 liter körüli ársávban.

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#19890) tomi5244 válasza Hego (#19888) üzenetére


tomi5244
őstag

Közben sikerült! :) 18e + 5e adó, éves díjfizetés esetén utalással. Ez így egész korrekt, 0 bónusszal.

(#19891) domojko válasza tomi5244 (#19887) üzenetére


domojko
senior tag

Rendszámhoz beírod hogy ABC123. És a kiszemelt autó adatait. Kw tömeg stb Látom közben sikerült :)

[ Szerkesztve ]

(#19892) Hego válasza tomi5244 (#19890) üzenetére


Hego
tag

Az jó, nekem 18 adóval együtt a 13 éves swiftemre úgy hogy B2-ben vagyok.

i5 3450, 2x8GB @1600mhz, 1050 Ti

(#19893) tomi5244 válasza Hego (#19892) üzenetére


tomi5244
őstag

Lemerném fogadni, hogy a vidéki lakhely sokat számít a kalkulációnál, meg lesz casco is az autóra. Ja és bejelöltem, hogy 25 év alatti nem fogja vezetni az utót, éves díj egyben, utalással stb. Sokat lehet faragni ilyenekkel.

(#19894) Tigi válasza Studi (#19886) üzenetére


Tigi
őstag

Hali

Suzuki gyál.
7500 ft, de van olcsóbban is asszem Budaörsön 7000 alatt.

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#19895) mirci18 válasza roberto211 (#19877) üzenetére


mirci18
addikt

Még a klímát megértem de az elektromos ablakban mi a jó?
Hogyha elromlik az elektronika le sem tudod hajtani az ablakot és a cseréje sem olcsó.
Kibírom hogyha tekerni kell az ablakot.

Arról nem is beszélve minnél több elektronika van egy kocsiban annál több hibalehetőség.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#19896) mirci18 válasza tomi5244 (#19887) üzenetére


mirci18
addikt

Apud már sok éve fizet kötelezőt ezért neki olcsóbb.
A jogosítvány nem a legfontosabb tényező az árban hanem az inkább hogy volt e eddig köteleződ.
Nekem tavaly volt az első kötelezőm mert addig apum nevén volt.
Fel is ugrott szépen 8-ról 30-ra az összeg.
Ebben az évben váltani akartam de elfelejtettem és két héttel az évforduló előtt jelzett a cég hogy kész az új kalkuláció ugyanannyi mint tavaly.
Erre fogtam magam és újrakötöttem náluk mert azt még lehet.
Egyből 21 e ft lett.
Ami azért durva hogy nekem nagyobb kedvezményt adnak új belépőként mintha már évek óta ott vagyok.
Lehúzás a köbön.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#19897) Mercutio_ válasza mirci18 (#19895) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nem használtál még elektromos ablakot, jól gondolom?
Több a haszna mint a kockázat, ráadásul egyszerre 4 elromlására még kisebb az esély.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#19898) mirci18 válasza Mercutio_ (#19897) üzenetére


mirci18
addikt

Őszintén használtam több kocsiban is.
De feleslegesnek tartom mert nem hal bele senki ha tekerni kell.
Másrészről már több ismerősömnek halt be a tekerő motor és nem olcsó addig amíg nem cseréled nem tudod az ablakot se le se fel emelni.
Túlságosan kényelmesek a mai emberek.

Erre jó példa az amikor az oszkáron meghirdettem a kocsim eggyütt utazásra egy tag azt kifogásolta miért nincs klíma az autóban anélkül nem megy egy autóval sem.
Én mondtam neki hogy számomra felesleges mert egy kis autóban lefogja a motort nő a fogyasztás és egészségtelen is.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#19899) Studi válasza mirci18 (#19898) üzenetére


Studi
addikt

Mondjuk tudsz levegőt beengedni a hátsó ülésen utazó gyerekhez? ;)

(#19900) gerii válasza mirci18 (#19898) üzenetére


gerii
addikt

Az egyik legjobb feature az elektromos ablak. A másik a kormánygombok. Sokat segít, nem vonja el a figyelmet sem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.