Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Sorozatokkal kapcsolatos gyakori kérdések és alapvető tudnivalók.

Mi az a "SPOILER", miért van szükség a spoiler jelzésre / formázásra (spoiler gombra)?
Spoilernek számít a cselekmény részleteinek vagy egészének a leírása. Különösen fontos a spoiler jelzés, ha valami váratlan, megdöbbentő fordulatot, eseményt stb. írunk/lövünk le (például: XY szereplő meghalt), mert nem szeretnénk elrontani mások szórakozását.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71066) mephi666


mephi666
nagyúr

ez a nagy pénzrablás érdekes egy sorozat... 2 évadot leküldtem a héten

mindenki dicséri, hogy mennyire jó lett, de nekem nem ütött akkorát... nem mondanám, hogy rossz, mert az alapötlet, a színészek és a környezet tényleg telitalálat :K ami nekem kevésbé tetszik: nagyon vontatott...

2 évad kellett, hogy kijussanak, ezalatt pedig irtó repetitív volt az események sora: minden részbe kellett 2-3 kötelező cliffhanger, amit vagy a professzor zsenialitása oldott meg (ő már gondolt erre az eseményre és megvolt a kész megoldás) ...vagy 1-2 nem várt véletlen... esetleg 1-2 korábban "ellenséges" karakter segítsége :) aztán emellett fillernek ott volt csomó kötelező drámázás meg szerelmi szál...

az egésznek ez a fajta felépítése az elején jópofa volt, de elkezdték rendesen túltolni :K és mindezt úgy, hogy már ezen a szinten nem érzem, hogy "hűűű, itt tétje van a dolognak, mi lesz most?" ...az lesz, hogy "úgyis röviden megoldják, majd lépünk tovább gyorsan a következő cliffhanger felé" :)

...ennek ellenére nem rossz sorozat: tolom tovább, mert kíváncsi vagyok merre tudnak a témával mozogni :)

ui: ja és nálam az alapötlet is sántít, hogy "nem lopják emberektől a pénzt, mert ők nyomtatják maguknak" :) ...pénzügyből elég gyengére vizsgázhattak a készítők, mert azzal, ha beöntenek 1milliárd eurót a rendszerbe, inflációt okoznak... tehát mindenkinek ártanak valamennyit, akik azt a pénzt használják :) ...jó, nem 20% infláció lesz, senki nem érzi azonnal... de lesz

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.