Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Sorozatokkal kapcsolatos gyakori kérdések és alapvető tudnivalók.

Mi az a "SPOILER", miért van szükség a spoiler jelzésre / formázásra (spoiler gombra)?
Spoilernek számít a cselekmény részleteinek vagy egészének a leírása. Különösen fontos a spoiler jelzés, ha valami váratlan, megdöbbentő fordulatot, eseményt stb. írunk/lövünk le (például: XY szereplő meghalt), mert nem szeretnénk elrontani mások szórakozását.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71051) la_cc


la_cc
addikt

Kipörgött nálam a Carnival Row 2 évada. Szerintem elég cuki kis sorozat volt ez és kár, hogy nem vitték tovább a story-t akár mondjuk még +1 évadra, ami inkább már a háborúra fókuszált volna. Orlando Bloom-ot sem láttam kb. semmiben Loglas óta, de még mindig tud a pali ezek szerint. :K Mind látvány, mind a zenei aláfestés fullos volt szerint.

Ez a 2 szám pedig el is lent mentve spotin:

Lora Lie Lo
Grieve No More

Gyönyörű számok és a sorozot szempontjából eléggé kulcsmozzanatok. :)

A végét nem értem, hogy mért ilyen "happy end"-esre szabták, mikor nem erről szólt a sori, sokkal drámaibb lehetett volna, ha mondjuk meghal az egyik és nem csak a Philo marad magában a csaj meg lekoccolt az őshazába a másikkal.

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#71052) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

The Night Agent jó kis izgalmas kémsori, legalábbis ahogy indult. A vége felé, ahogy felgöngyölítik a szálat egyre nagyobb a kavarodás, meg kicsit hiteltelennek lesz, de így is nézhető.

(#71053) paatrick válasza k-adi (#71048) üzenetére


paatrick
őstag

Június 15 :U az még 2 hét, azt hittem már hónap elején ellövik. Így egy napra esik a Star Trek Strange New Worlds S2 kezdetével :DDD

Ez a trailer mondjuk nem igazán hozott lázba. Űrös történet mindig jöhet, a többi olyan "meh" egyelőre.
De kíváncsi vagyok hogy az 5. tök átlagos évadot felül tudják-e múlni.

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#71054) volandy


volandy
senior tag

Broadchurch sorozat.
Én még nem láttam, nem is értem, hogy miért!
Fantasztikusan jó sorozat! Nekem mind a három évad tetszett. Nem éreztem, hogy valamelyik évad jobb vagy rosszabb lenne. Szuper helyszín, nem is gondoltam volna soha, hogy a hullám lehet ilyen szép!
Ha valamit ki kell, emeljek akkor Olivia Colman játékát azt emelném ki! Fantasztikusan játszotta a szerepét. Sok esetben kellett hozzá nyomozótársa David Tennant is, de nekem az ő játéka nagyon tetszett! Kár, hogy más hasonló sorozatot, amiben ő játszott nem találtam!

(#71055) pkaresz válasza volandy (#71054) üzenetére


pkaresz
senior tag

Szia!
Hol nézhető?
Köszi.

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#71056) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Elkezdtem szerdán HBO MAX-on a Kiút című sorozatot.
Elso évad 10 részes, az ma kora délutánra lett letudva.
Azota el lett kezdve a második évad, abból 3 részt néztem meg.
Hat reg volt sorozat, ami ennyire behúzott volna.
Kicsit olyan mintha a Wayward Pines+Lost keveréke lennne. Igaz utóbbit nem lattam. :B

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#71057) Pitterix


Pitterix
őstag

Srácok, nézte valaki a Flash utolsó évadát?
Ha igen, érdekelne, hogy Barry gyerek fejlődött é, vagy még mindig lassú és teszetosza?

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#71058) mustang08


mustang08
aktív tag
LOGOUT blog

Locke & Key S1
A Locke & Key első évadát elkezdtük megnézni, de egyszerűen a 6. résznél szóltam a páromnak, hogy ezt kapcsoljuk ki, mert konkrétan kezd felhúzni a gyerekek viselkedése. Buta ripacskodás főleg a csaj részéről, az anyuka olyan mintha egy teljesen másik házban lakna és csak néha nézne rá a gyerekeire. Senki nem érzi át a kulcsok okozta felelősség súlyát, hanem csak játszadoznak. Most gyorsan visszapörgettem az itteni értékeléseket, és meglepődtem, hogy a legtöbbőtöknek mégha szódával is, de tetszett.
Értem, hogy ez csak egy tini sorozat, és ott is az alsóbb korcsoportot célozza, de ilyet nagyon kevés dolog tud belőlem kiváltani, hogy most azonnal kapcsoljuk ki, mert kész vagyok tőle. De végülis, nyomot hagyott bennem, ami már valami. 3/10

A kézbesítő
B kategóriás kis sorozat, nem különösebben jó, de a rossztól is nagyon messze áll. Szerintem 2 hét múlva azt is elfelejtem, hogy megnéztem. Elég nagy logikai bukfenc szerintem, hogy a GLS-es srácok szabadon mehetnek a céges géppel ahová csak szeretnének, mintha nem is lenne időbeosztásuk, vagy felügyeletük. 5/10

Mölang:
Imádom, és nem is szégyenlem :D Aranyos szereplők, ötletes történetek. Nem ebből fogja az ember megtanulni az emberi civilizáció történetét, és a 8 általános elvégzésében se fog segíteni, de nem is ez a célja. Pár perc cukiság ami engem pl. egész fel tud dobni. 8/10

Star Trek: Strange New World
Gyerekkoromban nagy fan voltam, de azóta jópár év eltelt, és ennek a sorozatnak sikerült visszahoznia a régi gyerekkori hangulatot. A TOS-t nem néztem, a TNG-vel léptem be az univerzumba, de szerintem ezt az új sorozatot lehet egy lapon említeni az elődökkel. Minden rész picit más, mernek néha komolyabb vizekre evezni, de emellett néha full lazára veszik. Van némi morális mondanivaló, nem csak akció, és lövöldözés. Ezt is tini sorozatnak érzem (mint ahogy a TNG-t is), a témaválasztások is inkább olyanok, amik egy gyereknek tetszhetnek, de mégse bugyuta. A hajó retro kinézetével sajnos nem tudok kibékülni, léphetnének már picit az idősíkban picit előébb vagy hátrébb, nem kéne megragadni a Kirk kapitánynál. Júni 15-én jön az új évad, és várom! 8/10

(#71059) Janaboy válasza mustang08 (#71058) üzenetére


Janaboy
Topikgazda

Locke and keyben van magyarázat anyuka viselkedesere.
De szerintem az már a 6. részig kiderül.

Janaboy

(#71060) jonnyjoker01 válasza volandy (#71054) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Olivia Colman és David Tennant nagyon vitték a pálmát. Én innen ismertem meg Jodie Whittakert is, az ő szereplése is nagyon tetszett, csak aztán a Doctor Who-ban megváltozott a képem róla ami kaszához vezetett, bár valószínűleg nem az ő hibája, hanem inkább az íróké...

Üdv. Johnny

(#71061) radi8tor válasza mustang08 (#71058) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ha nagy Star Trek fan voltál, akkor mindenképp ajánlom megnézésre a Picard sorozatot!

⭐ Stella

(#71062) madgie válasza radi8tor (#71061) üzenetére


madgie
titán

Az első két évadot skippelheti is, a harmadik zseni :D

(#71063) volandy


volandy
senior tag

The Escape Artist angol minisorozat.
Broadchurch annyira tetszett, hogy keresgéltem. The Escape Artist ha nem is jobb, mint a Broadchurch, de közel egy szinten vannak. A végén lévő jogi csűrés-csavarás az azért nem semmi.
Kiemelném David Tennant fiát játszó színész Gus Barry alakítását!

Kérdésem: mit jelent, van e valami jelentősége annak, hogy a végén, a tengerparton Will Burton anyja nyakában van egy nyaklánc és azt eldugja a ruhája alá. Sajnos nem ismertem fel, hogy milyen jel van a medálon. Talán az igazság jelképe? Egy fáklya vagy egy jogar?

(#71064) Janaboy


Janaboy
Topikgazda

Silo 1x06

Megy a nyújtás sajna, bár a vége jelenet azért elég érdekes volt.

Janaboy

(#71065) radi8tor válasza Janaboy (#71064) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Thx! Akkor visszafelé játszom majd le. :DD

⭐ Stella

(#71066) mephi666


mephi666
nagyúr

ez a nagy pénzrablás érdekes egy sorozat... 2 évadot leküldtem a héten

mindenki dicséri, hogy mennyire jó lett, de nekem nem ütött akkorát... nem mondanám, hogy rossz, mert az alapötlet, a színészek és a környezet tényleg telitalálat :K ami nekem kevésbé tetszik: nagyon vontatott...

2 évad kellett, hogy kijussanak, ezalatt pedig irtó repetitív volt az események sora: minden részbe kellett 2-3 kötelező cliffhanger, amit vagy a professzor zsenialitása oldott meg (ő már gondolt erre az eseményre és megvolt a kész megoldás) ...vagy 1-2 nem várt véletlen... esetleg 1-2 korábban "ellenséges" karakter segítsége :) aztán emellett fillernek ott volt csomó kötelező drámázás meg szerelmi szál...

az egésznek ez a fajta felépítése az elején jópofa volt, de elkezdték rendesen túltolni :K és mindezt úgy, hogy már ezen a szinten nem érzem, hogy "hűűű, itt tétje van a dolognak, mi lesz most?" ...az lesz, hogy "úgyis röviden megoldják, majd lépünk tovább gyorsan a következő cliffhanger felé" :)

...ennek ellenére nem rossz sorozat: tolom tovább, mert kíváncsi vagyok merre tudnak a témával mozogni :)

ui: ja és nálam az alapötlet is sántít, hogy "nem lopják emberektől a pénzt, mert ők nyomtatják maguknak" :) ...pénzügyből elég gyengére vizsgázhattak a készítők, mert azzal, ha beöntenek 1milliárd eurót a rendszerbe, inflációt okoznak... tehát mindenkinek ártanak valamennyit, akik azt a pénzt használják :) ...jó, nem 20% infláció lesz, senki nem érzi azonnal... de lesz

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#71067) k-adi válasza mephi666 (#71066) üzenetére


k-adi
nagyúr

A zsákmányt nem a spanyol gazdaságban költik el, így nem ott keletkezik az infláció - ha egyáltalán lesz, mert azért "nem akkora összegről" van szó itt fejenként és nem is egyszerre költik el egybe, így nem hiszem hogy valóban a társadalom szempontjából "érezhető" hatása lenne hosszútávon

(#71068) mephi666 válasza k-adi (#71067) üzenetére


mephi666
nagyúr

...ott is osztogattak a túszoknak, akik segítettek :) nem lesz jelentős infláció, de lesz valamennyi, mert csak úgy a semmire nyomtatták a pénzt

...na és itt is feltűnt egy 30+ éves casio óra s03e01-ben :) egyre több filmben/sorozatban van a szereplőkön w59/f91-es casio... nekem '94 körül volt egy 91-esem, amit tán 1400ft-ért vettünk és még mindig működik... (Ronnie O'Sullivan is olyannal szokta meccs közben az időt mérni... lehet pármillió fontja és 10font-os órát visel :) )

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#71069) pkaresz válasza mephi666 (#71068) üzenetére


pkaresz
senior tag

Szerintem még lehet kapni, ezért.!

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#71070) mephi666 válasza pkaresz (#71069) üzenetére


mephi666
nagyúr

...persze, hogy lehet :K most 7-8ezerbe kerül... csak mire emlékszel te 30 évvel ezelőttről (műszaki cikkek közül), amit koppra ugyanabban a formában kapni lehet? :)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#71071) pkaresz válasza mephi666 (#71070) üzenetére


pkaresz
senior tag

Értem én! :-)

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#71072) Armandus válasza mephi666 (#71070) üzenetére


Armandus
junior tag

https://en.wikipedia.org/wiki/The_Clapper

"A világ olyanná alakul, amilyenné a fiatalságot nevelik." Jókai Mór

(#71073) lemmy9 válasza mephi666 (#71068) üzenetére


lemmy9
őstag

Nekem egy Casio CA50-es van eredeti, 85 v. 86-ból. És működik. Valamelyik filmből híres úgy tudom. :F

[ Szerkesztve ]

Szerintem!

(#71074) Tasunkó


Tasunkó
senior tag

Jó volt ez tipp a The Glory-ra...A koreai filmekre egyébként is jellemző szereplőelnevezések nagyon jól működnek. Ahogy közeledtem a vége felé, az intellektuális játék hogy kit hogy hívnak, hogy melyik név melyik archoz tartozik, az egyszerre bontódik ki a sorozat történetével, és az utolsó részre összeáll(jó memória nem árt), minden részlet a helyére kerül(bár Dong Ün-t a 6. rész felé már magabiztosan meg tudtam tippelni).
Jó kis pokol lehet ez a Dél-Korea, ez a sok bosszú film az átlagember eszköztelenségére utal, ebben a sorozatban sincs másként. Iskolás bullying-ból szárba szökkenő, gondosan felépített bosszútörténet. Ismerős de mégis megrázó a kilátástalanságnak ilyen mértéke, ami itt minden padlócsempéről visszaköszön. Nem sietnek el semmit, de nem unalmas mert a nevek állandó fejtörőkkel szórakoztatnak, ráadásul plusz csavar hogy öregednek is benne. Aki szereti a koreai filmeket, azoknak lehet 10/8 vagy 10/7.

Kérek egy számot a jútútú

(#71075) paatrick válasza Janaboy (#71064) üzenetére


paatrick
őstag

Silo S1E6

A vége jelenet azért eléggé plot holenak tűnik nekem. Mert akkor azt is látni kellett hogy az előző sheriff elrejti az anyagot a szellőzőben, utána meg a csaj kiveszi és ugyanott olvassa mint most a könyvet. :F

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#71076) mephi666 válasza lemmy9 (#71073) üzenetére


mephi666
nagyúr

szerintem láttam filmen én is, de már nem tudom hol :) az az óra általános iskolás fejjel kb a szent grállal ért fel... voltak tán orosz (?) koppintások, de egy casio mindent vitt (amúgy érdekes ez az óraviselés, mert 2001 után ahogy lett telefonom, leszoktam a karóráról... 1-2 éve pedig egy xiaomi band-el szépen visszaszoktam, habár ez nem kimondottan az órafunkció miatt praktikus, hanem hogy a folyamatosan lenémított telefon értesítéseit azonnal látom rajta)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#71077) Janaboy válasza paatrick (#71075) üzenetére


Janaboy
Topikgazda

Nem biztos hogy nem látták..csak lehet az annyira nem volt fontos.

Janaboy

(#71078) paatrick válasza Janaboy (#71077) üzenetére


paatrick
őstag

Az is plot hole ha látták de nem foglalkoztak vele, mert nem tudhatják mi volt oda elrejtve :DDD
Bár a hely inkább a Silótól függetlenül működő valami lehet, mert sokkal fejlettebb a tech mint a silóban.

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#71079) Janaboy válasza paatrick (#71078) üzenetére


Janaboy
Topikgazda

Meg ahogy láttam csak ketten nézték, lehet nem tudták kiszúrni korábban , de reméljük kiderül később.

[ Szerkesztve ]

Janaboy

(#71080) -FreaK- válasza paatrick (#71078) üzenetére


-FreaK-
veterán

Az tényleg egy sokkal modernebb hely volt (lcd monitorok..), valszeg ez egy kísérlet és megfigyelik a siloban élőket, vagy realty show, vagy valami ilyesmi lesz a megfejtés. Az 1899 ugrott be róla.

[ Szerkesztve ]

(#71081) stoon válasza Janaboy (#71079) üzenetére


stoon
őstag

Lehet tudni hány részes az évad?

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#71082) KISDUCK válasza stoon (#71081) üzenetére


KISDUCK
addikt

Wiki szerint 10.

(#71083) stoon válasza KISDUCK (#71082) üzenetére


stoon
őstag

Köszönöm szépen , akkor jelenlegi folyamat fényében nem derül ki sok minden addig. Kár .....jó lett volna egy"befejezés" a "végére" :R

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#71084) negyven2 válasza stoon (#71083) üzenetére


negyven2
veterán

Be van rendelve a második évad!

"Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

(#71085) Pitterix


Pitterix
őstag

FUBAR

Akció, poénok és Swarci! :C

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#71086) k-adi válasza k-adi (#57406) üzenetére


k-adi
nagyúr

Sweet Tooth: Az agancsos fiú
season 2 finale

Ahogy sejtettem, a 2. évadnak kb. annyi értelme volt, hogy lezárják de persze nem sikerült ennek a sorozatnak se, gondolom pénzszagot éreztek és megy a rétestészta effektus. Az állatos-gyerekek továbbra is nevetségesek, de ez egy ilyen sorozat emiatt nem lehet haragudni.

Az évad története már elég hamar kitalálható, izgalom alig van, a párbeszédek is sokszor facepalm kategória... és még sorolhatnám.

Nekem ez az évad csalódás volt, igazából az első se volt egy nagy eresztés. El se tudom képzelni mi lesz itt a feleslegesen berendelt 3. évadra, ezt itt és most le kellett volna zárni. :U

(#71087) Peter.70 válasza Janaboy (#71064) üzenetére


Peter.70
őstag

És ezzel vége az I. évadnak?

(#71088) radi8tor válasza Peter.70 (#71087) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Neeem, még van hátra 4 rész.

⭐ Stella

(#71089) Louro


Louro
őstag

From

Érdekes kis horror. Az elején szörnyekre hegyezik ki, de szép lassan átcsap pszichóba, a nehéz emberi sorsokba. Az évad második felében már féltem, hogy Lost-koppintás lesz, de szerencsére nem derül ki az első évadból. Nem lepődnék meg, ha kaszálnák. :/

Ha nincs mit nézni, persze jó kis töltelék. 10x40 perc. De azért annyira nem kiemelkedő. Vannak benne kisebb gikszerek, de igazából próbálták valahogy megmagyarázni a magyaráznivalót.

Mess with the best / Die like the rest

(#71090) Janaboy válasza Louro (#71089) üzenetére


Janaboy
Topikgazda

Már kint van pár rész második évadból, szóval eddig még nem kaszálták.

Janaboy

(#71091) Komplikato válasza Janaboy (#71090) üzenetére


Komplikato
veterán

Még első szezon el sem kezdődött, mikor már sötét árnyként jelent meg a reklámnak szánt duma, hogy a Lost alkotóitól. ;]
A soha véget nem érő rétestészta. Még a bukott Black Rock is jobb volt nála.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#71092) Louro válasza Komplikato (#71091) üzenetére


Louro
őstag

Ne már! Ennyire beletraffáltam? :D

Na akkor meglesem a 2. évadot. Mostanában le vagyok maradva a sorozatokkal. Köszi!

Mess with the best / Die like the rest

(#71093) Janaboy válasza Komplikato (#71091) üzenetére


Janaboy
Topikgazda

Igazából azt utálom ezekben a sorozatokban, hogy nem osztják meg az információt egymással.
Úgy titkolják mintha nem tudom mi lenne, mintha amúgy eleve nem egy szörnyű, elb@szott helyen lennének.
Emlékszem ezért szerettem a Vámpírnaplókat, ott állandóan pörgött az infláció, nem volt vagy ritkán titkolózás.

Janaboy

(#71094) bobalazs válasza paatrick (#71075) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Silo rész vége azért meglepő volt.
Lehet hogy nem mindenkit figyelnek?

(#71095) nubreed


nubreed
veterán

Gangs of London.

Jézusom mennyire jó ez a sorozat. Egyre jobb lesz ahogy nézem a részeket.
Az 5. rész?! Te jó ég... csak fogtam a fejem és kerestem az állam a padlón, hogy hogy hozták össze ezt az akció orgiát. Rengeteg nagynak tartott hollywoodi akció film elbújhat szégyenében emellett. De természetesen nem csak emiatt jó a sorozat. A történet és a karakterek felépítése, kibontása is nagyon jó, a fényképezése pedig valami egészen magas színvonalú.

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#71096) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Én ma néztem meg az utolsó Harry Potter filmet is - az elmúlt pár napot erre szántam - , a 7 részével már-már sorozatnak is hívhatnám, kivéve ha nincs erre egy kifejezés a filmes berkekben. Felülmúlta a várakozásaimat, nem is tudtam még az elején hogy mire számítsak, vagy hogy egyáltalán mit hoznak ki belőle a végére . A film első részeinek a megjelenésekor a húszas éveim elejét tapostam, valahogy 0 vágyat éreztem hogy egy varázslófiúcska mindennapjait kovessem figyelemmel, de úgy vélem jobban jártam a megtekintéssel így, hogy vártam vele a negyvenharmadik életévemig. 100% hogy ordas különbség szívódott fel ahhoz képest mintha akkor beültem volna rá valamelyik moziba. Plusszba még megtámogattam a Warner Brothers-t egy kis pénzmaggal, ugyanis nem bírtam megállni hogy nem vegyem meg a Hogwarts Legacy - t hogyha barangolhatnékom támadna Roxfort folyosóin egyet.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#71097) sherlock82 válasza nubreed (#71095) üzenetére


sherlock82
senior tag

Bele tetted a bogarat a fülembe. :) Szerintem nekiállok én is.

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#71098) paatrick válasza DrTechnoid (#71096) üzenetére


paatrick
őstag

Ne idegesícccsé fel hogy 22 éve volt az első rész WTF :(

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#71099) radi8tor válasza paatrick (#71098) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Öregszünk vazze.

⭐ Stella

(#71100) nubreed válasza sherlock82 (#71097) üzenetére


nubreed
veterán

Szerintem mindenképp megéri a ráfordított időt. Ahogy azt mondani szokták, méltatlanul alul értékelt alkotás, és most nem az IMDB pontszámra gondolok, hanem a népszerűségére. Bár lehet, hogy titokban mindenki ezt nézte csak senki nem beszélt róla. :D
Mondjuk egy biztos, nem való mindenkinek, erősen 18+ -os sorozat, brutális, véres, kegyetlen, de akit ez nem zavar, értékelni fogja, hogy mennyire minőségi alkotás egyébként.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.