Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Revolut

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21501) Somatom válasza Tuomas (#21500) üzenetére


Somatom
veterán

Amit az adott szabályzat tilt, az jogsértő, ergo warez. Márpedig az ilyen kártyahasználatot tiltja. A gyakorlatban ezt itt "szürke zónának" tekintik moderáció szempontjából. Csakhogy az ilyen szürke zónák nincsenek definiálva a fórumszabályzatban. A user csak abból tudhatja, hogy átlépte a határt, hogy az orrára koppintanak.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#21502) Tuomas válasza Somatom (#21501) üzenetére


Tuomas
addikt

A kártyahasználat valóban jogsértő. Azt itt leírni, már más tészta, elvégre nem azt csinálta, hogy te és te odaadom nektek a kártyámat, használjátok, és nem is azt, hogy csináljátok ti is ezt, mert akkor jól jártok.
A youtube se törli a videódat azért, mert felraksz magadról egy olyan videót, amiben nem állsz meg a stop táblánál, vagy átmész a piroson.
Leírta, ő hogy csinálja, többen pedig jelezték, hogy ezt a törvény nem szereti. És itt vége is a sztorinak. Ha majd eldurvulna és ezt ajánlás/javaslat szinten és rendszeresen művelné, akkor lehet szigorúbban eljárni.

És ismétlem. Egy-egy ilyen hsz még hasznos is, mert pl aki eddig nem tudta, hogy nem lehet más kártyáját használni, az ebből megtudhatja.

Ha pedig valakinek nagyon a lelkébe tipor a kérdéses hsz, akkor az szabadon bedobhatja modkerbe.

[ Szerkesztve ]

We were here

(#21503) Reverting


Reverting
őstag

Ma jött béta nagyon más mint eddig volt... ;-/
Nekem annyira nem tetszik... :F

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#21504) Oliverda válasza Reverting (#21503) üzenetére


Oliverda
félisten

Egy fokkal informatívabb lett volna, ha betolsz legalább 1-2 screenshotot.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#21505) INGJOKE válasza Somatom (#21499) üzenetére


INGJOKE
veterán

Engem az új se topicbol tettek ki örökre. Indok köszönjük a véleményed. Szóval én már elengedtem, hogy megértsem mit szabad és mit nem.

A lényeg hogy itt még nem kaptam büntit :)

(#21506) vmarci21 válasza Oliverda (#21504) üzenetére


vmarci21
tag

Valószínűleg az jött ki, amiről a képernyőképek már 1 hete kikerültek Revolut weboldal főoldalára. Elméletileg Litván béta-tesztelőknek már kb 2 hete ki ment ez a felület, így úgy tűnik, már terjeszkedik a Revolut vele, és már a magyar bétára is kitették. :D

>> into.hu - https://into.hu <<:::>> Webfejlesztés: https://intomedia.hu <<

(#21507) KTU válasza Reverting (#21503) üzenetére


KTU
addikt

Android
Verzio: 6.39.1-beta-273
Már az előző is így nézett ki, változást nem nagyon látok.
Lehet kihagytad.

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#21508) Reverting válasza Oliverda (#21504) üzenetére


Reverting
őstag

Akit erdekel es erint az mar reg beta...

KTU: Az keves lesz... 7beta 277 van mar fent.

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#21509) Tuomas válasza Reverting (#21508) üzenetére


Tuomas
addikt

Engem érdekelne hogy fog kinézni, de nem vagyok béta, és nem is leszek. Ilyenkor mi a helyzet? :DDD

We were here

(#21510) Reverting válasza Tuomas (#21509) üzenetére


Reverting
őstag

Legyel bator es rakd fel a betat... ;]

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#21511) Oliverda válasza Reverting (#21508) üzenetére


Oliverda
félisten

Másfél éve béta vagyok, csak a másik platformon, és nem párhuzamosan jönnek ki a buildek. Nehogy véletlneül benyomj egy screenshotot, mert még a végén leesik a karikagyűrű az ujjadról. :U

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#21512) KTU válasza Reverting (#21508) üzenetére


KTU
addikt

Nekem nincs frissebb, ez az elérhető utolsó.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#21513) Reverting válasza Oliverda (#21511) üzenetére


Reverting
őstag

Tul sok mindent kene kitakrnom, es ha azokat kitakarom akkor nem sok ertelme lenne. Majd jonnek a velemenyek, ugy latszik En voltam az elso. Kivancsi leszek kinek tetszik... :P
Nem hordok gyurut, nehogy nehogy leessen...

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#21514) Oliverda válasza KTU (#21512) üzenetére


Oliverda
félisten

Szerintem nála sincs, csak szédít. ;]

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#21515) Reverting válasza Oliverda (#21514) üzenetére


Reverting
őstag

Jol van... elerted... :))

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#21516) Tuomas válasza Reverting (#21515) üzenetére


Tuomas
addikt

Sztem nem vész. Persze ízlés kérdése, na meg majd a gyakorlatban kiderül.

We were here

(#21517) Reverting válasza Tuomas (#21516) üzenetére


Reverting
őstag

Bug halmaz egyenlore, es tobb info eltunt, vagyis ami elotte joval egyszerubb es attekinthetobb volt. Van olyan funkcio amire siman ki is dob az app-bol... irom is a nekik, h mi nem ok.. :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#21518) Tuomas válasza Reverting (#21517) üzenetére


Tuomas
addikt

Na, ezért nem bétázok. :DD :DDD

We were here

(#21519) Reverting válasza Tuomas (#21518) üzenetére


Reverting
őstag

Nem vagy bator... ;]

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#21520) Ezekiell válasza Reverting (#21519) üzenetére


Ezekiell
veterán

De annál okosabb :)

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#21521) Reverting válasza Ezekiell (#21520) üzenetére


Reverting
őstag

Jajjaja minden beta-s buta... nem okos... :D

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#21522) Ezekiell válasza Reverting (#21521) üzenetére


Ezekiell
veterán

Ez kb annyira igaz, mint hogy minden nem beta-s nem bátor :)

Becsüljük meg a beta tesztereket, ők szopnak helyettünk, nagyon köszi :D

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#21523) INGJOKE válasza Ezekiell (#21522) üzenetére


INGJOKE
veterán

Szívesen :)

(#21524) Somatom válasza Oliverda (#21514) üzenetére


Somatom
veterán

Ügyes! Nagyon ügyes! :D

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#21525) razorbenke92 válasza Reverting (#21515) üzenetére

Úgy látom, ezzel mégjobban el vannak rejtve az árfolyamok.

Nagy bánatom, hogy eltűntek a kezdőlapról a legutolsó GUI váltáskor.
Eddig ahány feedbackben részt vettem, mindig ezt jelöltem a legfontosabbnak, sőt, jeleztem, hogy klassz lenne, ha az árfolyamok widgeten keresztül az app megnyitása, és ujjlenyomatozás nélkül is láthatóak lennének.

Számomra például sokkal hasznosabb lenne az a kezdőlapon, mint a tranzakciótörténet. Általában tudom, mire mennyit költöttem.

Az, hogy a statisztika elveszi a kezdőlap negyedét, megint egy haszontalan helyfoglalás szerintem. Még ha érdekességből meg is nézem egyszer-egyszer, nem érdekel minden loginkor. Főleg mert eszeveszettül fals, ugyanis nagyon sok tranzakciómhoz az OTP-s számlámat kell használnom.

Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

(#21526) MrPeekaboo


MrPeekaboo
senior tag

Ez az új design lehet annak is az oka, hogy az évek alatt eléggé meghízott az app, legalábbis iOS-en. Ott már lassan az 500 MB-ot közelíti... Ekkor szokták új alapokra helyezni az egészet. Kb. ez volt a Messenger app-pal is, aztán a pár száz MB-ból lett 40.

(#21527) Sub-S


Sub-S
senior tag

Revolutról van lehetőség amerikai alfabetikus karaktert tartalmazó VAN számlára USD-t utalni?

(#21528) dptrsk válasza Sub-S (#21527) üzenetére


dptrsk
addikt

Igen, úgy kezdi az IBAN-t, hogy VA

(#21529) Sub-S válasza dptrsk (#21528) üzenetére


Sub-S
senior tag

Nincs IBAN szám, ha amerikai számlára USD-t szeretnél utalni akkor bankazonosítót kér és számlaszámot, ezzel nem is lenne probléma, viszont számlaszámnál csak numerikus karaktert enged megadni. Vagy benézek valamit? :)

(#21530) Reverting válasza razorbenke92 (#21525) üzenetére


Reverting
őstag

Nálam is elsődleges a jó árfolyam "elcsípése" viszont ez most mégegy lépésel hátrébb került. Nem panaszkodom így is bőven a legjobb, legolcsóbb a piacon, ezért továbbra is elsőszámú pénzügyi app amit használok. Viszont rossz nézni, hogy az app kezd elmenni egy más irányba. :-/ Nekem annyira nem tetsző irányba.

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#21531) geryboro válasza Reverting (#21530) üzenetére


geryboro
senior tag

hat most szerintem en is ennek koszonhetoen bucsutmondok a beta programnak mivel elegge osszekuszaltak a vezerlopultot es a junior resz meg a csomagvaltas van kielve amit jobbara nem hasznalok.

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#21532) razorbenke92 válasza Reverting (#21530) üzenetére

Persze, én sem panaszkodom, ingyenes, és sokat nyerek vele havonta. Ahogy te is írtad, szimplán csak ülök a vonaton, nézem, ahogy a hegyekbe visz a tengerpart helyett, de maradok, mert úgysincs jobb dolgom, és ingyen van.

Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

(#21533) sorimori


sorimori
friss újonc

PayPalról Revolutra van mód utalni, pénzt valahogy eljuttatni? Sokat segítene bármilyen infó!

Köszi előre is!

(#21534) agroman válasza sorimori (#21533) üzenetére


agroman
senior tag

nincs

------

(#21535) dptrsk válasza Sub-S (#21529) üzenetére


dptrsk
addikt

Bocsi elnéztem, azt hittem VATIKÁNba szeretnél USD-ot utalni.

A leírásod alapján a célország nem USA(?), de nem tudom mit jelöl a VAN számla.

(#21536) Laox


Laox
aktív tag

Üdv, lenne egy a fejemben elsőre enyhén káoszos kérdésem, remélem valaki tudja a választ. :)
Szóval azt szeretném, hogy mind a Curve, mind a Revolut kártyám minél többet legyen használva, hátha ennek a jövőben valami haszna lesz, pl. funkciókat, béta dolgokat előbb kapok meg.
Azt tervezem, hogy az OTP hitelkártyámat terhelő Curve-vel feltöltöm a Revolut fiókomat, majd a Revolut kártyámat állítom be az Apple pay-be. A Rev-ban eléggé jól el lehet különíteni a vásárlások nemét, ez tetszik benne, a Curve elég kezdetleges.
A kérdésem, hogy ha úgy állítom be az Apple pay-t, hogy a Curve kártyámat terhelje, a Curve pedig a Revolut kártyámat, akkor a Revolut így is tudja érzékelni, hogy mi a vásárlás neme (számla, élelmiszer, stb.)? Vagy inkább használjam csak a Rev-ot a fizetésre.

[ Szerkesztve ]

(#21537) Ezekiell válasza Laox (#21536) üzenetére


Ezekiell
veterán

Igen, tudja, nekem is így megy (csak google pay-el)

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#21538) Laox válasza Ezekiell (#21537) üzenetére


Laox
aktív tag

Az már tényleg agymenés, de ha úgy állítom be a Curve-öt, hogy a Revolut kártyát terhelje be, akkor ha azzal a Curve kártyával töltöm fel a Revolutot, elvileg végtelen forgalmat lehet generálni mindkettő kártyán, amíg gondolom le nem tiltanak. :D

(#21539) Sub-S válasza dptrsk (#21535) üzenetére


Sub-S
senior tag

Virtual account number, megkérdeztem közben supportot, azt mondták nem tudok amerikai számlára USD-t küldeni csak IBAN/BIC megadásával(ACH), ABA nem támogatott.

[ Szerkesztve ]

(#21540) cdl válasza Ezekiell (#21537) üzenetére


cdl
senior tag

Szia. Valahol van leírás a Google pay-revolut összekapcsolásáról?
Még mindig angol címet kell megadni, vagy egyszerűsödött ez már?

(#21541) Ezekiell válasza cdl (#21540) üzenetére


Ezekiell
veterán

Hát az az egyik mód, de inkább ezt javaslom:
- regisztrálj curve-re, igényeld az ingyenes kártyát, kb 1 hét alatt megkapod
- regisztráld be Curve-re a Revolut kártyádat
- amint megkapod a fizikai Curve kártyát, azt regisztrálod be Google Pay-be

És tádámm, működik. Macerásnak hangzik, de közel se az. 0 forint költséggel jár, semmi tranzakciós költség, szóval full ingyen van.

[ Szerkesztve ]

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#21542) szabi__memo válasza Ezekiell (#21541) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Csak a dupla levonásokra kell figyelni ;]

(#21543) Ezekiell válasza szabi__memo (#21542) üzenetére


Ezekiell
veterán

Meglepő lenne :)

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#21544) 1stVikman válasza cdl (#21540) üzenetére


1stVikman
senior tag

Én a fizikai és a virtuális kártyámat próbáltam betenni Gpay alá, szlovák címmel. (Itt élek).
Érintéses fizetésre egyiket sem fogadta el sajnos.

Annyira nem érdekel a telefonnal nfc-s fizetés, hogy angol lakcímet adjak meg vagy curve-t is nyissak.
Itteni unicredites kártyám tudnám betenni gond nélkül, csak azért fő bankkártyát nem szívesen osztanék meg a Gpay - jel.

(#21545) cdl válasza Ezekiell (#21541) üzenetére


cdl
senior tag

Köszönöm, utánaolvasok.

1stVikman.

Simple alatt működne nekem is szerintem, de Én se akarom pont ugyanezért megadni azt.

[ Szerkesztve ]

(#21546) szabi__memo válasza Ezekiell (#21543) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Pedig nem véletlen mondtam

(#21547) Ezekiell válasza szabi__memo (#21546) üzenetére


Ezekiell
veterán

Nem azt mondtam, hogy nincs igazad, hanem hogy meglepodnek :)
Volt már double charge revon curve nélkül egyszer, jóva is írták szinte azonnal. Shit happens :)

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#21548) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Revolut utalás magyar bankfiókba mennyi idő alatt szokott átmenni?
Magyar bankból magyar bankba szinte azonnali szokott lenni, de Revolutból küldve negyed órája pending.
Nem nagy összeg, párezres tétel.

(#21549) Ezekiell válasza FoxiestFox (#21548) üzenetére


Ezekiell
veterán

1-5 nap, általában 1-2 nap alatt megvan. Nemzetközi utalásnak számít, azok meg lassabbak.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#21550) FoxiestFox válasza Ezekiell (#21549) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Köszi.

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Revolut
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.