Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Revolut

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21401) KTU válasza balinlin (#21399) üzenetére


KTU
addikt

Csak Metal vagy Premium csomagokkal lehet igényelni Junior kártyát.
Most a Premium csomag akciósan 1. évben havonta: 2 500 Ft helyett 1 699 Ft.
1. év után 2 500 Ft / hó
Evvel a csomaggal 2 db Junior kártya igényelhető.

Metal csomag 4 200 Ft havonta.
Evvel a csomaggal 5 db Junior kártya igényelhető.

Gyanítom a gyereket sem kell igazolni hozzá, mivel a főszámla tulajdonosa visel minden felelősséget a Junior kártyáért is.

Nem igényeltem. :U

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#21402) bigdady válasza KTU (#21401) üzenetére


bigdady
nagyúr

Kap egy kártyát a számlámhoz? Most is viheti az enyém paypassal mind1 :)

(#21403) balinlin válasza bigdady (#21402) üzenetére


balinlin
senior tag

Azért kicsit más ha a te egyenlegedet költheti, vagy amit az alszámlán te elhelyezel. Valamint nem minden gyerek él együtt a szülőkkel, mert például koleszos stb...
Gyerekek híján nekem annyira nem kell, de a családban van ahol jól jöhet...

(#21406) Hovi válasza SzabóTamàs90 (#21405) üzenetére


Hovi
aktív tag

Ez igaz, de jobb híján egy éve a gyerek nálam is az én revo kártyám használja. Próbáltuk az OTP juniort,de sok helyen nem tudott vele fizetni. Így maradt a revo. Jövő hónapban lesz 14, majd most kitárul a világ...

(#21407) gyuri81 válasza balinlin (#21390) üzenetére


gyuri81
veterán

Elnézést de nem találom, hogy fogaskerék alatt a pin helyett ujjlenyomat opciót :(

(#21408) Serpiko válasza Hovi (#21406) üzenetére


Serpiko
addikt

Nálam más a történet a gyerek 5 hónap múlva 18 éves lesz. Lehet kivárjuk aztán csinál egy rendes kártyát magának. Mit gondoltok van értelem vagy várjuk ki amíg 18 éves lesz?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#21409) KTU válasza gyuri81 (#21407) üzenetére


KTU
addikt

Lehet előtte biztonságosnak kell jelölni az eszközt.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#21410) balinlin válasza gyuri81 (#21407) üzenetére


balinlin
senior tag

Hülye kérdés de a telefonon aktiválva van az ujjlenyomatos feloldás?

(#21411) gyuri81 válasza balinlin (#21410) üzenetére


gyuri81
veterán

Persze, minden mást azzal oldok fel :)

(#21412) balinlin válasza KTU (#21409) üzenetére


balinlin
senior tag

A megbízhatóságtól ez független szerintem. Nekem hamarabb volt ujjlenyomatos feloldás mint megbízhatónak jelölés.

(#21413) KTU válasza Serpiko (#21408) üzenetére


KTU
addikt

Egyik fiam 18. születésnapjáig a nagymama kártyáját kapta meg.
Tudom nem szabályos.
Szerintem most is így lesz nálunk.
:U

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#21414) Serpiko válasza KTU (#21413) üzenetére


Serpiko
addikt

Van neki Kölyök kártyája amúgy az egyik banknál . Szerintem kivárjuk az a biztos úgyis tanul.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#21415) zsola400 válasza gyuri81 (#21407) üzenetére


zsola400
aktív tag

Nezd meg a play áruházban beállítások > play protect-tanúsítvány > az eszköz tanúsított-nak kell lennie.

(#21416) kirkri válasza SzabóTamàs90 (#21404) üzenetére


kirkri
addikt

Én is bíztam benne, hogy standard accounttal is működni fog. Még csak 13 évesek a gyerekek, de azért, hogy beletanuljanak kicsit az alapvető pénzügyi dolgokba, használtuk volna, kisebb összegekkel feltöltve havonta. De nem létszükséglet, így kihagyjuk a lehetőséget.

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#21417) balinlin válasza kirkri (#21416) üzenetére


balinlin
senior tag

Hátha később beteszik az alap csomagba is. Más szolgáltatással vont már így.

(#21418) kirkri válasza balinlin (#21417) üzenetére


kirkri
addikt

Nem tartom kizártnak, hogy pár hónap múlva itt is bekerül, ha az Egyesült Királyságban valóban benne van.

21 éve a Prohardveren! ™

(#21419) Watt25 válasza SzabóTamàs90 (#21404) üzenetére


Watt25
veterán

De az Egyesült Királyságban Standard csomaggal is él.
Én nem így olvastam. Honnan ez az infó???
Sőt, hivatalos weblapról kép:

[ Szerkesztve ]

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#21420) vmarci21 válasza kirkri (#21418) üzenetére


vmarci21
tag

Brit oldalt nézve is azt írja, hogy premium vagy Metal kell hozzá... [kép] - mondjuk az eldobható kártyára is ezt írja, mégis megy ingyen.. :D

>> into.hu - https://into.hu <<:::>> Webfejlesztés: https://intomedia.hu <<

(#21421) geryboro


geryboro
senior tag

udv.
kb 3 eve hasznalom a revo-t, minden fele csalodas nelkul, olyan 6-8 millio forintot porgettem eddig at rajta es mostanaban kezdtem elgondolkozni rajta hogy brit,osztrak,magyar es curve kartya mellett ki tudnam teljesen valtani vele a magyar kartyamat.
brit szamla csatolva, fizetest azert nem varnek ra.
standard rol valtanek premiumra mivel jobban megerne mintha a magyar kartyamat vinnem tovabb.

velemeny?

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#21422) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Sziasztok!
Valaki tett már nagyobb összeget revolutra? OTP-ból szeretnék átmozgatni jelentősebb Forint összeget, majd Eur-ra átváltani és nem tudom milyen költségekre számítsak... Egy ideje már olvasgatok de összvissz annyit találtam, hogy zárolhatják a Revolut-omat, ekkor persze igazolnám magam minden szükséges dokumentummal, akár a pénz eredetét is fizetési papírokkal vagy adóbevallással de nem tudom, hogy OTP vagy Revolut oldalról mennyit vonhatnak le a tranzakcióért.
Előre is köszi a segítséget!

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#21423) kmarci25 válasza geryboro (#21421) üzenetére


kmarci25
veterán

Azaz lenne egy számlád, amire érkezik a fizu, és külön egy Revolut account? Hogy menne a top-up?

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#21424) UberMutant válasza Dyingsoul (#21422) üzenetére


UberMutant
őstag

dashboard , fogaskerék, price plan
ott a Revlut költség.
Az OTP költségek, pedig a hirdetményben. (ezt legtöbbször max 6000 forint)

ha zárolnak is, az nem kerül pénzbe.

[ Szerkesztve ]

(#21426) Dyingsoul válasza UberMutant (#21424) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Köszönöm!
Sajna nekem magyar az appom, de megtaláltam szerintem: a profil alatti "Díjcsomag" opció lehet, itt sorolja fel, hogy mi mennyibe kerül.
Viszont itt nincs a feltöltésre vonatkozóan semmi.
Most ezt az OTP-s topikban is kérdezhetném, de volt itt már annyi kavarás a feltöltést illetően, hogy nem tudom hová forduljak.
Mert ez elméletileg sima vásárlásnak minősül, és általában kisebb összegekkel szoktam csak töltögetni a Revolut-ot.
Banki oldalról, az OTP mit vonhat le, vagy milyen jogcímen terhelhet egy nagyobb összegű vásárlásnál? Mert itt a feltöltés ugye vásárlásnak minősül? Ha ezt sikerül tisztázni akár az OTP topikba is átmegyek mert úgy tűnik Revolut oldalról ezért nem lesz levonás, de OTP oldalról simán el tudom képzelni.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#21427) Tuomas válasza Dyingsoul (#21426) üzenetére


Tuomas
addikt

A revolut akkor vonhat le esetleg, ha üzleti bankkártyával töltöd fel.
Az OTP nem fog levonni pénzt (ha forintot töltesz fel forintos számálról), mert vásárlásnak könyvelik el. Egyedül az Ersténél volt valami gebasz, a hitelkártyákkal valami MCC kód miatt, de azt hiszem már az is elhárult.

[ Szerkesztve ]

We were here

(#21428) Dyingsoul válasza Tuomas (#21427) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Remek, köszi!
Egyébként mi van akkor ha zárolják a számlát? Gondolom elküldök nekik bérlapokat vagy adóbevallást akkor feloldják de ez mennyi idő lehet? Járt már valaki így?

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#21429) vmarci21 válasza Dyingsoul (#21428) üzenetére


vmarci21
tag

Az eddigi hozzászólások alapján néhány órától néhány hétig bármi lehet a zárolás ideje.. Néhány extrém esetben lehetett több mint 1 hónapról is olvasni különböző helyeken, de remélhetőleg azóta már többen dolgoznak az ügyfél-ellenőrzési részlegen..

>> into.hu - https://into.hu <<:::>> Webfejlesztés: https://intomedia.hu <<

(#21430) UberMutant válasza Dyingsoul (#21428) üzenetére


UberMutant
őstag

ha ennyire parázol, némi összegért cserébe a transferwise nem akadékoskodik ennyire , mint a revolut.

(#21431) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Köszönöm a segítségeket, úgy néz ki sikerült és egyelőre nem zároltak.
Más téma: széfet szeretnék létrehozni de úgy látom csak HUF széfet enged. Hol kell ezt átállítani vagy Eur alapú széfet nem lehet?

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#21432) Jofi81


Jofi81
őstag

Sziasztok!

Lecseréltem a telefonom. A régin működött a Google Pay a virtuális Visa kártyámmal (az összefoglalóban említett trükkel). Most viszont, amikor az új telefonon szeretném beállítani ezt a kártyát, nem engedi. Ez azt jelenti, hogy újra kellene csinálni az egész folyamatot (törlés - címváltoztatás - új kártya - cím vissza)?

(#21433) Ezekiell válasza Dyingsoul (#21431) üzenetére


Ezekiell
veterán

Amikor létrehozod a Vaultot, ott be tudod állítani a target-et, ott lehet változtatni a vault pénznemét.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#21434) Ezekiell válasza geryboro (#21421) üzenetére


Ezekiell
veterán

Én revolutot használok csak, a magyar bankszámlámhoz nincs is kártyám. Mindent kártyával vagy utalással intézek, Kp-t kb soha nem használok, csak piacon és hasonló helyeken nagyritkán. Teljesen kiváltható, néhány 'de':
- készpénzfelvétel sima bankkártyával általában jobban megéri, de ez függ a szokásaidtól (én KP-t kb 1 éve vettem fel utoljára, szóval nem érdekel ez)
- a Revolut kártyát néhány helyen nem fogadják el, jellemzően automata benzinkutak, autókölcsönzők, hotelek.. nem mindenhol van ilyen baj, de ahol igen, ott elég szarul jön

Szóval én mindenképpen tartanék egy második kártyát tartaléknak (nekem ez a céges bankkártyám), de ezen felül teljesen működőképes.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#21435) ThomasG


ThomasG
újonc

Sziasztok!

A téma már volt érintve a topikban, ahogy próbáltam rákeresni, mégis rákérdezek, mert nem minden egyértelmű.

PEMÁP-ot szeretnék venni Revoluton keresztül. Átutalást vagy kártyás fizetést érdemes választani? Kell előre nyilatkozatot tenni Webkincstárban, hogy mennyit akarok, vagy csak simán átküldöm SWIFT/IBAN stb adatok megadásával, és utána vásárolok? Van már valamennyi Euróm ott, de ez nem teljesen egyértelmű nekem (azt kp fizettem be).
Ugyanitt kérdés, hogy így éri meg jobban utalni, vagy pedig (egy bank) deviza alszámlájáról? Utóbbiról hallottam olyat, hogy átvált forintba, majd vissza Euróba, és emiatt elég nagy az árfolyamveszteség, valahogy ez kikerülhető?

Tudom, hogy az utolsó kérdés offtopic, de elég felületesen vagyok elmélyedve a fórumokban, és nem találtam releváns topikot, köszi ha valaki válaszol, vagy elmondja, hol van erről infó. :)

(#21436) Gabás válasza ThomasG (#21435) üzenetére


Gabás
addikt

Átutalást, mert a kártyás fizetés jóváírása 5 nap.
Másik bank utalási feltételeit neked kell ismerned. Nem valszínű, hogy konverzió lenne, de általában pénzbe kerül, míg a R ingyenes.
A kincstárnak való utaláskor ne feledd megadni a számla azonosítóját

(#21437) Dyingsoul válasza Ezekiell (#21433) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Nagyon köszi, sikerült mindent elintéznem! :R

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#21438) huan


huan
őstag

Sziasztok!
Bocsi, ha már volt, de:
- Ingyenes account-tal nem megy a Junior számla?
- A párom Revolutját átalakítanám Juniorrá. Ha megszüntetem a Revolutját és előről kezdem Juniorral, akkor fog menni?
- Megy 17 évnél idősebbekkel is?

[ Szerkesztve ]

(#21439) Ezekiell válasza huan (#21438) üzenetére


Ezekiell
veterán

Ingyenes account-tal nem megy a Junior számla
nem
Megy 17 évnél idősebbekkel is?
nem

Gondolom innentől a párodra vonatkozó kérdés tárgytalan. :)

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#21440) Tuomas válasza huan (#21438) üzenetére


Tuomas
addikt

Ha már van a párodnak Revolutja, akkor miért alakítanád át?
Bár jobban belegondolva, néha van az a helyzet, amikor meg kell fogni a gyeplőt. :DDD

[ Szerkesztve ]

We were here

(#21441) INGJOKE válasza Ezekiell (#21439) üzenetére


INGJOKE
veterán

Lehet, hogy a barátnője még csak 14. :D :D :D :D

(#21442) Tuomas válasza INGJOKE (#21441) üzenetére


Tuomas
addikt

Na de akkor hogy regisztált? :DDD

We were here

(#21443) Ezekiell válasza INGJOKE (#21441) üzenetére


Ezekiell
veterán

Nem akartam ilyen poénokba belemenni :D Gyorsan az arcára fagyhat az embernek a mosoly

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#21444) huan válasza Tuomas (#21440) üzenetére


huan
őstag

Igen, a kontroll miatt lenne, meg akkor csak nekem kellene feltölteni...

(#21445) balco válasza Gabás (#21436) üzenetére


balco
aktív tag

Eddig nem mertem utalni Revolutról Kincstárba, nehogy elvesszen a közlemény mező esetleges kuszasága miatt. Eddig mindig PEMÁPot mindig revolut kártyával vettem, de tény hogy lassan könyvelik el.
Az utalást tényleg gyorsabban könyvelik?
Nem szaladok bele egy K&H és a MÁK között pingpongozó esetbe?

(#21446) szegabapuci


szegabapuci
tag

Sziasztok!

Korábban Prémium csomagot fizettem elő Rose Gold kártyát is kaptam.
Van esetleg lehetőség ennek lemondására vagy valamilyen alacsonyabb csomagba lépésre?
Mostanában nem nagyon használom a szolgáltatásaikat és feleslegesnek érzem a havi 2500 forint kiadását.
Előre is köszi a válaszokat.

(#21447) Gabás válasza balco (#21445) üzenetére


Gabás
addikt

Az utalás gyorsabban megérkezik
Az azonosító + név megadásával nem lehet probléma

szegabapuci: [link]

[ Szerkesztve ]

(#21448) Shade45 válasza balco (#21445) üzenetére


Shade45
senior tag

Legalább 7-szer utaltam már a Kincstárnak Revolutról, minden esetben maradéktalanul megérkezett az összeg.
Átutalás általában 1-2 munkanap alatt jóváírják a Kincstári számlán.

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Revolut
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.