Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Revolut

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21301) modflow válasza tuzpenge (#21300) üzenetére


modflow
veterán

De, enyém is eltűnt 2. használat után.
Írtam is itt.

[ Szerkesztve ]

(#21302) hedgehog válasza kgymac (#21298) üzenetére


hedgehog
senior tag

Jelen esetben az EventBothoz nem feltétlenül kell root jog, mert az accessibility funkciókat használja. Amihez persze engedélyt kell neki adni, anélkül nem megy semmire.
Azt az engedélyt meg csak úgy tudod megadni, ha vagy három képernyőn mondod hogy igen, értettem a kockázatokat, megadom az engedélyt.

Egyébként a betartod az alap elővigyázatosságokat (pl. nem teszel fel nemhivatalos forrásból alkalmazást, elolvasod mit engedélyezel), akkor az android ugyanolyan biztonságos mint az ios, tehát a cicaharcnak tényleg semmi értelme.

-- aka p3d3str1an

(#21303) kgymac válasza hedgehog (#21302) üzenetére


kgymac
őstag

Informatikus lennék, betartom, pont ezért zavar. Még a revo app sem kap meg jogokat, csak ha nagyon kell neki, de használat után visszaveszem. Majd kér legközelebb, ha valami extra kell. A miui ebben inkább partner, mint általában egy gyári droid.
A tűzfalhoz, meg mentéshez azért nekem nagyon hiányzik a root jog. De azt állítani, h a gyári droid biztonságos, kicsit túlzás. Főleg, ha tudod, h szinte bármit megtehet egy app, ha már megkapta a szükséges jogot.

(#21304) bigdady válasza gixxergabi (#21290) üzenetére


bigdady
nagyúr

De ugye nem a turizmus az egyik legfőbb bevétel ugye, mikor írtam...

(#21305) bigdady válasza tuzpenge (#21300) üzenetére


bigdady
nagyúr

Enyém kb 15 vásárlás óta ott van és hibátlan ugyanígy androidon csináltam anno

[ Szerkesztve ]

(#21306) trialboj válasza Tuomas (#21284) üzenetére


trialboj
őstag

Azt azért tisztázza valaki pls, létezik olyan hogy kijátszák a két lépcsős bejelentkezést? Az ing homebankomba be tudnak törni?
A revolutnak van 2 lépcsős beléptetése? Nekem csak 1 pinem van, de mindig ujjlenyomatot használok, más telefonról beléphetnek az accomba ha tudják a jelszót? Amit elméletileg sehol nem tárol a telefon, tehát nincs honnan megtudnia senkinek sem.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#21307) tuzpenge válasza bigdady (#21305) üzenetére


tuzpenge
őstag

Hát sajna az enyém az első után eltűnt....
Most hogy irsz és látom az avatarod beugrott hogy Te ajánlottad. Na mind1 ez úgy látszik 1x használatos volt.

ˣ

(#21308) bigdady válasza tuzpenge (#21307) üzenetére


bigdady
nagyúr

Fura, nálam hibátlanul fut, ma is használtam, értetlenül állok előtte

[ Szerkesztve ]

(#21309) gixxergabi válasza bigdady (#21304) üzenetére


gixxergabi
senior tag

ezért raktam fel :D , de most csönd van...

(#21310) TigerDzsó válasza tuzpenge (#21307) üzenetére


TigerDzsó
tag

Én is így jártam az elején, 2x fizettem vele utána eltűnt. Aztán igényeltem egy másikat, ami azóta is működik.
Annyi furcsaságot vettem észre, hogy az első ilyen kártyát a legelső helyre rakta a sorban, amit másodikra igényeltem azt a sor végére. :F

(#21311) emeritus válasza tuzpenge (#21307) üzenetére


emeritus
tag

Kérj ujat, ha lehet, kétszer talán nem tűnik el. Ha mégis, írj a supportnak, remélhetőleg figyelmbe veszi, hogy már volt ilyened, de hibásan működik.

Az a jó megoldás, amelyről ez a gyakorlatban bebizonyosodik.

(#21312) bigdady válasza TigerDzsó (#21310) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nekem is a sor végén van kezdetektől

(#21313) viktorhu válasza trialboj (#21306) üzenetére


viktorhu
veterán

Amikor új telefonra telepíted, akkor emailben és sms-ben is többször is igazolnod kell magadat, és az emailt az adott telefonon kell megnyitnod. Ezt úgy tudnák szerintem kijátszani, ha nem magát a Revolutot támadják, hanem a telefonodon az sms-ekhez és az emailedhez férnek hozzá.

(#21314) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Sziasztok!
Valószínűleg noob vagyok, de eddig csak költésre használtam a kártyámat, hogy feltérképezzem a vásárlási szokásaim.

Most viszont utalnék, magánszemélynek, alacsony összeget, de a neve és IBAN száma (amit kikalkuláltam már a sima magyar OTP-s számalszámából) mellé a lakcímét is kérdezi az app.
Fogalmam sincs róla, és nem is szeretném megkérdezni.
Mi a teendőm?

(#21315) hhheni válasza FoxiestFox (#21314) üzenetére


hhheni
tag

én úgy tapasztaltam, hogy nincs jelentősége, nekem eddig bármilyen kamu cím megtette

(#21316) vmarci21 válasza FoxiestFox (#21314) üzenetére


vmarci21
tag

én a bank címét szoktam megadni. :)

>> into.hu - https://into.hu <<:::>> Webfejlesztés: https://intomedia.hu <<

(#21317) SutPet


SutPet
aktív tag

Csak egy kis infó,

Standard felhasználóként múltkor androidon engedte az eldobható kártya létrehozását azóta előszeretettel használom. Mai vásárlás után nem megújította a kártyát hanem kitörölte. Ellenben ugyan úgy tudtam igényelni újra díjmentesen(legalábbis nem vont le semmit összeget érte).

God must love stupid people, he made so many of them.

(#21318) UberMutant válasza SutPet (#21317) üzenetére


UberMutant
őstag

androidon is használod, vagy ios?

(#21319) SutPet válasza UberMutant (#21318) üzenetére


SutPet
aktív tag

csak android

God must love stupid people, he made so many of them.

(#21320) tuzpenge válasza SutPet (#21317) üzenetére


tuzpenge
őstag

Ahogy írtam én is így jártam, csak én androidon igényeltem és ios-on használom. Viszont nekem az első használat után törölte, és ios appon belül nem is engedett újra ingyeneset igényelni. Androidon megpróbáltam és ott engedte az ingyenes eldobhatót igényelni. Így most ismét van egy eldobhatóm. A következő vásárlásnál kiderül hogy mi lesz...

ˣ

(#21321) Tuomas válasza tuzpenge (#21320) üzenetére


Tuomas
addikt

Én eddig 2szer használtam, és még nem törlődött. Android.

[ Szerkesztve ]

We were here

(#21322) kmarci25 válasza Tuomas (#21321) üzenetére


kmarci25
veterán

Én már többször (5-6 alkalommal) és továbbra is megvan. Sőt legutóbb nem volt a számlán elég pénz, és az eldobhatóval akartam fizetni. A kártyából újat kaptam, de persze a fizetés nem történt meg.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#21323) tuzpenge válasza Tuomas (#21321) üzenetére


tuzpenge
őstag

Lehet hogy bekavar ez az androidon igénylem és ios-on használom....nem tudom. Amúgy 2000 Ft nem a világ érte ha csak egyszer kell megvenni! A kérdés hogy valóban csak egyszer kell-e fizetni érte?

ˣ

(#21324) Tuomas válasza tuzpenge (#21323) üzenetére


Tuomas
addikt

Így kéne, hogy működjön, igen, lásd kmarci 25 kolléga esetét, és az én esetemben sem törlődött 2 használat után. Arról sajnos lövésem sincs, hogy miért szórakozik egyeseknél.

[ Szerkesztve ]

We were here

(#21325) bigdady válasza tuzpenge (#21323) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nálam nem kavart be rengeteget használom igazából azóta csak azt

(#21326) SutPet válasza kmarci25 (#21322) üzenetére


SutPet
aktív tag

Én is már vagy 5-6 alkalommal használtam de a mai után törlődött. Következő vásárlásnál kiderül hogy törlődik e az új.

God must love stupid people, he made so many of them.

(#21328) Tuomas válasza #20749568 (#21327) üzenetére


Tuomas
addikt

Nem árt, ha jelzed (sőt..). Én jeleztem nekik amikor lejárt a régi személyim, és új lett helyette. Ugye bankban is be kell jelenteni, ha változik az okmányod, meg pl telefonos előfizetésnél is

[ Szerkesztve ]

We were here

(#21330) SutPet válasza SutPet (#21326) üzenetére


SutPet
aktív tag

Ma vásároltam az eldobható kártyával és újragenerálódott nem törlődött ki.

God must love stupid people, he made so many of them.

(#21331) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Másnak is eltűnt a hitel opció?

(#21332) Tuomas válasza Maxxy10 (#21331) üzenetére


Tuomas
addikt

Volt hitel opció? :DDD

We were here

(#21333) Ezekiell válasza Maxxy10 (#21331) üzenetére


Ezekiell
veterán

Milyen hitel opció, hol?

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#21334) kmarci25 válasza Maxxy10 (#21331) üzenetére


kmarci25
veterán

Meg se jelent. :DDD

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#21335) bigdady válasza #20749568 (#21327) üzenetére


bigdady
nagyúr

Úgy is szólnak ha lejárt az eredeti akkor ráérsz

(#21336) s3cr3t3d


s3cr3t3d
csendes tag

Korábban beállított automatikus átváltást (kriptopenzeknel pl) hogyan lehet torolni? Vagy ez törlődik egy idő utan magától?

(#21337) razorbenke92 válasza s3cr3t3d (#21336) üzenetére

Devizánál az Irányítópult-Árfolyamok megnyitásánál kiírja, ha az adott deviza árfolyamviszonylaton van automatikus átváltás ütemezve.

Törlődni csak akkor törlődik, ha az árfolyamküszöb fennáll, viszont már nincs meg a fedezet az egyenlegen. Emiatt érdemes törölni, másképp kellemetlen meglepetést tud okozni.

Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

(#21338) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Volt hitel opció. :K 500-25,000 font között lehetett felvenni.
De úgy látszik ebben a helyzetben amiben most a világ van nem, senki nem ad hitelt.

[ Szerkesztve ]

(#21339) Dr.NX válasza Maxxy10 (#21338) üzenetére


Dr.NX
addikt

Írhattad volna, hogy UK-ben élsz.
Két mp. google keresés: revolut loan
https://www.revolut.com/help/exploring-revolut/getting-loans/getting-credit
Important Notice: Due to the impact of coronavirus (COVID-19), Lending Works has taken the decision to temporarily stop accepting new credit applications. Because of this, we have temporarily removed the Credit section from the app for our UK customers.

Elfogadom a sütiket.

(#21340) vampire17


vampire17
addikt

Sziasztok!

OTP kártyám lejárt és újat kaptam. Sikerült is lecserélni a Revolut ban, de most nem találom az auto top up lehetőséget. Előző kartyammal gond nélkül használtam. Mi lehet a gond?

(#21341) JóGéza válasza vampire17 (#21340) üzenetére


JóGéza
aktív tag

Pénz hozzáadása -> utána a jobb felső sarokban Automatizálás?

(#21342) vampire17 válasza JóGéza (#21341) üzenetére


vampire17
addikt

Igen, előző kartyammal ott volt. Most üres...

(#21343) UberMutant válasza vampire17 (#21340) üzenetére


UberMutant
őstag

néhány feltöltés után fogja felajánlani

(#21344) s3cr3t3d válasza razorbenke92 (#21337) üzenetére


s3cr3t3d
csendes tag

Koszi a válaszod. Az arfolyamoknal próbáltam volna. Egyet tesztből beraktam de nem talalok opciot hogy lehet törölni ha rajta hagyom az ujjam hosszan se jon fel semmilyen torlesi lehetoseg. Lasd csatolt képen. Es felette az átváltási sorban jobbra sincs tobb lehetőség! Hol van pontosan a törlés?

[ Szerkesztve ]

(#21345) s3cr3t3d válasza s3cr3t3d (#21344) üzenetére


s3cr3t3d
csendes tag

Irányító pult, Figyelő lista, tovabbi részletek, műveletek, es ha ott az adot sort balra húzod lehet kitorolni. Remélem ez hasznos lehet még más számára is.

(#21346) kanyi51 válasza s3cr3t3d (#21345) üzenetére


kanyi51
senior tag

Kösz :)

(#21347) goop


goop
őstag

Nem lankad az ellenőrzés a vírus alatt sem. :D
Ma kaptam értesítést, hogy ellenőrzés stb, pedig pár hónapja, pont alig használom, mert váltottam tw re, (egyszerűbb a közös használat asszonnyal ill. gpay simán megy vele) szóval most jött ez az ellenőrzés, kértek 3 havi munkabér ill. 3 havi bankszámla kivonatot, mivel 3 bankszámlám is van, kaptak az egyikről pár hónappal ezelőttről. :D
Ha jó nekik akkor jó, ha nem, akkor búcsút veszünk egymástól...

(#21348) FoxiestFox válasza goop (#21347) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Mi az a tw?

(#21349) Rimuru válasza FoxiestFox (#21348) üzenetére


Rimuru
veterán

Gondolom transferwise.

Vigyázat, csalok!

(#21350) Ezekiell válasza goop (#21347) üzenetére


Ezekiell
veterán

Ez ilyen, nem áll meg az élet a járvány miatt. Ha meg nem használod akkor úgyis mind1 :)

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Revolut
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.